Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja internistyczna • od 134 zł

Zwykła wizyta

Księcia Poniatowskiego 16, Śródmieście, Wrocław
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna

od 134 zł


Wołowska 20, Wrocław

od 134 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20


Zwykła wizyta


Wołowska 20, Wrocław

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

Wspaniały i oddany lekarz.
Człowiek o gołębim sercu, z odpowiednim podejściem do pacjenta.
Dziękuję za dzisiejsza opiekę medyczna


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 konsultacje internistyczne

Bardzo polecam Pana Doktora. Wizyta konkretna, wywiad szczegolowy. Podejscie do pacjenta bardzo indywidualne. Doktor nie bagatelizuje tego co pacjent mowi, opisuje. Wrecz odwrotnie - przypomina ze czlowiek nie jest robotem i tez czasami trzeba sie samym soba zajac :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 przeziebienie, grypa

Bardzo mily lekarz, dokladne badanie i szczegolowe zalecenia. wizyta przebiegla bez problemow, zostalam przyjeta o umowionym czasie


A
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam wizyty u lek. Juliana Rybaka. Jeszcze nigdy wcześniej nie odczułam takiego zainteresowania moim stanem zdrowia. Doktor przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania jeśli są konieczne, podaje dodatkowe zalecenia poza przepisanymi lekami, które mogą wpłynąć na poprawę stanu zdrowia. Przy tym wszystkim jest bardzo uprzejmy, rozmowa z nim jest swobodna, wysłuchuje problemów pacjenta, wykazuje bardzo duże zainteresowanie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 konsultacje

Sympatyczny, zaangazowany, kompetentny, dbajacy o komfort pacjenta, cierpliwy, wyjasnia kazde watpliwosci - polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

polecam z całego serca! fantastyczny lekarz pod każdym względem. Rzetelny, słucha pacjenta, zawsze trafia z diagnozą, przy tym z humorem ;) polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 leczenie zatok, grypy

Najbardziej kompetentny lekarz u którego byłam kiedykolwiek. Od razu czuć respekt do pacjenta, zaangażowanie. Doktor wysłuchuje wszystkiego co chcemy powiedzieć z szacunkiem, bez przerywania, jest dociekliwy. Widać u niego wieloletnie doświadczenie. Byłam u doktora kilka razy, gdy już inni lekarze zawodzili, on zawsze pomógł mi znaleźć rozwiązanie i dobrać odpowiednie leki, które kończyły moją chorobę. Ufam mu i będę wracać na pewno.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20 angina

Wspaniały lekarz. Cierpliwy, dokładnie mnie wysłuchał i równie dokładnie przeprowadził badanie. Przepisał leki, dokładnie wytłumaczył co jak przyjmować a w zaleceniach wypisał rozwiązania na wszelkie możliwe problemy jakie mogą się pojawić w trakcie kuracji. Życzyłabym sobie i innym pacjentom takich lekarzy!


Użytkownik zweryfikowany

Nigdy w życiu nie spotkałam lepszego lekarza od P. Dr Rybaka. Konkretny, cierpliwy , odpowiada na każde nawet głupie pytanie i lekarz z sercem !


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony, z moim problemem chodziłem po urologach przez 3 miesiące jednak żaden nie wiedział co mi jest, za każdym razem dostawałem komplet leków (przeciwbólowe, przeciwzapalne i antybakteryjne). U dr Rybaka zostałem porządnie zbadany, skierowany na wszelkie badania i diagnoza została trafnie stwierdzona. Widać że doktor Julian jest pozytywnie nastawiony do pacjenta, stara się odpowiedzieć na każde pytanie i potrafi podnieść na duchu. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem na takiego lekarza, teraz takich szukać jak ze świecą :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Polski