dr n. med.

Karolina Gattner

Psychiatra

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Karolina Gattner jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  W zawodzie lekarza psychiatry pracuje od 2000 roku. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty psychiatrii. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zawdzięcza pracy w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2000-2007) oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Linkoping w Szwecji, gdzie pracowała w Klinice Psychiatrii Dorosłych w oddziale psychoz (2008-2009). Od 2004 roku pracuje w lecznictwie otwartym, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz gabinecie prywatnym.
  Dodatkowe uprawnienia i szkolenia : odbyła szkolenie w zakresie diagnostyki chorób psychicznych "SCAN Schedule of Clinical Assesment - Londyn 2005. Obecnie w trakcie czteroletniego kursu z psychoterapii certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. 2.04.2015 obroniła pracę doktorską pt. "Wpływ escitalopramu, nortryptyliny i wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu 1992-1998

Nagrody i wyróżnienia

 • rozprawa doktorska z wyróżnieniem "Wpływ Escitalopramu, Nortryptyliny i Wenlafaksyny na objawy bólowe w depresji"

Znajomość języków

 • angielski
 • szwedzki

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Gattner, wspaniały lekarz. Cierpliwie wysłucha, nie pogania z zegarkiem w ręku. Fachowe doradztwo w kwestii przyjmowania leków. Po prostu lekarz z powołaniem. Polecam jak najbardziej.

 • R

  Kontaktowy lekarz, który ma wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentowi na tyle przekonująco, aby zmotywować go do podjęcia wysiłku związanego z leczeniem.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Profesjonalne podjeście do pacjenta.Udziela fachowej wiedzy i uważnie słucha.Miałem poczucie że wkłada wszelkie starania aby dobrze się dogadać i dobrać lek

 • B

  Pani Gattner wydała mi się osobą kompetentną, zaangażowaną, potrafiącą słuchać, o miłym usposobieniu. Choć trzeba było chwilę poczekać, to nie poganiała z zegarkiem w ręku, więc wszystko co istotne zostało powiedziane – a to chyba ważniejsze. Wytłumaczyła propozycje leków i badań dokładnie. Zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu wizyta u Pani Gattner niż u poprzednich dwóch psychiatrów.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Polecam :) Bardzo dobrze dobrane leki bez skutków ubocznych, miła atmosfera w gabinecie :) Lekarz godny zaufania :)

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Polecam bo Panu doktor trafnie postawila diagnoze, uswiadomila jak wazna w moim przypadku jest psychoterapia, trafnie zastosowala lek (jestem juz po kolejnej wizycie i obnizeniu dawki). Po 4 miesiacach leczenia jestem innym i zdrowym czlowiekiem. Minus to dlugie oczekiwanie przed wizyta, ale warto. Lekarz z powolania, polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobra opieka i zrozumienie występujących kłopotów rodzinnych. Zupełnie inne spojrzenie na otaczający świat i proces leczenia. I co najważniejsze dobrze dobrane leki, po kilku dniach zupełnie inaczej reagowałem i czułem się. Bardzo dziękuję Pani Doktor,

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, empatyczna. Poświęciła mi wystarczającą ilość czasu. Wyjaśniła wszystko, co chciałam wiedzieć. Trochę denerwujące są smsy przychodzące w czasie wizyty do pani doktor -być może potwierdzenia umówionych wizyt, ale rozpraszają chyba obie strony. Czas oczekiwania w poczekalni do zaakceptowania (ok 20 min)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec, dużą uwagę przypisuje wszystkim szczegółom choroby, znakomita diagnoza i zastosowane leczenie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam gorąco. Bardzo sympatyczna, otwarta na potrzeby i problemy pacjenta lekarka.Trafiając do niej byłam załamana, a Ona napełniła mnie nadzieją. Szuka przyczyny problemów, a nie zdawkowo zbywa pacjentów. Bardzo dobry lekarz psychiatra.