dr n. med.

Leszek Włodarczyk

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa. więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • .

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, przywrócił mi komfort życia, jestem bardzo zadowolona. Miły człowiek, dobry lekarz, a przede wszystkim skuteczny. Polecam.

 • bardzo dobry

  Spotkanie z lekarzem oceniam dość dobrze. Kontaktowy, miły, z poczuciem humoru. Starał się rozładować napięcie rozmową. Pytał również o inne aspekty życia. Dał skierowanie na odpowiednie badanie omawiają gdzie i kiedy je wykonać. Pierwszą wizytę u dr. Włodarczyka oceniam na 5 i polecam Go innym Paniom.

 • bardzo dobry

  Dr Włodarczyk prowadzi moją ciążę od samego początku. Jest niezwykle kompetentnym i zaangażowanym w swoją pracę lekarzem. Jest osobą otwartą i przyjaźnie nastawioną do pacjentów co sprawia, że wizyty stają się przyjemnością. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora wszystkim kobietom poszukującym dobrego specjalisty.
  Katarzyna Ł.

 • bardzo dobry

  W zeszłym tygodniu miałam przyjemność udać się po raz pierwszy na wizytę do Pana Doktora. Wizyta przebiegła sprawnie, w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor sprawił na mnie wrażenie osoby bardzo konkretnej, zdecydowanej i godnej zaufania. Dodatkowo duży plus za bezpośredniość i poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Sympatyczny, dokładny, super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!Mam porównanie do innych lekarzy i na tak dobrego lekarza ginekologa jak doktor Włodarczyk nie trafiłam.

 • bardzo dobry

  W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Włodarczyka.

 • dobry

  Polecam gorąco,bardzo miły i troskliwy lekarz.Zleca badania jestem pod dobrą opieką.Badania wszystkie wyjaśnia.

 • bardzo dobry

  Lekarz świetny, godny polecenia : ) Dr Leszek wyleczyl mnie oraz dał mi bardzo cenne wskazówki dzięki, którym nie choruje. Po półrocznym leczeniu znow mam idealną cytologie. I co wiecej zaczynam myslec o ciąży. Jedno jest pewne na pewno bedac w ciąży bede chciala by byl to moj lekarz prowadzący : )

 • bardzo dobry

  Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Mam porównanie do innych lekarzy i na tak dobrego lekarza ginekologa jak doktor Włodarczyk nie trafiłam. Prowadzi mi obecnie ciążę i z czystym sumieniem wiem, że ja i moje dziecko jesteśmy w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Z P.Leszka jestem ogromnie zadowolona , miły , potrafi podejść do kobiety która boi się, bądź ma obawy co do ginekologów .
  Badania wszystkie wyjaśnia jak będą przebiegać , bezboleśnie , na wszystkie pytania mądrze i szczerze odpowie , bez wyśmiewania się .
  Gorąco polecam wszystkim panią które dotychczas miały nieprzyjemne wizyty u swoich lekarzy ginekologii i chcą w końcu z uśmiechem na twarzy pędzić na wizytkę u P.Leszka