dr n. med.

Karolina Gattner

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

57 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Wspanialy lekarz. Empatyczny, potrafiacy sluchac. Wizyta przyjemna, bez stresu, przebiegla bardziej jak spotkanie, dlatego pacjent moze czuc sie komfortowo. Konkretna diagnoza. Polecam. Trzeba tylko troche poczekac ze wzgledu na duza ilosc pacjentow ale warto.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo profesjonalne podejście, problem wysłuchany i omówiony od początku do końca, zaproponowane leczenie. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Zwykła wizyta

  Profesjonalna,bardzo ,,ludzka,,empatyczna ..umie wysłuchać..bardzo dobrze trafiła z lekiem..znów funkcjonuję normalnie.Dziekuje Pani doktor.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Do pani Doktor wybrałam się w celu zasięgnięcia opinii "osoby trzeciej" na temat mojego dotychczasowego leczenia (nerwica). Otrzymałam rzeczową informację zwrotną nt. branych dotychczas leków i ich wpływu na moje funkcjonowanie, dostałam propozycję zmiany leku z dokładnym wyjaśnieniem, co się będzie z tym wiązać. Wskazała obszary, w których pomocna byłaby terapia, a to bardzo cenię u psychiatrów. Pani Gattner to sympatyczna, empatyczna, rzeczowa lekarka o szerokim spojrzeniu na pacjenta, który pozostaje dla niej człowiekiem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Czas oczekiwania na wizyte psuje cały obraz lekarza.2 godziny opóżnienia i ponoć to norma....2 osoby na jedna godzinę i totalny bałagan.Niby lekarz specjalista a naraża swoich pacjentów na taki niepotrzebny stres....Sama wizyta tez raczej nie określiłabym do udanych.Uslyszalam że wiele osób ma takie problemy.No i moze racja ale nie obchodzą mnie inni,to ja chce byc leczona.Powinnam miec nianie dla dziecka wedlug pani dr,szkoda ze tylko nie pomyslala ze nie kazdego na to stać.O samej diagnozie trudno sie wypowiadac,zobaczymy czy leki podzialaja.Aczkowiek bylam przekonana ze wychodzac od tego typu lekarza powinam czuc sie uspokojona,niestety tak nie było wrecz bylam bardziej zdenerwowana( delikatnie to ujmujac).

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  U pani doktor byłyśmy z mamą 2 razy, jest miła, sympatyczna, kompetentna, szuka najlepszego rozwiązania problemu. Z czystym sumieniem polecam.
  3 gwiazdki wynikają z organizacji wizyt.
  Pacjenci przychodzą nie umówieni, za każdym razem musiałyśmy czekać około godziny mimo, że byłyśmy na czas. Pierwsza wizyta powinna być w kalendarzu oznaczona jako wizyta godzinna.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pani doktor to specjalista, który doskonale potrafi wysłuchać i zdiagnozować problem. Dała mi poczucie, że mnie rozumie i do tego znalazła rozwiązanie dzięki, któremu czuję się lepiej. Polecam każdemu.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Jak zawsze pani doktor od razu zauważyła iz dzisiaj nie jestem sobą i mam problemy. Bardzo szybko oceniła i postawiła diagnoze Jak zawsze pełen profesjonalizm . To jest prawdziwy lekarz . Polecam. A pami doktor bardzo dziękuję.

 • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Do Pani doktor Gattner trafiłem w kiepskim stanie - obniżony nastrój, rozbicie wewnętrzne, zagubienie, zmiany nastroju. Rozmową na pierwszej wizycie tchnęła we mnie wiarę i nadzieję, że może być lepiej, inaczej. Po postawieniu właściwej diagnozy wdrożyła odpowiednie leczenie, które przyniosło pozytywny skutek. Biorąc pod uwagę wcześniejsze moje doświadczenia z lekarzami z pewnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz, który pozostał Człowiekiem. Pozdrawiam Panią doktor i gorąco polecam wszystkim.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pierwszy raz spotkałem się z tak wspaniałym lekarzem! Naprawdę godna zaufania, miła i współczująca. Stara się pomóc i interesuje się pacjentem. Widać, że to osoba z tzw. powołaniem. Trudno o lepszego lekarza tej profesji.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zawdzięcza pracy w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2000-2007) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Linkoping w Szwecji, gdzie pracowała w Klinice Psychiatrii Dorosłych w oddziale psychoz (2008-2009). Od 2004 roku pracuje w lecznictwie otwartym, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz gabinecie prywatnym.
  Dodatkowe uprawnienia i szkolenia : odbyła szkolenie w zakresie diagnostyki chorób psychicznych "SCAN Schedule of Clinical Assesment - Londyn 2005. Obecnie w trakcie czteroletniego kursu z psychoterapii certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 2.04.2015 obroniła pracę doktorską pt. "Wpływ escitalopramu, nortryptyliny i wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 1992-1998

Nagrody i wyróżnienia

 • rozprawa doktorska z wyróżnieniem "Wpływ Escitalopramu, Nortryptyliny i Wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Znajomość języków

 • angielski
 • szwedzki

Zdjęcia