Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Spotkania indywidualne i grupowe • Od 45 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Kazimierza Wielkiego 64, Gorzów Wielkopolski

Od 45 zł

Centrum Pomocy Psychologicznej BALANCE

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie!
Być może właśnie zastanawiasz się, czego naprawdę potrzebujesz, dokąd zmierzasz i czy to, co robisz, jest właśnie tym, czego ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E

Ewa

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej BALANCE

Pani Jola jest wspaniałą, ciepłą osobą, która bardzo mi pomogła i zawsze była ze mną, kiedy tego potrzebowałam również poza wizytami. Polecam każdemu, kto ma do rozwiązania problem, z pewnością uzyska skuteczną pomoc.
Ewa

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję :)

Wioletta Rafał Kieler

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej BALANCE

Bardzo polecam. Pani Jola to ciepła osoba która podchodzi do pracy z całym sercem. Trafiliśmy do pani z córką, nie umieliśmy sobie poradzić, pomóc córce. Dzięki tym wizytom mamy dziecko zadowolone,umiejące sobie radzić ze swoimi problemami a co ważne córka nie stroni od ludzi.
Była to ciężka praca nasza i pani Jolanty ale osiągnęliśmy to czego nam brakowało ,uśmiechu i odwagi naszego dziecka.
Życzymy pani dalszych sukcesów i pozdrawiamy.

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję :)

K

Karolina

Profil zweryfikowany

Trafiłam do Pani Joli rok temu, spotykamy się w dalszym ciągu ale dziś jestem całkiem inna osobą. Każdy zna za pewne bajkę o Kopciuszku, obrazując Pani Jola pomogła mi uwierzyć w siebie i zrozumieć że ja też mogę i zasługuje by pójść na „bal” . Od tej pory częściej i z wielką przyjemnością przymierzam swoje kryształowe pantofelki i czuję się w nich rewelacyjnie! Jestem Szczęśliwa bo pozwoliłam sobie na to a ona mnie tego nauczyła. Na bolący ząb czy głowę są znane powszechnie sposoby ale nie zapominajmy że na bolącą dusze koniecznie trzeba pójść do psychologa, ja już to wiem więc polecam gorąco Panią Jole Szynkarczuk bo jest 100% profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję serdecznie :)


M

Małgorzata

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej BALANCE

Nie sposób w kilku słowach powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczna Pani Joli za pomoc udzieloną moim dzieciom. Pomogła nam kilka razy w bardzo trudnych sytuacjach. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Nawiązała z dziećmi bardzo dobry kontakt. Polubiły ją od pierwszego spotkania i chętnie chodziły na terapię. Pani Jola jest fantastyczną otwartą osobą, która potrafi zmienić podejście dziecka do życia i ludzi już na pierwszym spotkaniu. Dzieci chętnie otwierają się przed nią i mówią o wszystkich problemach. Prowadzone terapie pomogły radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Inaczej – lepiej, patrzeć na świat i ludzi. Poleciłam już Panią Jolę kilku znajomym, kto skorzystał ze spotkania, był równie zadowolony, jak my. Najlepsza psycholog w Gorzowie Wlkp. Pani Jolanta Szynkarczuk. Dziękujemy!!!

Jolanta Szynkarczuk

Bardzo dziękuję :)


Marta Kibał

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pomocy Psychologicznej BALANCE

Serdecznie polecam .Wspaniałe podejście do dzieci ciepła i pogodna kobieta wspaniały specjalista.Moja 10 letnia córka od roku nie sypiała normalnie cierpiała na nerwice miewała w nocy ataki lękowe brała tabletki nasenne i leki przeciw lękowe noc to był dla dziecka koszmar strach, dla naszej rodziny bezsenne noce i bezradność.Dziś dzięki pracy pani Jolanty córka funkcjonuje powoli normalnie nie bierze leków zasypia znów sama bez światła jest spokojna i pogodna noc nie kojarzy jej sie ze strachem .Serdecznie polecam.Dziękujemy pani Jolanto

Jolanta Szynkarczuk

Cieszę się razem z Wami :) Dziękuję serdecznie.


.

Profil zweryfikowany

Jestem zachwycona sesją terapeytyczna u Pani Joli. Moje życie z przed przypominało koszmar. Nieustajaca dlugoletnia spirala przemocy ze strony partnera doprowadzila mnie do depresji i stanów lękowych. Minęło zaledwie kilka miesięcy a już są ogromne zmiany. Partner panuje nad sobą, coraz lepiej się dogadujemy. Ja zaczęłam dostrzegac piękno codziennego dnia. Wyciszylam swoje negatywnie emocje. Zyskujac energię na każdy kolejny dzień. Teraz wiem że wszystko jest możliwe tylko trzeba znaleźć odpowiednia osobe która umiejętnie nami pokieruje i zaangażuje się w nasz problem jak Pani Jola. Jestem jej wdzięczna i mogę polecić każdemu kto ma jakikolwiek problem.

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję :)


Pacjent

Profil zweryfikowany

Z miło przyjemnością polecam panią Jole.Już od momentu pierwszego naszego spotkania zrobiła bardzo dobre wrażenie,bardzo ciepłej i sympatycznej kobiety.Jest wyjątkową osobą ,potrafi słuchać,doradzić,wspomagać w ciężkich chwilach.Posiada dużą wiedzę i naprawdę kocha to co robi,po prostu pomagaSpotkanie jej na naszej drodze było czymś pięknym ,dzięki wspólnym wysiłkom i wspólnej pracy nareszcie w naszym domu zapanował spokój,i porozumienie.Nauczyliśmy się że mimo tego co się dzieje nie należy dać strachowi rządzić nami,to my mamy siłę i my decydujemy.Serdecznie pani dziękuje i życzę dalszych sukcesów,pozdrawiam serdecznie.Polecam

Jolanta Szynkarczuk

Bardzo dziękuję :)


Pacjent

Profil zweryfikowany

Od dawna miałam problemy z radzeniem sobie ze stresem, przez co miałam zaniżoną samoocenę, apatię, a nawet fizyczne objawy stresu. Trafiłam do Pani Joli rok temu, co uważam za jedną z najlepszych swoich decyzji. Nareszcie nauczyłam się być szczęśliwa, a jakość mojego życia uległa znacznej poprawie! Już na pierwszym spotkaniu poznałam Panią Jolę jako ciepłą, dobrą i troskliwą osobę. Wiem, że zawsze zostanę wysłuchana i będę mogła się otworzyć bez obaw o ocenę. Nawet kiedy mieszkam już poza Gorzowem, mogę zawsze liczyć na rozmowę czy spotkanie. Mam nadzieję, że każdy, kto jest zagubiony lub ma jakiekolwiek problemy trafi do Pani Joli.

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję :)


J

Joanna K.

Profil zweryfikowany

Przeszłam długą i trudną drogę zanim trafiłam do Pani Joli. Byłam u kilku terapeutów i lekarzy gdzie szukałam rozpaczliwie pomocy, miałam jednak wrażenie, że stałam w miejscu. Gdy się poznałyśmy poczułam że spotkałam dobrego fachowca i osobę szczerze serdeczną i rozumiejącą. Nigdy też nie usłyszałam tylu dobrych rzeczy o sobie, w które powoli zaczynam wierzyć ☺ Zczynam też wierzyć że wszystko się ułoży mnie i moim bliskim, którzy również korzystają z pomocy pani Joli i równie ciepło o Niej mówią. Polecam gorąco. Joanna

Jolanta Szynkarczuk

Bardzo dziękuję :)


.

Profil zweryfikowany

Najlepszą decyzje w ostatnich miesiącach jaka podjęłam to zgłoszenie się po pomoc do Pani Jolanty. W ciężkich dla mnie chwilach bardzo mi pomogła. Pani Jolanta nie tylko posiada ogromna wiedzę w swojej dziedzinie ale widać również że kocha to co robi. Jak najbardziej polecam każdemu

Jolanta Szynkarczuk

Dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Jestem studentką 4 roku psychologii. Piszę pracę magisterską o zaburzeniach odżywiania. Szukam miejsca, gdzie mogłabym przeprowadzić badania do pracy. Czy u Pani byłaby taka możliwość? Widzę, że prowadzi Pani terapie grupowe. Dodatkowo muszę odbyć praktyki. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Witam. Przykro mi, ale obecnie nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam, J. Sz.

 Jolanta Szynkarczuk

Jest problem związany z blokadą psychiczną w postępie w nowym związku. Nie potrafię przełamać bariery w zbliżeniu się do partnerki. Jestem dwa lata po rozwodzie z żoną. Obyło się niby bez żadnych problemów, ponieważ nie było dzieci, ani specjalnie żadnego nie wiadomo jakiego majątku. Co najlepiej zrobić? Partnerka mi poradziła żebym udał się do psychologa.

Witam serdecznie!
Rozwód wywarł na Pana duży wpływ. Stwarza barierę w rozwoju nowego związku. Mam wrażenie, że czuje się Pan bezradny wobec tego stanu. Skorzystanie z pomocy psychologa to z pewnością dobry pomysł. Życzę wszystkiego dobrego :)
Jolanta Szynkarczuk

 Jolanta Szynkarczuk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.