Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

25 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie Inny

Mam 61 lat i nie miałem do czynienia z tak dobrym Fachowcem.
Przez cały przebieg leczenia czuję się zaopiekowany.
Z serca Polecam!

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wysokie PSA i diagnoza raka

Wspaniały i konkretny lekarz, profesor znający i dobrze realizujący swój zawód. Dał mi szansę normalnego funkcjonowania. Panie Profesorze, dzięki za pomoc i opiekę. Jestem Pana dłużnikiem.

J
Profil zweryfikowany

Przyszedłem do niego po złych doświadczeniach z poprzednimi urologami. Od razu wypisał skierowanie na oddział. Wykonał u mnie zabieg rozcięcia ujścia cewki moczowej i zrobił to dobrze. Sam pobyt na oddziale też miło wspominam, widać że jest dobrze zarządzany. Dlaczego ocena neutralna? Zignorowano fakt, że niedaleko ujścia mam zwężenie cewki i tylko przecięto je podczas zabiegu. Zazwyczaj jest to normalne postępowanie, ale w moim przypadku były marne szanse powodzenia tej akcji, a nie zostałem poinformowany o ewentualnej rekonstrukcji. Robota wykonana połowicznie i nie do końca starannie więc ocena neutralna.


J
Profil zweryfikowany

uratował mi tate chorego na bardzo złośliwy nowotwór pęcherza z naciekami na węzły chłonne, dzięki Niemu żyje po operacji już 8 lat i brak jakichkolwiek przerzutów!.W rodzinnym mieście nie dawali Mu więcej jak pół roku.


E
Profil zweryfikowany

Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!. Proszę się dwa razy zastanowić nim do niego traficie!! Moja mama poszła do tego „Wielkiego Profesora” rok temu. Potraktował ją jak hipochondryczkę, bez większej uwagi mimo, że kobieta była z bólem przewlekłym pęcherza. Nie zrobił żadnych badań, nie postawił diagnozy, policzył sobie jedynie słono za15 minutową wizytę. Po roku wyrok-rak o dużej złośliwości pęcherza. Panie Doktorze apeluję o większą uwagę dla pacjenta a nie dla kieszeni!!


M
Profil zweryfikowany

Nie polecam!!! Prywatna, kosztowna wizyta, trwa u Pana Profesora max 15 min, podczas których nie dowiedziałem się nic konkretnego, Profesor gra na zwłokę i "nadrabia gadką". Nie wykonuje nawet USG, bo jego gabinet nie jest zaopatrzony w żaden sprzęt do badań (co za kwotę 200 zł powinno być standardem). Wszystkie badania trzeba wykonywać na własną rękę. Nawet po receptę na antybiotyk, przy infekcji trzeba się wybrać do lekarza rodzinnego. Profesorowi zapalają się jedynie oczy w momencie zapłaty za wizytę... Chyba ten Pan zatracił już swoje "powołanie" o ile kiedykolwiek je miał... Mimo to kontynuowałem u niego leczenie, kierując się dobrymi opiniami i faktem, że jest to ordynator. Doczekałem się jedynie źle wykonanej operacji, która wymaga poprawek, a w to już Profesor nie chce się "bawić" i odsyła mnie do kogoś "mniej zapracowanego". Przestrzegam wszystkich przed tym "specjalistą".


P
Profil zweryfikowany

Uratował mi nerkę, gdzie w mojej miejscowości chcieli usunąć, a ja ją do dziś mam i sprawnie funkcjonuje


P
Profil zweryfikowany

Pan Profesor Krzysztof Bar to nie tylko wspaniały lekarz specjalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek co w tym zawodzie jest bardzo ważne. Ma zawsze czas dla swoich pacjentów, jest bardzo słowny i punktualny. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego wspaniałego lekarza, poleciłabym każdemu takiego wspaniałego specjalistę, każdego pacjenta traktuje indywidualnie a nie jako schorzenie szablonowe,wszystko wytłumaczy a pacjent czuje się bezpiecznie i spokojnie, sama tego doświadczyłam w styczniu 2013 r.Oddział pod Jego kierownictwem jest nienaganny, a cała kadra medyczna idealna. To chyba jeden z najlepszych szpitali w Polsce. Bardzo dziękuję za operację i opiekę medyczną.


S
Profil zweryfikowany

To świetny specjalista i wspaniały człowiek, polecam.
Panie Profesorze proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy wdzięczności za profesjonalną opiekę medyczną i pomoc w powrocie do zdrowia.


M
Profil zweryfikowany

Jstem bardzo zadowolona z wizyty prywatnej>Profesor wydaje się być konkretny i bardzo komunikatywny. Polecam
M. z Chełma

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Najczęściej zadawane pytania