Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Pułaskiego 10/33, Dębniki, Kraków
Gabinet Psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Coaching • od 110 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł +2 więcej

Psychoterapia partnerska • od 140 zł

Psychoterapia rodzinna • od 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od 22 lat zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej, a od 14 - u prowadzę prywatną praktykę psychoterapeut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Pułaskiego 10/33, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapii

Pozostałe usługi


ul. Pułaskiego 10/33, Kraków

od 110 zł

Gabinet Psychoterapiiul. Pułaskiego 10/33, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapiiul. Pułaskiego 10/33, Kraków

od 140 zł

Gabinet Psychoterapiiul. Pułaskiego 10/33, Kraków

od 140 zł

Gabinet Psychoterapii

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Jolanta jest bardzo empatyczną psychoterapeutką. W trakcie mojej terapii mogłam liczyć na jej zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie. Przepracowalam razem z nią problemy dużego kalibru. Stosowała różne techniki pracy, dzięki czemu mogłam wybrać najbardziej skuteczną dla mnie.
Gorąco polecam Panią Jolantę osobom borykającym się z małym jak i dużymi problemami.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Polecam - wyważony, ciepły, serdeczny człowiek. Nie narzuca, słucha, ciekawie szuka dróg dotarcia do różnych spraw. I ma jakiś rodzaj pokory wobec swojej wiedzy/niewiedzy, też tego, że nie zawsze terapeuta wszystko wie (w tym dobrym sensie).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii kryzys emocjonalny

Do Pani Jolanty trafiłam gdyż została mi ona polecona przez zaufaną osobę.
Idąc na pierwszą wizytę miałam wiele obaw i niepewności. Pani Jolanta wykazała się dużym profesjonalizmem, a emanujące od niej ciepło i empatia umożliwiły mi otwarcie się przed samą sobą... Poukladalam bałagan w swojej "szafie" szybciej niż to pierwotnie było zakładane. Po roku od pierwszej wizyty zakończyłam swoją terapię, z poczuciem wewnętrznej spójności, spokoju i akceptacji do siebie i świata. Jestem bardzo wdzięczna Pani Jolancie za że przeprowadzila mnie przez proces odkrywania szczęścia i pokazanie mechanizmów które mnie wstrzymywaly. Polecam wszystkim którzy odczuwają że " coś jest nie tak".
Warto korzystać z pomocy takiego fachowca zamiast cierpieć, oszukując się, że samemu się da radę wszystko poukładać albo że tak musi być... Wszystko jest w Nas i to my decydujemy jak jest.
Polecam z całego serca


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii terapia małżeńska

Polecam Panią Jolantę. Pomogła mi i mężowi w przezwyciężeniu kryzysu małżeńskiego. Trafnie wskazała nam przyczynę naszych problemów. Terapia nie trwała długo, zaledwie kilka spotkań, ale bardzo pomogła mi w podjęciu trudnej decyzji. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Gorąco polecam konsultacje u p. Jolanty Skwierawskiej każdemu, kto pomimo różnych zakrętów w życiu chce zawalczyć o siebie i lepsze relacje z otaczającym światem. Terapia- przynajmniej w moim przypadku- nie podawała gotowych „recept”, ale pomagała w poszukiwaniu samodzielnie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. I uważam, że to w dużej mierze przesądziło o jej skuteczności. Konsultacje pomogły mi na nowo przypomnieć sobie co tak naprawdę jest dla mnie ważne, co robić, by nie zatracić tego w zabieganym, codziennym świecie i jak skutecznie utrwalać zmienione nawyki.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Po paru nieudanych próbach psychoterapii trafiłam do pani Skwierawskiej, gdzie znalazłam zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa i nieocenioną pomoc. Patrząc z perspektywy ponad dwóch lat po zakończeniu terapii dostrzegam jak tamte doświadczenia wciąż działają w moim życiu z uzdrawiającym skutkiem. Gorąco polecam panią Jolę każdemu. Korzysta z wiedzy wielu dróg terapeutycznych z doświadczeniem, intuicją i rozwagą. Jest przy tym osobą wielkiej madrości i równie wielkiego serca.


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Panią Jolę, do której pierwszy raz trafiłem w 2012 r. Wtedy pomogła mi zrozumiec i nauczyć jak rozmawiac z kilkuletnim dzieckiem, aby wytłumaczyć mu rozłąkę rodziców po rozwodzie. Byłem ojcem zagubionym po braku kontaktów z dzieckiem.
Pani Jola pomogła mi odbudować własne ja i odnaleźć siebie po doświadczeniach życiowych. Korzystałem również ze wsparcia w terapii rodzinnej wraz z dzieckiem.
Dzieki spotkaniom z p. Jolą, terapii własnej i rodzinnej odnalazłem sposób i metody na uwolnienie się od toksycznych życiowych sytuacji. Znalazłem własny spokój i szacunek do osób, które miały negatywny wpływ na moje zycie. Mogłem głębiej poznać siebie i nauczyć kontrolowania złych emocji.
Ostatnio Pani Jola pomogła mi na nowo dostrzec sens zmian zachodzących w życiu.
Dzieki terapii , empatii i zrozumieniu p. Joli na nowo uwierzyłem w relacje i radość, jaką daje miłość do kobiety. Odbudowałem swoje zaufanie do bycia w związku z miłości i bez oczekiwań.
Zmieniło się moje postrzeganie na problemy i doświadczenia życiowe. Jestem teraz szczęśliwy i spełniony!

PS.
Ponieważ jestem mężczyzną, który doświadczył wiele przykrych lat w związku małżeńskim, gorąco polecam p. Jolę, panom, którzy nie widzą sensu do bycia ojcem, mężem, partnerem, obawiają się wizyt u psychologa.
Pani Jola to bardzo ciepla i empatyczna osoba, która w łatwy sposób potrafi nawiązać z pacjentem kontakt. Dodatkowo ważne jest to, że można liczyć na Jej pomoc w kazdej sytuacji. Chetnie odbiera telefon w kryzysowych sytuacjach, kiedy nie ma mozliwości na spotkanie.
Maciej


A
Użytkownik zweryfikowany

Długo zastanawiałam się co napisać, żeby wyrazić moją wdzięczność dla Pani Jolanty Skwierawskiej. W skrócie mogę napisać, że byłam DDA, a teraz jestem Normalną Osobą.
Pani Jola towarzyszyła mi w drodze "uzdrowienia" z wielkim wyczuciem, taktem i wiedzą. Tak, czasami było ciężko, tak, czasami po sesji czułam się źle, ale te wszystkie emocje - smutek, złość, radość, cieszenie się dniem - były potrzebne. To wszystko trzeba było rozdrapać, żeby nareszcie zamknąć i zostawić za sobą. Pani Jola jest bardzo otwartą osobą i terapeutą - chętnie doradza inne formy pomocy (np terapię grupową), jeśli widzi, że to ma sens, że może pomóc.
Bardzo Jej dziękuję za tą trudną drogę, która była mi tak bardzo potrzebna. I szczerze polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam! Do Pani Jolanty zgłosiłam się rok po zakończeniu toksycznego związku z mężczyzną, który mną manipulował, degradował moją psychikę i zadręczał, długo po nagłym zakończeniu relacji partnerskich. Ja z kolei byłam podręcznikowym przykładem "kobiety, która kocha za bardzo". Przez rok próbowałam sama poradzić sobie z rozstaniem, jednak wpływ, jaki wywarł na mnie mój były partner był zbyt wielki. Huśtawki nastrojów, głęboki smutek, żal, chęć powrotu, stany obsesyjne - to wszystko sprawiło, że postanowiłam podjąć psychoterapię. Bardzo cieszę się, że trafiłam na Panią Jolantę, ponieważ jej ciepło i otwarcie na problem wpływa na pacjenta już na pierwszym spotkaniu. Terapia trwała pół roku i była wielopłaszczyznowa. Dotykała nie tylko problemów samego związku, ale również dzieciństwa, kompleksów, aktualnego stanu życia, jak i aktualnych problemów. Pozwoliła mi uświadomić sobie skąd biorą się moje lęki, sposób patrzenia na świat, jak również dała szansę lepszego poznania samej siebie. Zaczęłam patrzeć na poprzedni związek z perspektywy, wyleczyłam się z toksycznego "sentymentu", przestałam się bać i poczułam się bardziej pewna siebie, niż kiedykolwiek w życiu. Na pewno pierwszy raz w życiu poczułam, że nie jestem od nikogo uzależniona. Wiem, że w części jest to spowodowane upływającym czasem, ale gdyby nie Pani Jolanta jestem pewna, że czas ten spędziłabym na pogrążaniu się w żalu i depresji. Bardzo dziękuję za cały czas terapii oraz nowe tchnienie optymizmu i chęci życia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam bardzo! Do pani Joli trafiłam gdy było ze mną bardzo źle. Głęboka depresja i nieustanne myśli samobójcze nie pozwalały żyć. Oj było ciężko, ale powoli, delikatnie Pani Jola pomagała wrócić mi do życia. Swoim ciepłem, profesjonalizmem i wyczuciem uczyła mnie jak siebie zrozumieć, pokochać, jak radzić sobie z niechcianymi emocjami. Nauczyła mnie jak wielkim sprzymierzeńcem jest moja wyobraźnia, w końcu ogromnie polubiłam te momenty kiedy słyszałam " proszę usiąść wygodnie zamknąć oczy i ... ". To niewiarygodne jak drugi człowiek potrafi pomóc słuchaniem, delikatnym nakierowywaniem, towarzyszeniem w bólu, okiełznaniem agresji ... 2 lata trwało moje wychodzenie z tej czarnej smolistej papki zabijających radość życia myśli. Ale udało się :) za co jestem Pani Joli ogromnie wdzięczna. Chociaż spotkania z panią Jolą skończyły się to jednak moja przygoda z poznawaniem siebie, byciem swoim przyjacielem trawa nadal...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Od 22 lat zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej, a od 14 - u prowadzę prywatną praktykę psychoterapeut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania