dr n. med.

Krzysztof Szram

Ginekolog

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 1269 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy
 • niepłodność , antykoncepcja
 • endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
 • zaburzenia estetyki narządów rodnych, labioplastyka
 • operacje,laparoskopie,hysteroskopie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O

  Do Pana doktora uczeszczam od niedawna, a w lutym przeprowadził operacje z której jestem bardzo zadowolna. Uwazam, ze jest bardzo dobrym specjalista, a dla mnie jako pacjentki jest bardzo miły, serdeczny i opiekuńczy. Polecam go wszystkim!

 • J

  Od ponad 10 lat jestem pacjentką Pana dr K. Szrama. Miałam kilka zabiegów, a ostatnio poważną operację - wszystko skończyło się pomyślnie dzięki Panu Doktorowi. Wspaniały człowiek, bardzo dużo mu zawdzięczam.

 • M

  MARIA
  24.02.2014
  Żadne słowa nie oddadzą wagi podziękowania za zdrowie, za życie !
  Takie właśnie myśli kieruję już od 6 lat do Pana dr Krzysztofa Szrama,odkąd miałam szczęście
  znaleźć się pod Jego opieką.Podjęte podczas operacji decyzje Pana Doktora ocaliły mi życie ,
  podczas gdy ja sama byłam nieświadoma grozy sytuacji.
  Pan dr Szram jest Osobą godną najwyższego zaufania ,zarówno jako lekarz ale również jako Człowiek. Jest pełen troski o pacjenta ,bardzo serdeczny i opiekuńczy ( mnie 68 letniej wówczas kobiecie służył ramieniem abym zaczęła stawiać pierwsze kroki po operacji).
  Życzyłabym wszystkim chorym takich lekarzy.

 • S

  Minęło kilka krótkich lat po przeprowadzonym przez doktora Szrama zabiegu laparoskopii,w którym usunięto mi torbiel bardzo dużych rozmiarów.Ponieważ wtedy mieszkałam w 3Mieście,mój ówczesny lekarz domowy doszedł do wniosku,że pokonywać taki kawał drogi do Łodzi nie ma sensu,wysłał mnie do szpitala Akademii Medycznej,gdzie miał mnie operować wspaniały profesor.Po konsultacji kilku specjalistów dowiedziałam się,że usunięcie tak dużej torbieli zabiegiem laparoskopii nie jest możliwe,wręcz zostałam wyśmiana.Przestraszona wróciłam do doktora Szrama,który przeprowadził zabieg po mistrzowsku,wszystko zagoiło się idealnie,powiem więcej,maleńkie blizny są zupełnie niewidoczne,ginekologicznie również wszystko bardzo dobrze.Jestem bardzo,bardzo zadowolona.Moja mama miała robioną bardzo poważną operację u tego samego lekarza i również jest zadowolona.

 • S

  Jestem w 17 tygodniu ciąży. Na początku było trochę komplikacji. Podejrzenie martwej ciąży. Dr Szram szybko zareagował i na szczęście po 2 miesiącach wyniki badań były już bardzo dobre. Na wizytach jest bardzo miły i rzeczowy. czuję, że dobrze zajmuje się mną i dzidzią. Niestety wizyty prywatne są bardzo drogie i za wszystkie badania też muszę płacić.... Ale myślę że warto być pod okiem takiego wspaniałego specjalisty jak tylko są pieniążki.

 • A

  Leczę się u Dr Szrama od około roku. Do pacjentki podchodzi z uśmiechem i życzliwością. Zawsze analizuje całą sytuację i dobiera leczenie z uwzględnieniem potrzeb i sytuacji konkretnej osoby. Pan doktor również mnie operował. Zabieg przebiegł pomyślnie. Po jego zakończeniu wyszedł do mojego męża i wszystko mu dokładnie opowiedział. Dlatego szczerze polecam go jako dobrego lekarza, ale i sympatycznego człowieka, który nie jest głuchy na potrzeby pacjentek i nie traktuje ich "taśmowo", tak jak to robi wielu ginekologów w prywatnych gabinetach.

 • Ż

  Doktor Szram jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, specjalistą w leczeniu endometriozy. Zajmuje się swoimi pacjentkami równie profesjonalnie i serdecznie w gabinecie prywatnym,jak i na oddziale w szpitalu państwowym. Wykonuje tradycyjne zabiegi operacyjne, jak i laparoskopowe, które niejednokrotnie są jedynym sposobem leczenia schorzenia.Jako jedyny postawił u mnie trafną diagnozę.

 • B

  Pan Doktor Szram operowal mnie w szpitalu wojewodzkim, potem przyjmował mnie w prywatnym gabinecie.W obu przypadkach wykazał sie profesjonalizmem i miłym podejsciem do mnie jako pacjentki.Trafne diagnozy i ludzkie podejscie pozwalaja mi polecic Pana doktora ktory jest naprawde dobrym specjalistą.

 • M

  Dzięki profesjonalnej opiece podczas ciąży mimo wielu problemów mam teraz zdrową i radosną córeczkę. Pan doktor szybko i trafnie diagnozował wszelkie powikłania, które niestety miały miejsce, dzięki czemu moja córeczka, która urodziła się dużo za wcześnie i ważyła tylko 1000g, była na tyle silna, że oddychała samodzielnie, rozwijała się prawidłowo. Wiem, że zawdzięczam mu nie tylko życie mojego dziecka, ale także i moje, bo poród nie odbył się bez komplikacji. Teraz moja córcia ma dwa latka, jest zdrową, radosną, pełną energii dziewczynką, za co będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję..

 • O

  Dr Szram leczy mnie o jakiś dwóch lat nie powiem że mi nie pomógł bo wykrył u mnie schorzenie którego nie wykryli inni lekarze jednak dziś przeszło blade pojęcie poszłam do doktora bo od paru dni mam plamienia i krwawienia a do okresu jeszcze trochę , poszłam do poradni w której również pracuje bo było mi to na rękę zapłaciłam za wizytę 130 zł po czym poszłam do gabinetu i na wstępie usłyszałam że mam nie przychodzić tutaj więcej bo on nie ma kasy z mojej wizyty i że mam przychodzić do innej poradni gdzie przyjmuję prywatnie..;/ ale powiedział że przyjmie mnie dziś wyjątkowo oczywiście zbadał mnie nie mówię że nie ale stwierdził że to pewnie plamienie przed okresem... i kazał zrobić Bhcg dla wykluczenia ciąży... chyba już do niego nie pójdę więcej...