dr n. med.

Krzysztof Strużycki

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

70 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
160 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia medyczne w Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłem w roku w 1985. Od 1985 r moim miejscem pracy był Instytut Ginekologii i Położnictwa w Łodzi ( szpital Madurowicza). Przez wiele… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof Strużycki

  Z wielu lekarzy, jakich poznałam w mojej drodze do macierzyństwa, mogę każdemu rekomendować pana dr.
  Spostrzegawczy, solidny, profesjonalny, zawsze w kontakcie z pacjentką.Swoją pracę wykonuje ponad powszechnie przyjęte standardy.

 • M

  Pan doktor robiąc usg piersi, nie zobaczył na obrazie guzka wielkości 2cm. Twierdził, że nic tam nie ma. Naprowadzony palcem na miejsce zmiany stwierdził, że to normalna struktura w piersi, ewentualnie jakiś maleńki włókniak i mam sobie tym nie zawracać głowy. Do kontroli za rok. Zero wydruku z opisem badania, żadnego zalecenia biopsji lub chociaż konsultacji z onkologiem, nic.
  "Maleńki włókniak" okazał się rakiem.

 • Opinia z dnia 22.04.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • B

  U mnie ten doktor stwierdził 4 cm torbiele na jajniku .
  Postanowiłam skonsultować to z innym lekarzem bo skąd nagle 4 cm torbiel jak 3 miesiące temu byłam u mojej Pani doktor która jest obecnie na urlopie wychowawczym .
  Stad poszukiwania nowego lekarza .
  No i następny lekarz nic nie stwierdził nic.
  Na dowód dostałam zdjęcie z usg au doktora Strużyckiego rzeczywiście nie dostaje sie nic nawet nie widzi sie monitora w trakcie badania .
  Więcej do niego nie pójdę !!!!
  4 cm torbiel nie pojawia sie i nie znika w ciagu 3 dni ...wiec nie wiem o co chodziło temu lekarzowi tylko nie potrzebny stres!!!

 • J

  Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam .
  W październiku stwierdza,że mam torbiel na jajniku 4 cm ,który wyklucza owulacje z tego jajnika . Cyt: Ma pani mniej o 50% szans na to żeby zajść w ciąże niż normalna kobieta !!!
  NORMALNA bo mając torbiel jestem nienormalna !!!!
  W listopadzie zachodzę bez problemu w ciąże .Nie widać jej na usg czyli jest pozamaciczna według pana doktora .
  Następnego dnia robię bhcg wynik 1300 który ten pan diagnozuje jako bardzo zły i jest już pewien na 100% że to ciąża pozamaciczna proponuje mi wiec zabieg za 2500tys.Odmawiam słysząc na odchodnym niech sie pani zastanowi bo bardzo źle to wyglada !
  Zbieram siły na konsultacje z innym lekarzem który każe mi po 48 h powtórzyć bhcg które z 1300 wzrasta na 8000 i nie ma mowy o ciąży pozamacicznej !!!!!
  A dziś na usg widać pęcherzyk ciążowy 12 mm!Mam zdjęcie usg i opis !!!
  A u dr.Strużyckiego oczywiście nie mam nic żadnego wydruku ,żadnego zdjęcia usg ,żadnego opisu na papierze czy torbieli czy ciąży pozamacicznej bo coś tam sie popsuło i nie chciało sie wydrukować !
  Dramat trauma mojego życia najgorsze 5 dni i 4 noce jakie przeżyłam -jestem 4 kg chudsza mam o połowę mniej włosów na głowie i nigdy nie płakałam tyle co przez te dni .
  Nawet teraz nie mogę uwierzyć że można komuś coś takiego zrobić tymbardziej kobiecie w ciąży !!!
  Nie polecam odradzam i odrazu uprzedzam zeby każdą diagnozę tego lekarza konsultować z kimś kto jest lekarzem z powołania .

 • A

  Bardzo kompetentny, w pełni profesjonalny, świetny lekarz, a oprócz tego niezwykle ciepły człowiek, któremu nie jest obojętny los pacjentek. Badanie przeprowadzane jest w sposób możliwie najdelikatniejszy, tak aby pacjentka czuła się komfortowo. Wizyta przebiega sprawnie, ale jeśli pojawiają się kwestie wymagające bardziej wnikliwego rozpoznania, sprawdzenia czy wyjaśnienia, pan doktor przedłuża konsultację, nie przyspiesza, nie pogania. W sposób konkretny i zrozumiały odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Ja poznałam pana doktora w okolicznościach, które początkowo były bardzo szczęśliwe, niestety miały fatalny finał, jednak w tych ciężkich dla mnie chwilach byłam i nadal jestem przez niego wspierana. Na pewno nie zmienię ginekologa i będę go polecała innym dziewczynom.

 • S

  Świetny lekarz, pełen profesjonalizm, konkretny, prowadził moją drugą ciążę więc mam porównanie i mogę tylko żałować że wcześniej do niego nie trafiłam. Mogę ze spokojnym sumieniem polecić tego lekarza, który jest znakomitym fachowcem.

 • K

  Doktor Strużycki jako jedyny rozpoznał nieprawidłowe ułożenie mojego dziecka i zarządził natychmiastowe cesarskie cięcie- do tego czasu męczyłam się osiem godzin, gdyż lekarz, który dyżurował na Bloku Porodowym najpierw nie rozpoznał porodu, a później nie rozpoznał nieprawidłowego ułożenia. Doktor Strużycki wykazał się poczuciem humoru i empatią. Podczas cesarskiego cięcia zagadywał mnie i odwracał moją uwagę od operacji- czułam się bezpiecznie. Dziękuje, doktorze!

 • A

  lekarz złoto jestem zachwycona panem doktorem perfekcja i kultura osobista uratował mi zdrowie dziekuje PANU

 • A

  Dzięki Panu Doktorowi mój synek przyszedł na świat cały i zdrowy.W trakcie porodu zaszła konieczność użycia kleszczy.Bardzo się bałam, ale Doktor Strużycki fachowo wyciągnął dziecko bez najmniejszego uszczerbku.Jestem mu ogromnie wdzięczna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne w Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłem w roku w 1985. Od 1985 r moim miejscem pracy był Instytut Ginekologii i Położnictwa w Łodzi ( szpital Madurowicza). Przez wiele lat Klinika Ginekologii Operacyjnej a później Klinika Ginekologii i Medycyny Płodu. W roku 1993 odbyłem 3 miesięczne stypendium w Szwajcarii. W latach 1995-1996 jako Oberarzt pracowałem w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Modling ( Austria). W latach 2015-2016 byłem Ordynatorem Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Gameta. Od sierpnia 2016 roku jestem Ordynatorem w Powiatowym Szpitalu w Zduńskiej Woli.

  Żonaty, dwoje dzieci
  Hobby: kolekcjonuję drewniane rzeźby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi – lekarz 1985r.
 • Doktor nauk medycznych nadany przez Akademię Medyczną w Łodzi

Znajomość języków

 • niemiecki

Staże

 • członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG)