Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
12 370..... Pokaż numer

Konsultacja protetyczna • Od 150 zł


NIP

8133250243

Adres firmy

Lubostroń 22G lok7, Kraków

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Lipska 4 lokal 9 i 10, Kraków

Od 150 zł

Luxdentica Uśmiechnij Się!

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz dentysta i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.
Ukończyła studia podyplo...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna

Doświadczenie

  • Luxdentica Uśmiechnij Się!

Zdjęcia


Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Wspaniała ,ciepła, Pani doktor, delikatna i profesjonalna

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Luxdentica Uśmiechnij Się! Inny

Ostatnią wizytę u Pani Doktor Karoliny miałem wczoraj. Pani Doktor dopasowała mi wcześniej wykonaną mikroprotezę. Proteza idealnie pasuje i nie sprawia dyskomfortu. I najważniejsze- Pani Doktor podeszła do mnie "z sercem" i tym samym Poprawiła moje samopoczucie :)). Jestem Jej za to bardzo wdzięczny :). Z pewnością jezcze skorzystam z Jej talentu i umiejętności :).

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Arts Studio Inny

Pani doktor Karolina to fantastyczny, profesjonalny lekarz. Zaangażowana w to co robi, wszystko szczegółowo i przede wszystkim zrozumiale dla pacjenta wytłumaczy. Dzięki Pani doktor uwierzyłam, że można mieć ładne i zdrowe zęby. Osoba cierpliwa, rzetelna, konkretna i l bardzo ciepła. Z całego serca polecam Panią doktor.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor Karolina Kuśnierz, to lekarz którego absolutnie trzeba polecać.
Fachowa i perfekcyjna, do tego niezwykle empatyczna i ciepła. Pani Doktor zawsze szczegółowo wyjaśnia przebieg wizyty i plan działania. Informuje o efektach, szuka najbardziej zadowalających rozwiązań. A do tego jej uśmiech i podejście sprawia, że strach przed wizytą u dentysty znika, wręcz wyzwala chęć i radość z kolejnych wizyt. Absolutnie niespotykane podejście do pacjenta, do tego perfekcjonizm połączony z detalizmem nie pozwala wyjść z gabinetu niezadowolonym, a wręcz ponownie wrócić. Zdecydowanie polecam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Dr. Karolina wybitna specjalistka w swojej dziedzinie i nie tylko. Rewelacyjne podejście ,do każdego indywidualnie, razem z mężem jesteśmy pod opieką Pani doktor, tłumaczyła krok po kroku co będzie robiła, jakiego efektu można się spodziewać. Strach przed wizytą u dentysty został zapomniany


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Do Pani Karoliny chodzę od dzieciaka. Najpierw bałem się bardzo jako dziecko wizyt u dentysty, a teraz chodzę z wielką przyjemnością bez żadnego strachu. u pani doktor zawsze wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm w leczeniu zębów. Polecam każdemu


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Bardzo serdecznie polecam. Miło przebiegająca, bezbolesna wizyta. Cenie sobie bardzo komfort i zaangażowanie.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental4You® Inny

Pani dr Karolina Kuśnierz to według mnie najlepsza stomatolog w Krakowie, a mam już spore doświadczenie w tej kwestii. Nigdy wcześniej nie byłam w stanie żadnego lekarza obdarzyć tak dużym zaufaniem. Pani Doktor jest niezwykle sumienną, zaangażowaną, konkretną, ambitną perfekcjonistką a jednocześnie bardzo troskliwą i ciepła osobą. Pracuje z wielkim oddaniem i pasją. Dbałość o komfort pacjenta na każdym etapie leczenia, kompleksowość usług wykonywanych na nowoczesnym i wysokiej jakości sprzęcie, przyjazna atmosfera i piękny, estetyczny wystrój gabinetu, ale przede wszystkim profesjonalizm na najwyższym poziomie gwarantują, że nikt nie wyjdzie od Pani dr Kuśnierz zawiedziony. Wizyty w Dental4You to przyjemność. Zdecydowanie polecam !


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dental Arts Studio leczenie zębów stałych i odbudowa

Pani Doktor to prawdziwe złote i platynowe ręce. Zero bólu i okazuje się że chodzenie do dentysty może być prawdziwą przyjemnością. To dopiero początek leczenia, a ja już nie poznaje swoich zębów. Są piękne i dostosowane do mojej twarzy. W gabinecie Dental4You unosi się bardzo miła i ciepła atmosfera. Pozdrawiam Panią Doktor, Pana Piotra - mistrza chirurgii stomatologicznej i sympatyczną Panią Higienistke :) Dziękuję :)


K
Profil zweryfikowany

Wizyta znacznie odbiegała od moich poprzednich kontaktów ze stomatologami, dr Karolina jest fachowa pod każdym względem. Szybko, z uśmiechem i bezboleśnie. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania