Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wesoła 40, Bielany, Toruń
Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Najwięcej dowiesz się na ekoterapia.com, ale poniżej co nieco o mnie: Specjalista terapii uzależnień, terapeuta TSR, nauczyciel akademicki (podwójne ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienie
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Psychoterapia depresji


Wesoła 40, Toruń

od 100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Psychoterapia grupowa


Wesoła 40, Toruń

od 50 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Psychoterapia indywidualna


Wesoła 40, Toruń

od 100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Psychoterapia partnerska


Wesoła 40, Toruń

100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Psychoterapia rodzinna


Wesoła 40, Toruń

od 100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Psychoterapia uzależnień


Wesoła 40, Toruń

od 100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju


Terapia behawioralna


Wesoła 40, Toruń

od 100 zł

Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem zadowolony z wizyty terapeutycznej, spotkanie prowadzone w sposób swobodny. Terapeuta posiada pełne kompetencje potrzebne w prowadzonych terapiach. Z pełną odpowiedzialnością polecam potrzebującym spotkania terapeutyczne z
Panem dr Krzysztofem Pilarzem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Sposób pracy doktora Pilarza i jego podejście do pacjenta zasługują na szczególny szacunek i uznanie. Właściwie od pierwszej wizyty nawiązaliśmy nić bardzo dobrej relacji a mówienie mu o trudnych sprawach przychodziło mi nad wyraz łatwo. Uważnie słuchał ale też bardzo dociekliwie pytał i nie odpuszczał gdy próbowałem uciekać od odpowiedzi. Jego terapia okazało się niezwykle skuteczna. Właściwie po trzeciej czy czwartej wizycie problem, z którym przyszedłem okazał się rozwiązany a przy okazji weszliśmy trochę głębiej i zrozumiałem dzięki temu parę ważnych rzeczy tłumaczących sporo moich zachowań.
Wpadam do niego również teraz, raz na jakiś czas, żeby po prostu pogadać. Dużo luzu na sesjach a jednocześnie ciężkiej pracy. Tak lubię. Sympatyczny i szczery facet. Polecam z czystym sumieniem.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Pan Krzysztof na spotkaniach od samego początku tworzy wyjątkowy klimat zrozumienia i zaufania. Potrafi dopasować się do charakteru, nastroju i osobowości swojego rozmówcy. Podczas terapii daje z siebie sto procent, jest pełen uwagi i zaangażowania. Gabinet i sama terapia sprawiają bardzo przyjazne wrażenie, człowiek nie czuję się jak u lekarza, jak to bywa w większych ośrodkach. Szczególnie cenię sobie to, że bardzo szybko odnalazł skuteczny sposób komunikacji ze mną tak, że nie czułam się skrępowana, co było ważne szczególnie na początku terapii. Kontakt z nim 1,5 roku temu to był taki ostatni strzał w dość kryzysowej sytuacji i cieszę się, że tak dobrze trafiłam. Z całego serca polecam jego usługi każdemu, kto poszukuje pomocy. Oprócz profesjonalnej pomocy, elastycznych godzin i terminów zawsze można liczyć na wygodny fotel, herbatę i dobre słowo, a czasami nawet coś słodkiego.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia partnerska

Z dr. Krzysztofem miałem do czynienia bezpośrednio, w ramach terapii indywidualnej, związkowej, jak i pośrednio z udziałem mojej partnerki, która uczęszcza do niego regularnie na konsultacje.

Jako że to mój pierwszy terapeuta nie mam porównania, ale śmiało mogę wymienić jego cechy:
- słucha uważnie pacjenta, jest spostrzegawczy i przenikliwy,
- formułuje konstruktywne pytania,
- przypomina o pozytywnych stronach trudnych kwestii, ale pozostaje przy tym obiektywny,
- jest wymagający, a przez co realnie pomocny,
- w zależności o predyspozycji pacjenta motywuje go do pracy nad sobą,
- jest osobą życzliwą, u której mimo charakteru terapeutycznego spotkania z łatwością można poczuć się swobodnie,
- dba, aby spotkanie było komfortowe.

Terapia realnie zmieniła wiele aspektów naszego życia na pozytywne, za co jestem K.P. wdzięczny i śmiało polecam każdemu, aby przepracować z nim własne słabości i poznać lepiej siebie.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia.com Centrum Terapii i Rozwoju

Naprawde szczerze moge polecić wizyte u Dr. Krzysztofa, własciwa osoba na własciwym miejscu. Miałam ogromne obawy przed terapią ktore okazały sie niepotrzebne. Zrozumienie człowieka ktory potrzebuje pomocy u tego terapeuty jest na najwyzszym poziome. Dzięki niemu dostrzegam coraz wiecej pozytywnych aspektow zycia, patrze z nadzieja na przyszłość.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Poznałam Pana Dr.Krzysztofa w bardzo trudnym momencie mojego życia. Jestem starsza ale potwierdza się to ze nie wiek jest wyznacznikiem mądrosci do tego wiedza nie tylko życiowa Dr Krzysztofa jaki i podejscie do człowieka sprawia ze łatwiej mozna się otworzyć. Dlatego gdy po latach potrzebowałam pomocy wiedziałam ze w Toruniu jest specjalista na którego mogę liczyć co oczywiscie się potwierdziło .Szczerze bez wzgledu na wiek polecam Doktora Krzysztofa .


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz o bardzo indywidualnym podejściu do pacjenta. W rozmowie nie stawia jednoznacznych ocen. Nie daje łatwych odpowiedzi, ale razem z pacjentem szuka możliwych rozwiązań. Buduje dobrą atmosferę, dzięki czemu można łatwo się otworzyć. Wiedzę medyczną łączy z wrodzoną empatią.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wychowanie do życia w rodzinie

Zajęcia wychowania do życia w rodzinie prowadzone przez pana Pilarza były jednymi z najbardziej interesujących i ciekawych, w jakich mieliśmy uczestniczyć. ????


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Indywidualne podejście do każdego podopiecznego.
Wykształcony ale posiada też ogromną bazę doświadczeń życiowych, które potrafi umiejętnie wykorzystać w swojej pracy.
Gorąco polecam !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zajęcia

Pan Krzysztof jest osobą bardzo otwartą, sprawiedliwą i jak przystało na swoją profesję bardzo pomocną. Mało kto w obecnych czasach może podejść tak do młodej osoby jak i starszej. Zajęcia z nim za za szczytem dla wielu osób. A tak po ludzku nie trzeba go polecać pisać opini, wystarczy zamienić z nim parę zdań i wiemy że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 20 lat. Cierpię na nerwicę, chodziłam na konsultacje w swoim rodzinnym mieście, ale teraz jestem na studiach daleko od domu. Dotychczas nie miałam większych objawów, jednak ostatnio znacznie się nasiliły, jestem ciągle zestresowana,coraz większy lęk mnie ogarnia, studiuję ciężki kierunek gdzie teraz co kilka dni są zaliczenia/kolokwia wymagające wielogodzinnej nauki, a ja już często nie jestem w stanie się skupić i jedyne na co mam ochotę to wybuchnąć płaczem. Postanowiłam znaleźć w mieście gdzie studiuję pomoc i zapisałam się na wizytę, jednak jest ona dopiero za tydzień, a przede mną w ciągu tego tygodnia mnóstwo obowiązków i czuję ogromne napięcie, chociaż wydaje mi się, że jestem w stanie im sprostać. Jak na ten tydzień mogę zmniejszyć ilość stresu i lęku? Wiem, że z każdą wizytą będzie lepiej, ale chciałabym jakoś przetrwać, nie popadając w załamanie nerwowe

  Dzień dobry:). Z Twojego postu wybrzmiewa duże napięcie, ale napisałaś, że raczej jesteś w stanie sprostać swoim obowiązkom. Czasem strach ma wielkie oczy, ale pojawia się też wtedy, kiedy mamy na głowie dużo rzeczy, które są dla nas ważne. Sam nauczam na uniwersytecie, więc wiem, że sesja to trudny czas, ale tylko na dobrych studiach:). Od Twojego postu minęło już kilka dni, napisz, czy potrzebujesz jeszcze pomocy. Pozdrawiam i głowa do góry!

  dr Krzysztof Pilarz

 • Cierpię na nerwicę lękową. Moje pytanie jest następujące. Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV, jeżeli pewna osoba miała na palcu skaleczenie od nakrętki szklanego tymbarka i leciała z tego krew i przyłożyła tę krew do twarzy osoby, która miała rozcięcie wielkości około 2 do 3 mm na 8 mm i to rozcięcie też było świeże i leciała z niego krew. Jakie jest ryzyko, że ta osoba, która miała tę rankę na twarzy została zarażona przez tą która przyłożyła ten palec? Załóżmy że osoba z tym palcem miała na nim dużą kroplę krwi i w tym momencie przyłożyła. Czy istnieje realne zagrożenie wirusem HIV dla tej osoby która miała rozcięcie na twarzy? Czy jeśli 0,1 ml potrzebne do zarażenia to 100 mm3 to 3*7= 21 , potrzebne byłoby 4mm krwi na wysokość żeby się zarazić? Czy ta krew z tego palca mogłaby poprzez dotknięcie tego zranienia na twarzy wejść do krwiobiegu tej drugiej osoby? Jakie jest ryzyko że ta osoba która miała to rozcięcie na twarzy została zarażona? Dziękuję bardzo za odpowiedź

  Dzień dobry. Widzę tu dwie kwestie do pracy. Po pierwsze nerwica lękowa i w tym aspekcie warto jest pomyśleć o profesjonalnej pomocy (o ile jeszcze jej nie ma). Co do zakażenia wirusem HIV (gdyż wirusem można się zakazić, a nie zarazić), to zastanawiam się nad powodami zadania tego pytania. Jeżeli jest to sytuacja czysto hipotetyczna i wynika z lęku, to rozważanie podanego zagadnienia będzie jeszcze bardziej podsycało stany lękowe. Jeżeli jest to sytuacja rzeczywista, to według mojej wiedzy jest ona ryzykowna. Zachęcam do udania się do najbliższego punktu konsultacyjno-diagnostycznego, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc, a cała sytuacja będzie mogła być bardziej szczegółowo omówiona. Aktualna lista takich punktów znajduje się na stronach Krajowego Centrum ds. AIDS, w zakładce PKD (przepraszam, że odpowiadając na pytanie nie mogę podać bezpośredniego linku, ale system informuje mnie, że jest to niezgodne z regulaminem i blokuje wysłanie informacji). Pozdrawiam, a w razie wątpliwości proszę śmiało pisać:).

  dr Krzysztof Pilarz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Najwięcej dowiesz się na ekoterapia.com, ale poniżej co nieco o mnie: Specjalista terapii uzależnień, terapeuta TSR, nauczyciel akademicki (podwójne ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Uzależnienie
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Terapia uzależnień
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania