Moje doświadczenie
Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt. To podejście otwarte na człowieka, jego emocje i relacje — nie narzuca gotowych schematów, lecz towarzyszy w odkrywaniu tego, co dzieje się „tu i teraz”, w kontakcie z samym sobą i z drugim człowiekiem.
W terapii zależy mi na budowaniu relacji opartej na zaufaniu i empatii, bo to w niej pojawia się przestrzeń na rozwój i zmianę.
Zapraszam osoby, które potrzebują wsparcia w drodze po swoją MOC — by odzyskać równowagę, poczuć wewnętrzną stabilność i odnaleźć sens w codziennym życiu. Szczególnie wspieram osoby doświadczające depresji, lęku, trudności w stawianiu granic, przeciążenia oraz problemów z dbaniem o własne potrzeby.
Obecnie intensywnie rozwijam się w obszarze psychotraumatologii oraz psychosomatyki. Każdego człowieka postrzegam w sposób holistyczny, wierząc, że umysł, ciało i emocje tworzą nierozerwalną całość. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, co pozwala mi dbać o najwyższy standard wsparcia i bezpieczeństwo procesu terapeutycznego.
Pracuję w oparciu o obowiązujące standardy etyczne dla psychoterapeutów, ze szczególnym poszanowaniem zasad tajemnicy zawodowej oraz poufności.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, zapraszam do spotkania. Możemy razem poszukać drogi, która pozwoli Ci poczuć się bardziej sobą — w zgodzie z emocjami, potrzebami i własnym rytmem życia.
Podejście terapeutyczne
Pacjenci których przyjmuję
Usługi i ceny
-
Konsultacja psychoterapeutyczna
220 zł -
-
Psychoterapia
220 zł -
-
Psychoterapia par i małżeństw
260 zł -
Adres
Grzegorza Piramowicza 5/18, 90-254 Łódź
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Opinie
3 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
O
Ola
Spotkanie z panią Justyną Kubiak było dla mnie niezwykle budującym doświadczeniem. To osoba pełna ciepła, życzliwości i spokoju, która potrafi stworzyć atmosferę prawdziwego bezpieczeństwa i zaufania. Od początku czułam, że jestem w dobrych rękach i mogę swobodnie mówić o wszystkim bez obawy przed oceną.
Pani Justyna wykazała się ogromną empatią i uważnością. Dzięki tej rozmowie spojrzałam na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy i wyszłam ze spotkania z dużą ilością refleksji oraz poczuciem, że zrobiłam ważny krok dla siebie.
To była bardzo wartościowa rozmowa i jestem pewna, że będę kontynuować terapię. Serdecznie polecam panią Justynę każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w ciepłej, spokojnej i pełnej zrozumienia atmosferze.• Łodzkie Studio Terapii • konsultacja psychoterapeutyczna •
mgr Justyna Kubiak
Pani Olu, dziękuję za opinię :) Cieszę się, że mogłam być wsparciem.
-
K
Karolina
Pani Justyna Kubiak stworzyła podczas spotkania przestrzeń pełną spokoju, zrozumienia i ogromnego poczucia bezpieczeństwa. Już od pierwszej chwili dało się odczuć jej ciepło, empatię i autentyczne zaangażowanie. To osoba, przy której można naprawdę otworzyć się bez lęku i poczuć się wysłuchanym.
Rozmowa była dla mnie niezwykle wartościowa i poruszająca. Wyszłam z niej z wieloma refleksjami, ale też z poczuciem ulgi i nadziei. Dawno nie spotkałam specjalisty, który z taką uważnością i spokojem potrafi towarzyszyć drugiemu człowiekowi.
Jestem bardzo wdzięczna za to spotkanie i wiem, że chcę kontynuować terapię właśnie u pani Justyny. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka mądrego, profesjonalnego i jednocześnie bardzo ludzkiego wsparcia.• Łodzkie Studio Terapii • konsultacja psychoterapeutyczna •
mgr Justyna Kubiak
Pani Karolino, dziękuję za ciepłe słowa. Bardzo zależy mi na tym, aby w czasie terapii stworzyć bezpieczną przestrzeń :)
-
K
Krysia A
Z całego serca polecam panią Justynę Kubiak. To niezwykle ciepła, życzliwa i empatyczna osoba, przy której od pierwszych chwil można poczuć się naprawdę bezpiecznie i swobodnie. Pani Justyna otoczyła mnie ogromną uważnością i troską, dzięki czemu spotkanie przebiegło w bardzo komfortowej, pełnej zrozumienia atmosferze.
Po rozmowie wyszłam z dużą ilością refleksji, ale też z poczuciem zaopiekowania i wewnętrznego spokoju. To było dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie. Czułam, że jestem słuchana bez oceniania, z ogromnym szacunkiem i empatią.
Zdecydowanie będę kontynuować terapię i wrócę na kolejne spotkania. Bardzo dziękuję za to doświadczenie i z całego serca polecam panią Justynę każdemu, kto szuka profesjonalnego wsparcia w naprawdę dobrej, bezpiecznej atmosferze.• Łodzkie Studio Terapii • konsultacja psychoterapeutyczna •
mgr Justyna Kubiak
Dziękuję za dobre słowa. Tylko w atmosferze spokoju, bezpieczeństwa i uważności człowiek może czuć się naprawdę zauważony i wysłuchany.
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Justyna Kubiak ?Justyna Kubiak to psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Justyna Kubiak oferuje usługi takie jak: konsultacja psychoterapeutyczna, Psychoterapia, psychoterapia par i małżeństw.
-
Gdzie Justyna Kubiak ma swój gabinet?Justyna Kubiak przyjmuje pod adresem:
- Grzegorza Piramowicza 5/18 Łódź
-
Czy Justyna Kubiak przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Justyna Kubiak nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Justyna Kubiak akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Justyna Kubiak to: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto.
-
Jak Justyna Kubiak umawia wizyty?Pod tym adresem Justyna Kubiak nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Justyna Kubiak ?Justyna Kubiak udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Justyna Kubiak : co mówią pacjenci?3 osób dodało swoją opinię. Justyna Kubiak ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Justyna Kubiak ?Justyna Kubiak nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.