Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

(86 opinii)

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności: - metod... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

Rudzka 34/36

95-030 , Rzgów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności:

- metodami farmakologicznymi,
- poprzez metody rozrodu wspomaganego.

W dziedzinie medycyny takiej jak leczenie niepłodności Łódź może pochwalić się kliniką, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów. Założycielem Gamety jest prof. Jerzy Radwan, który jest współtwórcą sukcesu z 1987 roku – narodzin pierwszego w Polsce dziecka poczętego metodą rozrodu wspomaganego in vitro. Możemy pochwalić się najdłuższą w Polsce praktyką w zakresie leczenia niepłodności – średni staż pracy naszych specjalistów w tej dziedzinie wynosi 20 lat.

W Klinice Leczenia Niepłodności Gameta Łódź, w laboratorium diagnostycznym, można wykonać szerokie spektrum badań laboratoryjnych. Laboratorium pobiera materiał do badań w godzinach 07:00-19:00.

Łódzka Gameta jest zlokalizowana w miejscu, do którego bez problemu dostaną się pacjenci spoza Łodzi i województwa łódzkiego. Klinika położona jest w Rzgowie koło Łodzi.

Jest to najlepsza lokalizacja w Polsce, znajduje się na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi expresowej S8, dzięki czemu dojazd do kliniki jest łatwy i wygodny również z innych części kraju.
Siedziba to nowoczesny budynek o powierzchni ponad 3000 m2. Do użytku został oddany w 2011 roku. Klinika była projektowana od podstaw z myślą o jak najlepszym dostosowaniu jej standardów do leczenia niepłodności.
Potwierdzeniem tych standardów jest najwyższy stopień bezpieczeństwa gwarantowany m.in. przez autorski elektroniczny wielostopniowy system zabezpieczający komórki rozrodcze i zarodki. Dzięki procedurom alarmowym i zapasowym zbiornikom kriogenicznym jest bezpiecznym i unikalnym rozwiązaniem chroniącym zarodki i komórki rozrodcze.
Posiadamy RI Witness – najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, funkcjonujący tylko w najlepszych klinikach na świecie. Jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany system znakowania i śledzenia komórek rozrodczych i zarodków.
Gameta to Klinika, która stawia na rozwój swojej kadry, a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wszystkie nasze działania są certyfikowane i w pełni profesjonalne. Ponadto ułatwiamy naszym pacjentom korzystanie z usług kliniki poprzez uczestniczenie w wielu programach.

Byliśmy największym w kraju realizatorem rządowego programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”.
Realizujemy Miejskie Programy Refundacji Zapłodnienia Pozaustrojowego m.in.: w Łodzi, Szczecinku, Bydgoszczy, Pabianicach czy Częstochowie.
Posiadamy akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na szkolenie lekarzy w ramach specjalizacji endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Otrzymaliśmy akredytację Ministra Zdrowia na prowadzenie szkoleń personelu medycznego w zakresie pobierania, przetwarzania, przechowywania, testowania oraz dystrybucji komórek rozrodczych i zarodków przeznaczonych do zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji.
Jesteśmy ośrodkiem wspomaganej prokreacji oraz bankiem komórek rozrodczych i zarodków posiadający pozwolenie Ministra Zdrowia RP na wykonywanie czynności zgodnie z ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku.

Nasza oferta

- Zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (IVF)
- Mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej (ICSI)
- Inseminacje domaciczne nasieniem partnera lub dawcy (IUI)
- Stymulacja owulacji
- Przedłużona obserwacja zarodków do stadium blastocysty
- Primo vision - system do ciągłego monitorowania zarodków
- Biopsja jąder/najądrzy (TESA/TESE)
- MicroTese
- Komputerowa analiza nasienia (CASA)
- Mrożenie nasienia
- Mrożenie komórek jajowych techniką witryfikacji
- Mrożenie nasienia przed leczeniem onkologicznym
- Bank nasienia
- Diagnostyka poronień nawracających
- Badanie drożności jajowodów
- Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna
- Nieinwazyjne badania prenatalne (test podwójny, test zintegrowany)
- Badania genetyczne
- USG prenatalne, USG 3D/4D
- Laparoskopia operacyjna
- Operacje z zakresu ginekologii małoinwazyjnej

Zabiegi

 • in vitro (IVF)
 • in vitro (IVF-ICSI, IVF-IMSI)
 • inseminacja (IUI)
 • drożność jajowodów
 • Micro Tese, Tese
więcej

Badania

 • badanie drożności jajowodów
 • badanie nasienia
 • badania genetyczne
 • badania laboratoryjne
 • kariotypy
 • badania genetyczne
więcej

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńska
 • bezpłodność
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha konsultacja ginekologiczna

  Byłam pierwszy raz u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z wizyty u ginekologa. Pani doktor jest kompetentna i rzeczowa, a zarazem miła i delikatna. Podczas badania- tworzy komfortową atmosferę. Dobrze i sprawnie diagnozuje, przedstawia plan leczenia. Wyczerpująco odpowiada na pytania, omawia każdy aspekt podejmowanych działań. Polecam.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Michał Radwan Inny

  Bardzo dobry, profesjonalny lekarz.
  Bardzo mi pomógł, mam dwójkę dzieci :)
  Mam bardzo nietypową budowę ciała, do tego mąż znikomą ilość dobrego nasienia. Wydawało się nierealne mieć dzieci.
  Doktor skierował na wszystkie potrzebne badania. I bardzo wierzył w to, ze uda się zajść w ciążę naturalnie i nie chcial od razu skierowac nas na in vitro-co wg nas bylo jedyną opcją. Zastosowana farmakologia prawdopodobnie nam pomogła.
  W pierwszą ciąże zaszłam po 2 latach a w drugą po 8msc. Warto było poczekać.
  Jesteśmy z mężem ogromnie wdzięczni.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Radwan konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor nie potraktował mojego problemu nieregularnego miesiączkowania poważnie, przypuszczam, że ze względu na mój młody wiek. Jedyne czego się dowiedziałam na wizycie to, że od zaburzeń miesiączkowania i produkcji hormonów płciowych się nie umiera, a inni ludzie mają gorsze wyniki niż ja. Nie zostało mi zaproponowane żadne leczenie, jedynie stwierdzono, że problemem warto się zainteresować dopiero przy próbach zajścia w ciążę. Cała wizyta była bardzo chaotyczna, praktycznie niczego się nie dowiedziałam i czułam się oceniana przez pana doktora pod względem stosowania używek, współżycia i metod antykoncepcji. Jeśli celem nie jest leczenie niepłodności, nie ma sensu kierować się do tego lekarza, bo jest on wyraźnie niezainteresowany takimi pacjentkami jak ja.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Guzowski Inny

  Bardzo kulturalny, uprzejmy, zaangazowany, cierpliwy lekarz. Wszystko cierpliwie wyjaśnia. Bardzo polecam Pana Doktora.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha konsultacja położnicza

  Pani doktor prowadziła moja ciążę na każdej wizycie dokładnie przebadala o wszystko można było się zapytać cierpliwa wyrozumiała. Przy kolejnej ciąży też bym sobie życzyła żeby pani doktor była moim lekarzem prowadzącym a nie jestem łatwym pacjentem i trudno mi dogodzić he he. Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Radwan konsultacja leczenia niepłodności (kolejna wizyta)

  Świetny lekarz godny polecenia. Wie co robi fachowiec w swojej dziedzinie. Nasza córeczka jest dowodem na to.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor prowadziła naszą ciążę, obecnie są to regularne wizyty. Wizyta zawsze przebiega w dobrej atmosferze, bez pośpiechu, Pani doktor wnikliwie tłumaczy przebieg zaproponowanego leczenia/postępowania - odpowiada na wszystkie wątpliwości, nim zdążymy je zadać. Słucha pacjenta i zleca wszystkie niezbędne badania
  Wspanialy lekarz i dobry czlowiek.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek Inny

  Najlepszy lekarz! Pełen profesjonalizm. Pan Profesor spokojnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Traktuje pacjenta z ogromnym szacunkiem. Przeprowadza badanie (ciąża) bardzo dokładnie!! Uważam, że Pan Profesor jest najlepszym lekarzem na jakiego można trafić! Bardzo polecam!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alina Vygivska konsultacja dietetyczna

  Bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor.Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy .Bardzo polecam bo naprawdę warto

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam. Pani doktor jest przemiła, przesympatyczna, zawsze w świetnym humorze z podejściem do pacjenta, otwarta, cierpliwa a przede wszystkim bardzo dobra w tym co robi. Pani doktor prowadziła moją ciążę, widziałyśmy się na prawdę wiele razy i za każdym razem czułam, że jestem w dobrych rękach, miałam zalecane badania, zgodnie z nowymi wytycznymi WHO, proponowane dodatkowe szczepienia, robione badania kontrolne, wszystko na bardzo wysokim poziomie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania