Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Eksperci w swoich dziedzinach skupiają całą wiedzę na Tobie

Szpital Medeor zrzesza grono ekspertów w swoich dziedzinach, którzy skupiają swoje wszystkie umiejętności i doświadczenie lekarskie na Tobie. Należą do czołówki łódzkich specjalistów, uczestniczą w zjazdach, sympozjach, udzielają się w prasie medycznej, a ich wiedza poświadczona jest licznymi dyplomami i certyfikatami (m.in. Certyfikat Fundacji Medycyny Płodowej w przypadku lekarzy wykonujących USG lub Certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC w przypadku konsultantek laktacyjnych). Większość z lekarzy posiada długoletni staż w najlepiej wyspecjalizowanych ośrodkach medycznych w Polsce. Każdego dnia w naszym szpitalu mają oni za zadanie spełniać jeden cel: zapewniać najlepszą opiekę medyczną dla pacjentów takich jak Ty.
Światowej klasy sprzęt, światowe standardy

Traktując priorytetowo te założenia możemy pochwalić się nowoczesną aparaturą najbardziej prestiżowych marek w branży medycznej. Dysponujemy m.in. specjalistycznym łóżkiem porodowym amerykańskiej firmy Hill-Rom. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury diagnostycznej, opartej na technologii cyfrowej np. nowoczesny aparat USG w technologii 3D i 4D. Dysponujemy inkubatorem otwartym i zamkniętym, respiratorem niemowlęcym, sprzętem do bezinwazyjnej analizy żołtaczki noworodkowej oraz specjalistyczne lampy do naświetlania noworodka. Dzięki wyposażeniu Szpitala w najnowszy histeroskop marki STORZ – absolutnego hitu targów medycznych 2012 – możliwe stało się wykonywanie kazdego zabiegu histeroskopowego zupełnie bezbólowo. Zabiegi laparoskopowe wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy sprzętu firmy STORZ. W przypadku przeciwskazań do zabiegów laparoskopowych nasz Szpital posiada w pełni wyposażony blok operacyjny przeznaczony do wykonywania operacji metodą otwartą (laparotomia).
Należymy do najnowocześniejszych szpitali w Polsce.

Nasi ortopedzi dzięki ustawicznym szkoleniom i rozlicznym kontaktom zagranicznym mogą zaoferować nowatorskie, uznane w świecie metody leczenia schorzeń ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Współpracujemy z firmami zagranicznymi dostarczającymi implanty najwyższej światowej jakości.

Szpital wyposażony jest w nowe sale operacyjne i zabiegowe wykończone najlepszymi materiałami zapewniając sterylne warunki podczas zabiegów. Zaawansowany system filtracji powietrza, zaprojektowany specjalnie dla sal operacyjnych, nieustannie oczyszcza powietrze i kieruje z dala od miejsca operacji aby jeszcze bardziej wyeliminować ryzyko infekcji.
Nieinwazyjność i szybka rekonwalescencja

W działalności leczenia operacyjnego nasi ortopedzi specjalizują się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową. Zespół anestezjologów w szpitalu Medeor poświęcił się doskonaleniu sztuki znieczulenia krótkotrwałego dożylnego co w połączeniu z leczeniem artroskopowym zapewnia krótszy czas pobytu w szpitalu, szybszą rehabilitację i powrót do pracy oraz sportu.
Komfortowa atmosfera i intymne warunki w ramach NFZ

Nowoczesne sale jedno-, dwu- lub trzyosobowe, każda wyposażona w węzeł sanitarny, telewizor LCD na ścianie, zapewniają pacjentom komfortowe warunki pobytu przed zabiegiem lub porodem oraz w okresie rekonwalescencji, podczas którego spokój i poczucie bezpieczeństwa mają ogromne znaczenie. Istnieje możliwość pozostania męża lub bliskiej osoby towarzyszącej na noc z matką i dzieckiem. Zapewniamy bardzo smaczne wyżywienie ustalone przez specjalistę żywieniowego.

Podążając za najnowszymi światowymi trendami, Szpital Medeor przygotował dla przyszłych rodziców ofertę porodu rodzinnego. Pod okiem wykwalifikowanej położnej i zespołu prowadzącego poród ojciec dziecka może czynnie uczestniczyć w narodzinach. Dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w naszym oddziale była w pełni intymna, a podejście do każdego pacjenta absolutnie indywidualne.

Nie wszystkie szpitale są takie same i masz prawo wybrać najlepszy dla swoich potrzeb zdrowotnych. Ponieważ nasz szpital posiada podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia możesz swobodnie korzystać z zalet prywatnej placówki, oferującej nawyższej jakości usługi w standardach na miarę XXI wieku.
Nasi pacjenci polecają nas swojej rodzinie i znajomym

Szpital Medeor od ponad dziesięciu lat świadczy z powodzeniem swoje usługi. Rok po roku rośnie liczba zadowolonych pacjentów, którzy na dowód uznania polecają nas najbliższym. Otrzymujemy również od nich podziękowania i pozytywne opinie, które możesz przeczytać
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Medeor Szpital Wielospecjalistyczny
Ciesielska 8, 91-308 Łódź
Medeor Szpital Wielospecjalistyczny logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (980)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Bardzo uprzejma i miła Pani Doktor z podejściem do małych dzieci. Został przeprowadzony dokładny wywiad, potem nastąpiło badanie uszu. Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem lekarza i dokładnym wytłumaczeniem dalszego postępowania. Polecam z czystym sumieniem.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Wszystko wytłumaczone.. wyjaśnione. Konkretna porada i lekarstwa.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Jan Krajewski Wizyta kwalifikacyjna do porodu

  Bardzo miły i konkretny specjalista. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione. Widać pełen profesjonalizm. Bardzo cieszę się, że to właśnie Pan doktor będzie wykonywał u mnie cesarskie cięcie - jestem pewna, że się nie zawiodę. Serdecznie polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest lekarką z powołania. Wspaniałe podejście do dzieci, ogromna cierpliwość, dokładność. Wszystko wyjaśnione kilkukrotnie, nawet nie musiałam dopytywać. Dostaliśmy szczegółowe zalecenia. Naprawdę, serdecznie polecam. Taki lekarz to skarb :)

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pani Doktor cudowna osoba, bardzo sympatyczna, wita uśmiechem. Moje dziecko z zaburzeniami świetnie się odnalazło u Pani doktor, polecam z całego serca

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam. Lekarz z podejściem do dzieci. Wizyta beż pośpiechu.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Krajewska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam wizytę u Pani Doktor, bardzo kompetentna osoba. Z cierpliwością odpowiadała na zadane przeze mnie pytania. Stworzyła przyjazną atmosferę podczas badania dziecka. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Pakalski Inny

  Doktor Pakalski był operatorem podczas mojego drugiego porodu rozwiązanego cesarskim cięciem. Nie był on łatwy ponieważ dwa łyżeczkowania w zgierskim szpitalu zostawiły w mojej macicy masę zrostów. Doktor wyciął mi zrosty i kompleksowo przeprowadził zabieg. Jestem ogromnie wdzięczna za wspaniałą opiekę. Po zabiegu w dniu wypisu do domu dostałam również zalecenia aby moja rana goiła się prawidłowo. Bardzo polecam Pana doktora Andrzeja Pakalskiego jeśli chcecie mieć kontakt ze spacjalistą pełnym empatii.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Krzysztof Szram konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczny człowiek i Bardzo dobre podejście

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Ireneusz Połać konsultacja leczenia niepłodności

  Bardzo profesjonalny lekarz, polecam polecam polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania