lek. dent.

Łukasz Babczyński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta, Lekarz medycyny estetycznej

19 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Zapraszamy na naszą stronę www.codziennastomatologia.pl Jestem właścicielem i twórcą Kliniki Dentystycznej Codzienna Stomatologia . Z zawodu lekarz stomatolog, z charakteru perfekcjonista.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • My experience through many dentist l recommend DR Lukasz Babczynski as the best who give me back my smile. The customer service is highly professional and deliverance at the best Magdalena.S Thnx so much

 • K

  Kilka lat temu wychodząc z gabinetu Pana Doktora odzyskałam uśmiech i pewność siebie. Na pewno kiedy przyjdzie czas wymiany moich koron, to ponownie zwrócę się do doktora Babczyńskiego. Jest on profesjonalistą, a sam zabieg przebiegł się szybko i właściwie bezboleśnie, pozwalając mi pierwszy raz w życiu cieszyć się ładnymi zębami:)

 • A

  Mój przypadek to istna zgroza i wierzę , że Pan Doktor nie zapomni jej jeszcze na długo.
  Po operacji plastycznej przy wypadku w wieku 6 lat mam policzko i nos zrobione z tworzywa , które jest mieszanką silikonu, wiec nie jest do końca stałe i mocne. Długo konsultowaliśmy z Doktorem Łukaszem, jak ugryźć mój przypadek bo oprócz skorygowanego policzka i nosa okazało się, że moja szczęka musi się rozejść o 0,9 mm co daje ryzyko zniekształcenia policzka czy też nosa. Doktor wszystko robi ostroźnie i dochodzimy do wspólnych efektów ! A największym zaskoczeniem było to , że po 3 miesiącach zęby były proste ! Super sprawa ponieważ skrzywienie dolnego i górnego zgryzu było zauważalne gołym okiem. Teraz bez obaw mogę się uśmiechać ! :)
  To konkretny i perfekcyjny lekarz , a na dodatek nie czuję się stresu jak u ortodonty czy stomatologa co wiadomo , że prawie każdy z nas boi się tego typu rzeczy !
  Jak najbardziej daję bardzo dobry i śmiało polecam wszystkim, którzy mają tego typu problemy !

 • Polecam pana Łukasza bez mrugnięcia okiem - pełen profesjonalizm, właściwe - rzadkie ludzkie podejście. Jestem osobiście bardzo zadowolony. Moja rodzinka również potwierdza fachowość.

  Łukasz Babczyński2015-01-11

  Bardzo dziękuję za miłe słowa.

 • A

  Bardzo dobry stomatolog. Usunął mi zmasakrowaną siódemkę w ósmym miesiącu ciąży, Miły i serdeczny w podejściu do pacjenta. Spokojny i opanowany, stwarzający poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Gorąco i szczerze polecam.

  Łukasz Babczyński2013-03-26

  Witam serdecznie . Bardzo dziękuje za opinie. Życzę zdrowia i szczęśliwego rozwiązania . Serdecznie Pozdrawiam Łukasz Babczyński

 • G

  Witam ! Piszę w imieniu moich dzieci . Córki starszej , która leczyła się ortodontyczne . Polecano nam i miałem się okazje przekonać , że to wielki autorytet i wspaniały człowiek. Córka jest podobnego zdania . Zresztą cała rodzina jest zachwycona końcowym efektem trudnego leczenia aparatem ortodontycznym. Piszę też w imieniu swojej córki młodszej , którą zaopiekowali się dentystycznie lekarze i higienistki z zespołu . Jakość usługi od strony lekarskiej jak i od strony podejścia do nas jako "klientów" budzi szczerą przyjaźń do całej ekipy z tej przychodni . Cała przychodnia to wyraz szacunku do pacjentów . Piszę także jako ojciec - DZIĘKUJĘ. i polecam wszystkim

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  Łukasz Babczyński2013-03-21

  Serdecznie Pozdrawiam dzieciaki ....

 • M

  Leczę się u Pana Doktora ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. moje ząbki już wyglądają doskonale, więc nie moge doczeka się końca leczenia. reszta mojej rodzinki też korzysta z jego usług. pracuje sprawnie, jest bardzo miły, a przede wszystkim zna się na rzeczy. często przedstawia kilka możliwości leczenia, dokladnie przedstawia wszystkie plusy i minusy. poleciłam go już wielu osobom i także są bardzo zadowolone.

 • A

  pełen profesjionalizm wybitny ortodonta , leczy mnie i moja rodzine. wszystko wytłumaczy a klinika na najwyższym poziomie. serdecznie polecam . jestem po leczeniu ortodontycznym inni lekarze chcieli usówac zeby bo ułatwia leczenie pan doktor jest przeciwny i bardzo dobrze. jest to 3 ortodonta u którego sie lecze i koncze leczenie . zeby super wygladaja. teraz moge sie usmiechac. polecam .

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • M

  Jestem pacjentką pana Łukasza od ponad 3 lat i nigdy nie zadarzyło mi się narzekać na poziom świadczonych przez niego usług. Pełen profejonalizm i świetne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim tego lekarza!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • M

  Seredecznie polecam doktora Łukasza Babczyńskiego. Jest bardzo dobrym lekarzem stomatologiem oraz ortodontą. Profesjonalizm w każdym calu. POLECAM.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszamy na naszą stronę www.codziennastomatologia.pl
  Jestem właścicielem i twórcą Kliniki Dentystycznej Codzienna Stomatologia . Z zawodu lekarz stomatolog, z charakteru perfekcjonista. Mentorem w dziedzinie stomatologii był dla niego ojciec. Jako specjalista nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, co owocuje w każdym aspekcie funkcjonowania kliniki. Jest szczęśliwym mężem i ojcem uroczych córek. Nieliczne wolne chwile poświęca właśnie rodzinie.

  Bardzo często pacjent zgłasza się do niego ze zdjęciem idealnych zębów gwiazdy ekranu i w rezultacie opuszcza klinikę z takim samym uśmiechem. Precyzja pracy, wiedza, wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysoka sprawność manualna pozwalają doktorowi na tworzenie prac perfekcyjnych w każdym calu oraz niebywale trwałych. Wiedzę teoretyczną oraz praktyczną doskonali poprzez uczestnictwo w szkoleniach i sympozjach w kraju i zagranicą. Spotkania szkoleniowe kończą się wręczeniem stosownych certyfikatów, które można obejrzeć poniżej. Umiejętności praktyczne rozwija w kierunku ortodoncji bez stosowania ekstrakcji. Do najważniejszych osiągnięć z tej dziedziny można zaliczyć następujące kursy medyczne. Oprócz umiejętności, ważne są narzędzia oraz materiały, dlatego też wykorzystuje komponenty cechujące się niepowtarzalną wytrzymałością. Każdy pacjent dostaje od doktora gwarancję na wykonaną pracę, perfekcjonizm wykonania, oszałamiający efekt estetyczny i miłą, przyjazną atmosferę towarzyszącą każdemu etapowi leczenia.

  Leczenie w Codziennej Stomatologii Lek. stom Łukasz Babczyński gwarantuje prawidłowy i zdrowy zgryz, proste zęby oraz harmonijne rysy twarzy. Indywidualnie opracowywane plany leczenia służą osiąganiu szybkich i trwałych rezultatów, doskonałych pod względem estetycznym. Idealny wynik leczenia poprawia samoocenę i dodaje pewności siebie. Lepsze samopoczucie pacjenta może wpływać na osiąganie przez niego sukcesów osobistych i zawodowych. Założenie aparatu stałego poprzedzone jest wykonaniem diagnostyki i opracowaniem planu leczenia. Pierwsza wizyta jest to konsultacja ortodontyczna, na której Pan Doktor Łukasz Babczyński przeprowadza rozmowę z pacjentem na temat jego potrzeb i oczekiwań. Zęby i zgryz pacjenta są dokładnie badane, oceniane są również rysy twarzy, funkcjonowanie stawów skroniowo – żuchwowych, czynność oddychania, połykania oraz mowa.

  Leczymy pacjentów w każdym wieku, od najmniejszych po osoby dorosłe i starsze. Ze względu na stałą współpracę z doświadczonymi lekarzami różnych dziedzin stomatologii tworzymy zespół specjalistów leczących w ujęciu interdyscyplinarnym i holistycznym. Dzięki takiemu podejściu możemy poszczycić się wiedzą i doświadczeniem, które gwarantują każdemu pacjentowi pewny efekt leczenia, bez względu na złożoność i stopień nasilenia wady.

  Oferujemy najnowocześniejsze metody i aparaty, stosowane przez specjalistów na całym świecie. Ortodoncja w naszym wydaniu jest specjalnością na najwyższym poziomie wiedzy, rozwoju i techniki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o stosowanych przez nas aparatach i procedurach. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania podczas konsultacji.

  Upewnij się czy spełniamy twoje oczekiwania zadzwoń !!!

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia ogólna
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Radiologia i diagnostyka obrazowa
 • Stomatologia ogólna
więcej