Adresy (2)

aleja Grunwaldzka 186, piętro 2, pokój 3, Gdańsk
Libere - pomoc psychologiczna i seksuologiczna


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
Gotówka
58 309..... Pokaż numer


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 110 zł


58 309..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Dane do połączenia SKYPE:
live:.cid.b8a1e56d***a6d21
Numer tel: *** *** ***
Gabinet Libere Justyna Barton

Dla konsultacji online obowiązuje przedpłata na konto. W celu rezerwacji godziny opłata powinna być zaksięgowana na dzień przed planowaną sesją. Proszę również o przesłanie potwierdzenia wpłaty emailem/smsem.

Dane do przelewu:

Justyna Barton
Tytuł: Konsultacja online, data i godzina.
Numer konta: 13 **** **** **** **** **** ****

Koszt konsultacji *** zł

W razie potrzeby odwołania wizyty proszę o informację najpóźniej 24 godziny przed wizytą. Informacja udzielona po tym czasie jest traktowana jako odbyta i podlega zapłacie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką, psychoseksuolożką oraz psychotraumatolożką w trakcie certyfikacji, przyjmującą w Gdańsku. Ukończyłam pięcioletnie psychologiczne s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychotraumatologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

110 zł

Konsultacje online

Konsultacja trwa 50 minut.aleja Grunwaldzka 186, piętro 2, pokój 3, Gdańsk

110 zł

Libere - pomoc psychologiczna i seksuologiczna

Konsultacja trwa 50 minut

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Dodaj

Odpowiedzi na pytania

23 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam od ostatniego czasu ani trochę nie mam ochoty spotykać się ze znajomymi, i zastanawiam się dlaczego tak się dzieję zawsze byłem duszą towarzystwa a ostatnio kompletnie nic mi się nie chcę, i unikam kontaktu z każdym. Czy to chwilowe? Czy to przejdzie, jak państwo myślicie?

  Ludzie dzielą się na ekstrawertyków i introwertyków. Ci pierwsi ładują swoje baterie pod wpływem spotkań z innymi ludźmi, Ci drudzy wyczerpują się energetycznie w kontakcie z innymi. Wszyscy jesteśmy stworzeniami stadnymi, z wiekiem jednak większość z nas zaczyna cenić jakość spotkań z drugim człowiekiem a nie ich ilość. Wolimy pielęgnować prawdziwe przyjaźnie, rozwijać własne pasje niż uprawiać melanż w każdy weekend. W gabinecie dookreśli Pani zwrot "w ostatnim czasie" i wyjaśni się czy to chwilowe zatrzymanie jest jakimś powodem do niepokoju.

  mgr Justyna Barton

 • Witam. Prowadzę mały biznes razem z siostrą. Wszystko było dobrze do czasu gdy nie zatrudniła swojej szwagierki. Moja siostra zazwyczaj pracuje w trasie i to ja spędzałam większość czasu ze szwagierką. Uczyłam, pomagałam i ogólnie myślałam że pracuje nam się dobrze. Po jakimś czasie zauważyłam że moja siostra ma do mnie ciągłe pretensje. Jej szwagierka jest osobą dość niezdarną, nie było vnia by czegoś nie stłukła, rozsypała czy połamała. Zawsze wtedy stała z płaczem, a ja naprawiałam szkodę. Mimo to siostra ciągle ją chwaliła i wypłacała jej duże premie, mimo słabej sytuacji finansowej. Mi nigdy nie powiedziała miłego słowa. Doszlo do tego że szwagierka zaczeła przypisywać sobie moją pracę, przychodziła o różnych godzinach (tak że ja nie mogłam nic zaplanować) i zazwyczaj coś ją bolało czy była po prostu przybita i nie mogła pracować. Gdy próbowałam rozmawiać o tym z siostrą słyszałam tylko że zawsze mam jakiś problem. Gdy siostra zjawiała sie na lokdlu zaraz przy niej pojawiała się szwagierka i nie robiły nic poza plotkowaniem. Ostatnio jest jeszcze gorzej bo przychodzi do siostry zapłakana i mówi że to przeze mnie, choć nie wiem z jakiego powodu. Nie wiem jak porozmawiać z siostrą, czuję się przybita. Nerwy sprawiają że boję się chodzic do pracy

  Dzień dobry. Jak rozumiem Pani i siostra jesteście równorzędnymi partnerkami we wspólnym biznesie, obie jesteście na równi decyzyjne i obu Wam zależy, żeby firma dobrze prosperowała. Pojawienie się osoby trzeciej zakłóca ten stan. Z pomocą może przyjść negocjator, który jako osoba z zewnątrz, nieobciążona negatywnymi emocjami pokaże obu stronom zyski i straty z zaistniałej sytuacji. Nie łatwo jest stworzyć firmę więc nie ma sensu oddawać jej walkowerem. O swój stan zdrowia psychicznego, komfort pracy oraz asertywność niech Pani zadba umawiając się na spotkanie z psychologiem\żka.

  mgr Justyna Barton

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką, psychoseksuolożką oraz psychotraumatolożką w trakcie certyfikacji, przyjmującą w Gdańsku. Ukończyłam pięcioletnie psychologiczne s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychotraumatologia

Staże

 • Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim
 • Poradnia Seksuologiczna i Psychoterapii INTIMED – Zakład Seksuologii Klinicznej w Gdyni
 • Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza


Powiązane wyszukiwania