lek.

Justyna Skibińska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

11 opinii +dodaj

Lekarz specjalizujący się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobra, kompetentna oraz sympatyczna Pani Doktor. Jest cierpliwa i bardzo skrupulatnie odpowiada na pytania. Serdecznie polecam wizytę u niej!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, która szybko i trafnie postawiła dobrą diagnozę, dzięki czemu pomogła uporać mi się z problemem,który od dłuższego czasu mnie nurtował. Szczerze polecam

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Kompetentna lekarka, bardzo miła i empatyczna. Wyjaśnia przystępnym językiem, odpowiada na pytania. Profesjonalne podejście do pacjenta.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką i skuteczną pomoc. Moje okropne uczulenie, z którym walczyłam dłuższy czas minęło krótko po zastosowaniu zapisanych przez nią leków. Zgadzam się z powyższymi opiniami - ta lekarka chce rzeczywiście pomóc - zadaje pytania, słucha i stara się znaleźć sposób na wyleczenie. I co najważniejsze dla pacjenta - to leczenie jest efektywne. Szczerze polecam.

 • K
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem pod wrażeniem wiedzy pani Doktor oraz tego że jest taka sympatyczna i ludzka. Dzięki młodemu wiekowi ma świeże spojrzenie i jest na bieżąco z wiedzą, zna leki i metody o których wcześniej nie słyszałam! Inni lekarze mnie trochę zbywali, a pani doktor jest dokładna i rzetelna. Nawet jesli problem wydaje się błahy to dla mnie jest całym światem- i pani doktor to rozumie, czym mnie urzekła. Chce się jej leczyć ludzi i pomagać- dziękuję !!

 • M
  Lokalizacja: GABINET LEKARSKI TOMMEDUsługa: Inny

  Przemiła i przesympatyczna Pani Doktor, a co najważniejsze przepisane przez nią leczenie naprawdę działa. Szczegółowo odpowiedziała na pytania jak należy pielęgnować skórę, jakich kosmetyków używać i unikać. Obecnie jestem po trzech wizytach u Pani doktor i stan mojej skóry diametralnie się poprawił. Serdecznie polecam!

 • E

  Bardzo dziękuję pani doktor za pomoc jakiej mi udzieliła. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej niesamowitym nastawieniem do pacjenta. Wszystkie zmiany stopniowo ustępują i z każdym dniem terapii jest coraz lepiej. Oby było więcej takich lekarzy

 • P

  Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm od chwili przyjęcia pacjenta po uporanie się z problemem dermatologicznym. Ogromna wiedza, jaką posiada Pani Doktor pozwoliła na szybkie i bezpowrotne wyleczenie.

 • R

  Miałem nieprzyjemny przewlekły problem dermatologiczny. Pomimo moich początkowych obaw i zawstydzenia z nim związanego zostałem przyjęty bardzo serdecznie oraz z dużą dawką empatii. Leczenie okazało się bardzo skuteczne. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor jako specjalistę.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalizujący się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Brała udział w wielu kursach oraz sympozjach z zakresu medycyny anti-aging oraz dermatologii estetycznej, prowadzonych przez autorytety krajowe oraz zagraniczne, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Prelegent na tegorocznym kongresie American Academy of Dermatology oraz na 31 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego - praca "Trichoscopy in unsusual cases of lichen planopilaris”. Nagrodzona II miejscem na Zjeździe Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w 2015 r. za pracę "Współistnienie tocznia rumieniowatego ogniskowego oraz liszaja płaskiego mieszkowego". Wykładowca na kursie "Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017 r. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, łącząc wiedzę z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Nagrody i wyróżnienia

 • II miejsce w sesji "Dermatologia w migawce" na Zjeździe Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w 2015r. za pracę "Współistnienie tocznia rumieniowatego ogniskowego oraz liszaja płaskiego mieszkowego".
 • Prelegent na 31 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego - "Trichoskopia w nietypowych przypadkach liszaja płaskiego mieszkowego".
 • Prelegent na tegorocznym kongresie American Academy of Dermatology w Orlando - "Trichoscopy in unusual cases of lichen planopilaris"

Znajomość języków

 • angielski