Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Dekadę temu powstała we Wrocławiu nowa placówka medyczna.
Została ona powołana do życia w formie wizji i konkretnego celu już wiele lat wcześniej. Małżeństwo lekarzy specjalistów : Jacqueline i Tomasz Fuchs zainicjowali niezwykły mariaż pediatrii z ginekologią i położnictwem, stworzyli miejsce, w którym znalazła się przestrzeń dla każdej kobiety oraz wszystkich dzieci. Nazwali to miejsce : Centrum Zdrowia „Mama i Ja”.
Kobieta, niezależnie od potrzeb i wieku zawsze uzyska w naszym Centrum pomoc medyczną na najwyższym poziomie, a dzieciom zapewniamy dostęp do doskonałych lekarzy wszystkich specjalizacji.
Do pracy zostali zaproszeni najlepsi specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Najmocniej rozwinęła się pediatria oraz ginekologia i położnictwo. Współpracujemy także ze specjalistami z dziedziny endokrynologii, kardiologii , chirurgii dorosłych i dzieci, okulistyki, neurologii, urologii, radiologii, ortopedii, laryngologii i innych. Po latach ciężkiej pracy możemy powiedzieć, że udało się połączyć wizję i marzenia z realnym dziełem.
Od początku stawiamy na jakość świadczonych usług i wsłuchujemy się w potrzeby Pacjentów.
W odpowiedzi na Państwa oczekiwania, stale się rozwijamy - i jeśli trzeba, to również zmieniamy. Niedawno rozszerzyliśmy usługi o dział ginekologii estetycznej. Zakupiony został najnowocześniejszy na świecie sprzęt do rewitalizacji narządów kobiecych ThermiVa oraz fotel BTL Emsella - nieinwazyjne urządzenie leczące nietrzymanie moczu.
Zajmujemy się także ginekologią onkologiczną, wykonujemy pogłębioną diagnostykę szyjki macicy za pomocą kolposkopu DysisMedical i urządzenia ZedScan. Posiadamy nowoczesną salę zabiegową, gdzie wykonywane są histeroskopie, laseroterapie, krioterapie oraz inne badania.
Każda przyszła MAMA otrzyma u nas perfekcyjną opiekę. Specjaliści posiadają certyfikaty FMF, wykonują USG położnicze zgodnie ze standardami Fundacji Medycyny Płodu. Pracujemy na nowych aparatach Voluson E 10, E 8 Expert oraz Samsung. Posiadamy sale do KTG i 3 stanowiska do wykonywania badań.
Staramy się także, być dla Państwa dostępni w szerszym stopniu oferując usługi w ramach umowy z NFZ z zakresu pediatrii, ginekologii, realizacji Programu Badań Prenatalnych i medycyny rodzinnej.

Wierzymy, że wiedza i doświadczenie naszych personelu w połączeniu z najwyższej jakości sprzętem przynosi oczekiwane rezultaty diagnostyczne. Szanujemy fakt, że doceniacie Państwo nasze starania i powracacie do nas. Trwamy po to, aby otaczać Was opieką, zgodnie z zasadą, iż
„Warunkiem dobrego zdrowia jest właściwe używanie umysłu i serca". / Bhagawan Sathya/
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (589)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański konsultacja ginekologiczna

  Pierwszy lekarz, który poważnie podszedł do moich obaw. Wcześniejsi nie zauważyli nic niepokojącego. Tylko dr Fabijański stwierdził coś co wcześniej podejrzewałam i dal skierowanie na komplet badań. Lekarz przez duże L.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sabina Gejdel-Kołtuniewicz założenie wkładki domacicznej

  Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do doktor Gejdel-Kołtuniewicz. Bardzo rzeczowa, konkretna, ciepła lekarka ze świetnym poczuciem humoru. Mimo, że wizyta odbywała się w przychodni o profilu usług skierowanym w dużej mierze do kobiet planujących rodzicielstwo, będących w ciąży i do rodziców z małymi dziećmi, Pani doktor bez zbędnych komentarzy przyjęła do wiadomości informację, że nigdy nie planuję mieć dzieci i entuzjastycznie zaleciła najlepszą dla mnie metodę antykoncepcji. Leczenie według zaleceń Pani Doktor pomogło ekspresowo. Obecnie jestem już po zabiegu założenia wkładki domacicznej i mimo, że nie jest to zabieg przyjemny, czułam się pewnie, spokojnie i bardzo zaopiekowana. Każdy krok zabiegu był wyjaśniany na bieżąco i byłam uprzedzana o ewentualnych bardziej bolesnych momentach. Z całego serca polecam - ja już wiem, że znalazłam swoją ginekolożkę na lata :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański Diagnostyka ograniczonej płodności- wizyta pierwszorazowa

  Po 2 latach starań o dziecko w końcu trafiłam do specjalisty, u którego poczułam się bezpiecznie i któremu zaufałam w 100%. Wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie. Świetny profesjonalista. Ustalony plan działania już na pierwszej wizycie. Polecam każdej parze zmagającej się z ograniczoną płodnością.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański Diagnostyka zaburzeń hormonalnych w ginekologii

  Pan Doktor jest naprawdę wspaniały, słucha i angażuje się w rozmowę, wszystko tłumaczy. Widać że chce pomóc, jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański prowadzenie ciąży

  U dr Fabijańskiego prowadziłam ciążę. W razie moich wątpliwości otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Dr zawsze był dostępny, również w nagłych sytuacjach. Badania przeprowadzane były dokładnie. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały lekarz. Ogromna wiedza i zaangażowanie w pomoc. Do tej pory w moim przypadku nikt nie otrafil zdiagnozować przypadłości. Panu doktorowi od razu się to udało. Specjalista od trudnych spraw. Pomógł mi bardzo. Polecam bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański konsultacja ginekologiczna

  To była moja pierwsza wizyta więc na razie o leczeniu nie będę się wypowiadać. Co najważniejsze Pan doktor słucha! Słucha z czym się przyszło i dopytuje, zbiera szczegółowy wywiad. Badanie bardzo delikatne, omówione. Zlecone badania, nie wróżenie z fusów i omówienie planu co dalej. Z pewnością będę kontynuować leczenie u Pana doktora bo dawno na takiego nie trafilam, co zresztą odbilo się na moim zdrowiu.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański prowadzenie ciąży

  Do Pana Doktora chodzę już od ok 3 lat. Już od 1. wizyty jestem bardzo zadowolona. Doktor przeprowadził obszerny wywiad i dokładnie mnie zbadał. Zwrócił uwagę na rzeczy, których inni lekarze nie weryfikowali. Podczas każdej z wizyt czuje się swobodnie. Obecnie Dr prowadzi moja pierwszą ciąże. Na każdej wizycie doktor dokładnie przeprowadza badania. Moge na Niego liczyć w każdej chwili i sytuacji. Nie wyobrażam sobie zmienić lekarza.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Fabijański Diagnostyka zaburzeń okołomenopauzalnych /ginekologia anti-aging

  Polecam doktora zwłaszcza tym pacjentkom, które twierdzą,że mają dobrego ginekologa,a zmagają się z problemem zajścia w ciążę,strasznymi bólami miesiączkowymi.Pacjentkom 45+,którym cykle się rozregulowują ale czują się dobrze.Ja zaczynam swoją przygodę z podrasowywaniem jajników,bo im się wygaszania zachciało,ale zakładam,że ruszą z kopyta. Pan doktor jest bardzo kompetentny.Córce pomógł zajś w ciążę po operacji 4stadium endometriozy.Dwum jej koleżankom również.Innej dobiera leczenie endokrynologiczne.Profesjonalusta o mega dużej empatii,taktowny,otwarty na problemy i przeczulenie pacjentek.Gabinet i sprzęt również górna półka. Nawet na siłę nie można by się do niczego przyczepić.Panie w recepcji również pomocne, sympatyczne.A ceny? Jeszcze przystępne

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Grobelak konsultacja ginekologiczna

  Lekarz z bardzo przyjaznym i ciepłym podejściem,wszystko dokładnie bada i odpowiada szczegółowo na pytania,pełen komfort na wizycie
  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rajska 71, 54-028 Wrocław Pokaż w Google Maps
Krystyny i Mariana Barskich 29, 54-115 Wrocław Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania