lek. dent.

Katarzyna Kajka-Hawryluk

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 884 odwiedziny w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego Kids Dental oraz polecam stronę internetową: www.kids-dental.waw.pl, na której umieszczam informacje o wadach zgryzu i próchnicy… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego Kids Dental oraz polecam stronę internetową: www.kids-dental.waw.pl, na której umieszczam informacje o wadach zgryzu i próchnicy zębów. Strona jest też cennym przewodnikiem po wizycie w gabinecie.

  Lekarzem dentystą jestem od 2007 roku. Zajmuję się leczeniem stomatologicznym i ortodontycznym.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu dzieci i młodzieży.
  Wzbogacenie praktyki pedodontycznej o leczenie ortodontyczne pomaga mi pełniej patrzeć na małego pacjenta. Dzięki temu rodzice już na wczesnym etapie informowani są o ewentualnych nieprawidłowościach w zgryzie dziecka.

  W latach 2010 - 2013 pracowałam na stanowisku rezydenta w Mazowieckim Centrum Stomatologii, gdzie odbywałam specjalizację ze stomatologii dziecięcej. W 2013 roku zdałam z drugim wynikiem w Polsce Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł Specjalisty Stomatologii Dziecięcej.

  Od 2011 roku stale uczestniczę w szkoleniach z dziedziny ortodoncji. Doświadczenie kliniczne w leczeniu ortodontycznym zdobywałam na stażu cząstkowym podczas specjalizacji, w klinice Orthovision oraz na stażu na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu u prof. Kaminka.

  W 2016 roku zakończyłam dzienne studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

  Po stażu podyplomowym w 2008 roku rozpoczęłam drugi kierunek studiów - Budownictwo na Wydziale Inżynierii Lądowej SGGW. Studia te dały mi szanse zrealizować zainteresowania techniczne. Wiedza z zakresu mechaniki i geometrii przydaje mi się codziennie w praktyce ortodontycznej.

  Połączenie solidnego przygotowania merytorycznego z empatią i podstawową wiedzą psychologiczną pozwala w wielu przypadkach pomóc rodzicom w leczeniu ich pociech.

  Prywatnie jestem mamą.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny (2007 r.)
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2016 r.)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne wykonanie.
  Pani stomatolog ma super podejście do dzieci, wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy.

 • E
  Lokalizacja: Kids-DentalUsługa: leczenie zębów mlecznych

  Pani Katarzyna ma wspaniałe podejście do dzieci, nawet tych najbardziej niecierpliwych. Ząbki leczone solidnie i trwale, w bardzo przyjaznej atmosferze. Obok profesjonalnej opieki zgranego zespołu, otrzymujemy także dużo przydatnych porad odnośnie profilaktyki. Bardzo polecam.

  lek. dent. Katarzyna Kajka-Hawryluk2018-02-22

  Dziękuję za dobrą opinię. Informacje zwrotna od pacjenta jest ważna dla lekarza. A taka bardzo motywuje!!!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kids-DentalUsługa: pierwsza wizyta u dentysty trzylatki, kontrolna

  Kompetentna osoba, dobre podejście do małych dzieci. Gabinet przygotowany do dzieci. Bardzo miła obsługa.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to wspaniały lekarz-moja córka nawet nie chciała sama usiąść na fotel w innym gabinecie.A tutaj przy cudownym podejściu do Dzieci, córka sama siedziała i otwierała buzie.Sama pracuje z dziećmi Ale podejście Pani doktor mnie zachwyciło :) Oby wiecej takich dzieciecych specjalistow :)

 • J
  Lokalizacja: Kids-DentalUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Nasz lekarz prowadzący. Pani doktor sprawdziła sie i w sytuacji awaryjnej i w profilaktyce. Polecamy.

 • M
  Lokalizacja: Kids-Dental

  Pani doktor bardzo miła i cierpliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta, wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Wizyta przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, bardzo szybko i profesjonalnie, a jednocześnie w miłej atmosferze. W końcu znalazłam stomatologa, któremu ufam w 100% i do którego z pewnością wrócę :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola

  Miesiąc temu zakończyłem leczenie ortodontyczne u dr Kajki-Hawryluk. Efekt leczenia przerósł moje oczekiwania. Ustąpiły dolegliwości w stawach skroniowo-żuchwowych oraz zyskałem piękny uśmiech. Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu na wizycie i odpowiada na wszystkie pytania. Leczenie trwało dwa miesiące krócej niż zakładał plan. Indywidualne podejście i nieszablonowe myślenie pozwoliły uzyskać świetne efekty. Bardzo dziękuję i polecam!

 • I
  Lokalizacja: Kids-DentalUsługa: wypełnienie zęba

  Nie jest łatwo znaleźć dobrego dentystę, który jednocześnie miałby cierpliwość i podejście do dzieci. Wcześniej bywało nieprzyjemnie, gdy córka nie od razu była gotowa na otwarcie buzi i kolejne zabiegi. Tym razem spotkałam się z ciepłym podejściem, zapewnieniem chwili na oswojenie się dziecka z gabinetem i sprzętem. Polecam wszystkim rodzicom!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kids-DentalUsługa: badanie stomatologiczne

  Od trzech lat mój syn jest pacjentem dr Kajki. Dzięki Pani Doktor syn ma zdrowe ząbki i zawsze chętnie idzie na wizyty kontrolne. Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci i wszystko dokładnie tłumaczy. Szczerze polecam.

  lek. dent. Katarzyna Kajka-Hawryluk2017-11-27

  Dziękuję! Do zobaczenia w marcu :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ze świetnym podejściem do dzieci,moja córka nie chciała wejść do gabinetu choć wcześniej nie miała traumatycznych doświadczeń, pani doktor przekonała ją i na pierwszej wizycie wyleczyła jej zęba,na kolejnych w sedacji było jeszcze lepiej,teraz ma prawie wyleczone wszystkie ubytki. Poprzednia dentystka ( leczenie też w sedacji) skapitulowała i powiedziała, żeby leczyć zęby w narkozie,więc jestem szczęśliwa, że jednak trafiłam na dentystkę, która znalazła sposób na moją córkę.

  lek. dent. Katarzyna Kajka-Hawryluk2017-10-19

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że mogę pomóc.