Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Wrocław
Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z zakresu interwencji kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. Ukończy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia adaptacyjne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii lęk, ataki paniki

Jestem bardzo zadowolona z fachowej pomocy jaką uzyskałam od Pani Karoliny. Psychoterapia pomogła mi uporać się z moimi problemami.
Sesje były dostosowane tak, by pomóc mi uporać się z moimi problemami w odpowiadającymi mi czasie, co jest niewątpliwie wielkim plusem. Rozmowy były prowadzone zawsze w empatycznej atmosferze. Elementy psychoedukacji pozwoliły lepiej zrozumieć to, co się ze mną dzieje. Zadania, które miałam do wykonania między sesjami sprawiały, że mogłam także sama pracować nad swoim problemem, nie tylko w gabinecie. Pomoc jaką uzyskałam i moja własna chęć pracy nad sobą sprawiły, że dziś czuję się zdecydowanie lepiej. Serdecznie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, miesiąc temu zaczęłam terapię. Przede mną ekspozycja przedłużona, chciałam zapytać co to takiego, na czym to polega i co powinien bądź nie powinien robić terapeuta w ekspozycji. Jakie może być samopoczucie po czymś takim? Panicznie się tego boję. Chyba nie dam rady

  Witam serdecznie,
  Rozumiem, że Pani pytania wynikają z rozmowy z terapeutą na temat metod pracy nad problemem, który Pani zgłasza? Najlepiej będzie jeśli swoje obawy i pytania zada Pani terapeucie, z którym Pani pracuje- istotne jest bowiem budowanie relacji terapeutycznej i zaufania - warto rozważyć Pani obawy, porozmawiać o pojawiających się myślach. Elementem terapii jest psychoedukacja, zatem przed rozpoczęciem ekspozycji terapeuta dokładnie opisuje krok po kroku jak będzie wyglądała ekspozycja i jaki jest jej cel.
  Pozdrawiam,
  Karolina Pietrzak

  mgr Karolina Pietrzak

 • Witam moj syn ma 25 Lat dobra prace mieszka z dziewczyna I ich dzieckiem u jej matki Ktora wychowoje adoptowane swoje Wnuki.Mieszkanie jest ciasne wszyscy Na kupie mimo ze maja swoje mieszkanie,dziewczyna nie chce wyprowadzic sie od matki.Syn z problemem sobie nie radzi zrobil sie zlosliwy I co majors ze zaczal zagladac do kieliszka,pije po kryjomu.Ja chce mu pomoc ale nie wiem jak nie wiem od czego zaczac zapisac do psychologa czy do terapi uzaleznien.Prosze opomoc i rade tak bardzo boje sie o nie go prosze

  Witam serdecznie,
  Rozumiem, że bardzo martwi się Pani o syna, jednak to on musi podjąć decyzję o konsultacji z terapeutą uzależnień lub psychologiem. Pani rola może mieć charakter wsparcia, może Pani zasugerować synowi swoje obserwacje i sprawdzić reakcję syna - pytanie, jak syn widzi swój problem, a także zaoferować wsparcie w postaci poszukania wspólnie miejsca, gdzie może udać się syn (nie wiem w jakiej Pani mieszka miejscowości). Jeśli chce Pani porozmawiać o swoim problemie, zachęcam do skorzystania z formy telefonu zaufania - numery dostępne są w internecie dla każdego miasta.
  Pozdrawiam,
  Karolina Pietrzak
  (karolinapietrzak.pl)

  mgr Karolina Pietrzak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z zakresu interwencji kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. Ukończy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia adaptacyjne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania