Lek. dent.

Katarzyna Klimecka

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

  Od trzech lat chodzę do Pani Doktor. Głównie na czyszczenie, czasem naprawa ubytków. Miła, konkretna, bardzo dokładna. Nigdy nie miałam żadnych problemów.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia stomatologiczne ukończyła w 2006 roku na oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego . Z kliniką Luxdentica związana od 2011 roku.
   Specjalizuje się w periodontologii.
   Zna język angielski.
   W pracy stara się łączyć profesjonalizm z umiejętnością nawiązywania kontaktu z Pacjentem oraz empatią.Cechuje ja dokładność i precyzja.Nowinki stomatologiczne nie stanowia dla Niej tajemnic.
   http://www.luxdentica.pl/

  Usługi

  Centrum Stomatologii Luxdentica

  Lubostroń 22G lok.7, Dębniki, 30-383 Kraków, małopolskie

  Wypełnienie zęba 1-powierzchniowe 120 zł
  Wypełnienie zęba 2-powierzchniowe 140 zł
  Wypełnienie zęba 3-powierzchniowe 160 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Centrum Stomatologii Luxdentica

   Od trzech lat chodzę do Pani Doktor. Głównie na czyszczenie, czasem naprawa ubytków. Miła, konkretna, bardzo dokładna. Nigdy nie miałam żadnych problemów.

  • M

   Chodzę do pani dr regularnie na kontrole i jestem bardzo zadowolona. Dr jest rzeczowa, konkretna, a do tego sympatyczna. Czyszczenie kamienia, wypełnianie zębów - absolutnie polecam.

  • M

   Byłam wczoraj na pierwszej wizycie, do pani dr trafiłam z polecenia teściowej, która u niej leczyła zęby. Pani dr to osoba miła, uśmiechnięta, życzliwa pacjentowi. Moje wrażenia po wizycie są jak najbardziej na plus. Zostałam przyjęta punktualnie, gabinet przyjemny, nowoczesny. Pan dr kompetentna, przeprowadziła dokładny wywiad i zrobiła przegląd zębów. Zaproponowała plan leczenia, który wspólnie omówiłyśmy. Rozpoczęłyśmy od wypełnienia małego ubytku w górnej ósemce. Jako że bardzo źle znoszę ból, pani dr zaproponowała znieczulenie. Wizyta bezbolesna, w miłej atmosferze. Jeden ząb do przodu. Mam jeszcze 3 ubytki, ale po wczorajszej wizycie jestem przekonana, że nie będzie to takie straszne, jak się spodziewałam.

  • Z

   Chodziłam przez ponad rok do Pani doktor i ani raz się nie zawiodłam. Wszystkie zęby zdrowe, nic mi nie dolega, nic nie boli. Zawsze miła, zna się dobrze na tym co robi.Z czystym sumieniem polecam.

  • A

   Chodziłam prawie trzy miesiące do Pani Doktor z jednostronnym bólem zębów odczuwanym głównie podczas picia i jedzenia. Diagnoza Pani Doktor: wrażliwość zębów, nakazała zmiany past do zębów, zmianę szczoteczki z elektrycznej na zwykłą i co wizytę coś tam przy nich robiła, co miało pomóc. Po trzech miesiącach nie mogłam wytrzymać z bólu. Szukałam jakiejś pomocy u dentysty i to w sobotę. W końcu trafiłam na dentystę, który po króciutkim badaniu, od razu stwierdził, że trzeba górnego zęba leczyć kanałowo (mnie bolało bardziej na dole!) Więcej bólu już nie odczułam. I pomyśleć, że chodząc przez te niespełna trzy miesiące musiałam jeść jedną stroną, a wystarczyła tylko jedna wizyta u wykwalifikowanego dentysty, żeby ból zlikwidować. Pozdrawiam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Świetny dentysta. Po pierwsze - zna swój fach. Po drugie - doradza, przedstawia różne drogi/sposoby leczenia zęba, podając też szacunkowy koszt, i zostawia wybór pacjentowi. W dodatku zawsze miła i uśmiechnięta. Pozdrawiam Panią doktor.