Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności: - metod... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

Rudzka 34/36

95-030 , Rzgów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności:

- metodami farmakologicznymi,
- poprzez metody rozrodu wspomaganego.

W dziedzinie medycyny takiej jak leczenie niepłodności Łódź może pochwalić się kliniką, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów. Założycielem Gamety jest prof. Jerzy Radwan, który jest współtwórcą sukcesu z 1987 roku – narodzin pierwszego w Polsce dziecka poczętego metodą rozrodu wspomaganego in vitro. Możemy pochwalić się najdłuższą w Polsce praktyką w zakresie leczenia niepłodności – średni staż pracy naszych specjalistów w tej dziedzinie wynosi 20 lat.

W Klinice Leczenia Niepłodności Gameta Łódź, w laboratorium diagnostycznym, można wykonać szerokie spektrum badań laboratoryjnych. Laboratorium pobiera materiał do badań w godzinach 07:00-19:00.

Łódzka Gameta jest zlokalizowana w miejscu, do którego bez problemu dostaną się pacjenci spoza Łodzi i województwa łódzkiego. Klinika położona jest w Rzgowie koło Łodzi.

Jest to najlepsza lokalizacja w Polsce, znajduje się na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi expresowej S8, dzięki czemu dojazd do kliniki jest łatwy i wygodny również z innych części kraju.
Siedziba to nowoczesny budynek o powierzchni ponad 3000 m2. Do użytku został oddany w 2011 roku. Klinika była projektowana od podstaw z myślą o jak najlepszym dostosowaniu jej standardów do leczenia niepłodności.
Potwierdzeniem tych standardów jest najwyższy stopień bezpieczeństwa gwarantowany m.in. przez autorski elektroniczny wielostopniowy system zabezpieczający komórki rozrodcze i zarodki. Dzięki procedurom alarmowym i zapasowym zbiornikom kriogenicznym jest bezpiecznym i unikalnym rozwiązaniem chroniącym zarodki i komórki rozrodcze.
Posiadamy RI Witness – najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, funkcjonujący tylko w najlepszych klinikach na świecie. Jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany system znakowania i śledzenia komórek rozrodczych i zarodków.
Gameta to Klinika, która stawia na rozwój swojej kadry, a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wszystkie nasze działania są certyfikowane i w pełni profesjonalne. Ponadto ułatwiamy naszym pacjentom korzystanie z usług kliniki poprzez uczestniczenie w wielu programach.

Byliśmy największym w kraju realizatorem rządowego programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”.
Realizujemy Miejskie Programy Refundacji Zapłodnienia Pozaustrojowego m.in.: w Łodzi, Szczecinku, Bydgoszczy, Pabianicach czy Częstochowie.
Posiadamy akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na szkolenie lekarzy w ramach specjalizacji endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Otrzymaliśmy akredytację Ministra Zdrowia na prowadzenie szkoleń personelu medycznego w zakresie pobierania, przetwarzania, przechowywania, testowania oraz dystrybucji komórek rozrodczych i zarodków przeznaczonych do zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji.
Jesteśmy ośrodkiem wspomaganej prokreacji oraz bankiem komórek rozrodczych i zarodków posiadający pozwolenie Ministra Zdrowia RP na wykonywanie czynności zgodnie z ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku.

Zabiegi

 • in vitro (IVF)
 • in vitro (IVF-ICSI, IVF-IMSI)
 • inseminacja (IUI)
 • drożność jajowodów
 • Micro Tese, Tese
więcej

Badania

 • badanie drożności jajowodów
 • badanie nasienia
 • badania genetyczne
 • badania laboratoryjne
 • kariotypy
 • badania genetyczne
więcej

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńska
 • bezpłodność
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor bardzo miły, odpowiada na każde pytanie z wyjaśnieniem, szczegółowy wywiad. Jestem po pierwszej wizycie. Polecam :)

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Kozarzewski Inny

  Pan Doktor to prawdziwy fachowiec. Całą ciążę chodziłam do Niego na USG, zawsze wychodziłam doinformowana i spokojna. Mąż mógł zawsze mi towarzyszyć. W 11,6 tc Doktor poprawnie określił płeć, a co więcej w 36 tc podał przybliżona wagę dziecka, która również była zgodna z przewidywaniami. Przed porodem lekarz robił USG i nie ocenił tak dobrze jak Doktor Kozarzewski :) Polecam!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać Inny

  Cudowny człowiek! Bardzo opanowany, nie wybiegający daleko w przyszłość. Na początku mi to przeszkadzało, bo chciałam znać plan dzialania, ale nie wszytko można zaplanowac.. Po 4latach starania się o dziecko, jeżdżenia po różnych lekarzach, trafiłam do Pana Doktora, który dał nam nadzieję i zaraził swoim spokojem, dzięki czemu po roku od pierwszej wizyty zaszłam w ciaze i aktualnie oczekujemy dzieciątka :) Najbardziej dziękuję mu za to, że z każdej wizyty wychodziłam z uśmiechem i wiarą w to, że będzie dobrze. Lekarz pierwsza liga! Polecam!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać Inny

  Pan Doktor to wspaniały specjalista. Trafiając do Gamety od początku prowadził nas Pan Doktor. Wszystko od pierwszej wizyty tłumaczył nam dokładnie, nie wybiegał w daleką przyszłość. Możemy polecić z czystym sumieniem, bardzo sympatyczny, wspaniały człowiek i specjalista. Dzięki Panu Doktorowi "niepłodność to nie wyrok".

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Banach Inny

  Rzetelny, godny zaufania, profesjonalny lekarz, a przy tym wspaniały człowiek.Polecam wszystkim na 100 % Dzięki Pani dr nasza córeczkama już prawie 6 lat :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ireneusz Połać Inny

  Polecam Pana Doktora za szukanie rozwiązań, skuteczne leczenie i prowadzenie ciąży. Pan Doktor ma świetne podejście do pacjentów, potrafi wszystko wytłumaczyć i rozluźnić atmosferę poczuciem humoru.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Kostrzewa konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam, pod jej opieką pacjentka czuje się bezpiecznie. Wizyty są bardzo dokładne, pani doktor odpowiada na wszystkie pytania. Oby więcej takich lekarzy.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Banach Inny

  Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pomoc Pacjentom. W przypadku problemów zdrowotnych można liczyć na kontakt telefoniczny. Polecam wizyty u Pani Doktor to bardzo kompetentna i empatyczna osoba.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Banach Inny

  Cudowna, miła i zawsze uśmiechnięta. Wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze pyta czy są jakieś dodatkowe pytania. Po każdej wizycie wychodziliśmy spokojni. Czuć empatię i zaangażowanie w swoją pracę. Dzięki Pani doktor jestem w ciąży. Polecam z całego serca

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Banach Inny

  Witam,
  Trafiliśmy z mężem do Pani doktor przez przypadek. Problem nasz jest związany z powiększeniem rodziny. Pani doktor Jest lekarzem który skupia się na pacjentce, nie traktuje jej jako kolejny przypadek. Empatie i wsparcie jakie Pani doktor przekazuje powinno być wzorem do naśladowania dla wielu innych lekarzy zajmującym się w tym temacie. Każda wizyta przeprowadzona jest profesjonalnie, wizyty nie są skracane. Wszystko stara się wytłumaczyć i stara się zaproponować najlepszą metodę leczenia. Życzę każdemu pacjentowi żeby trafił na takiego lekarza.

  dr n. med. Renata Banach

  Bardzo dziękuję Państwu za opinię, ogromnie mi miło

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz