Jesteś tym lekarzem?

624

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Gastrologiczny

  Polecam !!! Bardzo sympatyczny, pozytywny człowiek. Odwiedziłam Pana doktora w bardzo złym stanie..inni lekarze testowali na mnie tylko nowe leki. W gabinecie zrobiono mi gastroskopie i nie taki diabeł straszny(..) Diagnoza w punkt, leki również. Mija rok, choroba nie wraca, oby więcej takich ludzi jak Pan doktor to nawet najgorsze przetrwamy z uśmiechem na twarzy.

 • M

  Wspaniały lekarz z pasją i ogromnym doświadczeniem. Świetne podejście do pacjenta. Przed wykonaniem gastroskopii krok po kroku wytłumaczył poszczególne etapy badania i wykonał je bardzo delikatnie i szybko. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. I chodź cena wizyty nie jest niska to naprawdę warto.????

 • Fantastyczny lekarz, z niesamowitym podejściem do pacjenta!! Rzeczowo i profesjonalnie pomógł w wyborze leczenia, bardzo szczegółowo tłumaczył poszczególne etapy zabiegu, wykazał się olbrzymim spokojem :D Cechuje go wielka pogoda ducha i nietuzinkowość oraz (rzadka jak na lekarza) skromność. Polecam, polecam, polecam!!!! :)))

 • O

  Pan dr. Krzysztof Bartosz nie opiera się na powielanych opiniach przepisywanych z jednego wypisu na drugi , sam analizuje wyniki badań .
  Fantastyczny, radosny człowiek, ale ponad to bardzo dobry lekarz !

 • Coż...wszystko już zostało powiedziane.. powiem tylko, że polecam wszystkim bo...TAKI POWINIEN BYĆ LEKARZ :)

 • A

  Ja byłam u Pana doktora 8 lat temu wystarczyla tylko jedna i bylam jak nowo narodzona po zastosowaniu sie do zalecen od Pana doktora. Swietny specjalista...

 • Doktor bardzo dobry,kompetentny ale sądzę, że zbyt mało czasu poświęca swoim pacjentom, no i to jest ten minus, ale reszta jest nie do podważenia. Jedynie co to pan na portierni zachowuje sie arogancko i wyniośle (choc nie wiem czy jeszcze tam pracuje, bo dawno nie byłam u doktora), ale oczywiście to nie wpływa na ocenę.

 • Ten wpis powinien powstać kilka lat temu, ale czas tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że trafiłam do świetnego specjalisty. Zdiagnozował u mnie nieuleczalną chorobę i niby nie ma się z czego cieszyć, ale w tym przypadku lepiej wcześniej niż za późno. Dzięki odpowiednio dobranemu leczeniu od tych kilku lat jestem w fazie remisji i cieszę się życiem. Dziękuję Panie Doktorze... Jeśli szukacie odpowiedniego lekarza a boicie się tych wszystkich nieprzyjemnych badań to czas zebrać odwagę i umówić się na wizytę.

 • Świetny specjalista. Dziś byłam na pierwszej wizycie. Gastroskopia zrobiona szybko i bezboleśnie więc jeśli kogoś dopiero to czeka (u tego doktora) to na prawdę nie ma czego się obawiać.
  Pan doktor robi dokładny wywiad, poświęca pacjentowi uwagę i odpowiednią ilość czasu. Jestem pod tak ogromnym wrażeniem ze nie wiem co jeszcze mogła bym napisać. Na prawdę warto, taki lekarz to faktycznie prawdziwy skarb. Moja ocena to 5+ Cieszę się ogromnie że trafiłam właśnie tu. Gorąco polecam :)

 • Fantastyczny fachowiec , etyczny , kontaktowy......normalny.
  Oby wszyscy lekarze brali przykład z dr Bartosza .

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.