dr n. med.

Leszek Włodarczyk

Ginekolog

55 opinii +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa. więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • .

Publikacje

 • .

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Weszłam z płaczem, wyszlam z uśmiechem:) Rzeczowy, dokładnie zbadał, wcześniej wysłuchał. Poza tym, że bardzo dobry lekarz to mega sympatyczny człowiek. Nie czułam stresu.Wciąga w rozmowę dzięki czemu zapomina się ze trwa badanie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły, widać że zna się na rzeczy. Dokładnie mnie zbadał i wykrył polipa... Mam długa historie choroby i doktor od razu wiedział o co chodzi. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z całokształtu wizyty u Pana doktora, teraz podczas drugiej ciąży ujawnił nie tylko płeć dziecka, ale i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, czy u dziecka są prawidłowo rozwinięte narządy. Równie uprzejmie byłam traktowana na NFZ kiedy w szpitalu leżałam z pierwszą zagrożoną ciążą, to właśnie ten lekarz postawił trafną diagnozę, podleczył i kazał mi się niczym nie denerwować.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  W skali od 1do5 wystawiam Panu Leszkowi 6:) Ileż my się z partnerem nałaziliśmy po przeróżnych ginekologach, żeby konkretnie określić nasz problem.. Pan Włodarczyk jest strzałem w 10, bardzo konkretny, przemiły i naprawdę czuję się u niego swobodnie, nie to co u pozostałych ginekologów. Bardzo polecam:)

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: bolesne miesiączkowanie

  Lekarz konkretny, profesjonalista, miły,godny zaufania ,z wspaniałym poczuciem humoru . Nie lubię z reguły wizyty u ginekologa, wywołuje u mnie stres, lecz profesjonalizm lekarza i miła atmosfera wpłynęły pozytywnie na mój komfort podczas wizyty.

 • A
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Do Doktora trafiłam po długiej przerwie, spodziewałam się niemiłej rozmowy ale nie spotkało mnie nic niemiłego wręcz przeciwnie Doktor bardzo miły, delikatny przeprowadził badanie, rozładował napięcie żartem, zatem atmosfera super i odpowiedział mi na wszystkie pytania. Jestem zadowolona z pierwszej wizyty i wracam do Pana Doktora we wrześniu, mam nadzieję, że się nie rozczaruję i będę mogła podtrzymywać dobrą opinię o tym lekarzu :) Ważne dla mnie jest to, że Pan Doktor przyjmuje i na NFZ i prywatnie i rozmawiał ze mną rozwijając moje wątpliwości.

 • D
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.

  Zdecydowanie nie polecam! Trafiłam do tego lekarza przypadkiem, bo potrzebowałam szybko skierowania na badania i postanowiłam skorzystać z ubezpieczenie zdrowotnego PZU. Dodam, że jestem w ciąży i chyba lekarzowi nie spodobało się, że jestem na codzień pod opieką innego ginekologa. Poczuł się urażony albo może zazdrosny o nazwisko jakie podałam, bo odmówił mi wypisania skierowania na badania, o które poprosiłam (żadne wyszukane, ogólne badania które należy cyklicznie powtarzać w ciąży). Tłumaczył to tym, że cytuję: "to pani miała (mocz), tego się w ciąży nie wykonuje (crp), to badanie bez sensu (podstawowa glukoza), to tak szybko się nie zmienia (żelazo - a nie jem mięsa!), a to po co? (tsh - mam problemy z tarczycą)". Kiedy poprosiłam by jednak na moją prośbę wypisał skierowanie, o które proszę zagroził, że każdą dyskusję z nim przegram, więc mam nawet nie próbować się kłócić! Po czym wypisał skierowanie na badania, których nie potrzebowałam, w tym obciążenie glukozą, na które jest zdecydowanie za wcześnie, dobry położnik chyba powinien wiedzieć na jakim etapie ciąży powinno się je wykonać, by było miarodajne. Na koniec usłyszałam, że teraz takie jak ja traktują ubezpieczenie PZU jak NFZ, jak za darmo to do oporu. Hmm, za darmo to nie jest, składki po coś płacę, więc chciałabym skorzystać z tego co mi za to przysługuję.
  Podsumowując lekarz delikatnie mówiąc nieprzyjemny, kompetencje zostawiam do indywidualnej oceny, ja w każdym razie nie zdecydowałabym się na prowadzenie u niego ciąży, leczenia raczej też nie.

 • B

  Pana doktora znam od 25 lat wiec bardzo długo .Prowadził mi moją pierwszą wyczekiwana ciąże ( 4 lata leczenia).Dzięki niemu córka dzisiaj jest na świecie ,ponieważ od pierwszych dni miałam problem z donoszeniem ciąży .Obie z córka jesteśmy wdzięczne i pozdrawiamy :-) .
  Lisek:-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor bardzo mily, wizyta przebiegała w dobrej atmosferze. Moj przypadek jest dość skomplikowany i dopiero zaczynam leczenie, lecz wiem że jestem w dobrych rekach. To on wczesniej podejrzewał u mnie chorą tarczycę, dzięki szybkiej diagnozie czuję się znacznie lepiej.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Dziękuje za trafna diagnozę! Tylko Pan z czterech ginekologów słusznie rozpoznał problem i znalazł rozwiązanie!