Eksperci w swoich dziedzinach skupiają całą wiedzę na Tobie Szpital Medeor zrzesza grono ekspertów w swoich dziedzinach, którzy skupiają swoje wszystkie umiejętności i doświadczenie lekarskie na To... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medeor Szpital Wielospecjalistyczny

Ciesielska 8

91-308 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Eksperci w swoich dziedzinach skupiają całą wiedzę na Tobie

Szpital Medeor zrzesza grono ekspertów w swoich dziedzinach, którzy skupiają swoje wszystkie umiejętności i doświadczenie lekarskie na Tobie. Należą do czołówki łódzkich specjalistów, uczestniczą w zjazdach, sympozjach, udzielają się w prasie medycznej, a ich wiedza poświadczona jest licznymi dyplomami i certyfikatami (m.in. Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej w przypadku lekarzy wykonujących USG lub Certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC w przypadku konsultantek laktacyjnych). Większość z lekarzy posiada długoletni staż w najlepiej wyspecjalizowanych ośrodkach medycznych w Polsce. Każdego dnia w naszym szpitalu mają oni za zadanie spełniać jeden cel: zapewniać najlepszą opiekę medyczną dla pacjentów takich jak Ty.
Światowej klasy sprzęt, światowe standardy

Traktując priorytetowo te założenia możemy pochwalić się nowoczesną aparaturą najbardziej prestiżowych marek w branży medycznej. Dysponujemy m.in. specjalistycznym łóżkiem porodowym amerykańskiej firmy Hill-Rom. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej, opartej na technologii cyfrowej np. nowoczesny aparat USG w technologii 3D i 4D. Dysponujemy inkubatorem otwartym i zamkniętym, respiratorem niemowlęcym, sprzętem do bezinwazyjnej analizy żołtaczki noworodkowej oraz specjalistyczne lampy do naświetlania noworodka. Dzięki wyposażeniu Szpitala w najnowszy histeroskop marki STORZ – absolutnego hitu targów medycznych 2012 – możliwe stało się wykonywanie kazdego zabiegu histeroskopowego zupełnie bezbólowo. Zabiegi laparoskopowe wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy sprzętu firmy STORZ. W przypadku przeciwskazań do zabiegów laparoskopowych nasz Szpital posiada w pełni wyposażony blok operacyjny przeznaczony do wykonywania operacji metodą otwartą (laparotomia).
Należymy do najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Nasi ortopedzi dzięki ustawicznym szkoleniom i rozlicznym kontaktom zagranicznym mogą zaoferować nowatorskie, uznane w świecie metody leczenia schorzeń ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Współpracujemy z firmami zagranicznymi dostarczającymi implanty najwyższej światowej jakości.

Szpital wyposażony jest w nowe sale operacyjne i zabiegowe wykończone najlepszymi materiałami zapewniając sterylne warunki podczas zabiegów. Zaawansowany system filtracji powietrza, zaprojektowany specjalnie dla sal operacyjnych, nieustannie oczyszcza powietrze i kieruje z dala od miejsca operacji aby jeszcze bardziej wyeliminować ryzyko infekcji.
Nieinwazyjność i szybka rekonwalescencja

W działalności leczenia operacyjnego nasi ortopedzi specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową. Zespół anestezjologów w szpitalu Medeor poświęcił się doskonaleniu sztuki znieczulenia krótkotrwałego dożylnego co w połączeniu z leczeniem artroskopowym zapewnia krótszy czas pobytu w szpitalu, szybszą rehabilitację i powrót do pracy oraz sportu.
Komfortowa atmosfera i intymne warunki w ramach NFZ

Nowoczesne sale jedno-, dwu- lub trzyosobowe, każda wyposażona w węzeł sanitarny, telewizor LCD na ścianie, zapewniają pacjentom komfortowe warunki pobytu przed zabiegiem lub porodem oraz w okresie rekonwalescencji, podczas którego spokój i poczucie bezpieczeństwa mają ogromne znaczenie. Istnieje możliwość pozostania męża lub bliskiej osoby towarzyszącej na noc z matką i dzieckiem. Zapewniamy bardzo smaczne wyżywienie ustalone przez specjalistę żywieniowego.

Podążając za najnowszymi światowymi trendami, Szpital Medeor przygotował dla przyszłych rodziców ofertę porodu rodzinnego. Pod okiem wykwalifikowanej położnej i zespołu prowadzącego poród ojciec dziecka może czynnie uczestniczyć w narodzinach. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w naszym oddziale była w pełni intymna, a podejście do każdego pacjenta absolutnie indywidualne.

Nie wszystkie szpitale są takie same i masz prawo wybrać najlepszy dla swoich potrzeb zdrowotnych. Ponieważ nasz szpital posiada podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia możesz swobodnie korzystać z zalet prywatnej placówki, oferującej nawyższej jakości usługi w standardach na miarę XXI wieku.
Nasi pacjenci polecają nas swojej rodzinie i znajomym

Szpital Medeor od ponad dziesięciu lat świadczy z powodzeniem swoje usługi. Rok po roku rośnie liczba zadowolonych pacjentów, którzy na dowód uznania polecają nas najbliższym. Otrzymujemy również od nich podziękowania i pozytywne opinie, które możesz przeczytać

Zabiegi

 • Konsultacje ginekologiczne
 • Prowadzenie ciąży (w tym powikłanej)
 • Diagnozowanie niepłodności
 • Leczenie menopauzy
 • USG ginekologiczne
 • USG ciąży 3D/4D
 • Echo serca płodu
 • USG - ocena owulacji
 • KTG
 • USG ogólne (jamy brzusznej, tarczycy, piersi)
 • Operacja usunięcia zaćmy
 • Operacja jaskry
 • Operacja usunięcia gradówki
 • Operacja skrzydlika rogówki
 • Plastyka powiek
 • Pomiar ciśnienia gałki ocznej
 • Badanie dna oka
 • Topografia rogówki
 • Pachymetria
 • Angiografia fluoresceinowa oka
 • Leczenie AMD
 • Laserowa korekcja wady wzroku
 • Leczenie artroskopowe
 • Staw kolanowy
 • Staw barkowy
 • Staw skokowy
 • Staw łokciowy
 • Nadgarstek
 • Operacje ortopedyczne: Stopa, Kończyna górna, Chirurgia urazowa
więcej

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Bardzo polecam Panią doktor, wizyta przebiegła bardzo sprawnie, Pani doktor ma super podejście do dzieci. Odpowiada szczegółowo na pytania i wyjaśnia przebieg przeprowadzonego badania. Wspaniała osoba świetny fachowiec!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Jan Krajewski Inny

  Pan Doktor okazał się bardzo profesjonalnym , bardzo kulturalnym lekarzem.
  Traktuje pacjentkę z dużym szacunkiem. Nie pozostawia bez dalszych zaleceń. Czuję się bardzo zaopiekowana medycznie. Mam pełne zaufanie do Pana Doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać wizyta ginekologiczna

  Jestem pacjentką dr. Połacia ponad 15 lat. W życiu bym nie zamieniła na innego lekarza. Uratował mi zdrowie po błędnych diagnozach innego medyka.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Talar USG szwów czaszkowych

  Bardzo przyjazne podejście do małego pacjenta. Badanie usg odbyło się profesjonalnie. Pan doktor wszystko wyjaśnił, odpowiedział na pytania.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać konsultacja leczenia niepłodności

  Pan doktor miły, rzeczowy i pomocny. Zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Wizyty w miłej i komfortowej atmosferze.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Krajewski Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz słucha i rozumie potrzeby pacjentki. Jest sympatyczny i delikatny. Na pewno będę polecac.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Łaganowski konsultacja ortopedyczna

  Szczegółowe i wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące istoty schorzenia i dalszych działań, które zostaną podjęte.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Krajewski Wizyta kwalifikacyjna do porodu

  Przemiły lekarz , bardzo zaangażowany i nie bagatelizujacy obaw oraz pytań pacjentki. Polecam serdecznie !


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Krajewski Wizyta kwalifikacyjna do porodu

  Bardzo miła, sympatyczna osoba. Na pierwszej wizycie nie czułam się nieswojo tylko jak byłam znała tego lekarza od dawna. Bardzo polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Baś-Budecka USG ginekologiczne transvaginalne

  Bardzo miła i kompetentna, zaangażowana ginekolog. Wizyta przebiegła pozytywnie, dowiedziałam się wszystkiego i poczułam się spokojna.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania