Adresy (2)

CARDIOMEDICA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja internistyczna (opis) • 100 zł

Konsultacja internistyczna (opis) • 150 zł

Konsultacja kardiologiczna (opis) • 150 zł +2 więcej

Konsultacja kardiologiczna • 100 zł

Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Whatsapp
Skype
Konsultacja telefoniczna:
+************ Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Suwalska 19, Jeżyce, Poznań
CARDIOMEDICA


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 468..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2010 roku ukończyłam Studium Podyplomowe „Dietetyka i Planowanie Żywi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół metaboliczny
 • Zalecenia dietetyczne i personalizowane diety
 • Dławica piersiowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
 • W 2010 roku ukończyłam Studium Podyplomowe „Dietetyka i Planowanie Żywienia” na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
 • W styczniu 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy na temat subklinicznych powikłań narządowych u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca oraz nadciśnieniem tętniczym.
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Dietetyk kliniczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja internistyczna


Konsultacja online,

100 zł

CARDIOMEDICA

+ e-receptaKonsultacja online,

150 zł

CARDIOMEDICA

+ e-recepta + e-zwolnienieSuwalska 19, Poznań

250 zł

CARDIOMEDICA

+ konsultacja dietetyczna


Konsultacja kardiologiczna


Konsultacja online,

150 zł

CARDIOMEDICA

+ e-recepta + e-zwolnienieKonsultacja online,

100 zł

CARDIOMEDICA

+ e-recepta


Konsultacja online


Konsultacja online,

100 zł

CARDIOMEDICA

konsultacja kardiologiczna + e-recepta


Konsultacja kardiologiczna + EKG


Suwalska 19, Poznań

150 zł

CARDIOMEDICA


Suwalska 19, Poznań

250 zł

CARDIOMEDICA

+ Holter ciśnieniowySuwalska 19, Poznań

250 zł

CARDIOMEDICA

+ ECHO serca

Pozostałe usługi

Konsultacja internistyczna + badanie EKG


Suwalska 19, Poznań

150 zł

CARDIOMEDICA


Konsultacja kardiologiczna + EKG (pierwszorazowa)


Suwalska 19, Poznań

250 zł

CARDIOMEDICA

+ Konsultacja dietetyczna


Konsultacja kardiologiczna + holter EKG


Suwalska 19, Poznań

250 zł

CARDIOMEDICA

+ EKG

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + holter EKG

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo miła, szczegółowo i dokładnie odpowiada na pytania i wątpliwości.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + EKG

Z całego serducha (które już wiem, że wreszcie jest pod dobrą opieką!) polecam Panią Doktor. Przemiła wizyta oraz bardzo profesjonalna analiza moich problemów z arytmią :)Pozdrawiam serdecznie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + holter EKG

Decydując się na wizytę nie zasięgałem wcześniej opinii. Posiadam duży poziom zaufania do specjalistów i nie zawiodłem się. Polecam usługi Pani dr. Woźnickiej Leśkiewicz. Profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i ład organizacyjny całej wizyty zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kontakt i wywiad przeprowadzony został w atmosferze jakiej życzyłbym sobie zawsze i może służyć za wzór. Skuteczności leczenia nie mogę ocenić jeszcze lecz nie sądzę by można było zrobić coś więcej na pierwszej wizycie by zbudować w pacjencie poczucie zaufania i spokoju. Naprawdę polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + holter EKG

Do Pani doktor trafiłam w czasie ciąży z bardzo złym samopoczuciem. Pani Doktor przyjęła mnie od razu wykonując holtera EKG i ciśnieniowego. Jest konkretna, wszystko wyjaśniła, zleciała i zrobiła wszystkie konieczne badania. Zapisała leki, które mogłam stosować w trakcie ciąży i nie zagrażały dziecku. Wizyta trwała godzinę, otrzymałam książeczkę pacjenta, w której mogłam notować potrzebne informacje. Po wizycie nadal kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam każdemu.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + holter EKG

Pani doktor bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi podczas konsultacji specjalistycznej.Wizyta trwała ponad 50 minut.Profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.Z czystym sumieniem Polecam!!!Prawdziwy lekarz z powołania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + EKG

Bardzo polecam Panią Lucynę, rzeczowa, konkretna a przy tym bardzo sympatyczna. Badanie przebiegło sprawnie a ja otrzymałam wynik wraz z jego omówieniem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna + EKG

Pani doktor wszystko wyjaśnia, przyjazna, badania robione bardzo szczegółowo sprawdzając każdy zakamarek serca, mogę tylko serdecznie polecić.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CARDIOMEDICA Konsultacja kardiologiczna + EKG (pierwszorazowa)

Wizyta przebiegła pomyślnie i bez pośpiechu. Został przeprowadzony bardzo szczegółowy wywiad, zaproponowany schemat leczenia i dalsze kroki jakie należy wykonać aby wykluczyć/potwierdzić objawy. Jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sercem


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna

Pani Doktor przeprowadziła szczegółowo wywiad, zaleciła leczenie ze szczegółówym omówieniem oraz diagnostykę, Pani Doktor odpowiada na każdy kontakt sms


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CARDIOMEDICA konsultacja kardiologiczna

Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie pytania, na które tata nie otrzymał odpowiedzi podczas wizyty w szpitalu. Zaproponowała zmianę leku i dawki oraz wnikliwie przeanalizowała cały wypis. Zleciła także dalsze badania i wskazała parametry, które są najważniejsze w przebiegu dalszego leczenia. Polecam, tata był miło zaskoczony profesjonalizmem lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po wyjściu ze szpitala 23 stycznia zażywam leki kalipoz. opacorden. rosutrox. sobycor. spironol. trifas cor. warfin i jestem słaby po tych lekach

  Dzień dobry. Należy mierzyć ciśnienia i tętno dwa razy dziennie przez ok. tydzień. Następnie skontkaktować się ze swoim lekarzem lub zapraszam do konsultacji on line lub telefonicznej.
  Dr n. med. Lucyna Woźnicka-Leśkiewicz

  dr n. med. Lucyna Woźnicka-Leśkiewicz

 • mam problem z ciśnieniem krwi i towarzyszą mi szumy uszne 24godz. ciśnienie 155/95 lub 145/98 lub138/100 tętno 56, 58,60 po lekkim wysiłku 68
  sikam 5x w nocy i czasami ból z tyłu lewa strona wysokość nerki. Rzadko w normie 120/80..... Wyczytałem, że to ciśnienie wtórne i ten opis potwierdza się w moim przypadku. Dodam, że nie palę, rzadko piję alkohol i jem chude mięso z drobiu- nic smażonego - mam 63 lata - proszę o pomoc bo te szumy mnie dobijają..... Pozdrawiam

  Dzień dobry. Proszę nie lekceważyć objawów. Należałoby rozpocząć pełną diagnostykę oraz leczenie. Zapraszam i pozdrawiam.

  dr n. med. Lucyna Woźnicka-Leśkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2010 roku ukończyłam Studium Podyplomowe „Dietetyka i Planowanie Żywi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zespół metaboliczny
 • Zalecenia dietetyczne i personalizowane diety
 • Dławica piersiowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • W 2007 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
 • W 2010 roku ukończyłam Studium Podyplomowe „Dietetyka i Planowanie Żywienia” na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
 • W styczniu 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy na temat subklinicznych powikłań narządowych u pacjentów z chorobą niedokrwienną serca oraz nadciśnieniem tętniczym.
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Dietetyk kliniczny

Staże

 • 2005 - Praktyka naukowa- Szpital Tanta University Hospital – Egipt, Oddział Chirurgii Ogólnej pod opieką dr Mohamed Shafeek
 • 2006 - Praktyka naukowa- Szpital St. Luke’s Hospital – Malta,Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii pod opieką prof. A. Fenech
 • 2007 - Szpital KBC Rijeka- Chorwacja Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Coroczne stypendia za wyniki w nauce przyznawane przez Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (24)

Powiązane wyszukiwania