Adres

Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju
Wesoła 40, Bielany, Toruń

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wesoła 40, Toruń

Od 200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju

Pozostałe usługi


Wesoła 40, Toruń

Od 200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i RozwojuWesoła 40, Toruń

Od 50 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i RozwojuWesoła 40, Toruń

200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i RozwojuWesoła 40, Toruń

Od 200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i RozwojuWesoła 40, Toruń

Od 200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i RozwojuWesoła 40, Toruń

Od 200 zł

Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju

Moje doświadczenie

O mnie

Co nieco o mnie – formalnie i nieco mniej
Formalnie:
Specjalista terapii uzależnień (egzamin zdany z najwyższym wynikiem w
Polsce...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia uzależnień
  • Psychoterapia par
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski

50 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju Inny

Cieszę się, że trafiłam na terapię właśnie do pana Krzysztofa Pilarza. Jest on nie tylko świetnym terapeutą, ale również życzliwym człowiekiem, któremu zależy na dobru pacjenta. Przekonuje mnie jego wiedza i cierpliwość. Dał mi i mojemu mężowi nadzieję na rozwiązanie problemów.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Zdecydowanie polecam. Super podejście do pacjenta, czułem się bardzo komfortowo, szybko zdiagnozowany problem

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam przyjemność uczestniczyć w wykładach p. Krzysztofa na temat profilaktyki i terapii uzależnień.
Niesamowita wiedza przekazana w niezwykle lekkiej formie, wzbogacona mnóstwem życiowych przykładów.
Fachowiec, a do tego mistrz wystąpień publicznych!
A jako człowiek - przyjazny i życzliwy!
Polecam!!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia rodzinna

Wybrany niestety przeze mnie do terapii rodzinnej. Rodzice, którzy nie mieszkają razem, dzieci postanowieniem sądu przy ojcu. Matka stosująca przemoc psychiczną nad córką i alienację ojca w stosunku do syna. Dziecko, córka zapewnione o dyskrecji na spotkaniu zaufało terapeucie, który od razu przekazał słowa dziecka matce. Dziecko straciło całkowicie zaufanie do jakichkolwiek terapii. Po drugiej sesji terapii rodzinnej podjął jak się później okazało, w tajemnicy przed ojcem spotkania indywidualne z matką dzieci nie informując go o tym nawet w bezpośredniej rozmowie. Etyka zawodowa - zero, pomysł na terapię - zero. Nie polecam.

dr hab., prof. uczelni Krzysztof Pilarz

Drodzy Państwo, tak to bywa, że prowadząc terapię przez ponad 20 lat trafia się na różne osoby, w tym niestety toksyczne, próbujące wykorzystać terapeutę do tego, żeby rozgrywać prywatne interesy i tak naprawdę szkodzić tak matce, jak i dzieciom. Nie zgadzam się na takie rzeczy, stąd też nie będę zgłaszał nadużycia w kontekście umieszczenia tego komentarza, ale zostawię go po to, abyście sami Państwo wyrobili sobie zdanie. W rzeczonej sprawie wyraziłem także zgodę na występowanie w charakterze świadka, jako że podejmowane przez Pana działania noszą wszelkie znamiona przemocy psychicznej i emocjonalnej. Między innymi na tym polega etyka zawodowa, aby tam, gdzie jest to możliwe, prowadzić terapię, ale także aby nie ulegać zastraszeniu w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z osobą niezdolną do dialogu. Na ogół jestem miły, sympatyczny, ale to nie znaczy, że nie jestem asertywny i że nie potrafię się bronić, Pani Macieju. A słowa, które Pan napisał odnośnie mnie, są nieprawdziwe.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia rodzinna

Świetny specjalista z poczuciem humoru.Potrafi wzbudzić zaufanie u nastolatków i zburzyć opór u mężczyzn:-). Z całego serca polecam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Pan Krzysiu jest bardzo pozytywnym, empatycznym, cierpliwym człowiekiem, który pomógł mi odnaleźć siebie na nowo. Każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, bardzo dziękuję za wszystko.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju terapia behawioralna

Z czystym sercem polecam psychoterapeutę Pana Krzysztofa. Od lat skutecznie pomaga mi w trudnościach związanych z nerwicą lękową, jak i obecnie z depresją poporodową. Dzięki niemu nauczyłam się jak radzić sobie w stresujących sytuacjach. Na sesjach terapeutycznych nigdy nie czułam się oceniana. Zawsze również mogłam liczyć na nagłą pomoc, kiedy tego potrzebowałam. Miałam również styczność z innymi psychoterapeutami i mogę śmiało powiedzieć, że to Pan Krzysztof jest najlepszym, jakiego znam. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę można wiele od niego się nauczyć. Uczęszczałam na sesje terapeutyczne stacjonarnie, jak i online polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka prawdziwego terapeuty z powołania.


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Na wizycie poczułem wspólne dążenie do szukania prawdy. Odbywa się to poprzez połączenie wysłuchania pacjenta i wynikających z tego wysłuchania rad, które dzięki tej wnikliwośći nie są ogólnikami a konkretami, które naprawdę mogą pomóc.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia partnerska

Profesjonalna pomoc prowadzona w życzliwej atmosferze. Pan Krzysztof uważnie wsłuchuje się w drugiego człowieka, pytania zadajesz z ogromnym wyczuciem. Podpowiada rozwiązania niekoniecznie zgodne z oczekiwaniami pacjenta ale Jego słowa działają i pomagają porządkować życie i poprawiać relacje. Dziękuję i polecam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Ekoterapia Centrum Terapii i Rozwoju psychoterapia indywidualna

Pan Krzysztof jest bardzo empatycznym, uważnym i otwartym człowiekiem, który niezwykle dba o komfort rozmówcy. Z szacunkiem i zaangażowaniem słucha, reaguje z ogromnym wyczuciem, przełamując lody niebanalnym poczuciem humoru. Potrafi sprawić, że czuje się w nim bratnią duszę, co ułatwia omawianie nawet najtrudniejszych spraw. Emanuje kojącą energią i jest doskonałym towarzyszem w pokonywaniu krętych ścieżek życiowych. Serdecznie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 20 lat. Cierpię na nerwicę, chodziłam na konsultacje w swoim rodzinnym mieście, ale teraz jestem na studiach daleko od domu. Dotychczas nie miałam większych objawów, jednak ostatnio znacznie się nasiliły, jestem ciągle zestresowana,coraz większy lęk mnie ogarnia, studiuję ciężki kierunek gdzie teraz co kilka dni są zaliczenia/kolokwia wymagające wielogodzinnej nauki, a ja już często nie jestem w stanie się skupić i jedyne na co mam ochotę to wybuchnąć płaczem. Postanowiłam znaleźć w mieście gdzie studiuję pomoc i zapisałam się na wizytę, jednak jest ona dopiero za tydzień, a przede mną w ciągu tego tygodnia mnóstwo obowiązków i czuję ogromne napięcie, chociaż wydaje mi się, że jestem w stanie im sprostać. Jak na ten tydzień mogę zmniejszyć ilość stresu i lęku? Wiem, że z każdą wizytą będzie lepiej, ale chciałabym jakoś przetrwać, nie popadając w załamanie nerwowe

Dzień dobry:). Z Twojego postu wybrzmiewa duże napięcie, ale napisałaś, że raczej jesteś w stanie sprostać swoim obowiązkom. Czasem strach ma wielkie oczy, ale pojawia się też wtedy, kiedy mamy na głowie dużo rzeczy, które są dla nas ważne. Sam nauczam na uniwersytecie, więc wiem, że sesja to trudny czas, ale tylko na dobrych studiach:). Od Twojego postu minęło już kilka dni, napisz, czy potrzebujesz jeszcze pomocy. Pozdrawiam i głowa do góry!

dr hab., prof. uczelni Krzysztof Pilarz

Cierpię na nerwicę lękową. Moje pytanie jest następujące. Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV, jeżeli pewna osoba miała na palcu skaleczenie od nakrętki szklanego tymbarka i leciała z tego krew i przyłożyła tę krew do twarzy osoby, która miała rozcięcie wielkości około 2 do 3 mm na 8 mm i to rozcięcie też było świeże i leciała z niego krew. Jakie jest ryzyko, że ta osoba, która miała tę rankę na twarzy została zarażona przez tą która przyłożyła ten palec? Załóżmy że osoba z tym palcem miała na nim dużą kroplę krwi i w tym momencie przyłożyła. Czy istnieje realne zagrożenie wirusem HIV dla tej osoby która miała rozcięcie na twarzy? Czy jeśli 0,1 ml potrzebne do zarażenia to 100 mm3 to 3*7= 21 , potrzebne byłoby 4mm krwi na wysokość żeby się zarazić? Czy ta krew z tego palca mogłaby poprzez dotknięcie tego zranienia na twarzy wejść do krwiobiegu tej drugiej osoby? Jakie jest ryzyko że ta osoba która miała to rozcięcie na twarzy została zarażona? Dziękuję bardzo za odpowiedź

Dzień dobry. Widzę tu dwie kwestie do pracy. Po pierwsze nerwica lękowa i w tym aspekcie warto jest pomyśleć o profesjonalnej pomocy (o ile jeszcze jej nie ma). Co do zakażenia wirusem HIV (gdyż wirusem można się zakazić, a nie zarazić), to zastanawiam się nad powodami zadania tego pytania. Jeżeli jest to sytuacja czysto hipotetyczna i wynika z lęku, to rozważanie podanego zagadnienia będzie jeszcze bardziej podsycało stany lękowe. Jeżeli jest to sytuacja rzeczywista, to według mojej wiedzy jest ona ryzykowna. Zachęcam do udania się do najbliższego punktu konsultacyjno-diagnostycznego, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc, a cała sytuacja będzie mogła być bardziej szczegółowo omówiona. Aktualna lista takich punktów znajduje się na stronach Krajowego Centrum ds. AIDS, w zakładce PKD (przepraszam, że odpowiadając na pytanie nie mogę podać bezpośredniego linku, ale system informuje mnie, że jest to niezgodne z regulaminem i blokuje wysłanie informacji). Pozdrawiam, a w razie wątpliwości proszę śmiało pisać:).

dr hab., prof. uczelni Krzysztof Pilarz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania