mgr

Karolina Witczak-Jabłońska

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk

15 opinii +dodaj

!!! JEŚLI NIE MA W KALENDARZU DOGODNEGO TERMINU - proszę o kontakt (dane na stronie internetowej Centrum Rozwoju i Terapii RATIO) !!! - Założycielka i koordynator merytoryczny Centrum… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną, profesjonalne, rzetelne i w przyjaznej atmosferze. Chodzimy się do Pani Karoliny z prawie 5- letnią córeczką od kilku tygodni, po dosłownie paru wizytach efekt jest ogromny. Pani Karolina jest wspaniałym specjalistą, potrafi stworzyć świetną relację ze swoim podopiecznym. Córeczka uwielbia zajęcia, które są atrakcyjne i kreatywne, a przede wszystkim są świetną zabawą. Poza radami dotyczących dalszej pracy z dzieckiem, otrzymujemy dużo materiałów logopedycznych do pracy w domu. Jesteśmy zachwyceni miłą atmosferą, córka czuje się jak u siebie w domu. Pani Karolina to doskonały logopeda z ogromną wiedzą i co najważniejsze - ogromną pasją, prowadzi terapię przynoszącą efekty. Helenka zapytana jaka jest Pani Karolina odpowiada - kochana. :)

  Karolina Witczak-Jabłońska2018-01-18

  Takie słowa są jak miód na serce :-) Dziękuję za zaufanie i docenienie. To prawda, że jeśli pracy z dzieckiem towarzyszy pasja, jest ona zarówno efektywnym współdziałaniem, jak i wspaniałą, pełną radości przygodą obu stron. Życzę córeczce dalszej przyjemności ze spotkań i kolejnych efektów.

 • D
  Lokalizacja: Mobilny gabinet terapeutyczny RATIO

  Pani Karolina ma super podejście do malucha, mój syn od razu ją polubił. super podejście również do rodzica - byłam zachwycona spotkaniem :) polecam zdecydowanie

  Karolina Witczak-Jabłońska2018-01-09

  Bardzo się cieszę, że spotkanie spełniło Pani oczekiwania. Życzę powodzenia a w razie pytań, pozostaję do dyspozycj. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii

  Wspaniała osoba !
  Swoją dobrocią sprawia ,że dzieci kochają Ją od pierwszego wejrzenia :)
  Pani Karolona ma bardzo profesjonalne fachowe i solidbe podejscie do mlodych pacjentow co sprawiło że nasza Marysia lepiej wymawia już problematyczne "r"
  Bardzo polecam nowy gabinet, kolorowy, pełen zabawek, gier ,bajek sprawia że dzieci nie czują się jak na wizycie u specjalisty lecz bardziej jak na placu zabaw !!!

  Karolina Witczak-Jabłońska2017-10-22

  Dziękuję, cieszę się, że nasze spotkania tak szybko zaczęły przynosić efekty :)

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Na bilansie dwulatka usłyszeliśmy, że córcia za mało mówi i dobrze by było skonsultować tę kwestię z logopedą. Pani Karolina "mignęła mi" gdzieś na FB polecana przez inne mamy. Udało się nam umówić na pierwszą wizytę. Pierwsze wrażenie mega pozytywne - ciepła, sympatyczna, zaangażowana i do tego pełna profesjonalizmu. I tak było na każdych zajęciach. Znakomicie przygotowana, pełna empatii i ludzkiej życzliwości. Pani Karolina wie, jak przykuć uwagę dziecka i zawsze znalazła sposób, aby córcię w pełni zaangażować w trakcie zajęć.

  Z perspektywy czasu (ponad rok zajęć) mogę dodać, że nie wyobrażam sobie lepszego terapeuty i fachowca w swojej dziedzinie. W pewnym momencie w zasadzie zajęcia nie były konieczne, jednak nie mogłam odmówić tej przyjemności córci i nie umawiać kolejnych spotkań z Panią Karoliną. Jestem przekonana, że zaowocuje to w przyszłości.

  Pani Karolino, dziękuję raz jeszcze z całego serca, że zjawiła się Pani w naszym życiu :-)

  Karolina Witczak-Jabłońska2017-09-11

  Radość i postępy Dziecka i zaufanie oraz satysfakcja Rodziców to kwintesencja mojej pracy. Takie słowa opinii, jak te, są "kropką nad i" - potwierdzeniem, że łączone w jedno PASJA i PRACA muszą układać się w WYJĄTKOWĄ, PIĘKNĄ CAŁOŚĆ - SPEŁNIENIE. Również dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam ! Pierwsze spotkanie odbyło się po ciężkich dla mnie i synka historiach zdrowotnych, byłam pełna obaw. Dlatego potrzebna była nam pomoc i opinia w zakresie rozwoju mowy. Po aktualnie dwóch spotkaniach jestem spokojniejsza, ale przede wszystkim dzięki otrzymanym radom lepiej orientuję się na co zwracać uwagę i jak bawić się z dzieckiem. Jako że jestem matką-wariatką :) pewno jeszcze się spotkamy żeby ocenić postępy Młodego. Do zobaczenia !

 • M

  Pani Karolina to sympatyczna, ciepła, profesjonalna osoba, b.rzetelnie odpowiadala na wszelkie pytania, wyjaśniła nam wszystkie wątpliwości i obawy; Michas, 2,5 latek, w fazie buntu:) z reguły nieufny wobec obcych, od razu złapał kontakt z p.Karoliną, zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, dziecko b. je lubi. Po wprowadzeniu zmian zaleconych przez p. Karolinę widać powoli rezultaty pracy, dziecko sie całkowicie otworzyło i zaczyna coraz więcej i więcej mówić, co nas bardzo cieszy. Zdecydowanie fachowiec godny polecenia, z pasją i super podejściem do dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych.:))

  Karolina Witczak-Jabłońska2017-02-16

  To właśnie postępy i sukcesy dzieciaczków, ich uśmiechy i radość oraz zaufanie rodziców są sensem tej pracy :)

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo, bardzo polecamy Panią Karolinę. Fachowiec przez duuuże F :-) Wspaniałe podejście do dziecka, które nawet nie zorientowało się, że jest diagnozowane. Duży profesjonalizm i szybka diagnoza. Bardzo dobry specjalista

  Karolina Witczak-Jabłońska2017-02-14

  Bardzo mi miło, dziękuję i życzę wszystkiego dobrzego.

 • K

  Polecam z szystym sumieniem Pania Karolinę!Widac ,ze dla Pani Karoliny praca to pasja,pełen profesjonalizm, cierpliwość i rewelacyjne podejście do małego pacjenta to kilka nielicznych cech
  Ktore posiada Pani Karolina. Przede wszystkim mój synek nie bal sie, szybko sie otworzył a tego sie bałam,ze moze nie byc tak łatwo ale Pani Karolina to "czarodziejka dziecięca", mój synek juz dopytuje czy dzisiaj tez Pani Karolina przyjdzie :-) Bardzo dziekujemy,ja jako
  Mama czuje sie spokojniesza,wiem co robic,jak postępować a jakie błędy robiłam! Naprawde nie czekajcie po internecie,nie zastanawiajcie sie czy dolega cos Waszym dzieciom, telefon w dłoń i dzwońcie do Pani Karoliny , z pewnością rozwieje Wasze watpliwości :-) dziekujemy Pani Karolino :-)

  Karolina Witczak-Jabłońska2017-02-14

  Dziękuję za ciepłe słowa, cieszę się, że pomogłam. Życzę wszystkiego dobrego

 • K

  Wspaniała, ciepła, a przede wszystkim mająca cudowne podejście do dzieci osoba. Polecam i będę polecać!

 • Witam, chciałabym napisać kilka słów o Pani Karolinie. Cieszę się, że ją spotkałyśmy na drodze walki z naszym problemem. Pani Karolina obecnie prowadzi terapię logopedyczną dot. jąkania. Jest osobą, która podchodzi bardzo profesjonalnie do swoich obowiązków, zaangażowana, rzetelna, cierpliwa, znosząca humory i foszki dziecka. A najważniejsze, dziecko uwielbia spotkania z "ciocia Karoliną", wręcz nie może doczekać się kolejnego spotkania i "zagadek i gier", które będzie rozwiązywać. Dzięki uwagom i wskazówkom, rodzajem ćwiczeń rekomendowanym przez Panią Karolinę powoli wychodzimy z zaburzeń mowy - przynajmniej mam taką nadzieję. Logopeda godny polecenia. Chciałabym zawsze trafiać na lekarza, który z takim zaangażowaniem i sercem podchodziłby do dziecka, problemu, choroby.

  Karolina Witczak-Jabłońska2016-03-23

  Kiedy praca jest pasją, człowiek ma szanse, by usłyszeć tak wspaniałe słowa. Dziękuję

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • !!! JEŚLI NIE MA W KALENDARZU DOGODNEGO TERMINU - proszę o kontakt (dane na stronie internetowej Centrum Rozwoju i Terapii RATIO) !!!
  -
  Założycielka i koordynator merytoryczny Centrum Rozwoju i Terapii RATIO,
  LOGOPEDA, Terapeuta Wczesnego Wspomagania Rozwoju i Wczesnej Interwencji
  mgr FILOLOGII POLSKIEJ, TRENER EFEKTYWNYCH METOD UCZENIA, w trakcie studiów 5letnich na kierunku PSYCHOLOGIA

  Prywatnie mama Piotrusia, Małgosi i Marcelinki

  Kilka słów o sobie:
  Logopeda (ukończone z wynikiem bardzo dobrym studia podyplomowe, doświadczenie jako logopeda Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, współpraca z przedszkolami, szkołami, prowadzenie warsztatów dla rodziców, logopedyczna terapia indywidualna), terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji (studia podyplomowe), magister filologii polskiej dwóch specjalności: nauczycielskiej i dziennikarskiej Uniwersytetu Łódzkiego,
  OBECNIE W CZASIE 5 letnich STUDIÓW MAGISTERSKICH na kierunku PSYCHOLOGIA.
  Trener szybkiego czytania i efektywnych metod uczenia się, członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, recenzentka.

  Prowadzę m.in.:
  indywidualną terapię logopedyczną dzieci
  zajęcia wspomagania rozwoju u dzieci w wieku od 2 lat
  indywidualną terapię dysleksji, dysgrafii, dysortografii
  zajęcia logopedyczne w przedszkolach i szkołach
  spotkania edukacyjne z rodzicami (m.in. „I kto to mówi – rozwój mowy dziecka”.)
  kursy i indywidualne zajęcia efektywnych metod uczenia się dla dzieci, oraz technik szybkiego czytania.

  Swoją drogę kształcenia wybrałam świadomie – praca z dziećmi i młodzieżą jest spełnieniem moich marzeń zawodowych. Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi, bardzo chętnie uczestniczą one w moich zajęciach. Spotykam się z sympatią dzieci i młodzieży oraz z zaufaniem rodziców zadowolonych z efektów mojej pracy. Stale poszukuję nowych, atrakcyjnych form pracy, staram się stosować nowatorskie metody, z radością pokazuję dzieciom, jak same mogą je wykorzystywać. Ponieważ nauka nowych rzeczy jest dla mnie ogromną przyjemnością i daje mi dużo satysfakcji, systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu logopedii, pedagogiki, nowoczesnych form uczenia. Na bieżąco również poszerzam wiedzę w oparciu o literaturę i inne źródła.

  Moje umiejętności, kursy, doskonalenie:

  OBECNIE W CZASIE STUDIÓW 5 LETNICH MAGISTERSKICH na kierunku PSYCHOLOGIA

  6.10.2016r. ŁÓDŹ. Udział w konferencji Dziecko z zespołem Aspergera i autyzmem - praktyczne aspekty diagnozy, edukacji, terapii.

  9.10.2015r. Organizacja i udział w warsztacie BUDOWANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI u DZIECI. Prowadzenie Magdalena Niedźwiecka-Anuszczyk

  8.09-27.102015r. Udział w prozdrowotnym programie redukcji stresu MBSR Mindfulness Based Stress Reduction opracowanym przez prof. Jona Kabat-Zinna. Wymiar 40 godzin dydaktycznych. Prowadzenie Sylwia Rogala-Marciniak.

  26.06.2015r. Organizacja i udział w warsztacie CO W EMOCJACH DZIECKA PISZCZY…? Prowadzenie Anna Klincewicz-Lebioda

  29.05.2015r. Organizacja i udział w warsztacie PRAWA ASERTYWNOŚCI DLA DZIECI I RODZICÓW. Prowadzenie Agnieszka Góras.

  17.04.2015r. Organizacja i udział w warsztacie CO TO JEST INTELIGENCJA EMOCJONALNA (zastosowanie w relacji RODZIC-DZIECKO). Prowadzenie Aneta Kwasiborska.

  7.03.2015r. Organizacja i udział w szkoleniu Techniki relaksacyjne w terapii, logopedii i psychoterapii. Prowadzenie dr Krzysztof Szamburski

  24-25.01.2015r. Udział w kursie Refleksoterapia stóp I stopnia wg programu szkoleniowego Polskiego Instytutu Refleksologii. Prowadzenie: Elżbieta Bienias.

  5.12.2014. Udział w konferencji "Zaburzenia mowy wieku przedszkolnego" Naukowe Koło Logopedów i Audiologów UMCS w Lublinie.

  Udział w Seminarium WCZESNA INTERWENCJA TERAPEUTYCZNA Ogólnopolskie Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne dla Dzieci Niepełnosprawnych Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”

  26.11.2014r. Udział w prezentacji Rehabilitacja we wczesnym wspomaganiu rozwoju inwestycją w przyszłość. mgr Olga Szymanowska

  26.11.2014r. Udział w prezentacji Uwarunkowania, ograniczenia, pułapki i możliwości wczesnej stymulacji i terapii rozwojowej.mgr Paweł Zawitkowski

  26.11.2014r. Udział w prezentacji Dziecko, rodzic, czy terapeuta – dla kogo najważniejsza jest wczesna interwencjalogopedyczna? mgr Anna Raczyńska

  27.11.2014r. Udział w prezentacji Komunikacja i zabawa z dzieckiem jako formy wczesnego wspierania rozwoju. dr n. hum. Eliza Kiepura

  27.11.2014r. Udział w prezentacji Ocena neurorozwojowa niemowląt – aspekt sensoryczny i ruchowy. mgr Magdalena Szczepara-Fabian

  22-23.11.2014r. Organizacja i udział w szkoleniu Interdyscyplinarne usprawnianie kończyny górnej i ręki z elementami integracji sensorycznej. (TERAPIA RĘKI I i II stopnia) Prowadzenie: Jacek Szmalec, Radosław Rutkowski

  15.11.2014r. Udział w warsztacie psychologicznym "Smutki i złości - jak pomagać dzieciom w ich odreagowaniu" prowadzenie psycholog kliniczny Agnieszka Wrzesiak.

  4.10.2014r. Organizacja i udział w szkoleniu Logopedyczno-psychologiczna metoda terapii jąkania. Prowadzenie dr Krzysztof Szamburski

  31.05.2014. Organizacja i udział w szkoleniu Dziecko z zaburzeniami integracji sensorycznej w grupie przedszkolnej. Prowadzenie Marta Baj-Lieder. II.2014r.Organizacja i udział w szkoleniu Techniki relaksacyjne w terapii, logopedii, psychoterapii

  III. 2013r. Otrzymałam dyplom i uprawnienia terapeuty WSZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU I WCZESNEJ INTERWENCJI(Podyplomowe studia w Łodzi).

  IX.2012r. Organizacja i udział w szkoleniu Stymulacja mechanizmów lewopołkulowych

  XI. 2011r. Organizacja i udział w szkoleniu Wykorzystanie SI (integracji sensorycznej) w diagnozie i terapii dzieci z zaburzeniami mowy.

  IV.2011r. Udział w konferencji „Czy z autyzmu można się wyleczyć?” organizowanej przez Fundację Jaś i Małgosia w Łodzi IV.2011r. Zostałam członkiem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego

  IV.2011r. Organizacja i udział w szkoleniu prof. Jagody Cieszyńskiej Symultaniczno - sekwencyjna nauka czytania

  III.2011r. Udział w szkoleniu „Czy to już ADHD? – kiedy możemy mówić o ADHD u ucznia.” W wymiarze 2 godzin. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 w Łodzi.

  II. 2011r. Otrzymałam dyplom i uprawnienia LOGOPEDY (Podyplomowe studia Logopedia Ogólna w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi).

  XI. 2010r. Udział w warsztatach WCZESNA STYMULACJA LOGOPEDYCZNA DZIECKA Z OPÓŹNIONYM ROZWOJEM MOWY I DEFICYTAMI PSYCHOMOTORYCZNYMI I DZIECKA Z WADĄ SŁUCHU „METODA WERBOTONALNA”- Centrum Słuchu i mowy SURDUS (14 godzin)

  I. 2010r. Uzyskałam licencję trenera innowacyjnego programu nauki ortografii „Robusiowa ortografia”.

  I. 2010r. Zostałam członkiem Polskiego Towarzystwa Dysleksji

  X. 2009r. Udział w konferencji na temat „Dysleksja i dyskalkulia – fakty i mity” w wymiarze 5 godzin w WODN w Łodzi.

  V. 2008r. Ukończyłam kurs SZYBKIEGO CZYTANIA I METOD EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ w Europejskim Centrum Umiejętności „Efekt”.

  VI. 2005r. Uzyskałam tytuł magistra Filologii Polskiej Uniwersytetu Łódzkiego w dwóch specjalnościach: nauczycielskiej i dziennikarskiej. Studia ukończyłam z oceną bardzo dobrą i otrzymałam wyróżnienie – MEDAL ZA CHLUBNE STUDIA.

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki
 • Wyższa Szkoła Pedagogiczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Medal za chlubne studia
 • Dyplom uznania kampanii społecznej CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 w Łodzi
 • Centrum Rozwoju i Terapii RATIO
 • Radio Łódź
 • XXV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 189 w Łodzi
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej