lek. dent. Julia Michalik

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Warszawa 2 adresy

Nr PWZ: 3784984

12 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie zdobywałam doświadczenie na stażu podyplomowym w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.

W swojej pracy staram się łączyć precyzję z empatycznym podejściem do pacjenta. Na co dzień zajmuję się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, ale szczególną satysfakcję czerpię z pracy z najmłodszymi pacjentami - budowanie ich pozytywnych doświadczeń w gabinecie to dla mnie priorytet. Wizyty dzieci prowadzę w atmosferze spokoju i zrozumienia - zależy mi, aby mały pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. 

Stawiam na nieustanny rozwój, chętnie poszerzając moją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach. 

więcej O mnie

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna dzieci

    Od 200 zł

  • Konsultacja stomatologiczna

    Od 200 zł

  • Badania stomatologiczne

    Od 200 zł

  • Badanie kontrolne + fluoryzacja

    220 zł

  • Leczenie próchnicy u dzieci

    Od 250 zł

Adresy (2)

Tata Stomatolog Clinic
Tata Stomatolog Clinic

Kłobucka 6D/ u3, Ursynów, 02-699 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Telefon

22 307...
Julia Michalik
Uśmiech Proszę Stomatologia

Posag 7 Panien 20, lok. LU05, Ursus, 02-495 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

12 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Przyjazny gabinet
  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • I

    Pani Doktor Julia ma fantastyczne podejście do dzieci. Od pierwszej wizyty potrafi stworzyć przyjazną i spokojną atmosferę, dzięki czemu moja córeczka czuje się bezpiecznie i komfortowo. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest bardzo życzliwa i pełna empatii. Wizyta przebiegła bez stresu, a moje dziecko wyszło z gabinetu uśmiechnięte i bez obaw przed kolejną kontrolą. Profesjonalizm, cierpliwość i świetny kontakt z najmłodszymi pacjentami – serdecznie polecam!

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Inny  • 

  • J

    Pani Doktor ma wspaniale podejście do dzieci! Ja i moja coreczka Oliwka na pewno bedziemy wracac.wreszice moja Oliwka nie boi sie wizyty u dentysty. bardo polecam wszystkim rodzicom,ktorych maluszki panicznie boja się stomatologa.

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • P

    Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci. Jest spokojna, cierpliwa i potrafi stworzyć przyjazną atmosferę nawet dla dziecka, które na początku trochę obawia się wizyty. Wszystko przebiegało bez pośpiechu, z dużym wyczuciem i uśmiechem. Dzięki temu dziecko czuło się komfortowo i bezpiecznie. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, a pani doktor na bieżąco tłumaczyła każdy etap. Zdecydowanie polecam każdemu rodzicowi szukającemu stomatologa dziecięcego z prawdziwym powołaniem.

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Inny  • 

  • K

    To prawdziwy lekarz z powołania, świetne podejście do dzieci. Moja córka wyszła z gabinetu po wizycie uśmiechnięta. Pani doktor wszystko tłumaczy zrozumiałym językiem, do tego widać, że jest świetnym fachowcem. Polecam bardzo, na pewno wrócimy.

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Pani Doktor Julia ma wspaniałe podejście do dzieci . Złapała super kontakt z moją córką dzięki czemu leczenie prze biegło sprawnie i w wesołej atmosferze. Na pewno będziemy wracać

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Inny  • 

  • I

    Pani Julia jest absolutnie wyjątkową stomatolog Najlepszy na świecie !!!
    Zosia panicznie bała się dentysty — wcześniej byliśmy u wielu stomatologów i nikt nie potrafił przekonać jej do leczenia po traumatycznym zdarzeniu u innego lekarza. Dopiero Pani Julia, dzięki swojej ogromnej empatii, ciepłu i niesamowitej cierpliwości, sprawiła, że Zosia usiadła na fotelu i dała sobie zrobić ząb

    Dziś moja córka chodzi do dentysty bez strachu, a to dla nas ogromna zmiana. Pani Julia ma cudowne podejście do dzieci, potrafi budować zaufanie i daje dziecku poczucie bezpieczeństwa.
    Z całego serca dziękujemy i polecamy

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Inny  • 

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u dr Julii. Zmieniła ona nasze postrzeganie wizyt u stomatologa. Teraz wizyty u dentysty są przyjemnością i nie wiążą się z obawą czy dziecko pozwoli na leczenie.

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Inny  • 

  • G

    Polecam serdecznie dr Julię! Wizyta od samego początku przebiegała w przyjaznej i komfortowej atmosferze dzięki czemu córka nie bała się w trakcie zabiegu. Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu dr Julii i sprawności pracy. Zdecydowanie polecam panią doktor każdemu rodzicowi.

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • K

    Bardzo polecam wizytę u pani doktor Julii Michalik! Moja córka bała się wczesniej wizyt u stomatologa, aż trafiłyśmy do doktor Michalik. Złapała super kontakt z córką, która zaczęła współpracować i chętnie otwierac buzie do leczenia. Polecam wszystkim serdecznie

     • Uśmiech Proszę Stomatologia Konsultacja stomatologiczna  • 

  • M

    Serdecznie dziękujemy za tak miłe i profesjonalne przyjęcie naszego dziecka. Pani Doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów — dzięki spokojowi, cierpliwości i życzliwej atmosferze wizyta przebiegła bez stresu i z uśmiechem. Z całego serca polecamy Dr Julie każdemu rodzicowi szukającemu stomatologa dziecięcego z prawdziwym powołaniem.

     • Tata Stomatolog Clinic Leczenie próchnicy u dzieci  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania