Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

  Rzgowska 281/289, Górna

  93-338, Łódź, łódzkie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Wilamowska

  Ginekolog, lek.

  • Dla mnie bardzo kiepska. Nie umie wyleczyć zwyczajnej infekcji. Przepisuje leki, które nie pomagają, potem kolejne - oparte na tej samej substancji czynnej, tylko droższe i pod inną nazwą handlową, które oczywiście nadal nie pomagają, no bo jak mają pomóc,skoro to to samo,źle dobrane. Infekcja niewyleczona przeciąga się tygodniami, miesiącami a ona nie wpadnie na to, żeby zrobić wymaz i zbadać, co naprawdę tam siedzi. Każda wizyta-''eksperyment'' kosztuje 100 zł a leki prawie drugie tyle. W końću trzeba zmienić ginekologa. Dodam jeszcze, że wizyta u niej trwa maks. 5 minut razem z wypisaniem recepty, rozebraniem się i ubraniem. Mam wrażenie, że chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta i skasować za niego pieniądze. Żadnego wywiadu, trzeba się dopytywać o wszystko, sama nic nie wytłumaczy bo przecież szkoda czasu. Tragedia.

  • Jestem po odstawieniu HTZ, mam torbiele, polipy, podejrzane wyniki mammografi. Myślałam, że Pani Doktor pomoze mi przejść przez menopauzę i będzie kontrolować stan mojego zdrowia, hormonów itd. Niestety patrzac mi głęboko w oczy stwierdziła, że nie może mi pomóc. Sami oceńcie... Niestety takich lekarzy jest więcej. Strata czasu. Gorzej jak się trafi na kogoś takiego prywatnie...

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Magdalena Pilas-Pomyklaska

  Okulista, dr n. med.

  • Mój syn Rafał trafił do CZMP z podejrzeniem jaskry młodzieńczej. W poradni trafiliśmy na Panią Doktor Pilas-Pomykalską. Początkowo podejmowała próby leczenia kroplami, jednak ciśnienie w oczach nie zmniejszało się. Pani Doktor zdecydowała, ze syn musi poddać się operacji. Przy tak ważnej decyzji konsultowałam to z innymi lekarzami. Byłam mile zaskoczona, gdy inni specjaliści (nawet w Rzeszowie) wypowiadali się o Pani Dr Pilas-Pomykalskiej w samych superlatywach i mówili, że "jesteśmy w dobrych rękach". W roku 2015 syn miał zabieg na jedno oko, a teraz w lutym na drugie. Operacje wykonane przez Panią Dr przebiegły pomyślnie i nie przyniosły żadnych powikłań. Wizyty kontrolne, ktore odbyliśmy po operacji, były pozytywne, ciśnienie jest w normie. Cieszę, się bardzo, że trafiliśmy na Panią Doktor, ponieważ wykazała się profesjonalizmem, odpowiedzialnością i wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jest osobą bardzo miłą, ciepłą i opiekuńczą. Jeśli znajomi pytają o dobrego okulistę to bardzo polecam właśnie Dr Magdalenę Pilas-Pomykalską.
   Dziękuję,
   Mama Rafała

  • Mój syn został przez panią doktor przyjęty w CZMP w nocy i pani doktor zbadała go dwukrotnie bardzo dokładnie, dzięki czemu mogła ocenić stan jego zdrowia. Syn pokaleczony był przez szkło na twarzy i w środku oka. Następnie dokonała bardzo poważnej operacji oka i stan mojego syna jest rewelacyjny. Tylko i wyłącznie dzięki pani doktor syn widzi za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Z całego serca polecam panią doktor Magdalenę Pilas-Pomyklaską, ponieważ jest to osoba kompetentna, godna zaufania, czuła na cudzą krzywdę i zawsze chętnie niesie pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Rogowska-Kalisz

  Pediatra, Nefrolog, dr n. med.

  • Doskonały specjalista, którego diagnozy nie są poparte zwykłym "spojrzeniem oka" czy może "widzi mi się", ale bazują na skrupulatnych, detalicznych badaniach. Każda wizyta rozpoczyna się szczegółowym wywiadem, badanie jest przeprowadzane w sposob dokładny od czubka głowy po krańce stóp. Konkretna, rzetelna i posiadająca ogromną wiedzę persona. W moim życiu V.I.P.

  • Kilka lat temu trafiłam z córką do pani doktor, nie mam słów, jak bardzo nam pomogła, na szczęście wszystko okazało się w porządku, jednak podejście pani doktor, zlecenie wszystkich badań, niesamowita troska sprawiły że z czystym sumieniem i z całego serca POLECAM!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Paweł Szychta

  Chirurg Plastyczny, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr hab. n. med.

  • Podpisuję się pod każdą z poniższych opinii.
   Pan Profesor jest wybitnym specjalistą. Każdej pacjentce zamierzającej korygować mankamenty urody szczerze polecam usługi Pana Profesora. Efekty jego pracy są imponujące, odpowiadające życzeniom i potrzebom pacjentów. Jak już wspomniano w poprzednich opiniach, Pan Profesor jest niezwykle miłym i ciepłym człowiekiem, przy którym pacjent czuje się swobodnie, rozumiejącym rozterki podopiecznych związanych z defektami urody, cierpliwie tłumaczącym każdą wątpliwość związaną z przeprowadzanym zabiegiem, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.
   Gorąco polecam.

  • Nigdy nie pisalam opinii w internecie bo wybór lekarza to decyzja bardzo odpowiedzialna a więc musi byc indywidualna. Tym razem jednak MUSZE zrobić wyjątek. Kazdej kobiecie borykajacej sie z problemem natury zdrowotnej czy estetycznej, życze aby spotkala na swojej drodze lekarza choc troche podobnego w podejciu do Pacjenta jak dr Szychta. Jeśli chcecie aby czuwal nad Wami specjalista przez duże S, jeśli chcecie mieć komfort tego, ze jestescie w rękach lekarza, który Wasze dobro i bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu. Lekarza, który ma doświadczenie zawodowe plus poczucie estetyki to warto wybrać doktora Pawła Szychte. Szczerze Wam tego życzę. Ja żałuje ze nie spotkalam doktora kilka lat wczesniej.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Artur Szpakowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • Pan Doktor Szpakowski to wyjątkowy człowiek i specjalista w każdym calu. Każda moja obawa czy wątpliwość podczas prowadzenia ciąży była szczegółowo omawiana i tłumaczona tak by rozwiać wszelkie nękające mnie tematy. Profesjonalny, rzeczowy i dokładny podczas każdej z wizyt zlecając i pilnując każdego badania, każdego wyniku tak że czułam się pewnie i bezpiecznie podczas ciąży. Zawsze miał czas i cierpliwość by wytłumaczyć wyniki badań i przygotować na kolejne etapy ciąży nieco przerażoną kobietę pierwszą ciążą w dojrzałym wieku. Zawsze uprzejmy z poczuciem humoru potrafił sprawić by wizyty były w miłej bezstresowej atmosferze. Obecnie jestem dumną mamą małej dziewczynki i jestem wdzięczna doktorowi za tak doskonałą opiekę bym mogła cieszyć się nią każdego dnia.

  • Trafiłam do doktora po przeczytaniu pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Doskonały specjalista, rzeczowy, zawsze uśmiechnięty, konkretny, dociekliwy. Lekarz z ludzkim podejściem, otwarty. Serdecznie polecam :).

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Ciężko ocenić tę wizytę, ponieważ z racji dalszego bólu poszłam do innego lekarza i widzę teraz jak lekarz powinien podejść do USG piersi. Pani Antonina od razu stwierdziła, że jeśli boli mnie pierś to nic złego tylko zwykłe torbiele. Drugi lekarz od razu zlecił dodatkowe badania, natomiast Pani Antonina stwierdziła, że w moim wieku tego typu choroby się rzadko zdarzają , więc nie muszę nic robić.

  • Szkoda, że czytam opinie dopiero po wizycie... Wizyta trwała 6 minut. Pani doktor opryskliwa i lekceważąco podchodząca do pacjenta. Na wizycie zostałam pouczona, że nie znam się na cyklu menstruacyjnym. Badanie przydatków trwało dosłownie sekundę, a następnie mimo całej aparatury dostałam skierowanie na badanie i dziękuję. Zero rozmowy, badanie tylko na moją prośbę z wielką niechęcią. Nie tego oczekuję idąc do lekarza specjalisty. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Lech Dudarewicz

  Ginekolog, Genetyk, dr n. med.

  • Bardzo gorąco polecam dr Dudarewicza. Bardzo cieszę się z wizyty u Pana doktora, który poświęcił mi wiele czasu i wykazał się ogromną cierpliwością i życzliwością. Dr Dudarewicz z niewyczerpaną wnikliwością wykonuje badanie oraz szczegółowo opisuje każdy jego etap. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że nawet najbardziej wymagająca pacjentka będzie usatysfakcjonowana.

  • Polecam każdej pacjentce dr Dudarewicza, jako lekarza i jako człowieka. Cechuje go wysoka kultura osobista. Poświęca każdej pacjentce bardzo dużo czasu, bada bardzo dokładnie, i cały czas opowiada o tym co widzi. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (246) o tym lekarzu


 • Bartosz Pawlikowski

  Dermatolog, Pediatra, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr

  • Bardzo polecam Dr Pawlikowskiego, profesjonalizm oraz podejście do pacjenta jest wysoko oceniane przeze mnie i mojego partnera . Byliśmy umówieni na późną godzinę , a pomimo Dr Pawlikowski znalazł czas na spokojną rozmowę z nami . Mój partner próbował leczyć przez lata suchą skórę na głowie, żaden lekarz nie wiedział co to jest , dopóki nie trafił do doktora. Od razu wiedział , że to łuszczyca przepisał leki na dłuższy okres czasu . Po 4 dniach brania leków nie było śladu łuszczycy. Dzięki Dr Pawlikowskiemu po latach chodzenia do dermatologów uwierzyłam , że mogę wyleczyć ciemny pigment występujący na prawie całej prawej ręce. Dziękujemy bardzo bardzo , polecamy wszystkim . Pacjenci z Irlandii :)

  • Do pana dr Pawlikowskiego trafiłam z 2 letnią córką dzięki przyjaciółce. Córka miała naczyniaka pod oczkiem. Byliśmy u chirurga dziecięcego i jedyną opcje jaką nam zaproponowano to usuniecie chirurgiczne, co wiązało się z różnymi konsekwencjami. Napisałam do dr Pawlikowskiego oraz wysłałam zdjęcie naczyniaka.Mimo iz nie wierzyłam w to że otrzymam odpowiedź, dr Pawlikowski ku mojemu miłemu zdziwieniu odpisał oraz zaproponował usuniecie laserowe, bez interwencji chirurgicznej i bez znieczulenia całkowitego. Pojechaliśmy na umówiona wizytę ponad 350km.ale opłacało sie. W Klinice MEDEVAC przywitała nas bardzo miła pani. Wizyta odbyła sie planowo a nawet przed zaplanowanym czasem. Dr bardzo rzeczowo wytłumaczył nam wszystkie szczegóły zabiegu. Do małej pacjentki podszedł z dużą serdecznością i cierpliwością.
   Po zabiegu również wykazał zainteresowanie stanem gojenia się ranki u córci. Bardzo komunikatywny, uprzejmy i miły człowiek. Wykazał się zaangażowaniem, cierpliwością i opanowaniem.
   Bardzo polecam Klinikę dr Pawlikowskiego
   Wdzięczne pacjentki z Bytowa

  Zobacz wszystkie opinie (163) o tym lekarzu


 • Irena Bobeff

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo dokładny wywiad, wspolpraca z pacjentem i duza chec pomocy , tak powinna wygladac kazda wizyta i tak powinien zachowywac sie kazdy lekarz . Polecam !

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor bardzo miła, kompetentna. Wytłumaczyła mi wszystko, odpowiedziała na każde pytanie, zaproponowała badania by ukierunkować dalej moje leczenie. Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Barbara Hadacz

  Ginekolog, Seksuolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Polecam dr Hadacz ze względu na profesjonalizm. Jest kompetentna, ma fachową wiedzę a do tego jest sympatyczna i ma dobre podejście do pacjenta, przez co wizyty przebiegały bezstresowo. Udałam się do Pani doktor w celu dobrania antykoncepcji. Najpierw Pani doktor przeprowadziła ze mną wywiad i standardowe badanie ginekologiczne, następnie zostałam skierowana na różne badania: usg, cytologie, morfologie, d-dimery i próby wątrobowe(chyba wszystkie wymieniłam). Okazało się, że nie mogę przyjmować antykoncepcji hormonalnej. Gdyby nie te badania nie wiedziałabym tego. A wcześniej spotkałam się z przepisaniem recepty przez innego lekarza bez żadnych badań, które sprawdzałyby, czy stan zdrowia pozwala na przyjmowanie tego rodzaju antykoncepcji.

  • Do Pani Basi trafiłam na początku swojej ciąży, zupełnie przez przypadek i był to najlepszy zbieg okoliczności jaki mnie kiedykolwiek spotkał. Pani Doktor jest profesjonalistą w swoim zawodzie, stawia trafne diagnozy i nigdy nie zostawia swoich pacjentek z problemem. Przez okres 9 miesięcy wspiera i pomaga, zawsze odpowiada wyczerpujaco na pytania, ktorych przy pierwszej ciąży jest wiele, chętnie odpowiada na smsy i telefony. Gdy sytuacja tego wymaga Pani Doktor kieruje na oddział, gdzie pracuje. Wykonuje kompleksowe badania, ktore omawia z pacjentem bardzo szczegolowo. Wizyty u Pani Doktor przebiegają w milej atmosferze, caly stres zostaje wyeliminowany przez poczucie humoru jakie Pani posiada. Pani Doktor przez cale 9 miesięcy nigdy nas nie zawiodła, osobiście wykonala mi cesarskie cięcie, po którym bardzo szybko doszlam do siebie. Pani Basia służyła pomocą także po porodzie. Poza ogromnymi kompetencjami jakie Pani Doktor posiada jest poprostu dobrym i wyrozumialym człowiekiem. Dziękujemy Pani z calego serca! Agnieszka, Marysia i Michał.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu