mgr

Krzysztof Klimek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

46 opinii +dodaj

Sport od najmłodszych lat był nieodłącznym elementem mojego życia. Ukształtował mnie i ukierunkował drogę zawodową, którą z powodzeniem i pasją podążam. Karierę niestety zakończył uraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Od razu widac i słychać, że zna się na rzeczy. Szybko wyprowadza z błędnych teorii. Na podstawie badanie był w stanie postawić diagnozę a co najważniejsze doradzić co robić dalej. Byłam już u wielu lekarzy, ale ten na prawdę interesuje się dokładnym sprawdzeniem stanu i dalszym losem pacjenta. Serdecznie polecam!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: badania diagnostyczne

  Profesjonalne i przede wszystkim indywidualne podejście, skuteczna pomoc i świetna atmosfera! Do Pana Krzysztofa trafiłam przypadkiem, miałam problem z ograniczającym bólem w okolicach kręgosłupa lędźwiowego, który utrudniał mi trenowanie i normalne funkcjonowanie...
  Już po kilku wizytach wszystko wraca do normy! Dodatkowo dostałam ćwiczenia wspomagające i instrukcje w jaki sposób poprawnie je wykonywać. Jestem bardzo zadowolona, Szczerze polecam każdemu!

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: badania diagnostyczne

  Absolutnie rewelacyjny fizjoterapeuta. Dwa razy trafiła się kontuzja i za każdym razem Krzysztof skutecznie pomógł mi w ich szybkim wyleczeniu. Zawsze stawiał bezbłędną diagnozę.
  Cierpliwe tłumaczy co się stało i jak na przyszłość uniknąć takich dolegliwości. Gorąco polecam!

 • K
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: ból odcinka piersiowego pleców

  Zgłosiłam się z polecenia mojej instruktorki pole dance w sierpniu 2017, ponieważ miałam problemy z bólem pleców, "chrupaniem" oraz zaczynały mi się problemy z prawym barkiem. Od początku świetna atmosfera, rzeczowy i dokładny wywiad, potem badanie, ustalenie jasnego planu działania z określeniem moich celów.
  Ból pleców nasilał się szczególnie przy długotrwałym siedzeniu i podstawą było wzmocnienie mięśni. Nikt nikogo nie pospiesza, ćwiczenia są wykonywane we własnym tempie i dostosowywane do poziomu, a jednocześnie nie brakuje motywacji do tego, żeby faktycznie pracować na miarę swoich możliwości.
  Serdecznie polecam ze względu na świetne podejście/kontakt oraz pełen profesjonalizm!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: bark

  Świetny specjalista. Konkretny i rzeczowy. Problem z barkiem został zdiagnozowany prawidłowo i wymagał długofalowego leczenia. Niezaprzeczalnym autem jest genialna atmosfera panująca w gabinecie.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: ból pleców

  Pan Krzysztof ma bardzo fajne podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo objaśnia, sprawiając, że nawet "chrupanie" w kręgosłupie nie jest straszne. Póki co leczenie trwa, lecz mam nadzieję, że z zaleceniami, które otrzymałem ból pleców szybko minie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Polecam rehabilitację u Pana Krzysztofa. Po urazie naderwania wiązadła w kolanie i ciągle pojawiającym się bólu, a także ograniczeniach w ruchu, niemal zapomniałam po zaledwie kilku wizytach! rehabilitacja profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze.

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: ból kolana

  Profesjonalista! Polecam z czystym sumieniem. Ból kolana minął. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: rehabilitacja

  Pan Krzysztof cudotwórca. Zwyrodnienie rzepki, pęknięta łękotka- co to dla niego.
  2 miesiące przed wyjazdem w Himalaje zaczęłam chodzić na rehabilitację. Oczywiście  jak na profesjonaliste przystało na ostatniej wizycie przed wyjazdem dostałam "na wynos" tapy i szybki kurs ich używania. Efekt: szczyt 6189 mln zdobyty, kolana daly radę, ja cała i z kolejnym celem w głowie.
  Znowu wybieram się do Pana Krzysia na "akcje przygotowacza" moich kolan tym razem do zdobycia 6962 m npm.
  Z jego pomocą kolana nie mogą przeszkodzić w realizacji marzeń i zdobywania kolejnych gór.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana Krzysztofa, zaskoczyła mnie jego ogromna wiedza na temat mojej kontuzji i profesjonalne wyjaśnienie problemu. Podczas wizyty dokładnie zostały mi wyjaśnione przyczyny jak i sposoby leczenia kontuzji. Tych informacji nie uzyskałem u innych fizjoterapeutów u których byłem wcześniej.

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Sport od najmłodszych lat był nieodłącznym elementem mojego życia. Ukształtował mnie i ukierunkował drogę zawodową, którą z powodzeniem i pasją podążam. Karierę niestety zakończył uraz stawu kolanowego, który wyeliminował mnie z uprawiania mojej ulubionej dyscypliny. Od momentu kontuzji całą swą uwagę i energie wykorzystałem na zgłębianie tematu rehabilitacji ortopedyczno - sportowej oraz profilaktyki pierwotnej i wtórnej urazów.
  Studia fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF,liczne specjalistyczne szkolenia i kursy podyplomowe, praca naukowa i dydaktyczna ukształtowały mnie jako fizjoterapeutę i specjalistę w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Na podstawie doświadczeń własnych oraz moich podopiecznych z całą pewnością mogę stwierdzić, że ból, uraz czy kontuzja są nieodłącznym elementem sportu zarówno zawodowego jak i amatorskiego, jednak nigdy nie mogą one całkowicie wykluczyć Cie z aktywności sportowej.
  Moją misją jest skuteczne przeciwdziałanie kontuzjom oraz zapobieganie ich powrotowi.
  Jeżeli jakikolwiek ból lub dyskomfort obniżył jakość Twojego życia i ogranicza aktywność sportowom, jestem osobą która Ci pomoże.

  Zapraszam
  Krzysztof Klimek

  klimek.fizjoterapia@gmail.com
  fb.com/fizjoterapiaklimek

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego im Bronisława Czecha w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Krakowski Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II w Krakowie

Certyfikaty