lek.

Łukasz Kołodziejski

Okulista, Chirurg

14 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 387 odwiedzin w ciągu 30 dni

· Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam specjalizację w dziedzinie okulistyki oraz chirurgii okulistycznej. Pracuję jako starszy asystent… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: terapia stożka rogówki cross-linking (CXL)

  Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg Cross linkingu. Z czystym sumieniem mogę Go polecić za rzeczowe podejście, rzetelne wyjaśnianie wszelkich wątpliwości oraz spokój i opanowanie, które udziela się także pacjentowi. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam.

 • Z
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: po zabiegu usunięcia zaćmy

  Podczas wizyty po przeprowadzonym zabiegu usunięcia zaćmy przez Pana Doktora zostałam przez niego szczegółowo zbadana. W miłej atmosferze udzielał wyczerpująco odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i z czystym sumieniem polecam.
  .

 • B
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku (SmartSurf NTLT)

  Doktor prowadził mnie od badania wstępnego, poprzez zabieg laserowej korekty wzroku po wizyty kontrolne już po zabiegu.
  Na każdym etapie spotkałem się z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Moje wątpliwość zostały wyjaśnione w sposób rzetelny i kompleksowy, co znacznie zmniejszyło stres związany z zabiegiem.
  Otrzymałem bardzo jasne instrukcje postępowania przed i po zabiegu.
  Zabieg zakończył się całkowitym powodzeniem. Na przestrzeni 3 dni zapomniałem czym były dla mnie kiedyś okulary, co było wręcz niesamowite!
  Z całkowitą pewnością rekomenduję doktora Kołodziejskiego każdemu kto potrzebuje najlepszej klasy specjalisty w zakresie okulistyki.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Błyskawiczna wizyta, w dodatku w czasie badania pan doktor jednocześnie wyjaśniał wątpliwości z panią recepcji, tym samym ja zostałam z wątpliwościami, niewiedzą na temat przyczyn diagnozy i bez zwolnienia lekarskiego, za co kolei dostałam zapytanie od kadr, dlaczego z takim stanem zapalnym przychodzę do pracy z komputerem.

  lek. Łukasz Kołodziejski2018-02-22

  Szanowna Pani, zawsze badam każdego pacjenta bardzo dokładnie. Otrzymała Pani receptę i wskazówki co do postępowania, nie zgłaszała Pani wątpliwości. Nie mogłem wystawić Pani zwolnienia, gdyż Pani schorzenie, nie wymaga powstrzymywania się od pracy i nie jest zagrożeniem dla współpracowników. Mam nadzieję, że zastosowała się Pani do moich zaleceń i dziś już odczuwa Pani wyraźną poprawę. Gdyby były jeszcze jakieś problemy ze wzrokiem, życzyła sobie Pani kontroli - zapraszam na wizytę. Pozdrawiam, dr Łukasz Kołodziejski

 • A
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: kwalifikacja do laserowej korekcji wady wzroku

  Doktor Kołodziejski przeprowadzał badanie kwalifikacyjne do laserowej korekcji wzroku. Wszystko konkretnie wytlumaczyl i odpowiadal na wszystkie pytania. Dzieki temu nie mialam zadnych obaw co do zabiegu. Bardzo serdecznie polecam konsultacje i zabiegi u doktora Kołodziejskiego

 • E
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: laserowa korekcja wady wzroku

  W grudniu tego roku miałam przeprowadzoną laserową korekcję wady wzroku. W niecały miesiąc po, nie pamiętam czym są okulary. Pan Doktor to prawdziwy lekarz z powołaniem i pasją. Korekcja został poprzedzona wnikliwymi badaniami, Doktor Kołodziejski cierpliwie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Zabieg wspominam bardzo dobrze, zarówno Pan Doktor jak i pozostały Personel dbali o dobrą atmosferę i komfort pacjenta. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ obawiałam się bólu, chociaż jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie. Sama korekcja została przeprowadzona sprawnie i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam tego specjalistę, rzadko zdarza się spotkać lekarza, który ma tak dobre podejście do pacjenta, jednocześnie jest rzeczowy i kompetentny.

 • P
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum Okulistyczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta z bardzo dokładnym wywiadem u pacjenta. Konkretne działania i diagnostyka. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wywiad oraz badanie zostały przeprowadzone dokładnie i z uwagą. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Libermedic Warszawskie Centrum OkulistyczneUsługa: podejrzenie jęczmienia

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Duże zaangażownie, kultura osobista (przedstawienie się, podanie ręki) i profesjonalne podejście lekarza zasługuje na b. dobrą ocenę. Lekarz szczegółowo zbadał mój problem - podejrzenie jęczmienia, zbadał też dno oka. W trakcie wizyty omawiał jak badanie będzie wyglądało. Udzielał wyczerpująco odpowiedzi na wszystkie pytania. Serdecznie polecam,

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko w jak najlepszym porządku. Lekarz pomógł mi z urazem oka. Dodatkowo wykonał szereg badań. Jak najbardziej polecam.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • · Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam specjalizację w dziedzinie okulistyki oraz chirurgii okulistycznej. Pracuję jako starszy asystent w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób przedniego odcinka oka oraz wykonuję operacje zaćmy.

  · Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO) oraz European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS). W trakcie specjalizacji otrzymałem stypendium PTO, dzięki czemu odbyłem w Indiach staż w zakresie chirurgii zaćmy.

  · Jestem autorem publikacji i doniesień naukowych, czynnie uczestniczę wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach okulistycznych.

  · Obecnie doktoryzuję się w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, a tematem moich badań są nowoczesne metody leczenia stożka rogówki. Moim promotorem jest prof. Iwona Grabska-Liberek.

  W Klinice LIBERMEDIC:
  · Zajmuję się diagnostyką i leczeniem stożka rogówki,
  · Wykonuję zabiegi cross-linking (KXL AVEDRO i najnowsza metoda CXF),
  · Kwalifikuję pacjentów do laserowej korekcji wad wzroku,
  · Wykonuję zabiegi laserowej korekcji wad wzroku (laser AMARIS 1050, firmy Schwind),
  · Przeprowadzam kwalifikacje do operacji zaćmy – w tym z wykorzystaniem soczewek premium (multifokalnych i torycznych),
  · Kwalifikuję pacjentów do korekcji wad wzroku za pomocą doszczepienia soczewek fakijnych (EVO VISIAN ICL)
  · Wykonuję zabiegi laserowe: kapsulotomię laserową (zaćma wtórna), irydotomia laserowa (zabieg przeciwjaskrowy),
  · Zajmuję się leczeniem mętów w ciele szklistym za pomocą lasera – witreoliza laserowa

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny (2008)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Geta Eye Hospital, Agra, Indie
 • European School for Advanced Studies in Ophthalmology (ESASO), Lugano, Szwajcaria

Choroby

 • laserowa korekcja wad wzroku
 • stożek rogówki
 • zaćma
 • męty w ciele szklistym (witreoliza)
 • krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm