Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zd... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Bule kości

  Do jakiego lekarza mam udać się z bólami kości , i jakie należy zrobić badania , oraz badania krwi

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Michalak

  Witam,
  jeśli oczekuje Pan/Pani konkretnych informacji warto poświęcić trochę czasu i podać kilka informacji o sobie: płeć, wiek, przebyte urazy, dokładny opis dolegliwości, czas trwania oraz moment… Więcej

 • Dzień Dobry.
  Chciałbym uzyskać odpowiedz czy decydując się na iniekcje kwasem hialuronowym w staw kolanowy (chondromalacja rzepki II/III) będą skazany na cykliczne jego powtarzanie. Czy jednak kwas hialuronowy regeneruje trochę chrząstkę stawową i w pewnym momencie będę mógł zrezygnować z iniekcji… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Łukasz Michalak

  Witam,
  kwas hialuronowy nie regeneruje chrząstki tylko stwarza warunki do jej potencjalnej regeneracji. Procesy naprawcze są bardzo wolne, jeśli w ogóle nastąpią. Wszystko zależy od wieku, trybu… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie z zakresu Ortopedii zdobywał w trakcie pracy i dyżurów w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki przy Dolnośląskim Centrum Urazowym we Wrocławiu oraz podczas ponad 2,5tysiąca godzin samodzielnych ostrych dyżurów w Izbie Przyjęć. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w ośrodkach o najwyższym stopniu referencyjności na terenie całego kraju.
  Uczestnik i posiadacz certyfikatów jakości w zakresie badania USG stawów biodrowych niemowląt metodą Grafa, USG kolana, USG barku, USG stawu skokowego, USG łokcia oraz skleroterapii pod przewodnictwem prof. dr hab. Zbigniewa Rybaka.
  Dzięki doświadczeniu zdobytego w ramach licznych szkoleń a także ogromnej liczbie wykonanych zabiegów, usuwanie żylaków metodą skleroterapii, jest dla pacjentów bezbolesnym i trwałym sposobem na pozbycie się żylaków, pajączków żylnych i naczyniaków.
  Obecnie pracuje na spersonalizowanym aparacie USG SonoScape S8exp, który zapewnia dokładną i rzetelną diagnostykę nawet najbardziej dyskretnych zmian chorobowych.
  Szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonuje na preparatach najwyższej jakości. Toksyna botulinowa (botox), kwas hialuronowy, kwas polimlekowy, osocze bogatopłytkowe podawane w trakcie wizyty spełnią oczekiwanie pacjentów stawiających na naturalny, piękny efekt.
  NOWOŚĆ!
  We współpracy z amerykańską siecią klinik przeprowadzamy przeszczep włosów metodą FUE z użyciem najlepszego w pełni automatycznego robota Artas!

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • The rabbit brachial plexus as an experimental model--anatomy and surgical approach /Pol J Vet Sci. 2014;17(2):339-45/

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: Wielomiesieczny bol barku.

  Świetny lekarz. Szybko odnalazł problem i szczegółowo opisał przyczynę bólu barku oraz zalecił konkretne leczenie. Człowiek wie co robi i widać że się na tym zna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz jakiego miałem okazję spotkać. Dokładny wywiad, wyjaśnienie (a nawet rozrysowanie) problemu oraz dokładne uzasadnienie dla każdego z przepisanych leków. Bardzo polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarz z powołania, dodatkowo dobry psycholog - widzi szerzej każdy problem i zwraca uwagę nie tylko na aspekt czysto fizyczny urazu/schorzenia, ale także na nastawienie pacjenta i chęć podjęcia wysiłku w walce z urazem. Przekazuje sporo cennych wskazówek. Polecam!

 • G
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: USG narządu ruchu

  Fachowe podejście do problemu. Pan doktor drobiazgowo wyjaśnił przyczyny powstania urazu. USG wykonano bardzo szczegółowo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: konsultacje ortopedyczne

  U dr Michalaka nie byłam pierwszy raz. Podczas każdej wizyty doktor dokładnie bada. Pomimo wizyty ortopedycznej zapytałam o problem pękających naczynek. Doktor przekazał cenne wskazówki i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Takich lekarzy należy polecać.
  Dlatego ja serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medness Profilaktyka Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  profesjonalne badanie ,miła atmosfera przy badaniu,szczegółowy opis probemu i natychmiastowa poprawa.Bardzo jesteśmy zadowoleni z pomocy lekarskiej.badanie USG na miejscu nie musielismy biegać po innych przechodniach,polecam tą przychodnię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz od dawna spotkałem się z lekarzem, któremu zależy na wyjaśnieniu moich dolegliwości. Posiadanie przez lekarza USG umożliwiło natychmiastowe określenie moich dolegliwość bez konieczności biegania jak w innych przychodniach od lekarza na USG i z powrotem. Należy dodać, że doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem i dokładnie tłumaczy pacjentowi na czym polega problem. Zdecydowanie polecam :)

 • F
  Lokalizacja: Medness Profilaktyka Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: skleroterapia żylaków

  Od kilku lat męczyłam sie z żylakami,aż do dziś...doktor w ciągu 5 minut pozbawił mnie tego problemu a w dodatku nic nie bolało:)Serdecznie polecam!Profesjonalnie,miło i bez bólu-czego chcieć więcej?:)Polecam!

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam z wizyta u tego lekarza z bólem lewej nogi i stawu krzyżowo- biodrowego.Uczucia po wizycie mam mieszane.Lekarz jest miły i stara się być grzeczny ale według moich odczuć ma jeszcze za mało doświadczenia.i jest mało staranny.
  Wywiad prowadził dosyć pobieżnie. Starał się wmówić mi ,że kuleje na prawą nogę, chociaż boli mnie lewa i kuleję na lewą. W dokumentacji również napisał, że pacjentka skarży się na ból prawej nogi. Co za pomyłka!

 • P
  Lokalizacja: TEAM-MEDUsługa: USG narządu ruchu

  Przyszedłem do doktora z bólem ręki. Został przeprowadzona fachowa i kompetentna rozmowa w celu ustalenia przyczyn kontuzji. Badanie USG pomogło postawić trafną diagnozę, ustaliliśmy plan leczenia. Wszystko idzie w dobrą stronę, jest poprawa. Zdecydowanie polecam doktora. Pozdrawiam