Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

enel-med


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor to cudowna, ciepła i dbająca o dobro pacjenta osoba. Z powodu zakażenia Koronawirusem znalazłam się w szpitalu na OIOM-ie. Prowadzącą była właśnie Pani doktor, która ze względu na zagrożenie mojego życia skierowała mnie na intensywną terapię, gdzie leczona byłam pod respiratorem. Tak jak powiedziała jedna z pań pielęgniarek przy moim szpitalnym łóżku: "Pani doktor to taki Anioł Stróż naszych pacjentów" - i to jest prawda. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc. Z wyrazami szacunku. A. Szczygieł


B
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor trafiłem pół roku temu będąc w zasadzie jedną nogą na tamtym świecie. Wszystko przez lekarzy, którzy tak "trafnie" zdiagnozowali moją chorobę. To, co rzuciło mi się w oczy podczas pierwszej wizyty to fakt, że w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu, Pani Doktor bardzo uważnie mnie wysłuchała i dokładnie przejrzała historię mojej choroby. Po wykonaniu badań Pani Doktor podjęła decyzję o zmianie zestawu leków dotychczas przeze mnie przyjmowanych. Kilka dni po pierwszej wizycie poczułem ogromną różnicę w samopoczuciu. Przepisane przez poprzednich kardiologów leki trafiły do kosza a ja regularnie stawiam się na wizyty kontrolne. Dzisiaj mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że decyzja o oddaniu się w opiekę Pani Doktor Małyszek-Tumidajewicz była jedną z najlepszych w moim życiu. Każdemu życzę lekarza z taką wiedzą i podejściem do pacjenta!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne badanie diagnostyczne

Pani doktor bardzo życzliwa i uśmiechnięta z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na nurtujące pytania pacjenta. Polecam serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

Pani Doktor to osoba o ogromnej cierpliwości i życzliwości. W dzisiejszych warunkach, kiedy lekarze traktują pacjentów pobieżnie i często z lekceważeniem doktor Małyszek-Tumidajewicz poświęca maksymalną uwagę problemom pacjenta.Posiada ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie w zawodzie pomimo młodego wieku. Wnikliwie analizuje wszystkie przedstawione wyniki badań i sama stawia trafne diagnozy. Z porad u Pani Doktor korzysta cała moja rodzina. To lekarz z prawdziwego powolania. Dziękujemy


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

Pani doktor to bardzo miła i konkretna osoba. Bardzo dobry diagnosta. Dokładnie bada, rzeczowo i w przystępny sposób informuje o stanie zdrowia. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga stan zdrowia pacjenta. Polecam każdemu takiego fachowca. Przychodnia w pełni profesjonalna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

Pani Doktor Justyna Małyszek-Tumidajewicz jest profesjonalnym i miłym lekarzem- wyczerpująco odpowiada na wszystkie zadane pytania, tłumaczy wyniki badań i jest przy tym niezwykle uprzejma. Ma ogromną wiedzę -pomogła mnie i kilku członkom mojej rodziny. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś szuka kardiologa do stałej opieki.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne

Bardzo dobry kardiolog z podejściem do każdego pacjenta. Profesjonalnie wykonuje wszystkie badania i od razu tłumaczy pacjentowi co sie dzieje. W razie jakich kolwiek problemów od razu można skontaktować sie z Panią doktor i przyjść po pomoc. Pomogła nie tylko mi ale również mojej babci. Polecam wszystkim Panią doktor!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania