Adresy i cenniki usług

 • .

  .
  Poznań, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N

  Lekarkę poleciła mi znajoma. Uprzedziła mnie, że Pani doktor to osoba "nietuzinkowa", więc wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać. Na pewno jest to lekarz z powołania - mimo tego, iż czasem narzeka i jest "nie w sosie" (co wynika pewnie z przepracowania w szpitalu i gabinecie prywatnym, który często jest czynny nawet 5-6 dni w tygodniu), to nigdy nie omówiła mi pomocy. Bez problemu wypisała skierowanie na badania do szpitala. Wykonała wszystkie możliwe badania i naprawdę świetnie podeszła do moich problemów z płodnością. Dzięki niej mogę z dumą powiedzieć, że dołączyłam do grona "ciężarówek" :) Czy czasem jest niemiła? Być może. Być może ma też specyficzne podejście do pacjenta. Jednak nie dziwię się zupełnie. Biega od szpitala do gabinetu, pacjentki czasem wręcz "polują" na nią pod szpitalem nie dając ani chwili spokoju. Na pewno jednak Pani doktor jest świetna w tym co robi, 90% swojego życia poświęca pacjentkom. Najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam!

 • P

  Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę. Przez okres 40 tygodni, byłam otoczona przez nią niezwykle fachową opieką. Gabinet jaki posiada, a co za tym idzie jego diagnostyczne wyposażenie z całą pewnością jest najlepsze w okolicy. W dniu porodu, miałam to szczęście, że była również przy mnie. Pani doktor, zauważając wcześniej, że moja budowa anatomiczna nie pozwoli na poród naturalny- nie naraziła zdrowia i życia mojej córeczki. Jestem jej niezwykle za to wdzięczna. Natychmiast działając, podjęła decyzję o cesarskim cięciu. Dzięki niej mam zdrową córkę. Na wizycie kontrolnej Pani dr Kłak, przeprowadza bardzo szczegółową diagnostykę.Co wiem, że wśród innych lekarzy ginekologów, jest niezwykle rzadkie. Cieszę się, że mogłam być i w przyszłości na pewno będę chciała być w rękach tak wspaniałego specjalisty jakim jest Pani dr K. Kłak

 • V

  Po wizycie w gabinecie prywatnym i zleconych przez Panią doktor Kłak badaniach na oddziale w grodziskim szpitalu mnie i mojej córce pozostanie trauma na całe życie. Mimo, być może posiadanej wiedzy, Pani doktor wręcz lekceważąco i poniżająco traktuje pacjentów.
  Wizyta w gabinecie prywatnym ( pomimo 2 godzin czekania ) całkiem miła i rzeczowa. Wstępna diagnoza i skierowanie na badania w szpitalu. Po pojawieniu się w umówionym terminie na oddziale u Pani doktor lekceważące traktowanie, brak informacji o planowanych badaniach oraz o wynikach tych badań, wykonanie badań nieletniej i odmowa obecności przy tym rodzica. Na koniec stwierdzenie pani doktor: "zmieńcie sobie lekarza bo mnie denerwujecie", i brak informacji oraz wyników części badań na wypisie.
  Mam nadzieję już nigdy nie mieć z tą Panią do czynienia.
  Szczerze nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dla mnie jeśli ktoś się ze mną umawia na spotkanie to jest rzeczą świętą się nie spóźnić i pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Jeśli ktoś tak jak ta Pani umawia się na konkretną godzinę, to oczekuje, że o tej zostanę przyjęta, jesli nie to znaczy, że nie ma szacunku dla mnie i innych osób. Bardzo prostym przykładem są dentyści, większość z nas chodzi prywatnie i nauczyli się traktować pacjenta, jak klienta, a nie jako zło konieczne. Spóźnienia co do umówionej godziny, na poziomie 1-2 h, sa na porządku dziennym!!!, z ich tytułu nigdy też jakoś mniej za wizytę nie zapłaciłam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W dobie obecnych lekarzy którzy wogóle nie interesują się pacjentem szczerze mogę polecić Panią Kasię. Jest dokładna, czuła, wrażliwa i zawsze prowadzi swoją pacjętkę do końca. Na NFZ ani razu nie miałam zrobionego USG a u Pani Kasi jest to na każdej wizycie. Nie zapisuje w ciemno jakiś antybiotyków bo może pomogą tylko robi dokładne badania aby to potwierdzić. Ogromne kolejki w poczekalni świadczą tylko o tym że ogromna ilość kobiet jej ufa i powierza swoje zdrowie. Za taka opiekę warto jest zapłacić te pieniądze. Z całego serca polecam i dziękuję Pani Kasi za opiekę :)

 • Gdyby nie szybka interwencja Pani Doktor na początku ciąży to nigdy nie cieszyłabym się, że za kilka dni przywitamy na świecie naszego synka :)... może i jest dość specyficzną osobą, aczkolwiek za to ją cenię i lubię...
  Nie ma problemu, żeby zleciła dodatkowe badania... do 24 tyg. ciąży żyłam w ciągłym stresie, a Pani Doktor zawsze powtarzała, że wszystko na pewno będzie dobrze :)... i jest... polecam z całego serca :)

 • Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Dziewczyny! zauważcie, że złe opinie wystawiają najczęściej zrozpaczone matki, które z różnych powodów utraciły ciążę, to zrozumiałe, że w bólu i zapamiętaniu po stracie dziecka szukają winnych.Sama leżałam z dwoma ciążami (zagrożonymi) na Polnej i wierzcie mi tam też(a przecież to dobra klinika) zdarzają się poronienia i przypadki nie do uratowania. To samo życie! A co do orientacji seksualnej...Nie interesuje mnie prywatne życie tej kobiety, najważniejszy jest jej profesjonalizm i dobre serce. A że ma cięty język- to dobrze jeśli ma do czynienia z adresatami tak prymitywnych komentarzy jak te które tu czytam. Zajrzyjcie do swoich domów i swoich łóżek nadobne paniusie.

 • Idąc do pani doktor trzeba uzbroić się w cierpliwość - o tym wie z pewnością każda Jej pacjentka. Chyba, że jest się Jej dobrą znajomą to wtedy przyjmie "extra". Kto nie jest i kogo nie przyjmie ma pecha, musi siedzieć potulnie w poczekalni i odczekać swoje (nieraz godzinę, zdarza się, że dwie). Bo to pani doktor decyduje czy przyjmie i kiedy przyjmie a jak już przyjmie to chwała Jej za to. Mi osobiście nigdy nie zdarzyło się wejść o godzinie na którą byłam umówiona. Oczywiście, że może zdarzyć się poślizg ale w ciągu 6 lat (tyle czasu byłam Jej pacjentką) te opóźnienia się systematycznie zwiększały. I wprawdzie nie zawsze bierze całą sumę za wizytę to zapewne znalazłyby się pacjentki, które szanują swój czas i wolą zapłacić pełną cenę usługi medycznej nie spędzając w poczekalni całego popłudnia niż liczyć na "rabaty" ze strony szanownej pani doktor. Gdyby pani doktor przyszło pracować w innej branży niż medyczna bo tu pacjent poczeka jak coś dolega dawno zmiotło by Ją z rynku. A tak jakoś się kula...bo zawsze znajdzie się ktoś kogo coś boli.
  W kompetencje jako lekarza nie wątpię, myślę, że nieprzeciętne. Tylko ten brak kultury.
  Przestrzegam: nie należy się odzywać jak przyjmuje innych poza kolejnością bo wyrzuca z gabinetu.
  Pozdrawiam

 • Doskonały lekarz, bardzo dobry człowiek. Ogromny szacunek dla pacjentek, ma doskonałą pamięć. Bardzo wiele Jej zawdzięczam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • jestem jej pacjentka która już wiele przeszłą w tej chwili jestem w 18 tyg ciąży i to tylko dzięki P. dr . Leżałam u niej na oddziale opiekowała się mną tak że inne panie z pokoju pytały czy znam ją prywatnie oczywiście nie znam jej spoza gabinetu.
  ma specyficzne poczucie humoru ale potrafi pocieszyć i wesprzeć. za każdym razem komplet badań. a zdarza się często że za kolejna wizytę w miesiącu zdarzało się że byłam nawet 3 razy w ciągu 2 miesięcy wzięła mniej niż inni lekarze biorą za cytologie, znam przypadki że nawet w niedzielę otworzyła gabinet by dać zastrzyk czy skonsultować. do mnie osobiście kiedyś zadzwoniła o 8 rano że umówiła mi konsultację i mam się tam na 2 dzień zgłosić . Zrobił tak jakiś inny lekarz??
  polecam

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

311

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.