dr n. med.

Leszek Włodarczyk

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista Ginekolog-Położnik, Specjalista II stopnia w dziedzinie Ginekologii i Położnictwa. więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

45 opinii

 • Lekarz konkretny, profesjonalista, miły, godny zaufania. Nie lubię z reguły wizyty u ginekologa, wywołuje u mnie stres, lecz profesjonalizm lekarza i miła atmosfera wpłynęły pozytywnie na mój komfort podczas wizyty.

 • Przez ostatnie lata moje wizyty u ginekologa kojażą się z brakiem empati i odbieraniem nadzieji. Moje wielkie pragnienie bycia drugi raz mamą zakopałam głęboko w sercu. Na wizytę umówi£a mnie mama która była zachwycona doktorem. I miała racje. Lekarz pełen empatii i zrozumienia. Lekarz nie wypalony przez system szukający rozwiązań . Polały się łzy nadzieji .

 • Do Pana Doktora trafiłam w zeszłym roku w celu przypisania antykoncepcji.Pan Doktor do pacjentki podchodzi w bardzo przyjazny sposób sprawiając, że badanie, które wiele kobiet krępuje nie wydaje się już tak straszne. Oprócz miłego usposobienia i poczucia humoru zadaje pytania dotyczące stanu zdrowia, interesuje się, sugeruje inne rozwiązania jednak nie nalega i nie nakłania na siłę. Co jest ważne, nie zapisuje antykoncepcji hormonalnej na ładne oczy, tylko zleca badania. Słucha uważnie pacjentki i poświęca jej czas.

 • Świetny lekarz, przywrócił mi komfort życia, jestem bardzo zadowolona. Miły człowiek, dobry lekarz, a przede wszystkim skuteczny. Polecam.

 • Spotkanie z lekarzem oceniam dość dobrze. Kontaktowy, miły, z poczuciem humoru. Starał się rozładować napięcie rozmową. Pytał również o inne aspekty życia. Dał skierowanie na odpowiednie badanie omawiają gdzie i kiedy je wykonać. Pierwszą wizytę u dr. Włodarczyka oceniam na 5 i polecam Go innym Paniom.

 • Dr Włodarczyk prowadzi moją ciążę od samego początku. Jest niezwykle kompetentnym i zaangażowanym w swoją pracę lekarzem. Jest osobą otwartą i przyjaźnie nastawioną do pacjentów co sprawia, że wizyty stają się przyjemnością. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora wszystkim kobietom poszukującym dobrego specjalisty.
  Katarzyna Ł.

 • W zeszłym tygodniu miałam przyjemność udać się po raz pierwszy na wizytę do Pana Doktora. Wizyta przebiegła sprawnie, w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor sprawił na mnie wrażenie osoby bardzo konkretnej, zdecydowanej i godnej zaufania. Dodatkowo duży plus za bezpośredniość i poczucie humoru.

 • Sympatyczny, dokładny, super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!Mam porównanie do innych lekarzy i na tak dobrego lekarza ginekologa jak doktor Włodarczyk nie trafiłam.

 • W mojej opinii Lekarz jak najbardziej godny polecenia, potrafi obniżyć towarzyszący badaniu stres swoim poczuciem humoru, jednocześnie zachowując przy tym pełen profesjonalizm. W pełni informuje o sposobie przeprowadzenia danego badania oraz o tym dlaczego dane badanie jest wymagane. Do Doktora trafiłam przypadkowo, gdyż moja dotychczasowa lekarz prowadząca ciążę była na urlopie. Pod koniec 35 t.c. wykrył u mnie małowodzie i z miejsca skierował na oddział dzięki temu pewnie uratował nasz mały Skarb- dziękujemy Panie Doktorze. Po szczęśliwym rozwiązaniu bez najmniejszych wątpliwości postanowiłam uczęszczać do Dr. Włodarczyka.

 • Polecam gorąco,bardzo miły i troskliwy lekarz.Zleca badania jestem pod dobrą opieką.Badania wszystkie wyjaśnia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online