mgr

Krzysztof Klimek

Fizjoterapeuta

42 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 267 odwiedzin w ciągu 30 dni

Sport od najmłodszych lat był nieodłącznym elementem mojego życia. Ukształtował mnie i ukierunkował drogę zawodową, którą z powodzeniem i pasją podążam. Karierę niestety zakończył uraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: bark

  Świetny specjalista. Konkretny i rzeczowy. Problem z barkiem został zdiagnozowany prawidłowo i wymagał długofalowego leczenia. Niezaprzeczalnym autem jest genialna atmosfera panująca w gabinecie.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: ból pleców

  Pan Krzysztof ma bardzo fajne podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo objaśnia, sprawiając, że nawet "chrupanie" w kręgosłupie nie jest straszne. Póki co leczenie trwa, lecz mam nadzieję, że z zaleceniami, które otrzymałem ból pleców szybko minie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Polecam rehabilitację u Pana Krzysztofa. Po urazie naderwania wiązadła w kolanie i ciągle pojawiającym się bólu, a także ograniczeniach w ruchu, niemal zapomniałam po zaledwie kilku wizytach! rehabilitacja profesjonalna i w bardzo miłej atmosferze.

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: ból kolana

  Profesjonalista! Polecam z czystym sumieniem. Ból kolana minął. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: rehabilitacja

  Pan Krzysztof cudotwórca. Zwyrodnienie rzepki, pęknięta łękotka- co to dla niego.
  2 miesiące przed wyjazdem w Himalaje zaczęłam chodzić na rehabilitację. Oczywiście  jak na profesjonaliste przystało na ostatniej wizycie przed wyjazdem dostałam "na wynos" tapy i szybki kurs ich używania. Efekt: szczyt 6189 mln zdobyty, kolana daly radę, ja cała i z kolejnym celem w głowie.
  Znowu wybieram się do Pana Krzysia na "akcje przygotowacza" moich kolan tym razem do zdobycia 6962 m npm.
  Z jego pomocą kolana nie mogą przeszkodzić w realizacji marzeń i zdobywania kolejnych gór.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof KlimekUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana Krzysztofa, zaskoczyła mnie jego ogromna wiedza na temat mojej kontuzji i profesjonalne wyjaśnienie problemu. Podczas wizyty dokładnie zostały mi wyjaśnione przyczyny jak i sposoby leczenia kontuzji. Tych informacji nie uzyskałem u innych fizjoterapeutów u których byłem wcześniej.

 • P

  He was fine. Nothing bad :) A bit gloomy, but at the end, a service was quite professional. Will see what is going to be next. Recommend, cause after first visit I feel much better.

 • P

  Zdecydowanie zbyt długo czekałem ze zgłoszeniem się do Krzyśka. Ortopeda po USG kolana dawał małe szanse na powodzenie rehabilitacji, ale Krzysiek w ciągu kilku miesięcy odpowiednio dobranymi ćwiczeniami zmniejszył objawy kontuzji kolana do minimum :)

  Jeśli oczekujesz konkretów i totalnej szczerości ze strony fizjoterapeuty, to zdecydowanie polecam. Od początku było jasne, że droga do pełnej sprawności będzie bardzo wymagająca, ale teraz mogę trenować więcej niż kiedykolwiek i przy okazji wiem, jak uprawiać wymagający sport jakim jest taniec towarzyski, żeby zminimalizować ryzyko kontuzji.

 • M

  Wspaniały fizjoterapeuta :) :) Wystarczyła jedna wizyta żeby zlikwidować problem - sztywność kręgosłupa, a co za tym idzie
  ogromny dyskomfort przy chodzeniu, siedzeniu itp. (siedzący tryb pracy). Byłam w szoku jak na koniec wizyty zostałam poproszona o zrolowanie się w dół - pierwszy raz w życiu dotknęłam palcami podłogi na prostych nogach bez zbędnego wysiłku :D Mam poczucie jakbym zamieniła się z kimś ciałem na lepsze "wolne od wad", dosłownie. Z czystym sumieniem i przyjemnością polecam tego Fachowca :) Dziękuję!

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Ortopedyczno Sportowa Krzysztof Klimek

  Świetny fizjoterapełta,profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,trafne diagnozy.Obecnie lecze dyskopatie odcinka szyjnego,na razie jest ok,dużo mi pomógł ,prostuje mnie pomału.polecam wszystkim

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Sport od najmłodszych lat był nieodłącznym elementem mojego życia. Ukształtował mnie i ukierunkował drogę zawodową, którą z powodzeniem i pasją podążam. Karierę niestety zakończył uraz stawu kolanowego, który wyeliminował mnie z uprawiania mojej ulubionej dyscypliny. Od momentu kontuzji całą swą uwagę i energie wykorzystałem na zgłębianie tematu rehabilitacji ortopedyczno - sportowej oraz profilaktyki pierwotnej i wtórnej urazów.
  Studia fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Krakowskiej AWF,liczne specjalistyczne szkolenia i kursy podyplomowe, praca naukowa i dydaktyczna ukształtowały mnie jako fizjoterapeutę i specjalistę w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Na podstawie doświadczeń własnych oraz moich podopiecznych z całą pewnością mogę stwierdzić, że ból, uraz czy kontuzja są nieodłącznym elementem sportu zarówno zawodowego jak i amatorskiego, jednak nigdy nie mogą one całkowicie wykluczyć Cie z aktywności sportowej.
  Moją misją jest skuteczne przeciwdziałanie kontuzjom oraz zapobieganie ich powrotowi.
  Jeżeli jakikolwiek ból lub dyskomfort obniżył jakość Twojego życia i ogranicza aktywność sportowom, jestem osobą która Ci pomoże.

  Zapraszam
  Klimek Krzysztof

  krz.klimek@interia.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego im Bronisława Czecha w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Krakowski Szpital Specjalistyczny im Jana Pawła II w Krakowie