Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

(693 opinie)

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności: - metod... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

Rudzka 34/36

95-030, Rzgów, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności:

- metodami farmakologicznymi,
- poprzez metody rozrodu wspomaganego.

W dziedzinie medycyny takiej jak leczenie niepłodności Łódź może pochwalić się kliniką, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów. Założycielem Gamety jest prof. Jerzy Radwan, który jest współtwórcą sukcesu z 1987 roku – narodzin pierwszego w Polsce dziecka poczętego metodą rozrodu wspomaganego in vitro. Możemy pochwalić się najdłuższą w Polsce praktyką w zakresie leczenia niepłodności – średni staż pracy naszych specjalistów w tej dziedzinie wynosi 20 lat.

W Klinice Leczenia Niepłodności Gameta Łódź, w laboratorium diagnostycznym, można wykonać szerokie spektrum badań laboratoryjnych. Laboratorium pobiera materiał do badań w godzinach 07:00-19:00.

Łódzka Gameta jest zlokalizowana w miejscu, do którego bez problemu dostaną się pacjenci spoza Łodzi i województwa łódzkiego. Klinika położona jest w Rzgowie koło Łodzi.

Jest to najlepsza lokalizacja w Polsce, znajduje się na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi expresowej S8, dzięki czemu dojazd do kliniki jest łatwy i wygodny również z innych części kraju.
Siedziba to nowoczesny budynek o powierzchni ponad 3000 m2. Do użytku został oddany w 2011 roku. Klinika była projektowana od podstaw z myślą o jak najlepszym dostosowaniu jej standardów do leczenia niepłodności.
Potwierdzeniem tych standardów jest najwyższy stopień bezpieczeństwa gwarantowany m.in. przez autorski elektroniczny wielostopniowy system zabezpieczający komórki rozrodcze i zarodki. Dzięki procedurom alarmowym i zapasowym zbiornikom kriogenicznym jest bezpiecznym i unikalnym rozwiązaniem chroniącym zarodki i komórki rozrodcze.
Posiadamy RI Witness – najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, funkcjonujący tylko w najlepszych klinikach na świecie. Jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany system znakowania i śledzenia komórek rozrodczych i zarodków.
Gameta to Klinika, która stawia na rozwój swojej kadry, a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wszystkie nasze działania są certyfikowane i w pełni profesjonalne. Ponadto ułatwiamy naszym pacjentom korzystanie z usług kliniki poprzez uczestniczenie w wielu programach.

Byliśmy największym w kraju realizatorem rządowego programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”.
Realizujemy Miejskie Programy Refundacji Zapłodnienia Pozaustrojowego m.in.: w Łodzi, Szczecinku, Bydgoszczy, Pabianicach czy Częstochowie.
Posiadamy akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na szkolenie lekarzy w ramach specjalizacji endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Otrzymaliśmy akredytację Ministra Zdrowia na prowadzenie szkoleń personelu medycznego w zakresie pobierania, przetwarzania, przechowywania, testowania oraz dystrybucji komórek rozrodczych i zarodków przeznaczonych do zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji.
Jesteśmy ośrodkiem wspomaganej prokreacji oraz bankiem komórek rozrodczych i zarodków posiadający pozwolenie Ministra Zdrowia RP na wykonywanie czynności zgodnie z ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku.

Nasza oferta

- Zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (IVF)
- Mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej (ICSI)
- Inseminacje domaciczne nasieniem partnera lub dawcy (IUI)
- Stymulacja owulacji
- Przedłużona obserwacja zarodków do stadium blastocysty
- Primo vision - system do ciągłego monitorowania zarodków
- Biopsja jąder/najądrzy (TESA/TESE)
- MicroTese
- Komputerowa analiza nasienia (CASA)
- Mrożenie nasienia
- Mrożenie komórek jajowych techniką witryfikacji
- Mrożenie nasienia przed leczeniem onkologicznym
- Bank nasienia
- Diagnostyka poronień nawracających
- Badanie drożności jajowodów
- Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna
- Nieinwazyjne badania prenatalne (test podwójny, test zintegrowany)
- Badania genetyczne
- USG prenatalne, USG 3D/4D
- Laparoskopia operacyjna
- Operacje z zakresu ginekologii małoinwazyjnej

Zabiegi

 • in vitro (IVF)
 • in vitro (IVF-ICSI, IVF-IMSI)
 • inseminacja (IUI)
 • drożność jajowodów
 • Micro Tese, Tese
więcej

Badania

 • badanie drożności jajowodów
 • badanie nasienia
 • badania genetyczne
 • badania laboratoryjne
 • kariotypy
 • badania genetyczne
więcej

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńska
 • bezpłodność
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Baczyńska-Strzecha

  Ginekolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

   Polecam wizytę u Pani doktor. Konkretny, kompetentny lekarz, a do tego przemiła i delikatna osoba. Dokładnie wyjaśniła moje problemy i rozwiała obawy. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

   Bardzo miła lekarka, przyjęła mnie profesjonalnie, bez obaw mogłam zadawać pytania na które jasno i dokładnie odpowiadała. Gabinet profesjonalnie wyposażony i czysty. Polecam jak najbardziej.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Paweł Radwan

  Ginekolog, Androlog, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta SzpitalUsługa: Zabezpieczenie płodności na przyszłość (mrożenie nasienia, mrożenie komórek jajowych)

   Doktor Paweł Radwan zrobił na mnie ogromne wrażenie, ze względu na empatyczne podejście oraz zaangażowanie. Skorzystałam z usług Doktora z uwagi na program Oncofertility, który prowadzi. Dzięki zaangażowaniu Doktora przesłam szybki proces zabezpieczenia płodności przed leczeniem onkologicznym, gdzie jak wiadomo czas jest najważniejszy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta SzpitalUsługa: konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta)

   Staraliśmy się z mężem o dziecko przez rok. Umówiliśmy się na wizytę do doktora - od razu zostały nam zlecone badania, aby sprawdzić jaka jest przyczyna. I dzięki Panu dokt. w ciągu 3-4 miesięcy udało nam się zajść w ciąże. Mamy śliczną córeczkę. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczone, na każde pytania i wątpliwości, również odpowiedzi były wyczerpujące. Mieliśmy wsparcie na każdym etapie . Jeżeli coś się działo, Pan Doktor zawsze służył pomocą, jeżeli nie mógł odebrać telefonu to oddzwaniał w wolnej chwili, jak również odpisywał na wiadomości - nawet gdy już nie prowadził mojej ciąży, mogliśmy się zawsze poradzić.
   Jesteśmy bardzo wdzięczni Doktorowi za naszą córeczkę.
   Lekarz z powołania, sympatyczny a zarazem z poczuciem humoru.
   Życzymy Panu oraz całemu personelowi, wielu wspaniałych chwil, szczęścia i radości oraz nieustającego zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy ! :)

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Krzysztof Strużycki

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof StrużyckiUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz jakiego do tej pory poznałam. Cudowny człowiek i świetny fachowiec z dużym doświadczeniem praktycznym.
   Doktor nie straszy, ale jeśli coś wzbudzi jego niepokój potrafi nakłonić do podjęcia odpowiedniego działania.
   Trafiłam do dr z polipem w macicy. Fachowo przeprowadził zabieg usunięcia, kilka miesięcy później zaszłam w wyczekiwaną ciążę. Nie wyobrażałam sobie że mógłby prowadzić ją ktoś inny. Dziś z mężęm cieszymy się wspaniałą córeczką.
   Polecam dr Strużyckiego bo jest jedynym lekarzem do którego mam zaufanie. Na wizytach zawsze czuję, że moje problemy medyczne są dla Niego ważne a sam doktor zaangażowany w ich pomyślne rozwiązanie.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr n. med. Krzysztof StrużyckiUsługa: Inny

   Pan dr Strużycki jest rewelacyjnym lekarzem. Prowadził od początku moją ciąże. Jest bardzo dokładny i jeżeli ma jakiekolwiek wątpliwości o wszystkim informuje pacjentkę. Jako pacjentka nie bałam się o cokolwiek zapytać jak to bywa u innych lekarzy. Zawsze otrzymywałam zadowalającą pełną informację o stanie moim oraz dzidziusia. Dokładnie przedstawia jakie badania należy wykonać. W moim przypadku pojawiły się małe komplikacje i dość wcześnie zaczęła skracać się szyjka macicy. Pan Dr Strużycki od razu to zauważył i skierował mnie do szpitala celem założenia pessara. Dzięki temu donosiłam ciąże do końca bez komplikacji. Ponadto zawsze w przypadku wątpliwości mogłam się skontaktować z Panem dr. Rewelacyjny lekarz z olbrzymim doświadczeniem oraz dużą empatią. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Ireneusz Połać

  Ginekolog, Androlog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Medeor Szpital WielospecjalistycznyUsługa: wizyta ginekologiczna

   Bardzo polecam. Doktor przemiły, przez całą ciążę czułam się zaopiekowana. Sprawia wrażenie trochę zakręconego, ale to tylko pozory :)

  • A
   Lokalizacja: Medeor Szpital WielospecjalistycznyUsługa: wizyta ginekologiczna

   Bardzo polecam Pana doktora, zaangażowany, bardzo kulturalny, sympatyczny, a co najważniejsze potrafi pomóc i dobrze wszystko tłumaczy.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Danuta Makuła

  Ginekolog, dr n. med.

  • P

   Pani doktor prowadziła mnie a właściwie towarzyszyła nam w oczekiwaniu na dziecko. Całą ciążę (zagrożoną) monitorowała z wielką skrupulatnością i troską. Zawsze i o wszystko mogliśmy zapytać i zawsze otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo zaangażowana, ciepła i przyjazna osoba. Nawet jeśli sprawia wrażenie "zakręconej" to jest to zdecydowanie pozytywne zakręcenie ;-). Do tego nagadałyśmy się zawsze o wszystkim i o niczym ;-) dzięki temu stresy związane z trudną ciążą były łatwiejsze do przejścia. Polecam naprawdę bo dzięki jej spokojnemu a zarazem wnikliwemu podejściu i jeszcze raz podkreślam TROSCE cieszymy się teraz małym Heniem!!!!

  • G

   Pani Doktor prowadzi moją ciążę w Medicover. Jest lekarzem z dużym doświadczeniem, podczas wizyt zleca wszystkie niezbędne badania, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, a po wyjściu z gabinetu można poczuć, że jest się w dobrych rękach. Pani Doktor jest też bardzo miłą i sympatyczną osobą, która dba o dobry kontakt z pacjentką. Wydaje się, że takie podejście powinien mieć każdy lekarz, ale moim zdaniem dobrego specjalisty z uprzejmym nastawieniem trzeba ze świeczką szukać:) Z czystym sumieniem polecam każdemu, bo grunt to spokój i poczucie bezpieczeństwa podczas ciąży!:)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Aleksandra Gozdek-Piekarska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • I

   Wizyta była na pewno pożyteczna i uspokoiła mnie na jakiś czas. Nie zgadzałam się ze wszystkim co mówiła pani Aleksandra. Jak później miało się okazać miałam rację i przeczucie. Polecam jednak, bo porozmawianie we trójkę (partner - partnerka - psycholog) wnosi dużo dobrego i może przyczynić się do zmiany spojrzenia na dręczące sprawy. W długotrwałych i pełnych komplikacji starań jedna wizyta to stanowczo za mało. Moim zdaniem dobrze byłoby zorganizować grupę wsparcia dla bezpłodnych par w szczególności dla tych, które korzystają z biorców bo ten temat jest mocno zapomniany i trudniejszy niż in vitro z komórek partnerów

  • G

   Trafiając do pani Oli miałam mieliśmy) wiele obiekcji, po co nam taka pomoc., Trafiłam najlepiej jak mogłam! Jest profesjonalna a jednocześnie urocza i przesympatyczna, stwarza atmosferę, w której chce się zwierzać, rozmawiać o swych problemach


 • Jan Dąbrowski

  Diabetolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • L

   Bardzo "kompleksowo" i indywidualnie traktuje pacjenta, nie pozostawia samemu sobie, kompetentny i z wysoką kulturą osobistą; Mnie osobiście dobrze "wyprowadził" i bardzo cenię kontakt z tym lekarzem;

  • M

   Do Pana Dąbrowskiego trafiłam z głupiej rozmowy z koleżanką. Po badaniu kazał odstawić hormony, zrobić badanie, po miesiącu poziom TSH nadal był w normie jak przy dawce 180 ...w kolejnym miesiącu to samo. Włosy przestały wypadać, czuję się lepiej i nie biorę narazie 4 miesiąc nic regularnie robiąc wyniki. Doktor poświęca dużo czasu, wysłuchuje i analizuje cały zestaw wyników na przestrzeni lat jakie mu przedstawiłam. Leczę się na niedoczynność już 6 rok,zachorowałam w wieku 22 lat,kiedy na piersiach pojawiły się guzy. Po badaniach hormonów wyszło, że może być to od tarczycy,plus wypadające włosy i tycie. Leczyłam się od 6 lat u pewnego endokrynologa. Faszerował mnie duzymi dawkami wprowadzając w nadczynność, gdy już miałam zrezygnować pojawił się Pan Dąbrowski. Biorę dawkę 50 włosy przestały wypadać, chudnę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Alina Rudzka-Nowak

  Anestezjolog, dr n. med.

  • S

   Pani doktor jest cudowną osobą. Dba o pacjentów i widać, że przejmuje się ich losem. Wszystko dokładnie tłumaczy i daje nadzieję, której nigdy nie można tracić. To lekarz z powołania. Gdy ma dyżur jestem dużo spokojniejsza o mojego tatę, który przebywa na OIT w łódzkim szpitalu. Dziękuję Pani doktor :) Magdalena Golińska


 • Elżbieta Hauk-Szklarek

  Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor bardzo niemiła i lekceważy pacjenta. Nie odpowiadziała na zadane pytania, na prośbę o wytłumaczenie przedstawionych wyników badań udała, że nie słyszy. Wizyta 130zl trwała 6min, więc nic się nie dowiedziałam na temat choroby. Nie patrzy na badania robione gdzies indziej niż na Piotrkowskiej 17, według niej to jedyne wiarygodne labolatorium w Łodzi - oczywiście jest prywatne. Porażka! Nie polecam


 • Justyna Makowska-Mołas

  Ginekolog, Androlog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

   Dr Makowska to lekarz bardzo życzliwy i troskliwy. Jest bardzo uprzejma w stosunku do pacjenta, kieruje na odpowiednie badania, stawia poprawne diagnozy, leczenie też na wysokim poziomie. Polecam

  • A

   Dziekuje Pani Doktor, przecudnej osobie, która od samego początku - od pierwszej wizyty, traktowała mnie wyjątkowo. Dzieki Pani czekam z brzuszkiem na poród po tylu latach nieudanych prób u innych lekarzy. Mozna zarzucić brak pamięci do imion, czasem zapomnienie faktów, ale podejście, wiedzę, profesjonalizm i empatię otrzymałam na wysokim poziomie od Pani Doktor. Zawsze oddzwania, odpowiada na smsy, walczy stara sie o wszystko zeby pomoc, zeby zdąrzyc, zeby sie udało. Pani doktor dziekuje losowi ze trafiłam na Panią.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania