lek.

Krzysztof Dziewiatowski

Neurolog

144 opinie +dodaj

Umów wizytę
955 odwiedzin w ciągu 30 dni

W zawodzie od 1994 roku - absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizacja - II stopień neurologii. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Członek Polskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Neurologiczny

  Bernarda Chrzanowskiego 38a, Strzyża
  80-278 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja neurologiczna - pierwsza wizyta 150 zł
  Zwykła wizyta
  Konsultacja neurologiczna - wizyty kontrolne 120 zł
 • Gabinet Neurologiczny

  Polna 12
  80-209

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Porada neurologiczna od 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
144 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Rok czasu wędrówki po różnych specjalistach. Pierwsza wizyta u doktora, zaangażowanie i poświęcenie czasu dostrzegalne od razu. Pierwsze zlecone badania i od razu zaczęło coś się dziać, jakieś konkrety szybka reakcja i eliminowanie, dotychczas w ciągu wstępnej diagnozy i mam nadzieje udanego leczenia, ale już mogę zarekomendować doktora za to ,że nie pozostawia człowieka z kwitkiem.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Polecam !!!!!!. Doktor potrafi wprowadzić rodzinną atmosferę, a jednocześnie dokładnie przebadać pacjenta. Co ważne nie brzydzi się pacjenta. Ma dużą wiedzę i potrafi ja przekazać lub coś doradzić. [ Mama ma 91 lat ] i nienawidzi odwiedzać lekarzy. Tym razem była bardzo zadowolona. Doktor jest bardzo empatyczny.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - pierwsza wizyta

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad, widać, że zależy mu na postawieniu trafnej diagnozy. Sam przeprowadził podstawowe badania jak również zlecił wykonanie innych, o których nikt wcześniej nawet nie wspomniał. Zdecydowanie polecam !

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - wizyty kontrolne

  z przyjemnością mogę polecić leczenie u Pana Doktora. Stawia diagnozy i przepisuje trafne leki, ale także znajduje czas, żeby wyjaśnić pacjentowi to co się nim dzieje i jak można mu pomóc. Jest to ważne dla chorującego, ale także dla mnie, opiekującej się ukochanymi członkami najbliższej rodziny. Zyskałam pewność, że umiem moim bliskim pomóc skutecznie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - pierwsza wizyta

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczegółowy wywiad, zdiagnozowanie problemu, rozwianie nurtujących domniemań, zalecenie sposobu dalszego leczenia. Pozdrawiam!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: porażenie nerwu twarzowego

  Bardzo konkretny lekarz. Szybka diagnoza, bardzo dokładne wyjaśnienie na czym polega problem i zaproponowane leczenie jak najbardziej odpowiednie. Polecam bardzo gorąco Pana Dr Dziewiatowskiego... sympatyczny, konkretny i ludzki. Pozdrawiam, Patryk W.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Polecam gorąco Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy neurologa. Dr Dziewiatowski zbiera szczegółowy wywiad, trafnie i szybko rozpoznaje schorzenie, dobiera trafne leki i rozwiewa wszelkie wątpliwości, które są nieuniknione zwłaszcza w przypadku chorób przewlekłych. Skuteczność, uprzejmość, trafna diagnoza i leczenie - ocena może być tylko jedna :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mily, wesoly i konkretny lekarz. Przeprowadzil wnikliwy wywiad i odpowiedzial na wszystkie moje pytania. Goraco polecam????

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - pierwsza wizyta

  Super człowiek. Byłem wcześniej u innego specjalisty, który skierował mnie na milion badań (później okazało się, że zupełnie niepotrzebnie). Tutaj przyjemnie, szybka diagnoza, podjęte leczenie. Poza tym świetny kontakt, lekarz z ogromną kulturą upewniał się, że na wizycie się pojawię.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna

  Pragnę bardzo polecić pana doktora. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Szczegółowo wyjaśnił mi mój problem i zalecił dalsze tok postępowania. Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W zawodzie od 1994 roku - absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

  Specjalizacja - II stopień neurologii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
  Członek Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

  Leczenie toksyną botulinową przewlekłych migrenowych bólów głowy

  Były lekarz nurkowy Grupy Specjalnej Płetwonurków MW "Formoza".

  Ukończony kurs "Kwalifikowanie do nurkowania rekreacyjnego" oraz kurs patofizjologii nurkowania. Płetwonurek CMAS.

  Ukończony kurs orzekania członków personelu lotniczego. Wpisany na listę Urzędu Lotnictwa Cywilnego lekarzy orzeczników medycyny lotniczej.

  Możliwość udzielania porad w języku angielskim.

  W związku z przypadkami nie zgłaszania się pacjentów na zaplanowane wizyty, z przykrością muszę poinformować, że takim chorym będę blokował możliwość umawiania się na wizyty online.

  W przypadku braku wolnych miejsc w kalendarzu, proszę o śledzenie kalendarza online - bardzo często zdarza się, że pacjencji wyrejestrowują się przed zaplanowaną wizytą (nawet w dniu wizyty...) i terminy zwalniają się. Nie jestem natomiast w stanie przyjąć dodatkowych pacjentów - jest to związane z tym, że gabinet mam do dyspozycji tylko w określonym czasie (wtorki 15-18), a chorzy przyjmowani są w określonych godzinach.

Specjalizacje

 • Neurologia