dr n. med.

Leszek Włodarczyk

Ginekolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę 468 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • .

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  W zeszłym tygodniu miałam przyjemność udać się po raz pierwszy na wizytę do Pana Doktora. Wizyta przebiegła sprawnie, w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor sprawił na mnie wrażenie osoby bardzo konkretnej, zdecydowanej i godnej zaufania. Dodatkowo duży plus za bezpośredniość i poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Sympatyczny, dokładny, super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!Mam porównanie do innych lekarzy i na tak dobrego lekarza ginekologa jak doktor Włodarczyk nie trafiłam.

 • bardzo dobry

  W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Włodarczyka.

 • dobry

  Polecam gorąco,bardzo miły i troskliwy lekarz.Zleca badania jestem pod dobrą opieką.Badania wszystkie wyjaśnia.

 • bardzo dobry

  Lekarz świetny, godny polecenia : ) Dr Leszek wyleczyl mnie oraz dał mi bardzo cenne wskazówki dzięki, którym nie choruje. Po półrocznym leczeniu znow mam idealną cytologie. I co wiecej zaczynam myslec o ciąży. Jedno jest pewne na pewno bedac w ciąży bede chciala by byl to moj lekarz prowadzący : )

 • bardzo dobry

  Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Mam porównanie do innych lekarzy i na tak dobrego lekarza ginekologa jak doktor Włodarczyk nie trafiłam. Prowadzi mi obecnie ciążę i z czystym sumieniem wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Z P.Leszka jestem ogromnie zadowolona , miły , potrafi podejść do kobiety która boi się, bądź ma obawy co do ginekologów . Badania wszystkie wyjaśnia jak będą przebiegać , bezboleśnie , na wszystkie pytania mądrze i szczerze odpowie , bez wyśmiewania się . Gorąco polecam wszystkim panią które dotychczas miały nieprzyjemne wizyty u swoich lekarzy ginekologii i chcą w końcu z uśmiechem na twarzy pędzić na wizytkę u P.Leszka

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo pogodny, konkretny i szczery. Lubię przebywać z takimi ludźmi na co dzień, a jaka to przyjemność kiedy można ich spotkać w gabinecie lekarskim! To była moja najlepsza wizyta u ginekologa jak dotąd. Wielka szkoda, że muszę opuszczać Bydgoszcz, bo z pewnością przy kolejnej ciąży wybrałabym właśnie p. Leszka. Pozdrawia poznanianka.

 • bardzo słaby

  Lekarz bardzo nieprzyjemny, ordynarny, bezczelny. Więcej miał do powiedzenia na temat inwokacji niż mojej ciąży. Dowiedziawszy się, że planujemy z mężem poród rodzinny, urzekł go historią ohydy jaką jest sam poród i odesłał do badań statystycznych dot. ilości rozwodów poprzedzonych porodem rodzinnym. Następnie stwierdził, że śmiertelność zarówno rodzącej, jak i dziecka jest duża i mąż nie powinien z własnej woli fundować sobie takiej traumy i lepiej, żeby w tym czasie wypił sobie w domu kilka kieliszków wódki. Pominę już milczeniem, że cudownie wyleczył mnie z obrzęków z którymi borykam się od połowy drugiego trymestru. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wątpliwej jakość wywód. Oby wiedza na temat wykonywanego przez tego Pana zawodu była na wyższym poziomie niż jego kultura osobista.

 • bardzo słaby

  W poradni K w MSW miałam robione ktg jednak chciałam skonsultować z lekarzem czy wszytko jest w porządku, ponieważ wystąpiła u mnie wysypka na udach i rękach - wapno nie pomagało. Lekarz stwierdził, że skoro nie jestem jego pacjentką to "nie jego problem" a mojego położnika (jestem w 40 tc) i on nawet nie zerknie, a poza tym na pewno to uczulenie na "coś" - próbowałam mu wytłumaczyć, że obawiam się iż może to być gestoza lub jakaś wysypka ciążowa a on swoje, że nie jego problem. Nie ukrywam, że się zdenerwowałam i zwróciłam mu uwagę, że nie traktuje się tak pacjentek - na co on, że wypisze mi skierowanie do szpitala, niech tam się martwią, bo to "nie jego problem" a ja jestem uparta . Reasumując , brak jakiejkolwiek reakcji lekarza, brak obejrzenia, lekceważące podejście, i trzykrotnie usłyszane "nie jego problem" i rzucenie na odczepnego skierowaniem.....nie polecam !!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Leszek Włodarczyk ( 29 lutego 2016)

  Pacjentka przyjęta była w celu wykonania badania KTG. Całą ciężę prowadziła w innej placówce. Poznałem Ją podczas oceny zapisu badania dziecka - nota bene badanie w jak najlepszym porządku. Stwierdziła, że ma dziwną wysypkę skórną. Odpowiedziałem - zgodnie z prawdą - że konieczna jest konsultacja lekarza dermatologa, a znając kolejki, najlepszym rozwiązaniem będzie skierowanie na oddział. Tylko w ten sposób istniała szansa szybkiej diagnozy. Ot i tyle. Ocenę pozostawiam czytającym.

Najbliższe terminy:

kolejne dni