dr n. med.

Karolina Gattner

Psychiatra

52 opinie +dodaj

Umów wizytę
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  U pani doktor byłyśmy z mamą 2 razy, jest miła, sympatyczna, kompetentna, szuka najlepszego rozwiązania problemu. Z czystym sumieniem polecam.
  3 gwiazdki wynikają z organizacji wizyt.
  Pacjenci przychodzą nie umówieni, za każdym razem musiałyśmy czekać około godziny mimo, że byłyśmy na czas. Pierwsza wizyta powinna być w kalendarzu oznaczona jako wizyta godzinna.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pani doktor to specjalista, który doskonale potrafi wysłuchać i zdiagnozować problem. Dała mi poczucie, że mnie rozumie i do tego znalazła rozwiązanie dzięki, któremu czuję się lepiej. Polecam każdemu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Jak zawsze pani doktor od razu zauważyła iz dzisiaj nie jestem sobą i mam problemy. Bardzo szybko oceniła i postawiła diagnoze Jak zawsze pełen profesjonalizm . To jest prawdziwy lekarz . Polecam. A pami doktor bardzo dziękuję.

 • W
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Do Pani doktor Gattner trafiłem w kiepskim stanie - obniżony nastrój, rozbicie wewnętrzne, zagubienie, zmiany nastroju. Rozmową na pierwszej wizycie tchnęła we mnie wiarę i nadzieję, że może być lepiej, inaczej. Po postawieniu właściwej diagnozy wdrożyła odpowiednie leczenie, które przyniosło pozytywny skutek. Biorąc pod uwagę wcześniejsze moje doświadczenia z lekarzami z pewnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz, który pozostał Człowiekiem. Pozdrawiam Panią doktor i gorąco polecam wszystkim.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pierwszy raz spotkałem się z tak wspaniałym lekarzem! Naprawdę godna zaufania, miła i współczująca. Stara się pomóc i interesuje się pacjentem. Widać, że to osoba z tzw. powołaniem. Trudno o lepszego lekarza tej profesji.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo gorąco polecam wizytę u pani doktor Karoliny Gattner wszystkim którzy szukają profesjonalnego i kompetentnego specjalisty.Ciepła atmosfera i cenne porady...Empatia to drugie imię pani doktor o którą tak trudno w tych czasach.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Podczas wizyty u Pani doktor miałem możliwość szczegółowo opisać swoje problemy. Po postawieniu diagnozy otrzymałem leki, które zostały odpowiednio dobrane i jak widzę z perspektywy czasu, przyniosły znaczącą poprawę. Polecam Panią doktor jako osobę szczerze zainteresowaną problemami pacjenta i znającą się leczeniu tak delikatnej sfery ludzkiego życia jaką jest psychika.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Po kliku miesiącach terapii u Pani doktor, widzę sam u siebie (jak i otoczenie moje) wyraźną poprawę i optymizm, w postrzeganiu wszystkiego co mnie otacza, jak i z czym borykam się na co dzień. Lekarz w mojej ocenie b. profesjonalny i kompetentny, jeden z tych "którym się chce" i to bardzo. Z czystym sumieniem polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Gattner, wspaniały lekarz. Cierpliwie wysłucha, nie pogania z zegarkiem w ręku. Fachowe doradztwo w kwestii przyjmowania leków. Po prostu lekarz z powołaniem. Polecam jak najbardziej.

 • R

  Kontaktowy lekarz, który ma wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentowi na tyle przekonująco, aby zmotywować go do podjęcia wysiłku związanego z leczeniem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zawdzięcza pracy w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2000-2007) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Linkoping w Szwecji, gdzie pracowała w Klinice Psychiatrii Dorosłych w oddziale psychoz (2008-2009). Od 2004 roku pracuje w lecznictwie otwartym, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz gabinecie prywatnym.
  Dodatkowe uprawnienia i szkolenia : odbyła szkolenie w zakresie diagnostyki chorób psychicznych "SCAN Schedule of Clinical Assesment - Londyn 2005. Obecnie w trakcie czteroletniego kursu z psychoterapii certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 2.04.2015 obroniła pracę doktorską pt. "Wpływ escitalopramu, nortryptyliny i wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 1992-1998

Nagrody i wyróżnienia

 • rozprawa doktorska z wyróżnieniem "Wpływ Escitalopramu, Nortryptyliny i Wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Znajomość języków

 • angielski
 • szwedzki

Zdjęcia