Tutaj jesteś: 
Placówki
Ginekologia
Ginekologia Łódź
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Rzgowska 281/289, Górna

  93-338, Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe +48 42 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Rogowska-Kalisz

  Pediatra, Nefrolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kilka lat temu trafiłam z córką do pani doktor, nie mam słów, jak bardzo nam pomogła, na szczęście wszystko okazało się w porządku, jednak podejście pani doktor, zlecenie wszystkich badań, niesamowita troska sprawiły że z czystym sumieniem i z całego serca POLECAM!!!!!!!!

  • bardzo dobry

   Przemiła, bardzo sympatyczna Pani doktor. Ma ogromne doświadczenie i intuicję w leczeniu "małych" pacjentów. Kompetentna, szczegółowo szukająca przyczyny choroby. Wspaniały kontakt zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Agnieszka Wilamowska

  Ginekolog, lek.

  • słaby

   Dla mnie bardzo kiepska. Nie umie wyleczyć zwyczajnej infekcji. Przepisuje leki, które nie pomagają, potem kolejne - oparte na tej samej substancji czynnej, tylko droższe i pod inną nazwą handlową, które oczywiście nadal nie pomagają, no bo jak mają pomóc,skoro to to samo,źle dobrane. Infekcja niewyleczona przeciąga się tygodniami, miesiącami a ona nie wpadnie na to, żeby zrobić wymaz i zbadać, co naprawdę tam siedzi. Każda wizyta-''eksperyment'' kosztuje 100 zł a leki prawie drugie tyle. W końću trzeba zmienić ginekologa. Dodam jeszcze, że wizyta u niej trwa maks. 5 minut razem z wypisaniem recepty, rozebraniem się i ubraniem. Mam wrażenie, że chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta i skasować za niego pieniądze. Żadnego wywiadu, trzeba się dopytywać o wszystko, sama nic nie wytłumaczy bo przecież szkoda czasu. Tragedia.

  • bardzo słaby

   Jestem po odstawieniu HTZ, mam torbiele, polipy, podejrzane wyniki mammografi. Myślałam, że Pani Doktor pomoze mi przejść przez menopauzę i będzie kontrolować stan mojego zdrowia, hormonów itd. Niestety patrzac mi głęboko w oczy stwierdziła, że nie może mi pomóc. Sami oceńcie... Niestety takich lekarzy jest więcej. Strata czasu. Gorzej jak się trafi na kogoś takiego prywatnie...

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Artur Szpakowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr. Szpakowski to super specjalista. Ma bardzo dużą wiedzę i bardzo dobre podejście do pacjentek. Prowadził moją ciążę, która była obarczona wysokim ryzykiem. Zlecał niezbędne badania i dobrał odpowiednie leki, a co najważniejsze wprowadził spokój i zminimalizował stres, który towarzyszył nam na początku ciąży. Wszystkie wyniki oraz badania omawiał szczegółowo i uprzedzał o możliwych reakcjach organizmu. W przypadku konieczności szybkiej konsultacji był dostępny pod telefonem. Teraz polecamy wszystkim naszego lekarza bo wiemy, że każdy będzie zadowolony z poziomu świadczonych usług. Dziękujemy Paula i Piotr

  • bardzo dobry

   Do Pana Doktora zgłosiłam się po profilaktyczną konsultację i wykonanie cytologii, a z gabinetu wyszłam ze skierowaniem do szpitala, na drobny - co prawda - ale jednak zabieg ginekologiczny. Pokierowana zostałam na szczegółowe badania,z którymi w krótkim czasie trafiłam do szpitala Matki Polki. Zabieg przeprowadził niezastąpiony, zawsze uśmiechnięty Doktor Szpakowski, który w przystępny sposób wytłumaczył na czym rzecz będzie polegać. W szpitalu czułam się zaopiekowana przez Pana Doktora w szerokim tego słowa znaczeniu. Ujął mnie profesjonalnym, konkretnym podejściem, ale co równie ważne - wyjątkowym poczuciem humoru. Zaskakujący dla mnie i trochę mnie przerażający epizod zabiegu w szpitalu szybko zakończył się happy endem. Dzięki przemiłej atmosferze i szybkiej reakcji na odnalezionego przez Pana Doktora "grzdyla" :) (uwielbiam słownictwo medyczne Pana Doktora!) dziś jestem cała i zdrowa. Bardzo dziękuję za opiekę, Panie Doktorze! Do zobaczenia na wizytach kontrolnych. To mówiłam Ja, Jarząbek ;D

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Mój syn Rafał trafił do CZMP z podejrzeniem jaskry młodzieńczej. W poradni trafiliśmy na Panią Doktor Pilas-Pomykalską. Początkowo podejmowała próby leczenia kroplami, jednak ciśnienie w oczach nie zmniejszało się. Pani Doktor zdecydowała, ze syn musi poddać się operacji. Przy tak ważnej decyzji konsultowałam to z innymi lekarzami. Byłam mile zaskoczona, gdy inni specjaliści (nawet w Rzeszowie) wypowiadali się o Pani Dr Pilas-Pomykalskiej w samych superlatywach i mówili, że "jesteśmy w dobrych rękach". W roku 2015 syn miał zabieg na jedno oko, a teraz w lutym na drugie. Operacje wykonane przez Panią Dr przebiegły pomyślnie i nie przyniosły żadnych powikłań. Wizyty kontrolne, ktore odbyliśmy po operacji, były pozytywne, ciśnienie jest w normie. Cieszę, się bardzo, że trafiliśmy na Panią Doktor, ponieważ wykazała się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jest osobą bardzo miłą, ciepłą i opiekuńczą. Jeśli znajomi pytają o dobrego okulistę to bardzo polecam właśnie Dr Magdalenę Pilas-Pomykalską. Dziękuję, Mama Rafała

  • bardzo dobry

   Mój syn został przez panią doktor przyjęty w CZMP w nocy i pani doktor zbadała go dwukrotnie bardzo dokładnie, dzięki czemu mogła ocenić stan jego zdrowia. Syn pokaleczony był przez szkło na twarzy i w środku oka. Następnie dokonała bardzo poważnej operacji oka i stan mojego syna jest rewelacyjny. Tylko i wyłącznie dzięki pani doktor syn widzi za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Z całego serca polecam panią doktor Magdalenę Pilas-Pomyklaską, ponieważ jest to osoba kompetentna, godna zaufania, czuła na cudzą krzywdę i zawsze chętnie niesie pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Tomasz Stetkiewicz

  Ginekolog, Diagnostyk, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Lekarz znakomicie poprowadzil moje 3 ciaze. Opieka byla super. Zawsze mozna bylo uzyskac informacje, jak cos sie dzialo. Ttoche droga wizyta ale lekarza polecam.

  • bardzo dobry

   Żałuję, że maksymalnie profesorowi można przyznać tylko 5. Prowadził moje dwie skomplikowane ciąże, za każdym razem cholestaza, ogromne kłopoty z nerkami, ciąże utrzymane farmakologicznie i z długimi pobytami w CZMP. Tłumaczył i wyjaśniał to, o czym wiedzieć powinnam, jednocześnie milczał na temat komplikacji, które mogłyby się pojawić a którymi nie chciał mnie straszyć. Cierpliwy, ciepły delikatny profesjonalista, dzięki któremu jestem mamą dwóch wspaniałych synków urodzonych jako wcześniaki. Oby więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu

 • Bartosz Pawlikowski

  Dermatolog, Pediatra, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • bardzo dobry

   Szczerze polecam Pana Doktora. Na drugiej wizycie postawił trafną diagnozę mojej córce. Dziecko ma teraz 11 lat. Od trzeciego roku życia cierpiała na nawracające- średnio co 2-3 tygodnie opryszczki. Była pod opieką immunologa, którego nie zaniepokoiły postronne objawy choroby ( niski wzrost, poniżej siatki centyli i stosunkowo niska waga do wieku dziecka). W zeszłym roku na skórze zaczęły pojawiać się swędzące zmiany, które przerodziły się w otwarte rany. Pani dermatolog, do której trafiłyśmy powiedziała, że to zmiany które mogą być spowodowane alergią albo czynnikami środowiska z najbliższego otoczenia. Robione maści nie pomagały. Po konsultacjach u Pana Doktora Pawlikowskiego diagnoza nie pozostawiała wątpliwości. To CELIAKIA. Od roku córka jest na diecie bezglutenowej. Powoli rośnie, skórę ma jak u niemowlaka. Jest na bieżąco pod opieką Pana Doktora. Ma zlecane niezbędne badania i kontrole lekarskie. Rozmowy z Panem rozwiewają wszystkie moje wątpliwości. Zawsze ma czas by spokojnie i w sposób zrozumiały odpowiedzieć na pytania. Moja córka jest szczęśliwa , a ja do końca życia będę pamiętała komu zawdzięczam jej radość i swój spokój o jej zdrowie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Do zobaczenia na kolejnej wizycie. Magdalena K.

  • dobry

   Do doktora Pawlikowskiego trafiłam po kilkunastu latach walki z trądzikiem, moja cera była w dramatycznym stanie. Kurację zakończyłam przed 4 miesiącami i - odpukać - problem na razie nie wrócił. Na pewno jestem wdzięczna za to, że Pan Doktor nie patyczkował się z maściami, antybiotykami, tylko od razu zaproponował lek największego kalibru. Mam jednak zastrzeżenia do tego, jak przebiegała nasza współpraca. Przez cały czas miałam wrażenie, że Pan Doktor traktuje trądzik jako chorobę drugiej kategorii i nie poświęca mi dostatecznej uwagi podczas wizyt, które - nie przesadzając - trwały ok. 3-5 minut. Kiedy odpowiadając na pytanie o skutki uboczne wymieniałam kilka dolegliwości, każdorazowo podważany był ich związek z leczeniem, co było dość absurdalne, biorąc pod uwagę pierwszą wizytę i to, że Pan Doktor ostrzegał, że mogę nawet nie wytrwać w kuracji do końca. Zdarzało mi się usłyszeć pytanie, czy pojawiają się nowe zmiany, kiedy siedziałam z wysypanymi policzkami po drugiej stronie biurka... Kolejna kwestia to czas oczekiwania na umówioną wizytę - na pierwszą weszłam z niemal półgodzinnym opóźnieniem (byłam pierwszą pacjentką), przy ostatniej opóźnienie wyniosło aż 45 minut. Potem nie sposób było nie ulec wrażeniu, że Panu Doktorowi się spieszy. Uważam, że cena 130 zł za kilkuminutową wizytę jest zbyt wygórowana.

  Zobacz wszystkie opinie (158) o tym lekarzu

 • Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Polecam. Pani doktor rzeczowa, kompetentna, pozytywnie nastawiona do pacjenta. Po zrobieniu zleconych badań napewno zamówię kolejną wizytę.

  • bardzo dobry

   Bardzo miła Pani dr W trakcie wizyty doktor zbadała mnie dokładnie, cierpliwie odpowiedziała na moje pytania ,zleciła badania .Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu

 • Irena Bobeff

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo miła Pani Doktor, ma dobre podejście do małego pacjenta, na wizycie nie śpieszyła się, dokładnie zbadała, przeprowadziła wywiad, wytłumaczyła. Córeczka również polubiła Panią Doktor. Jak najbardziej polecam.

  • bardzo dobry

   Pani dr bardzo to osoba bardzo rzeczowa, wszystko tłumaczy, bada pod różnym kątem i szuka najlepszych rozwiązań. Bardzo serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Wojciech Ordon

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pan Doktor zawsze uwaznie slucha i odpowiada jasno na wszystkie trapiace pytania. Kompetentny, rzetelny i bardzo sympatyczny czlowiek, u ktorego wizyty przebiegaja bezstresowo, Polecam z calego serca.

  • bardzo dobry

   Z całego serca polecam pana doktora! Wszystko dokładnie wytłumaczy, opisze. Bardzo sympatyczny człowiek, polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu

 • Małgorzata Alina Sobczak

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor absolutnie zasłguje w 100% na polecenie. Bardzo cierpliwa. Dokładna az do granic. Potrafi postawic pacjentke do tzw. pionu. Bardzo cierpliwa. Zadaje duzoo pytan. Zywo intersuje sie pacjentka, jej sampoczuciem. Po stokroc dzieki Pani Doktor. Zaluje, że juz nie bedziemy mialy okazji sie zobaczyc.

  • bardzo dobry

   Pani doktor bardzo rzeczowa i konkretna. Podejście do pacjenta indywidualne, spokoje. Pani doktor wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu