Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika Gameta Łódź to największy ośrodek leczenia niepłodności w Polsce i jednocześnie jedna z największych tego typu placówek w Europie. W naszej klinice oferujemy leczenie niepłodności:

- metodami farmakologicznymi,
- poprzez metody rozrodu wspomaganego.

W dziedzinie medycyny takiej jak leczenie niepłodności Łódź może pochwalić się kliniką, w której pracują jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów. Założycielem Gamety jest prof. Jerzy Radwan, który jest współtwórcą sukcesu z 1987 roku – narodzin pierwszego w Polsce dziecka poczętego metodą rozrodu wspomaganego in vitro. Możemy pochwalić się najdłuższą w Polsce praktyką w zakresie leczenia niepłodności – średni staż pracy naszych specjalistów w tej dziedzinie wynosi 20 lat.

W Klinice Leczenia Niepłodności Gameta Łódź, w laboratorium diagnostycznym, można wykonać szerokie spektrum badań laboratoryjnych. Laboratorium pobiera materiał do badań w godzinach 07:00-19:00.

Łódzka Gameta jest zlokalizowana w miejscu, do którego bez problemu dostaną się pacjenci spoza Łodzi i województwa łódzkiego. Klinika położona jest w Rzgowie koło Łodzi.

Jest to najlepsza lokalizacja w Polsce, znajduje się na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi expresowej S8, dzięki czemu dojazd do kliniki jest łatwy i wygodny również z innych części kraju.
Siedziba to nowoczesny budynek o powierzchni ponad 3000 m2. Do użytku został oddany w 2011 roku. Klinika była projektowana od podstaw z myślą o jak najlepszym dostosowaniu jej standardów do leczenia niepłodności.
Potwierdzeniem tych standardów jest najwyższy stopień bezpieczeństwa gwarantowany m.in. przez autorski elektroniczny wielostopniowy system zabezpieczający komórki rozrodcze i zarodki. Dzięki procedurom alarmowym i zapasowym zbiornikom kriogenicznym jest bezpiecznym i unikalnym rozwiązaniem chroniącym zarodki i komórki rozrodcze.
Posiadamy RI Witness – najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, funkcjonujący tylko w najlepszych klinikach na świecie. Jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany system znakowania i śledzenia komórek rozrodczych i zarodków.
Gameta to Klinika, która stawia na rozwój swojej kadry, a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wszystkie nasze działania są certyfikowane i w pełni profesjonalne. Ponadto ułatwiamy naszym pacjentom korzystanie z usług kliniki poprzez uczestniczenie w wielu programach.

Byliśmy największym w kraju realizatorem rządowego programu „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”.
Realizujemy Miejskie Programy Refundacji Zapłodnienia Pozaustrojowego m.in.: w Łodzi, Szczecinku, Bydgoszczy, Pabianicach czy Częstochowie.
Posiadamy akredytację Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie na szkolenie lekarzy w ramach specjalizacji endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Otrzymaliśmy akredytację Ministra Zdrowia na prowadzenie szkoleń personelu medycznego w zakresie pobierania, przetwarzania, przechowywania, testowania oraz dystrybucji komórek rozrodczych i zarodków przeznaczonych do zastosowania w procedurze medycznie wspomaganej prokreacji.
Jesteśmy ośrodkiem wspomaganej prokreacji oraz bankiem komórek rozrodczych i zarodków posiadający pozwolenie Ministra Zdrowia RP na wykonywanie czynności zgodnie z ustawą o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital
Rudzka 34/36, 95-030 Rzgów
Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (134)

Ogólna ocena

  V
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ireneusz Połać konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor to bardzo empatyczny człowiek. Od razu zlecił szereg badań i rozpoczął leczenie. Jestem bardzo zadowolona . Polecam serdecznie

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Renata Banach Inny

  Z całego serca polecam panią doktor! Dzięki niej, po 6 latach doczekaliśmy się naszego upragnionego maleństwa :)

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Guzowski Inny

  Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pana Doktora doczekaliśmy się z mężem upragnionego dziecka. Zarówno leczenie niepłodności, jak i prowadzenie ciąży przebiegało w dobrej atmosferze. Doktor jest przemiłą osoba, z poczuciem humoru i ogromną wiedzą. Ma na oku pacjentkę aż do samego rozwiązania.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha diagnostyka niepłodności

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Takich lekarzy sobie cenię konkretnych nie owijających w bawełnę.
  Pani Doktor bardzo delikatna,niekrępująca ,szczegółowe wyjaśnienie każdego aspektu.Wizyta długa bez pośpiechu.Mam nadzieje iż doprowadzi nas do wyznaczonego celu

  V
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ireneusz Połać konsultacja ginekologiczna

  Bardzo dobry fachowiec a do tego sympatyczny i miły.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Grzegorz Guzowski Inny

  Pana doktora polecił mi inny lekarz. Przed pierwszą wizytą miałam wiele wątpliwości po opiniach czytanych na portalu, ale postanowiłam, że zobaczę jak będzie. Okazało się, że czasem warto dać szansę bo chodzę do pana doktora tak już kilka lat. Wizyty konkretnie i na temat - tak jak osobiście u lekarzy lubię.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Michał Radwan Inny

  Bardzo szczegółowy i kompetentny lekarz, nie kieruje bezpodstawnie na in vitro, zleca konieczne badania i stawia diagnozę, staramy się przez inseminacje a dopiero in vitro. Wszystko dopasowane do konkretnej pary. Czujemy się zaopiekowani, ufamy lekarzowi, odpowiada na wszystkie pytania. Czekamy na 2 kreseczki. Pozdrawiamy pana doktora i całą cudowną załogę.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marta Baczyńska-Strzecha diagnostyka niepłodności

  Pani Doktor Marta Baczyńska-Strzecha to niezwykle kompetentna i profesjonalna osoba. Jej podejście do pacjentów jest niezwykle delikatne, co tworzy przyjazną atmosferę podczas wizyty. Jest bardzo dokładna w swoich badaniach i diagnozach, co przekłada się na skuteczność jej pracy. Co więcej, emanuje empatią, co sprawia, że pacjenci czują się zrozumiani i wsparci podczas procesu leczenia. To lekarz, który nie tylko posiada szeroką wiedzę medyczną, ale także potrafi ją skutecznie przekazać pacjentom, co buduje zaufanie do jej umiejętności. Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim potrzebującym profesjonalnej opieki medycznej.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Strużycki Profilaktyka i leczenie zagrażającego porodu przedwczesnego i hipotrofii płodu

  Doktor Strużycki prowadził cala moja ciążę odkąd dowiedziałam się, że jest to ciąża bliźniacza. Zdecydowanie polecam, częste wizyty ale to ze względu na zagrożenie ciąży - niewydolnosc szyjki macicy. W 22tyg założenie szwu w CZMP przez doktora. Zalecenie oszczędnego trybu życia pozwoliło na donoszenie do 34 tyg. następnie skierowanie do obserwacji w CZMP i wykonanie cięcia również przez dr. Struzyckiego. Mimo, że lekarz miał zaplanowany urlop to zależało mu na zdrowiu pacjentki. Dzieci zdrowe i wszystko dobrze się potoczyło.
  Doktor rzeczowy - informuje o wszystkich możliwych ewentualnościach przez co może się wydawać, że "nie jest miły". Zdecydowanie polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Renata Banach Inny

  Dzięki Pani Doktor mamy w końcu dziecko, na które długo czekaliśmy. Będziemy wdzięczni do końca życia za zaangażowanie, odpowiednie leczenie, prowadzenie ciąży i wszystkie odebrane telefony po godzinach pracy.
  Serdecznie polecamy wszystkim parom starającym się o dziecko. Pani Doktor świetnie zna się na swojej pracy :)

  dr n. med. Renata Banach

  Bardzo Państwu dziękuję za czas poświęcony na napisanie tak pochlebnej dla mnie opinii. Wszystkiego dobrego!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania