dr n. med.

Leszek Drabik

Kardiolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 142 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog, Doktor nauk medycznych, Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiej Asocjacji Obrazowania Układu Krążenia (EACVI). Akredytacja II stopnia… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog,
  Doktor nauk medycznych,
  Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiej Asocjacji Obrazowania Układu Krążenia (EACVI).
  Akredytacja II stopnia indywidualna w zakresie echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego EAI nr 355/2016.
  Certyfikat ultrasonografii dopplerowskiej naczyń szyjnych i kręgowych Polskiego Towarzystwa ultrasonograficznego DTS 998/2015.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KrakowieUsługa: uczucie arytmii serca

  Pan Doktor był bardzo uprzejmy i kulturalny. Przeprowadził spokojny ale i merytoryczny wywiad. Cierpliwie słuchał mojego opisu dolegliwości. Wykonał nawet dodatkowe badanie w ramach zwykłej wizyty. Podał również zalecenia i sposób reakcji, gdyby objawy nie przeszły. Widać, że Pan Doktor na pierwszym miejscu stawia pacjenta. Polecam:)

 • J

  Cierpliwy i kulturalny lekarz, udzielający rzeczowych odpowiedzi. Zwracający uwagę na pacjenta. Bez pośpiechu przeprowadził wywiad i obejrzał badania które dostarczyłam. Wzbudza zaufanie i uspokaja jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor nie tylko miły i sympatyczny, ale przede wszystkim bardzo dociekliwy, wypytał o wiele szczegółów z mojego życia, bardzo dokładnie mnie zbadał i udzielił kilku porad na przyszłość. Byłam tym trochę zaskoczona, gdyż przyszłam na jednorazową wizytę w dość błahej sprawie. A jednak nie odpuścił sobie i rzetelnie zajął się moim przypadkiem. Jeśli kiedyś będę mieć problemy ze zdrowiem, to chętnie i z pełnym zaufaniem skorzystam z pomocy pana doktora L. Drabika. Innym też polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w spokojnej i rzeczowej atmosferze. Miałam jednak wrażenie bariery komunikacyjnej. Ponieważ to była pierwsza wizyta chciałam wyczerpująco przedstawić historię swojej choroby, ale te informacje zdawały się nie mieć znaczenia dla Pana doktora. Wierzę, że Pan Doktor jest świetnym specjalistą w skomplikowanych przypadkach, mam jednak wrażenie, że proste przewlekłe choroby nie są dla niego tak dużym wyzwaniem.

 • M

  Kompetentny, skrupulatny i miły lekarz...profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty robi dokładny wywiad, nie spieszy się, żeby szybko zakończyć wizytę. Specjalista godny polecenia, zaangażowany w swoją pracę. Polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze . Spokój wysłuchanie pacjenta i podejście do problemu pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Udało mi się wykonać wszystkie potrzebne badania na miejscu bez czekania.
  Czekam na dobry rezultat mojego leczenia . Na pewno wrócę na następną wizytę.

 • P

  Bardzo fajny lekarz słucha pacjenta tłumaczy wszystko atmosfera w gabinecie sprzyja otwarciu się i szczerej rozmowie w badaniu delikatny poza tym informuje o wszystkim językiem zrozumiałym nie wzwyż sza się

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jestem bardzo zadowolona ponieważ to mój mąż był pacjentem a jest osoba niepełnosprawną wspaniały doktor wytllllumaczył doradził zbadał na aparaturze jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna za taka wizytę