Informacje o placówce

Gabinety

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi

Rzgowska 281/289

93-338 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
137 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Michalak konsultacja kardiologa dziecięcego

  Z czystym sumieniem polecam pana doktora Krzysztofa .Pełen profesjonalizm i wiedza.Nawet przy płaczącym dziecku opanowanie i spokój.Prawdziwy lekarz z powołania.Podczas pobytu w szpitalu interesuje się swoimi pacjentami.
  Polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Krawczyk Inny

  Żadne słowa nie są w stanie oddać podejścia Pana Doktora do małego pacjenta i rodziców. W sposób spokojny i profesjonalny przedstawił możliwe scenariusze, a następnie poprowadził leczenie aż do szczęśliwego finału. Życzyłabym sobie, aby tacy lekarze to był standard w polskiej służbie zdrowia. To szczęście w nieszczęściu, że mogliśmy poznać Pana Doktora. Anioł na ziemi :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Trawczyńska Inny

  Cudowna położna pełna pasji do wykonywanego zawodu, życzliwości i uważności na potrzeby rodzącej. Z Panią Izą rodziłam swoje pierwsze dziecko i wiem, że zrobiłyśmy wszystko co możliwe żeby synek mógł urodzić się naturalnie. Niestety ze względów medycznych podjęto decyzję o szybkim cc, ale Pani Iza wspierała mnie do końca i dzięki niej poród naturalny będę wspominać bardzo dobrze, jako pełną zaufania współpracę między położną i rodzącą. Każdej rodzącej kobiecie życzę właśnie takiej położnej i takiego wsparcia w tej cudownej chwili narodzin, ponieważ to zrozumienie, życzliwość i otwartość są bezcenne na sali porodowej.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Michalak konsultacja kardiologa dziecięcego

  Docent K. Michalak wykonuje bardzo dokładnemu echo serca, moim zdaniem jest wśród 3 najwybitniejszych kardiologów wykonujących echo serca u dzieci w Polsce. Dzięki diagnozie i procesowi leczenia który nadzorował udało się uratować mojego syna.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Michalak konsultacja kardiologa dziecięcego

  Docent Michalak, jest świetnym diagnostą i przede wszystkim specjalistą w zakresie badań echo serca dzieci. Wykonuje je bardzo dokładnie, wszystko tłumacząc rodzicom. Synka prowadzi od 4 miesiąca życia (teraz skończył 3 lata), jest bardzo zaangażowany w leczenie i cierpliwie odpowiada na wszelkie wątpliwości. Mamy porównanie wśród wielu innych lekarzy, w tym z Warszawy, i uważam, że to wysokiej klasy specjalista.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Kowalczyk-Steglińska konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam. Bylam u niej chwilę przed 18r.z w celu potwierdzenia ciąży, od samego początku mnie ignorowała, nie odpowiadała ma moje pytania, okazywała wobec mnie wyraźną niechęć delikatnie mówiąc. Podczas badania wykazała się kompletnym brakiem delikatności w międzyczasie dodając uszczypliwe komentarze. Gdy potwierdziła ciążę wypisała mi skierowanie do szpitala z powodu "zagrożonej ciąży" Co potem okazało się kompletną bzdurą. Karte przebiegu ciążę dostałam dopiero na 3 wizycie jednak Pani doktor nie wpisala tam praktycznie nic oprócz daty. Gdy na kolejnej wizycie powiedzialam ze żądam kopii mojej dokumentacji medycznej zaczęła ją gorączkowo wypełniać dopytując mnie o szczegóły z poprzednich wizyt, poprosiła o kartę ciąży i błyskawicznie ją zapełniła. Powiedziałam że zmieniam lekarza na to ona: " Żaden ginekolog tam (moje miasto) Cie nie przyjmie bo jestes nieletnia"
  -"przyjmie"
  -"zobaczymy.... jeszcze tu wrócisz"
  Nie wróciłam i nie zamierzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Krzysztof Michalak konsultacja kardiologa dziecięcego

  Jak najbardziej polecam Doktora Krzysztofa Michalaka.Z wielkim zaangażowaniem poświęca się swoimi małym pacjentom jak i ich rodzicom.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Trawczyńska Inny

  Pani Izabela jest bez wątpienia położną z powołania i specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo sprawnie pomogła przyjść na świat mojemu dziecku i sprawiła, że poród dla mnie samej jest bardzo dobrym wspomnieniem. Pani Iza od samego początku otoczyła mnie troską, zapewniła tak ważne w obecnych - covidowych czasach - poczucie bezpieczeństwa a poprzez swój spokój, opanowanie, łagodny ton głosu i zrozumiałe instrukcje pozwoliła na spokojnie przejść przez wszystkie fazy porodu, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna. Wskazówki udzielane przez panią Izę i aktywne wykorzystanie technik łagodzenia bólu, przyczyniły się do szybkiego przebiegu porodu i szczęśliwego rozwiązania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Polis Inny

  Duże zaangażowanie. Przemiły i sympatyczny lekarz. Rzeczowy. Jestem wdzięczna że dostałam się pod opiekę pana dr.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Trawczyńska Inny

  17 stycznia urodziłam pierwsze dziecko. Dzięki Pani Izie będę bardzo miło wspominać pierwsze spotkanie z synem. Pani Iza zadbała o to żebym była przygotowana do porodu. Miła atmosfera, możliwość wyciszenia i aktywnego przeżycia porodu to zasługa Pani Izy. Pełen profesjonalizm, uśmiech na twarzy, zaangażowanie i jasne polecenia sprawiły, że mój poród był prawdziwie błękitny. Gorąco polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania