lek.

Krzysztof Dziewiatowski

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

150 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
645 odwiedzin w ciągu 30 dni

W zawodzie od 1994 roku - absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizacja - II stopień neurologii. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Członek Polskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
150 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Bardzo dobry lekarz. Pan doktor prowadzi mnie od samego początku mojej choroby. Mój stan zdrowie nie byłby tak dobry, gdyby Pan doktor nie podjął prawidłowych decyzji podczas mojego leczenia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Gorąco polecam , bardzo miła atmosfera , pan doktor bardzo kompetentny i profesjonalny. Trafnie postawiona diagnoza i kompleksowa opieka.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen ciepła, sympatyczny, ale co najważniejsze szukający rozwiązania i chcący pomóc pacjentowi lekarz.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: ból w okolicy lewej łopatki

  Super podejście do tematu, konkretne pytania w moją stronę ułatwiły wywiad. Szybko postawiona diagnoza i zrozumiale opisana. Polecam!

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Bardzo dobry lekarz. Przedewszystkim słucha pacjenta. Bardzo dokładny wywiad i doskonale tłumaczy co się dzieje. Polecam z czystym sumieniem.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista w każdym calu. Rzeczowy, kompetentny. Przeprowadził szczegółowy wywiad. Zalecił Przeprowadził szczegółowy wywiad. Zalecił badania o ktorych lekarze u ktorych byłam wcześniej nawet nie wspomnieli. Napewno nie byla to moja ostatnia wizyta u Pana Doktora. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Rok czasu wędrówki po różnych specjalistach. Pierwsza wizyta u doktora, zaangażowanie i poświęcenie czasu dostrzegalne od razu. Pierwsze zlecone badania i od razu zaczęło coś się dziać, jakieś konkrety szybka reakcja i eliminowanie, dotychczas w ciągu wstępnej diagnozy i mam nadzieje udanego leczenia, ale już mogę zarekomendować doktora za to ,że nie pozostawia człowieka z kwitkiem.

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

  Polecam !!!!!!. Doktor potrafi wprowadzić rodzinną atmosferę, a jednocześnie dokładnie przebadać pacjenta. Co ważne nie brzydzi się pacjenta. Ma dużą wiedzę i potrafi ja przekazać lub coś doradzić. [ Mama ma 91 lat ] i nienawidzi odwiedzać lekarzy. Tym razem była bardzo zadowolona. Doktor jest bardzo empatyczny.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - pierwsza wizyta

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad, widać, że zależy mu na postawieniu trafnej diagnozy. Sam przeprowadził podstawowe badania jak również zlecił wykonanie innych, o których nikt wcześniej nawet nie wspomniał. Zdecydowanie polecam !

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet NeurologicznyUsługa: konsultacja neurologiczna - wizyty kontrolne

  z przyjemnością mogę polecić leczenie u Pana Doktora. Stawia diagnozy i przepisuje trafne leki, ale także znajduje czas, żeby wyjaśnić pacjentowi to co się nim dzieje i jak można mu pomóc. Jest to ważne dla chorującego, ale także dla mnie, opiekującej się ukochanymi członkami najbliższej rodziny. Zyskałam pewność, że umiem moim bliskim pomóc skutecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W zawodzie od 1994 roku - absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

  Specjalizacja - II stopień neurologii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
  Członek Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy.

  Leczenie toksyną botulinową przewlekłych migrenowych bólów głowy

  Były lekarz nurkowy Grupy Specjalnej Płetwonurków MW "Formoza".

  Ukończony kurs "Kwalifikowanie do nurkowania rekreacyjnego" oraz kurs patofizjologii nurkowania. Płetwonurek CMAS.

  Ukończony kurs orzekania członków personelu lotniczego. Wpisany na listę Urzędu Lotnictwa Cywilnego lekarzy orzeczników medycyny lotniczej.

  Możliwość udzielania porad w języku angielskim.

  W związku z przypadkami nie zgłaszania się pacjentów na zaplanowane wizyty, z przykrością muszę poinformować, że takim chorym będę blokował możliwość umawiania się na wizyty online.

  W przypadku braku wolnych miejsc w kalendarzu, proszę o śledzenie kalendarza online - bardzo często zdarza się, że pacjencji wyrejestrowują się przed zaplanowaną wizytą (nawet w dniu wizyty...) i terminy zwalniają się. Nie jestem natomiast w stanie przyjąć dodatkowych pacjentów - jest to związane z tym, że gabinet mam do dyspozycji tylko w określonym czasie (wtorki 15-18), a chorzy przyjmowani są w określonych godzinach.

Specjalizacje

 • Neurologia