lek.

Krzysztof Fabijański

Ginekolog

78 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1 593 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie pracuje na dwóch oddziałach, jako lekarz asystent, w I Klinice i Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: diagnostyka i leczenie niepłodności

  Ciesze się, że został mi polecony dr Fabijański. Ma wiedzę i podoba mi się indywidualne podejście do problemu. Trochę ciężko z dostępnością wizyt, a poza tym ok. Po długich poszukiwaniach znalazłam ginekologa, który wie jak leczyć i diagnozować pacjenta. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Doktor Fabijański prowadził moją ciążę dbając o jej każdy szczegół. Podczas każdej wizyty poświęcał tyle czasu, ile potrzeba. Nigdy się nie spieszył, odpowiadał na każde pytanie, kierował na odpowiednie badania. Badanie ginekologiczne zawsze wykonywał bardzo delikatnie, dokładnie, bez pośpiechu. Mimo licznych obowiązków w szpitalu i w gabinecie, zawsze jest z pacjentem w kontakcie smsowym (duży plus, to szybka odpowiedź) i telefonicznym.
  Podczas pobytu w szpitalu, doktor Fabijański czuwał nad moją ciążą, następnie wykonał cc a po porodzie także interesował się moim stanem zdrowia. Po porodzie oczywiście doktor nie zmienił się i nadal jest lekarzem godnym polecenia.
  Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić doktora Fabijańskiego wszystkim pacjentkom, ponieważ to lekarz kompetentny, miły, życzliwy i kulturalny - jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania !

 • B
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: diagnostyka i leczenie niepłodności

  Jeden z najlepszych lekarzy, mam nadzieje,że czas oczekiwań na wizyte kiedys się zmieni, to tylko jeden minus. Bardzo precyzyjny, delikatny w trakcie badania. Portafi wyjaśnic wszystkie nurtujące pytania bardzo precyzyjnie. Polecam każdej kobiecie! Taki lekarz to lekarz z powołania

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje ginekologiczne/ z USG

  Lekarz z powołania! Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i już wiem, że nie zamienię go na żadnego innego. Bardzo miły, konkretny lekarz, który przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i z chęcią odpowiadał na każde zadane przeze mnie pytanie. Z czystym sumieniem będę go polecać moim znajomym.

 • P
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: poronienia

  Lekarz z dużą wiedzą, kulturą osobistą i empatią. Badanie bez stresu i bezboleśnie. Dobry kontakt osobisty i telefoniczny. Pan doktor jest konkretny, nie spieszy się, łączy ze sobą różne fakty, zleca sensowne badania i zna się na ich interpretacji. Specjalista histeroskopii, dzięki niemu wierzę, że zostanę mamą mimo trudnej historii. Polecam- ja wreszcie znalazłam swojego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: prowadzenie ciąży

  Jestem po dwóch wizytach. U Pana Doktora prowadzę moja pierwsza ciąże. Jako osoba, która jeszcze nie do końca odnajduje się w tej nowej sytuacji cieszę się ze trafiłam właśnie na tego lekarza, który swoim racjonalnym podejściem potrafi zaszczepić spokój w pacjentce.

 • E
  Lokalizacja: Klinika Ginekologii i Położnictwa

  Uprzejmy, kompetentny, godny zaufania i bardzo życzliwy lekarz. Dla mojego spokoju wykonał dodatkowe usg podczas którego wyjaśnił wszystko, co mnie niepokoiło. Mimo licznych obowiązków w szpitalu, znalazł czas na rozmowę, omówienie wyników i badanie. Spokojnie mogę napisać, że to lekarz z powołania.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie u lekarza dostałam skierowanie na odpowiednie badania, choroba szybko zdiagnozowana, dzięki leczeniu które zastosował lekarz po ok. 3 m-cach zaszłam w ciążę :). Ciąża również prowadzona przez dr Fabijańskiego, który dba o każdy szczegół, kieruje na wszystkie wymagane badania, poświęca bardzo dużo czasu pacjentce oraz potrafi doradzić i uspokoić co w ciąży jest bardzo ważne :) Dodatkowy plus możliwość stałego kontaktu poprzez sms i szybkie odpowiedzi od lekarza. Polecam wszystkim dr Fabijańskiego :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Fabijanski prowadzi moją ciążę. Lekarz rzeczowy i kompetentny a dodatkowo bardzo sympatyczny i delikatny ;)Odpowiada na wszystkie pytani, w razie niepokojących sytuacji, szybkiej potrzeby konsulatacji wyników badań można śmiało pisać smsa lub dzwonić - zawsze uzyskuję szybką odpowiedź lub pomoc. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Lepiej nie mogłam trafić. Doktor Fabijański jest bardzo dobrym specjalistą. Z mężem długo staraliśmy się o dziecko. Wizyty i leczenie u różnych lekarzy nie przynosiły efektu. Po leczeniu u doktora w końcu się udało. Teraz mam swojego Skarba obok. Doktor Fabijanski poprowadził również moja ciąże dbając o każdy szczegół i każde badanie które trzeba wykonać. Jest to wnikliwy lekarza który nie wróży z fusów. A ponadto zawsze z kontakcie z pacjentem co w czasie ciąży dla mnie było nieocenione. Serdecznie polecam.

Pytania pacjentów (52)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie pracuje na dwóch oddziałach, jako lekarz asystent, w I Klinice i Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Członek Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii -The European Society of Human Reproduction and Embryology
  Członek Międzynarodowego Towarzystwa Endokrynologii Ginekologicznej -The International Society of Gynecological Endocrinology
  Certyfikowane szkolenia:
  Certyfikat Fetal Medicine Foundation UK -badania pomiędzy 11-13 tygodniem ciąży
  Kurs diagnostyka ultrasonograficzna w niepłodności
  Kurs diagnostyka ultrasonograficzna w ginekologii onkologicznej i w uroginekologii
  Kurs badań dopplerowskich Sekcji USG PTG
  Kurs -diagnostyka ultrasonograficzna wad rozwojowych i porodu przedwczesnego Sekcji USG PTG
  Kurs -ultrasonografia gruczołu piersiowego,Wielkopolska Szkoła Diagnostyki Obrazowej
  W ramach Wydziału Lekarskiego Kształcenia Podyplomowego odbywa studia doktoranckie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Endokrynologii Ginekologicznej Śląski Uniwersytet Medyczny
 • Klinika Endokrynologii Ginekologicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Certyfikaty

Choroby

 • ograniczenie płodności
 • nawracające utraty wczesnych ciąż
 • zaburzenia endokrynologiczne wpływające na cykl i płodność
 • nieprawidłowe plamienia i krwawienia w różnych fazach cyklu
 • zaburzenia okołomenopauzalne
 • guzy jajnika -torbiele endometrialne, torbiele proste,teratoma
 • nieprawidłowe rozrosty błony śluzowej macicy
 • mięśniaki macicy
więcej

Zdjęcia