dr n. med.

Krzysztof Szram

Ginekolog

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 1361 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 25 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy
 • niepłodność , antykoncepcja
 • endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
 • zaburzenia estetyki narządów rodnych, labioplastyka
 • operacje,laparoskopie,hysteroskopie

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
93 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Zgadzam się z opiniami wszystkich Pań Dr.Szram jest super specjalista.Jest miłym i kompetentym lekarzem, który nie wypisuje recept jeśli nie porobi pacjentce badań i nie stwierdzi co naprawdę dolega.

 • I

  Doktora Szrama poleciła mi koleżanka której pomógł.Leczyłam się od kilku lat w renomowanych klinikach zajmujących się niepłodnością......Lekarze poświęcali mi średnio dziesięć minut cennego czasu na każdej wizycie....brałam mnóstwo leków.Błam załamana,proponowano mi inseminację.Ale trafiłam do Dr.Szrama i zaświeciło słońce:)Byłam w szoku ile czasu poświęca na wizytę,jak wszystko tłumaczy.Na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę która potwierdziła się po badaniach.Biorę leki,mam nadzieję że się uda....:)Dr.Szram sprawił,że znowu mam nadzieję!.Niestety dowiedziałam się również smutnej prawdy że w mojej poprzedniej klinice leczono mnie na "chybił- trafił" i dlatego bez rezultatów...nie było na to szans.Polecam pana doktora każdej dziewczynie,która szuka kompetentnego i zarazem sympatycznego lekarza.

 • J

  Dr Krzysztof Szram jest specjalista w swojej dziedzinie. Nie byłam jego pacjentką w czasie ciąży, byłam przez niego operowana. Wcześniej wykonane badania krwi i USG wskazywały nawet na chorobę nowotworową jajnika. Decyzje podejmował błyskawicznie i trafnie, jak się później okazało. Prosił mnie o zaufanie, nie zawiódł mnie. Dzięki jego doświadczeniu będę mogła urodzić jeszcze dziecko (wykonał operację maksymalnie oszczędzającą) i najważniejsze - jestem zdrowa. Na pamiątkę zostanie mi blizna na brzuchu, aby nie zapomnieć jak ważne jest życie. Jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna.
  Pomijajac aspekt medyczny jest to przemiły, uśmiechnięty i taktowny człowiek.

 • :

  Witam, chce wszystkim niezdecydowanym kobietom z problemami dot. zajścia w ciaze i jej prowadzenia, polecic wizyte u dr Szrama. Po popronieniu swojej pierwszej ciąży, trafiłam na wielu lekarzy, niestety żaden z nich nie umiał mi pomóc: podać przyczyny kłoptów z zajściem w ciąże. Na szczeście koleżanka poleciła mi właśnie dr Szrama, ktory pomógł jej i jak sie okazało później też innym moim znajomym. Było mi bardzo cieżko, ponieważ nie mogłam sie pogodzic z utrata dziecka, a poza tym z racji mojego wieku, nie miałam już zbyt wiele czasu na leczenie. Dr Szram bardzo szybko zdiagnozował moją chorobe, po zrobieniu odpowednich badan, zaczelam terapie farmakologiczna i po 3 miesiącach bylam w ciązy. Ciaza przebiegala z problemami i wiem, ze dzieki przezornosci doktora i jego doskonalej opieki donosilam ciaze i urodzilam zdrowa coreczke. Zosia ma teraz rok i 8 m-cy, a ja za miesiac urodze drugiego bobaska. Drugą ciąze prowadzi tez oczywiście dr Szram, nie wyobrazam sobie nawet innego lekarza prowadzacego. Poza tym jest to bardzo ciepły, serdeczny, zawsze uśmiechniety i nigdy nie zmeczony człowiek. Pozdrawiam serdecznie