lek. dent.

Liliana Kot

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

24 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
390 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Stosuję cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  leczenie kanałowe pod mikroskopem przebiegło bezboleśnie. Pani doktor szybko się ze wszystkim uporała i udało się uratować zęba. Dziękuję!

 • M
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: protezy

  Pani doktor jest niesamowicie kompetentną osobą. Już po samych konsultacjach protetycznych zrobiła na mnie bardzo dobre, pozytywne wrażenie. Jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi to pani doktor ma taki zmysł artystyczny :) chodzi o to, że potrafi zrobić idealną protezę, która będzie pasowała swoim wyglądem do właściciela i będzie wyglądała naturalnie. U mnie efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania. PS. dodatkowy plus za punktualność :)

 • Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: protezy

  Proteza wygląda naturalnie i leży jak ulał. Jest dobrze zaprojektowana i wykonana, dzięki czemu w ciągu dnia czy też podczas posiłków nie odczuwam dyskomfortu. Dziękuję i zdecydowanie polecam.

 • Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: licówki

  Pani doktor to prawdziwa artystka jeśli chodzi o uśmiech! Widać to chociażby w tym przypadku, że doskonale wie jak zaprojektować licówki (w moim przypadku), aby uśmiech ładnie wyglądał i pasował do danej osoby, rysów twarzy itp. Oprócz doświadczenia i takiego zmysłu to jest jeszcze przemiłą osobą, która ceni i szanuje czas pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

  Do medipark do doktor Liliany chodzę już od dłuższego czasu. Najpierw nosiłam aparat na zęby, a potem jeszcze zdecydowałam się na ich wybielanie. Pani doktor to fachowiec z prawdziwego zdarzenia, jeden z najlepszych dentystów z jakimi miałam do czynienia. A poza tym w gabinecie panuje bardzo sympatyczna atmosfera :)

 • D
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: implanty

  Mega profesjonalnie i nowocześnie. Pani doktor uśmiechnięta i sympatyczna – trzeba przyznać, że ma odpowiednie podejście do pacjenta, potrafi rozluźnić atmosferę, a jednocześnie zrobić co trzeba. I choć przyszedłem do gabinetu z dość wstydliwym problemem, bo straciłem kilka zębów to jednak pani doktor nie sprawiła że czułem się skrępowany! No i ostatecznie teraz mam ładne "nowe" zęby :) wyglądają i pasują idealnie.

 • Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka :) jest ciepłą i sympatyczną osobą, dzięki czemu człowiek nie boi usiąść się na fotelu. No a do tego przede wszystkim jest bardzo dobrym stomatologiem. Ogromna wiedza, doświadczenie, znajomość różnych metod leczenia… Zdecydowałam się na leczenie kanałowe u pani doktor i wszystko poszło sprawnie i właściwie bezboleśnie.

 • E
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: implanty

  Dzięki pani doktor mam wreszcie ładny uśmiech. Podczas wypadku straciłem dwa zęby no i nie oszukujmy się, hollywoodzkiego uśmiechu to ja już nie miałem. U doktor Liliany miałem wszczepiane implanty w miejsce ubytków. W ogóle nie widać, żeby to były sztuczne zęby. Efekty jest bardzo naturalny i zdecydowanie wart ceny.

 • Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  leczenie kanałowe pod mikroskopem poszło gładko i sprawnie - przyznam, że to było miłe zaskoczenie. Nawet jakość szczególnie nie czułem bólu, a ząb jednak jest odratowany. Pani doktor jest delikatnym, ale zdecydowanym stomatologiem. Bardzo dobry specjalista, wart rekomendacji.

 • J
  Lokalizacja: MediPark StomatologiaUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  leczenie kanałowe pod mikroskopem - pełny komfort dla pacjenta. Choć nie lubię zbytnio stomatologów to do Pani doktor jestem jak najbardziej przekonany. Miałem kłopot z trzonowcem (duży zaniedbany ubytek), został on fajnie wyleczony. Teraz kontynuuję wizyty, ale na szczęście już bez leczenie kanałowego. PS. Sam gabinet bardzo przyjemny i dobrze wyposażony.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Kiedyś byłem u stomatologa stwierdził u mnie parodontozę chcę wiedzieć jak to się leczy? wiem że to jakaś choroba związana z dziąsła i i wypadanie zębów

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Paradontoza to nic innego jak zanikianie kosci wokół zębów najczęściej w wyniku stanu zapalnego co wymaga regularnej kontroli, oczyszczania dziąseł oraz kieszeni dziąsłowych a czasami terapii doustnej. Stan i przebieg choroby warto kontrolować zaczynajac od sprawdzania poziomu kości wokół zęba co można zaobserwować na zdjęciu przeglądowym (pantomogramie). Czynników choroby może być wiele także warto pojawiać się regularnie na kontrolach w celu ich wyeliminowania. Pozdrawiam

 • Noszę aparat. Ostatnio byłam z dziąsłem na jedynce u stomatolog bardzo mi spuchło od strony języka leciała mi ropa z dziąsła (pulsowanie ból i ból szczęki) . Usunęła mi kamień i po dawała przeciwbakteryjne preparaty po czym powiedziała ze jak nie przejdzie to leczenie kanałowe. Jeszcze sprawdzała mi żywotności zęba czułam jak przykłada do zęba raz mocno raz słabiej trochę. Nie przeszedł mi ten ból dziąsła wiec sie umówiła i kanałowe mi zrobiła bez znieczulenia w ogole nic nie czułam żadnego bólu , jedynie dziąsła. Po zabiegu w nocy strasznie mnie bolało to dziaslo i dalej boli.a Czy powinnam dostać antybiotyk ? I czy to jest normalne w ogole nie bolało mnie nic przy robieniu kanałowym ? Moze to było potrzebne zeby taki stan zapalny dziąsła mi sie nie tworzył ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jeżeli ząb przy leczeniu kanałowym nie bolał prawdopodobnie miazga zęba w wyniku stanu zapalnego obumarła i naczynia i nerwy w niej zawarte nie reagowały i w takim postępowaniu konieczne jest lecz kanałowe polegające na usunięciu resztek obumarłej miazgi oraz szczelnym wypełnieniu kanału aby nie było szans na reinfekcje. Pulsujący wysadzający i promieniujący ból zazwyczaj cechuje ostre zapalenie miazgi bądź kiedy infekcja przenosi się z zęba na okoliczna kość. Zazwyczaj antybiotkoterapia jest zbędna i potrzebna tylko przy silnych stanach ropnych kiedy obrzęk jest widoczny na tkankach miękkich pacjenta czyli np policzek

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Stosuję cyfrowo zaprojektowane i wykonane licówki, korony, mosty i protezy oraz tylko sprawdzone i bezpieczne współczesne metody wybielania zębów.
  Karierę rozpoczynałam w Szkole Sztuk Pięknych. Dalej czuję pasję do projektowania i fotografii co wykorzystuję do tworzenia uśmiechów moich pacjentów. Oferuję pacjentom model wstępny nowego uzębienia, który można przymierzyć „na próbę”, aby poznać, a także modyfikować efekt jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.
  Gwarantuję swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę dzięki współpracy z zespołem lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii, implantologii, ortodoncji, leczenia stawów skroniowo-żuchwowych, periodontologii i protetyki oraz bogato wyposażoną pracownią RTG (pantomografia, tomografia, cefalometria, RTG punktowe).
  W swojej pracy na co dzień wykorzystuję mikroskop zabiegowy szwajcarskiej firmy Leica, wewnątrzustną kamerę diagnostyczną oraz lupy stomatologiczne, a do analizy i projektowania uśmiechu fotografię cyfrową.
  Moi pacjenci zasługują na najwyższy poziom leczenia dlatego uczestniczę w kongresach stomatologicznych w kraju i na świecie oraz licznych kursach i szkoleniach, dzięki którym stale podnoszę swoje umiejętności i poszerzam wiedzę o nowych możliwościach leczniczych.
  Przez lata szkoliłam się u lekarzy z kilkudziesięcioletnim stażem pracy dzięki czemu poznałam wszelkie procedury kliniczne oraz rozwiązania dla przeróżnych przypadków co teraz stosuje w mojej praktyce.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Galeria w Lublinie

Certyfikaty

Choroby

więcej