Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zd... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Złamanie nogi, czy zalecenia lekarza są słuszne?

  Witam, w styczniu doznałam złamania supinacyjno-rotacyjnego stopnia IV wg Lauge-Hansensa ze złamaniem kostki bocznej, przyśrodkowej oraz krawędzi tylnej piszczeli (opis z wypisu szpitalnego), chodzi o staw skokowy.
  Po operacji zespolenia złamań nosiłam szynę gipsową przez 8 tygodni... Wczoraj… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Michalak

  Witam,
  zalecam konsultację i prawdopodobnie zmianę leczenia.
  Ważne są zdjęcia przed/po leczeniu op oraz badanie chorej kończyny.
  Zapraszam serdecznie
  Pozdrawiam

 • Uraz śródstopia

  Dzień dobry.w zeszłym roku w sierpniu miałam wypadek w skutek,którego doznałam urazu zmiażdżenia stopy ze złamaniem 2 i 3 kości śródstopia z przemieszczeniem o 1/2 kości ;4 kości śródstopia u podstawy oraz piątego paliczka. Kości z przemieszczeniem dość długo się nalewały,przez ten czas stwierdzono zaawansowany… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Michalak

  Witam,
  oczywiście mogę zając się tą sprawą. Zwykle ZUS chce zaświadczeń/konsultacji prowadzonych przez lekarza wg specjalizacji.
  Zaznaczam jednak, iż jestem ortopedą w trakcie specjalizacji… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywał w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ponad 2,5tysiąca godzin samodzielnych ostrych dyżurów w Izbie Przyjęć. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju.
  Uczestnik i posiadacz certyfikatów jakości w zakresie badania USG stawów biodrowych metodą Grafa oraz skleroterapii pod przewodnictwem prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

 • P

  Przyszedłem do doktora z bólem ręki. Został przeprowadzona fachowa i kompetentna rozmowa w celu ustalenia przyczyn kontuzji. Badanie USG pomogło postawić trafną diagnozę, ustaliliśmy plan leczenia. Wszystko idzie w dobrą stronę, jest poprawa. Zdecydowanie polecam doktora. Pozdrawiam

 • Witam,Bardzo sympatczny konkretny pan doktor. Na moich wizytych przedstawil mi wszystko co chciałam wiedziec. Mowi zrozumiale do pacjenta. Jego podejscie do pacjenta jest bardzo profesjonalne. Bardzo polecam doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i miłe podejście - badanie i wywiad przeprowadzone sprawnie i skutecznie.
  W przystępny i zrozumiały sposób przedstawił schorzenie. Wyczerpująco omówił dalszy tok leczenia Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam bardzo dobry uprzejmy sympatyczny Pan doktor. Konkretny odpowiedział na wszystkie pytania ma czas dla pacjenta nie traktuje pacjentów jak to zwykle dzisiaj bywa następny proszę. Gorąco polecam doktora Łukasza Michalaka każdemu bo naprawdę warto jest to lekarz z powołania. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i jednocześnie przyjazne podejście do pacjenta.
  Pan doktor nie zasugerował się opiniami poprzednich lekarzy, wolał sam zbadać mój przypadek i dopiero wtedy wydać niezależny "wyrok". Jestem mu za to bardzo wdzięczna, bo znalazł zupełnie inną przyczynę niż tyle razy poprzednio stwierdzana dyskopatia, która "nie powinna dawać aż takich objawów". Wreszcie czułam się zaopiekowana i nie miałam wrażenia, że coś sobie wymyśliłam...
  Zdecydowanie polecam.

 • A

  Doktor Michalak,wspaniały człowiek i lekarz. Podejście do pacjenta-wzorowe,myślę,że wielu lekarzy mogło by się uczyć..Konkretny,zdecydowany,a przy tym taktowny.przekazuje wiadomość o chorobie w taki sposób,że człowiek wie o co chodzi i nie traci nadziei.Polecam tego lekarza,kochani nie traćcie czasu na szukanie innych,bo Ten jest bardzo dobry w tym co robi.

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pan doktor odpowiedział na każde moje pytanie, postawił dobrą diagnozę i dał konkretne zalecenia. Jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy ortopedy na pewno wrócę do Pana Łukasza ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz otwarty na pacjenta, miły,dokładnie wyjaśnił co się dzieje i jakie zastosować leczenie.Gorąco polecam.

 • K

  Bardzo dobry lekarz.Miły,konkretny,uprzejmy z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Wszystko dokładnie wyjaśnił.Serdecznie polecam.

 • To już kolejna wizyta u doktora Michalaka. Doskonały specjalista, daje konktretne wskazówki bez owiajania w bawełne, polecam wszystkim.