Jolanta Zapart, ortopeda Wałbrzych

lek. Jolanta Zapart

Zapisz

Ortopeda więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Generała Władysława Andersa 97, Wałbrzych
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany

Kochani leki homeopatyczne muszą kosztować, bo niestety naturalne produkty nie są tanie, a tym samym przeznaczone są dla tych, których stać. Jeśli nie zainwestujemy w swoje zdrowie - to w co? Ponadto leczenie homeopatyczne nie może być jednorazowe, bo to tak jakbyśmy sprzątali dom raz na rok. Homeopatia jest skuteczna, ale trzeba ją kontynuować i przestrzegać konkretnej diety. Co do Pani Doktor to nie spotkałam drugiej tak miłej i kompetentnej osoby - nie ma dla niej schorzenia czy choroby na które nie potrafiłaby zaradzić. Wiem co mówię, bo mam z nią kontakt od ładnych paru lat i jak na razie ja i moja rodzina nie chorujemy i mamy się dobrze, czego życzę każdemu kto to czyta - a to że mamy się dobrze to zasługa dr Zapart. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy jak Pani Doktor. Lekarzy otwartych na nowe metody leczenia.


G

Nie wiem dla czego ktoś pozwala sobie na nie pochlebne opinie o Pani Doktor ja jestem nad podziw wdzięczny za wyleczenie mnie z Rwy Barkowej ,z bardzo bolącej nogi nie pozwalającej już na chodzenie po mimo 3 blokad które zostały mi za aplikowane w szpitalu,Pani DoktorB wyleczyła mnie i jak wiem wielu innych .
Jestem jej wdzięczny i polecam każdemu jest wspaniałym i bardzo miłym lekarzem.


Z

Czyżby Jola przeszła aż taką metamorfozę ? Gdzie jest ta Jola z tamtych lat ?


D

Nie miła,nie kulturalna,a co najgorsze nie potrafi nawet zagipsować dziecku nogi....


D

Dramat,szamaństwo,brak etyki lekarskiej,przerost formy nad treścią,naciąganie ubogich ludzi na leki homeopatyczne,które raczej nie pomagają a są bardzo drogie,negowanie opini innych lekarzy,podważanie ich diagnoz w celu zastosowania leczenia często nie majacego nic wspólnego z własną specjalizacją.Podawanie leków używanych w lecznictwie zamkniętym.Szczerze odradzam wizyty u pani doktor.Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania