lek.

Łukasz Kołodziejski

verifiedCreated with Sketch.

Okulista, Chirurg

16 opinii +dodaj

· Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam specjalizację w dziedzinie okulistyki oraz chirurgii okulistycznej. Pracuję jako starszy asystent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku (SmartSurf NTLT)

  Jestem 3 miesiące po laserowej korekcji wzroku - nad całym procesem od kwalifikacji, przez operację i opiekę pooperacyjną czuwał dr Kołodziejski. Jestem bardzo zadowolona z efektów, jak i z opieki lekarza. Jego spokojne i rzeczowe podejście pomagało pokonać obawy przed operacją i uspokoić nerwy gdy borykałam się z bólem pooperacyjnym (skontaktowałam się wówczas telefonicznie bezpośrednio z lekarzem). Gdy jedno oko dostosowywało się do nowych warunków wolniej, dr Kołodziejski zalecił ćwiczenia na akomodację, które przyniosły oczekiwany efekt. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za przeprowadzenie operacji z sukcesem i możliwość pozbycia się okularów, odzyskałam pełną ostrość wzroku!

 • M
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

  Na wstępie jeszcze raz bardzo dziękuje Panie Doktorze. Korekcja to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pan Doktor Łukasz Kołodziejski jest świetnym specjalistą, z pełnym poświęceniem i profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Bardzo fachowo przeprowadził kwalifikację do przeprowadzenia laserowej korekcji wad wzroku, jak i samą korekcję. Widać, że Pan zna się na rzeczy i cieszę się, że trafiłem na tego doktora. Na kwalifikacji wszystko mi dokładnie wytłumaczył, co się ze mną będzie działo podczas zabiegu, jakie będzie uczucie po korekcji, jak przyjmować krople... W razie pytań podał numery telefonów, pod które w każdej chwili będę mogła zadzwonić, gdyby mnie cokolwiek zaniepokoiło, więc naprawdę czułam się, że jestem pod fachową opieką.
  Jestem już miesiąc po laserowej korekcji wzroku. Przed zabiegiem miałam wadę -2,5D i -1,5 oraz astygmatyzm. Teraz widzę idealnie bez okularów. Zabieg metodą Lasik-Fast był całkowicie bezbolesny i ekspresowy. Zawsze będę pamiętała, co Pan Doktor dla mnie zrobił i szczerze będę polecała jego wszystkim. Z czystym sumieniem twierdzę, że nie ma czego się obawiać i warto poprawić sobie komfort życia idealnym wzrokiem.
  Pozdrawiam i dziękuje za uwolnienie mnie od okularów :)

 • J
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: terapia stożka rogówki cross-linking (CXL)

  Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg Cross linkingu. Z czystym sumieniem mogę Go polecić za rzeczowe podejście, rzetelne wyjaśnianie wszelkich wątpliwości oraz spokój i opanowanie, które udziela się także pacjentowi. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

 • Z
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: po zabiegu usunięcia zaćmy

  Podczas wizyty po przeprowadzonym zabiegu usunięcia zaćmy przez Pana Doktora zostałam przez niego szczegółowo zbadana. W miłej atmosferze udzielał wyczerpująco odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i z czystym sumieniem polecam.
  .

 • B
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku (SmartSurf NTLT)

  Doktor prowadził mnie od badania wstępnego, poprzez zabieg laserowej korekty wzroku po wizyty kontrolne już po zabiegu.
  Na każdym etapie spotkałem się z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Moje wątpliwość zostały wyjaśnione w sposób rzetelny i kompleksowy, co znacznie zmniejszyło stres związany z zabiegiem.
  Otrzymałem bardzo jasne instrukcje postępowania przed i po zabiegu.
  Zabieg zakończył się całkowitym powodzeniem. Na przestrzeni 3 dni zapomniałem czym były dla mnie kiedyś okulary, co było wręcz niesamowite!
  Z całkowitą pewnością rekomenduję doktora Kołodziejskiego każdemu kto potrzebuje najlepszej klasy specjalisty w zakresie okulistyki.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Błyskawiczna wizyta, w dodatku w czasie badania pan doktor jednocześnie wyjaśniał wątpliwości z panią recepcji, tym samym ja zostałam z wątpliwościami, niewiedzą na temat przyczyn diagnozy i bez zwolnienia lekarskiego, za co kolei dostałam zapytanie od kadr, dlaczego z takim stanem zapalnym przychodzę do pracy z komputerem.

  Łukasz Kołodziejski2018-02-22

  Szanowna Pani, zawsze badam każdego pacjenta bardzo dokładnie. Otrzymała Pani receptę i wskazówki co do postępowania, nie zgłaszała Pani wątpliwości. Nie mogłem wystawić Pani zwolnienia, gdyż Pani schorzenie, nie wymaga powstrzymywania się od pracy i nie jest zagrożeniem dla współpracowników. Mam nadzieję, że zastosowała się Pani do moich zaleceń i dziś już odczuwa Pani wyraźną poprawę. Gdyby były jeszcze jakieś problemy ze wzrokiem, życzyła sobie Pani kontroli - zapraszam na wizytę. Pozdrawiam, dr Łukasz Kołodziejski

 • A
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: kwalifikacja do laserowej korekcji wady wzroku

  Doktor Kołodziejski przeprowadzał badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku. Wszystko konkretnie wytlumaczyl i odpowiadal na wszystkie pytania. Dzieki temu nie mialam zadnych obaw co do zabiegu. Bardzo serdecznie polecam konsultacje i zabiegi u doktora Kołodziejskiego

 • E
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

  W grudniu tego roku miałam przeprowadzoną laserową korekcję wady wzroku. W niecały miesiąc po, nie pamiętam czym są okulary. Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołaniem i pasją. Korekcja został poprzedzona wnikliwymi badaniami, Doktor Kołodziejski cierpliwie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Zabieg wspominam bardzo dobrze, zarówno Pan Doktor jak i pozostały Personel dbali o dobrą atmosferę i komfort pacjenta. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ obawiałam się bólu, chociaż jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. Sama korekcja została przeprowadzona sprawnie i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam tego specjalistę, rzadko zdarza się spotkać lekarza, który ma tak dobre podejście do pacjenta, jednocześnie jest rzeczowy i kompetentny.

 • P
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum Okulistyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta z bardzo dokładnym wywiadem u pacjenta. Konkretne działania i diagnostyka. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wywiad oraz badanie zostały przeprowadzone dokładnie i z uwagą. Polecam

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • · Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam specjalizację w dziedzinie okulistyki oraz chirurgii okulistycznej. Pracuję jako starszy asystent w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego odcinka oka oraz wykonuję operacje zaćmy.

  · Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO) oraz European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS). W trakcie specjalizacji otrzymałem stypendium PTO, dzięki czemu odbyłem w Indiach staż w zakresie chirurgii zaćmy.

  · Jestem autorem publikacji i doniesień naukowych, czynnie uczestniczę wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach okulistycznych.

  · Obecnie doktoryzuję się w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, a tematem moich badań są nowoczesne metody leczenia stożka rogówki. Moim promotorem jest prof. Iwona Grabska-Liberek.

  W Klinice LIBERMEDIC:
  · Zajmuję się diagnostyką i leczeniem stożka rogówki,
  · Wykonuję zabiegi cross-linking (KXL AVEDRO i najnowsza metoda CXF),
  · Kwalifikuję pacjentów do laserowej korekcji wad wzroku,
  · Wykonuję zabiegi laserowej korekcji wad wzroku (laser AMARIS 1050, firmy Schwind),
  · Przeprowadzam kwalifikacje do operacji zaćmy – w tym z wykorzystaniem soczewek premium (multifokalnych i torycznych),
  · Kwalifikuję pacjentów do korekcji wad wzroku za pomocą doszczepienia soczewek fakijnych (EVO VISIAN ICL)
  · Wykonuję zabiegi laserowe: kapsulotomię laserową (zaćma wtórna), irydotomia laserowa (zabieg przeciwjaskrowy),
  · Zajmuję się leczeniem mętów w ciele szklistym za pomocą lasera – witreoliza laserowa

Specjalizacje

 • Okulistyka

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny (2008)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Geta Eye Hospital, Agra, Indie
 • European School for Advanced Studies in Ophthalmology (ESASO), Lugano, Szwajcaria

Choroby

 • laserowa korekcja wad wzroku
 • stożek rogówki
 • zaćma
 • męty w ciele szklistym (witreoliza)
 • krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm