Adres

Gąsiorowskich 4/7, Grunwald , Poznań
Psychoterapia Katarzyna Michalska (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 628.....

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką, która swoje umiejętności i doświadczenie psychoterapeutyczne rozwija min.w Polskim Instytucie Ericksonowskim (atest Sekcji Na...

Zobacz pełen opisZnajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia


Gąsiorowskich 4/7, Poznań

od 120 zł

Psychoterapia Katarzyna Michalska

Sesja terapeutyczna trwa 50 min,KOD DO DRZWI do klatki A 01489,

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Katarzyna Michalska

Z Panią Kasia pracuję od 1,5 roku. Jest to moja trzecia terapeutka i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Pomogła mi w najtrudniejszym i najczarniejszym okresie mojego życia, kiedy to zmagałam się z depresją. Jest osobą niesamowicie ciepłą, emanującą dobrą energią, cierpliwą i zaangażowaną. Jej stoicki spokój i ogromna życiowa mądrość sprawiają, że żadna emocja nie jest za trudna a sytuacja niemożliwa do rozwiązania. Różnorodność form terapii, przez rozmowę, pracę na kartach, ćwiczenia kinestetyczne po hipnozę, sprawia, że każde spotkanie jest indywidualnie dobrane do stanu w jakim obecnie znajduje się pacjent. Nie przesadzę mówiąc, że terapia u Pani Kasi to jedna z najlepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu, bo dzięki temu moje życie jest o wiele lepsze, szczęśliwsze i bardziej poukładane.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychoterapia Katarzyna Michalska

Do Pani Katarzyny chodzę już od co najmniej 2 lat. Chociaż jeszcze trochę pracy przede mną, to zrobiłam niesamowite postępy dzięki terapii. Nie wyobrażam sobie chodzić do kogokolwiek innego.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zaczęłam uczęszczać do pani Kasi w bardzo trudnym momencie mojego życia. Teraz jestem zupełnie inną osobą i uważam, że miała ona ogromny wpływ na poprawę mojej sytuacji. Na sesjach czułam się bezpiecznie, komfortowo, czułam też, że nie jestem w żaden sposób oceniana, mogłam więc być w 100% szczera, co jest bardzo potrzebne. Nauczyłam się powoli doceniać siebie, swoje umiejętności, co zaowocowało tym, że zaczęli doceniać mnie także inni ludzie (albo ja zaczęłam to w końcu dostrzegać). Pani Kasia jest bardzo kompetentna, nadaje się świetnie do tego, co robi. Wydawało mi się, że bardzo dużo wiem o sobie, ale ona bardzo często uświadamiała mi rzeczy, które zupełnie zmieniały moje postrzeganie na pewne sprawy. Nic nie było mi narzucane, mogłam też sama nadać przebieg sesjom, porozmawiać o tym, co aktualnie chciałam przedyskutować. Ciekawą częścią terapii były też krótkie sesje hipnozy, czego nie należy się w żaden sposób bać! Oprócz tego, p.Kasia stosowała często ciekawe metody dla zobrazowania różnych problemów, np. rysując schematy, które bardzo dużo wyjaśniały.
Jest to też oczywiście bardzo miła i sympatyczna osoba, naprawdę bardzo gorąco polecam terapię u p. Kasi, a ja ze swojej strony bardzo ogromnie za wszystko dziękuję!!!

M.


L
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to otwarta i życzliwa terapeutka. Czułam się przez nią naprawdę wysłuchana i zrozumiana.Towarzyszyła mi podczas procesu odkrywania siebie i moich potrzeb.Niczego nie narzucała. Dzięki niej polubilam siebie a moje relacje z innymi wyglądają dużo lepiej.
Dziękuję Pani za wszystko Pani Kasiu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką, która swoje umiejętności i doświadczenie psychoterapeutyczne rozwija min.w Polskim Instytucie Ericksonowskim (atest Sekcji Na...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe