Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek Inny

Świetny lekarz, doświadczony praktyk, konkretna, sympatyczna i empatyczna osoba. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Leczenie było pozbawione bólu, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, a także w bardzo pozytywnej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam oddanie się w ręce Pani dr Kawicz!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek kontrola, nietypowy ból zęba

Przemiła dentystka! Tłumaczy, mówi, co robi, kompleksowo przepytuje. Pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta. Więcej takich dentystów!


R
Użytkownik zweryfikowany

Zależało mi na szybkiej i dobrej interwencji bo strasznie mnie bolał ząb. Do doktor Kawicz trafiłem, bo cała moja rodzina leczy się w gabinecie Ewy Mazurek. Po otwarciu zęba i wykonanym na miejscu w gabinecie zdjęcia RTG okazało się, że ząb kwalifikuje się do leczenia kanałowego. Bardzo fachowe podejście pani Kasi spowodowało , że leczenie zakończyło się sukcesem. Ząb uratowany, nie boli, samo leczenie też nie było bolesne :) Polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Do dr Kasi trafiłem przez gabinet Ewy Mazurek. Miałem drobną pracę protetyczną (tak mi się wydawało) bo przy dokładnej analizie okazało się, że jest jeszcze kilka ząbków potrzebujących szybkiej pomocy. Leczenie zakończone pełnym sukcesem. Polecam i serdecznie pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Duży plus za uprzejmość, podejście do pacjenta i delikatność, ale niestety na tym koniec moich pozytywnych doświadczeń... Po leczeniu kanałowym cały czas bolał mnie ząb. Na moją informację o bólu i wrażliwości zęba podczas posiłków, padło pytanie dentystki, czy mi to aż tak bardzo przeszkadza... Przepisany antybiotyk nie pomógł i pani doktor stwierdziła, że jedyne wyjście to bardzo drogie badanie mikroskopowe, bo jak to ujęła, szkoda rozwiercać tak ładnie zrobionego zeba... Na badanie się nie zgodziłem i poszedłem na konsultację do innego dentysty. Okazało się koniecznym rozwiercenie zęba i dokładne wyczyszczene kanałów, co było wcześniej niedokładnie zrobione. Przez złą diagnozę wydałbym niepotrzebnie kilkaset złotych, a wystarczyło sprawdzić.


E
Użytkownik zweryfikowany

Cudowna dentystka, bardzo miła, ciepła. Spokojnie i dokładnie opisuje każdy etap leczenia. Leczyłam dwa ząbki, jeden kanałowo. Bezboleśnie i fachowo, polecam z całego serca!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania