Adresy (2)

Narutowicza 86, Śródmieście, Łódź
Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Płatność ratalna
42 293..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Interwencja kryzysowa • 150 zł +1 więcej

Terapia rodzinna • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
42 293..... Pokaż numer

Sposób płatności: Karta płatnicza, Przelew na konto, Blik

1. Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.

2. Jeśli Pacjent zrezygnuje z konsultacji online 4 godzin przed umówioną konsultacją to ponosi całkowity koszt za umówioną sesje i ma możliwość dokonania nowej rezerwacji w ciągu 30 dni od daty pierwszej rezerwacji. Jeśli Pacjent w ciągu 30 dni nie dokonana rezerwacji to przepada umówiona konsultacja i Profesjonalista nie dokonuje zwrotu pieniędzy za konsultację, ponieważ jeśli Pacjent rezygnuje z konsultacji minimum 4 godzin, 3 godziny, 2 godziny, a w najgorszym przypadku godzinę przed umówioną konsultacją to blokuje ważną wizytę dla innego Pacjenta oraz Profesjonalista ponosi tego koszty. Dlatego zwraca się uwagę na to, aby anulować rezerwację 12 godzin przed spotkaniem z Profesjonalistą z uwzględnieniem poszanowania czasu dla innych osób.

3. Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty opłaty za Konsultację online.

4. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy Profesjonalista odwoła Konsultację online, nie uczestniczy w Konsultacji online lub spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli odwołanie Konsultacji online, nieuczestniczenie w Konsultacji online lub spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

Pacjent dostaje dane do dokonania przelewu za Konsultację online podczas nawiązania połączenia video z Profesjonalistą.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Moi Drodzy, zwróćcie proszę uwagę, że każde spotkanie trwa 1,5h a nie 1h :) Moim celem jest, aby każdy z Państwa miał wystarczającą ilość czasu, aby ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Uniwersytet w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Korczaka w Warszawie

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna


Filmy


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja onlineNarutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Jestem tutaj dla Ciebie. Jesteś ważną osobą, a Twoje problemy są tak samo ważne jak to kim jesteś. Nie bagatelizuj ich, nie porównuj do innych, nie umniejszaj, możesz je uszanować.150 zł

Konsultacja onlineNarutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Kolejne spotkanie po pierwszej wizycie lub po pierwszej rozmowie online.Narutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Chociaż raz w życiu możesz pozwolić sobie na porozmawianie z psychologiem. Może Ci się wydawać, że nie będziesz wiedzieć od czego zacząć, ale uwierz mi, że to tylko iluzja. Ja usiądziemy na przeciwko siebie to rozmowa w naturalny sposób zacznie się rozwijać.

Pozostałe usługi


Narutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Żałoba, rozwód.150 zł

Konsultacja onlineNarutowicza 86, Łódź

200 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Na spotkaniu pojawiają się dwie osoby potrzebujące porady psychologicznej, np: matka z dzieckiem, rodzice, opiekunowie. Czas trwania 90 min i jest to najcenniejszy czas dla rodzin, które pragną zbudować zdrowe rodzinne relacje oparte na budowaniu poczucia bezpieczeństwa i zaufania do siebie.Narutowicza 86, Łódź

200 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Separacja, kryzys małżeński, rozwód. Konsultacja dla par. Kolejne spotkanie po pierwszej wizycie sesja dla par jest w tej samej cenie 200 zł.
Kwota 150 zł obejmuje tylko kolejne spotkania po pierwszej wizycie dla osób, które uczestniczą w sesji indywidualnych.
Podczas spotkania zwracam uwagę na to, aby każdy czuł się komfortowo w trudnym dla Was czasie. Jestem bezstronna i neutralna. Z każdej sytuacji jest wyjście i można na spokojnie przyjrzeć się problemowi, aby znaleźć rozwiązanie. Spotkanie u psychologa jest pomocne bo jesteście Państwo wobec siebie milsi i spokojniejsi ;)Narutowicza 86, Łódź

200 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Mediator rodzinny oraz mediator dla par: Wsparcie we wzajemnej komunikacji, rozwiązywanie sporów. Najcenniejszy czas dla kochających się osób, które pragną zrozumieć drugą osobę i znaleźć rozwiązanie problemu. Przy okazji ;) z mediatorem łatwiej bo mają Państwo możliwość porozmawiać ze sobą na spokojnie i wysłuchać siebie z wzajemnością. Jako mediator jestem osobą bezstronną i neutralną ( Posiadam ukończone studia podyplomowe z mediacji i negocjacji).

Kolejne spotkanie po pierwszej wizycie sesja dla par jest w tej samej cenie 200 zł.
Kwota 130 zł obejmuje tylko kolejne spotkania po pierwszej wizycie dla osób, które uczestniczą w sesji indywidualnych.Narutowicza 86, Łódź

od 150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Spotkanie indywidualne, omawianie sytuacji o dziecku - 150 zł
Spotkanie rodzica z dzieckiem - 200 złNarutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Konsultacja psychologiczna w miłej atmosferze z szacunkiem i ze zrozumieniem. Jestem tutaj dla CiebieNarutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Warto się rozwijać i poszerzać świadomość swojego istnienia i zrozumienia po co żyjesz. Jak znaleźć sens własnego życia i jak rozwiązywać swoje problemy.Narutowicza 86, Łódź

150 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Kiedy obsesja na punkcie opinii innych staje Tobie na drodze do rozwoju osobistego to zniekształcasz swoją twórczość. Pomyśl o tym, że Twoja obecna bierność uzależniona jest od oczekiwań jakie stawiają przed Tobą inni.
Możesz nauczyć się w jaki sposób skierować uwagę na siebie i zadbać o swoje plany. Możesz odkrywać w sobie siłę i wiarę we własną skuteczność.Narutowicza 86, Łódź

200 zł

Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska

Spotkanie w gabinecie z rodziną200 zł

Konsultacja online

109 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Świetna Profesjonalistka. Rozumie każdy problem, wyjaśnia niejasne sprawy, wie jak podejść do trudnych sytuacji.
Pani Kasia była pierwszą osobą do której się zgłosiłam i jak się okazało ostatnią. Miałam wielkie szczęście, że ją znalazłam. Polecam dosłownie każdemu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Pani Kasia pomaga mi przejść przez sprawę rozwodową, wsparła też moje nastoletnie dzieci, jest to dla mnie dużym wsparciem i wzmocniem mnie do ogromnej zmiany życia na nowo, dzięki tym spotkaniom łatwiej mi odnaleźć się w nowym życiu.
Konsultacje u Pani Kasi utwierdziły mnie że warto szukać pomocy u specjalisty, serdecznie polecam Panią Kasię.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Wystawiam opinie, ponieważ życzę każdej osobie żeby spotkała profesjonalnego psychologa jakim jest Pani Katarzyna. Po moich wcześniejszych doświadczeniach nie sądziłem, że uda mi się kogoś znaleźć i zaufać ponownie. Pani Kasia jest bardzo ciepłą osobą, miłą, uśmiechniętą. Dzięki tej rozmowie poczułem, że moja sytuacja jest zrozumiana. Mogłem się wygadać, pokazać moje emocje, które wstrzymuje od lat. Atmosfera była sprzyjająca ku temu, żeby wyrzucić z siebie żal, smutek, złość. Po spotkaniu poczułem się lżejszy, spokojniejszy. Po Pani Kasi widać, że lubi to co robi, ona tym żyje całą sobą i dziękuję, że podzieliła się też swoimi doświadczeniami bo dzięki temu poczułem, że nie jestem z moimi problemami sam i że z każdej sytuacji jest wyjście. To spotkanie bardzo mi pomogło i mam świadomość tego, że warto pracować nad sobą i walczyć o siebie. Więc idę do przodu, będę lepszy dla siebie bo widze to czego wczesniej nie dostrzegałem. Szczerze polecam Panią Kasię bo jest dobrym człowiekiem. Pani Kasiu dziękuję i do zobaczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Kompetentna, cierpliwa i wrażliwa osoba. Trafie dostrzega problemy, których sam nie zauważałem. Polecam zdecydowanie i do zobaczenia.

mgr Katarzyna Kukielińska

Dziękuję ślicznie za kilka dobrych słów, to zawsze pomaga dostrzec innym, że konsultacje psychologiczne to również rozwój osobisty. To piękny dla nas czas.
Pozdrawiam :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Pani Katarzyna potrafi dobrać terapie indywidualnie pod każdego pacjenta. Niezwykle inteligentna i wyważona osoba. Nie ocenia, a uważnie słuchając, stara się zwrócić uwagę na kwestie, niejednokrotnie zmieniające punkt widzenia, czy pomagające rozwiązać dany problem. Na każde spotkanie z Panią Katarzyna idę ze świadomością, że będzie to bardzo dobrze spożytkowany czas i wyjdę z tej wizyty lżejszy o kilka ciężkich myśli.K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna pary/małżeńska

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani Kasia jest kompetentnym i empatycznym specjalistą, potrafi zadbać o komfort klienta i z wyczuciem prowadzi rozmowę

mgr Katarzyna Kukielińska

Podejście indywidualne jest ważne i uważne słuchanie. Do zobaczenia :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Serdecznie polecam Panią Kasię przemiła atmosfera na wizycie. Dużo emapatii i zrozumienia. Pełen profesjonalizm. To moje czwarte podejście do terapii, ale dopiero teraz wiem, że trafiłam w odpowiednie miejsce.

mgr Katarzyna Kukielińska

Ślicznie dziękuję Pani Patrycjo, każde nasze spotkanie jest dla mnie ważne i cieszę się że wprowadza Pani odważnie zmiany w swoim życiu i zauważa Pani u siebie zmiany na lepsze.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Od początku wizyty czułam się komfortowo mimo wcześniejszych obaw. Zdecydowanie polecam Panią Kasię, która nie tylko cierpliwie słucha, ale też aktywnie angażuje się w rozmowę. Cieszę się, że udało mi się na Panią trafić :)

mgr Katarzyna Kukielińska

Dziękuję Pani Zuzanno, serdecznie zapraszam :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna

Pani Kasia pomogła mi już po pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byłam bardzo zagubiona a wychodząc z gabinetu spojrzałam na sprawę z zupełnie innej perspektywy. Na pewno nie była to jednorazowa wizyta.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog, terapeuta Katarzyna Kukielińska konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Pani Kasia to psycholog, który mówi, a Ci którzy byli już u innych specjalistów, wiedzą że to prawdziwy skarb. Otwiera głowę, zadaje właściwe pytania i pozwala we własnym czasie dochodzić do tego co gryzie i przeszkadza. Serdecznie polecam:)

mgr Katarzyna Kukielińska

Pani Oliwio, to ważne dla mnie co Pani napisała, moje serce się raduje. Moja praca jest dla mnie jak misja i chcę dać z siebie wszystko, aby nieść pomoc innym.
Pozdrawiam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy moje relacje z rodzicami są normalne? Mam 18 lat. Mama mnie przezywa i nie są to miłe przezwiska ale czasami gdy ma lepszy chumor mówi do mnie zdrobniale. Tata gdy nie chciałam jechać do rodziny zbił mnie pasem. Zabraniają mi jeść bo twierdzą że jestem gruba to znaczy dają mi jedzenie ale sama nie mogę sobie go wziąść. Wogóle prawie z sobą nie rozmawiamy ale można wyjaśnić to tym że rodzice pracują i nie mają czasu.

W odpowiedzi na pytanie o rodziców. Powinni wspierać poprzez udzielenie praktycznych i skutecznych porad dotyczących Twojego zdrowia w taki sposób żebyś czuła że jesteś przez nich kochana, a nie gnębiona. Jeśli mama przezywa i robi to w sposób pieszczotliwy to jest w porządku, ale jeśli słowa mają negatywny oddźwięk sprawiające smutek to warto mamie o tym powiedzieć. Jeśli chodzi o tatę to widać że uważa że można Ciebie nauczyć posłuszeństwa poprzez sprawienie bólu i upokorzenie bo jak może się czuć osiemnastoletnia dziewczyna którą tata potrafi uderzyć pasem. Rodzice nie mają prawa sprawiać Tobie przykrości w sposób psychiczny i fizyczny. Jeśli chodzi o stosowanie diety poprzez docinanie Ciebie od jedzenia nie jest dobrym pomysłem bo odczuwasz bardziej dyskomfort psychiczny, gdyż zostało zrobione w przykry sposób. W tej sytuacji najlepiej jest zwrócić się do dietetyka.

mgr Katarzyna Kukielińska

Mam 23 lata i miesiąc temu urodziłam córeczkę. Ostatnie 2 miesiące ciąży były dla mnie stresujące: zamiast lepiej ciągle miałam po górę. Jeszcze poród w czasie pandemi, z dala od bliskich też był trudny. 2,5 tygodnia temu wyprowadziłam się z domu. Po porodzie chyba dopadł mnie baby blues bo byłam i jeszcze trochę jestem rozdrażniona, płaczliwa, smutna. Dodatkowo strasznie tęsknię za domem, za mamą, za tym co było wcześniej. Trochę nauczyłam się z tym radzić ale jeszcze dopadają mnie doły. Ta tęsknota za domem i smutek rządzą teraz moim życiem zamiast się cieszyć bo mam wszystko. Jak sobie radzić z tym smutkiem i tęsknotą? Żeby to nie kierowało moim życiem? Boję się że wpadnę w jakąś depresję.

Zachęcam Panią do tego, żeby utrzymywać z rodziną kontakt. W chwili obecnej potrzebuje Pani wsparcia i pomocy od mamy. Proszę do niej zadzwonić lub jeśli można to zobaczyć się online. Im bliżej rodziny tym powinno być lepsze samopoczucie. Pozdrawiam serdecznie i Wszystkiego Najlepszego.

mgr Katarzyna Kukielińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Moi Drodzy, zwróćcie proszę uwagę, że każde spotkanie trwa 1,5h a nie 1h :) Moim celem jest, aby każdy z Państwa miał wystarczającą ilość czasu, aby ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • Uniwersytet w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna Korczaka w Warszawie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi na oddziale młodzieżowymFilmy


Nagrody i wyróżnienia

 • Diament Kobiecego Biznesu 2022

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania