Lesław Strzałkowski verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Pan doktor z powodzeniem prowadził dwie moje ciąże. Sumienny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Przy drugiej ciąży mialam wiele dolegliwości. Nigdy ich niebagatelizowal. Zawsze znalazl czas, zeby mnie zbadac i uspokoic. Gabinet zorganizowany w taki sposób, żeby pacjentka czuła się swobodnie. Zawsze delikatny. Polecam każdej kobiecie, zwłaszcza w ciąży.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Marzena Malec
  Marzena Malec
  Ginekolog
  Piwna 17A, Gliwice
  Przemiła Pani doktor, wszystko wyjaśnia jest otwarta na każde pytanie, ma indywidualne podejście do pacjenta i… więcej

  Adriana Bil
  Adriana Bil
  Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Piwna 17A, Gliwice
  Bardzo miła i kompetenta Pani doktor. Pełen profesjonalizm. Komfortowa atmosfera. Szczegółowy wywiad i słusznie… więcej

  Urszula Pieprzyca
  Urszula Pieprzyca
  Ginekolog
  Pl. Piłsudskiego 5a, Gliwice
  Wizyta przebiegła w bardzo miłe atmosferze i komfortowo. Polecam zwłaszcza młodym kobietom, które czeka pierwsza… więcej

  Magdalena Ciaciura - Jarno
  Magdalena Ciaciura - Jarno
  Ginekolog
  Ignacego Daszyńskiego 34/2, Gliwice
  Całą pierwszą ciążę prowadziłam u Pani doktor, robiłam u Niej wszystkie badania prenatalne. Jest bardzo ciepłą… więcej

  Dawid Serafin
  Dawid Serafin
  Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Ignacego Daszyńskiego 34/2, Gliwice
  W 100% polecam doktora Serafina. Bardzo konkretny lekarz, wszystko bardzo jasno wyjaśnia i poświęca dużo czasu… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  117 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Pan doktor z powodzeniem prowadził dwie moje ciąże. Sumienny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Przy drugiej ciąży mialam wiele dolegliwości. Nigdy ich niebagatelizowal. Zawsze znalazl czas, zeby mnie zbadac i uspokoic. Gabinet zorganizowany w taki sposób, żeby pacjentka czuła się swobodnie. Zawsze delikatny. Polecam każdej kobiecie, zwłaszcza w ciąży.

  • K

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Chodzę do Pana doktora od ok. 10 lat i zawsze jestem zadowolona z wizyt. Prowadził moją ciążę - bardzo skrupulatnie, konkretnie i dobrze. Polecam każdej pani, która szuka dobrego lekarza z powołania.

  • P

   Wspaniały ginekolog. Prowadził moją pierwszą ciążę. Zakończyła się cesarskim cięciem z powodu mojego wysokiego pulsu i wariującego ciśnienia. Sam zabieg prowadzony przez doktora odbył się profesjonalnie. Po zabiegu doktor kilkakrotnie sprawdzał czy wszystko ok. W ogóle w Strzelcach Opolskich, w szpitalu to pielęgniarki super. Były u mnie co 5 min, miłe, opiekuńcze i profesjonalne. Nawet jeśli będę mieszkać z 600km dalej od mojego lekarza to i tak będę do Niego jeździć.

  • X

   Dr Strzałkowski to bardzo kompetentny lekarz, a zarazem bardzo sympatyczny i troskliwy wobec swoich pacjentek. Wszystko precyzyjnie wyjaśnia, wizyta odbywa się z maksymalnym poszanowaniem intymności. Sam gabinet jest tak zorganizowany, żeby zadbać jak najlepiej o komfort pacjentek. Podczas pobytu w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym mogłam liczyć na wsparcie doktora, podczas cięcia cesarskiego również, które zostało wykonane z dużą starannością.
   Człowiek godny polecenia, szczególnie pacjentkom, które starają się zajść w ciążę.

  • B

   Bardzo dobry lekarz. Bada delikatnie, tłumaczy na czym będzie polegało badanie a dodatkowo jest miły, cierpliwy i odpowie na każde pytanie. Polecam.

  • I

   Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Prowadził moją drugą ciążę, sam wykonał cesarskie cięcie co dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Tym bardziej ,że pierwsze moje dziecko urodziło się z poważną wadą mózgu. Tym większy był mój strach przy drugiej ciąży. Na szczęście trafiłam w odpowiednie ręce- ręce pana dr Strzałkowskiego, który znając moją sytuację i strach, robił wszystko aby drugie dziecko urodziło się zdrowe. I dzięki Bogu tak, też się stało. Za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam !!!

  • E

   Chodzę do dr Strzałkowskiego od dobrych kilku lat i za żadne skarby świata nie zamieniłabym go na innego lekarza. Kompetentny, miły, czuły, zawsze dokładnie wszystko wyjaśni i z ogromną cierpliwością odpowie na każde zadane pytanie. Podczas wizyty zero skrępowania. Po prostu go uwielbiam!

  • M

   Doktor Strzałkowski - świetny nie tylko jako lekarz ale i człowiek. Jestem Jego pacjentką od pięciu lat. W tym czasie prowadził moje dwie ciąże. Drugą ciążę zakończoną cesarskim cięciem sam odbierał, za co jestem Mu bardzo wdzięczna. To bardzo dobry specjalista, profesjonalny, taktowny. W 100% (a nawet więcej) zaangażowany w to co robi. Dużo w nim ciepła, zrozumienia i życzliwości. Budzi zaufanie, daje poczucie bezpieczeństwa, jest czujny i ma intuicję. Dużo by pisać - po prostu POLECAM:)

  • N

   Mam prawo wyrazić swoje zdanie i nie zgodzić się z opiniami negatywnymi, bo doktor jest najlepszym lekarzem pod słońcem. Mimo,że zmieniłam miejsce zamieszkania, odległe o 30min drogi-nie zamienię lekarza na żadnego.Mam 100% zaufania.Zleca wszystkie niezbędne badania-prowadził mnie przez całą ciążę, zlecał wszystkie badania krwi, cukier, dokładna analiza USG(jest w gabinecie). Jeżeli nie widzi nic niepokojącego, nie zleca badań prenatalnych bo po kiego-prenatalne to jakaś obsesja!!! Przez całą ciążę czułam się spokojna i bezpieczna.Zawsze dostępny pod telefonem, w razie jakichkolwiek dolegliwości czy obaw.-zawsze delikatny, wytłumaczy i wysłucha, bada piersi(co nie robi każdy ginekolog), pobiera wymazy do badań cytologia i bakteriologia, ani razu nie zauważyłam pośpiechu. Zawsze zapyta jak się czuję, jak się żyje, ot zwykłe ludzkie.Lekarz, rzeczowy, konkretny, wydaje wyniki USG ze zdjęciami. Zwraca dużą uwagę na diagnostykę,osobiście kazał wykonać badania w kierunku markerów jajnika Ca 125, zaznaczając, że jajniki są podstępne i nawet jak nie ma zmian w obrazie lepiej wykonać badanie. Podczas pobytu w gabinecie nigdy nie zdarzyło się aby ktokolwiek, wszedł po to aby podglądać. Pani rejestratorka, zawsze miła, w przypadku gdy nie może odebrać, zawsze oddzwania. Jeżeli chodzi o lekarza, nigdy nikomu nie wytknąłby wad, lekarz jest bardzo taktowny, miły, rzeczowy.Zawsze jak widzi problem zdrowotny, poinformuje w przyjazny dla pacjenta sposób, przekazując tyle ile jest niezbędne, nie strasząc i nie wyolbrzymiając. To dobry człowiek i świetny fachowiec, godny zaufania. Z całą pewnością nie jest lekarzem nastawionym na kasę, jeżeli zna sytuację finansową pacjentki(to czy pracuje czy nie itp.) za wizytę bierze mniej. Lekarz z powołania.Pacjentka-Izabela M-Sz.

  • R

   Mialam 3 poronienia,,chodzilam do roznych lekarzy,,zaden lekarz nie potrafil przyczynic sie do utrzymania ciazy.. zaden nie potrafil odpowiednio zastosowac leczenia..dopiero jak trafilam z 4 ciaza do Pana Strzalkowskiego wszystko sie udalo i dzieki niemu teraz mam wspaniala coreczke..jest mily,,cierpliwy,,odpowie na kazde pytanie,, jednym slowem WSPANIALY LEKARZ!! oby takich bylo wiecej:)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG