mgr

Jolanta Bil

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
195 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem rozwoju osób dorosłych. Pracuję w podejściu poznawczo behawioralnym. Pracując z drugą osobą, staram się stworzyć klimat otwartości,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłem na kilku wizytach u Pani Bil. Celem moich wizyt było zwiększenie samoświadomości, dostrzeżenie szczegółów z których być może sobie nie zdawałem sprawy.
  Dzięki wizytom i ćwiczeniom:

  Zacząłem zwracać uwagę na dialog wewnętrzny i myśli podczas spotkań z ludźmi, szczególnie podczas sytuacji wywołujących emocje.

  Zacząłem pracować nad bardziej asertywną postawą, czyli w moim przypadku wyrażania jakie towarzyszą mi emocje itd.

  Jestem zadowolony z tych kilku wizyt.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny

  Nigdy nie umiałam rozmawiać o swoich uczuciach i na wizytę szłam sceptycznie nastawiona, jednak Pani Jola okazała się miłą, pełną empatii i zaangażowania osobą. Otworzyłam się przed nią już w trakcie pierwszej sesji, co było dla mnie sporym zaskoczeniem, ale przekonało o słuszności decyzji. Pani Jola pomogła mi zrozumieć źródło mojego problemu i w dość krótkim czasie się z nim uporać. Dzięki niej uwierzyłam w siebie i zaczęłam zmieniać swoje życie.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Co mnie najbardziej zaskoczyło w ciągu rocznego coachingu?
  Że pomimo bycia zatrudnionym przez mojego pracodawcę, Pani Jola potrafiła wskazać mi nowe możliwości rozwoju zawodowego, także poza obecną firmą. Ponadto zawsze wysłucha, pozwoli się wygadać, a na koniec zada pytania, które skłaniają do wewnętrznej analizy.

 • P

  Jola jest osobą profesjonalna, doświadczoną i bardzo ciepła. Potrafi wspierac w zmianie i stawiać wyzwania. Potrafi stworzyć bezpieczne warunki pracy, a kiedy ktoś potrzebuje wizyty zawsze znajdzie czas, siłę i zaangażowanie.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Joli. Byłam w trudnym momencie życia, wiedziałam, że potrzebuję zmiany zawodowej, ale wciąż miałam wiele obaw, wątpliwości czy sobie poradzę. Dzięki spotkaniom z Jolą doszłam do momentu, kiedy poczułam, że jestem gotowa do zmiany i nabrałam większej pewności co do podejmowania kolejnych działań zawodowych. Było to dla mnie ważne. Ogromnie jej za to dziękuję i z całą pewnością mogę polecić pracę z nią każdej osobie, która potrzebuje wsparcia psychologicznego. Iwona G.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadmierny stres, brak motywacji oraz mobing przełożonego

  O Pani Joli można mówić długo. Bardzo profesjonalne, sympatyczne spotkania, które pomogły mi na tyle, że uwierzyłam w siebie i zmieniłam pracę. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że jestem spełnioną mamą, szczęśliwym pracownikiem w firmie, która docenia mój potencjał, bo okazuje się, że istnieją takie. Istnieją także poczciwi pracodawcy, w co nie wierzyłam w momencie przystąpienia do naszych spotkań. Pani Jola pomogła mi uzmysłowić sobie jaką niosę wartość, czego chcę, a już na pewno czego nie chcę i na co się nie godzę! Nauczyłam się oddzielać pracę od życia prywatnego, panować nad stresem i mówić otwarcie co myślę i czego oczekuję. Nasze spotkania na 5+, polecam wszystkim!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Psychologiczne LwowskaUsługa: pomoc psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Jolanty Bil. Długo zbierałam się do tej wizyty, nie byłam przekonana do spotkań z psychologiem, bo niby, jakie korzyści dla mnie mogłyby z tego wyniknąć? Jednak po pierwszym spotkaniu Pani Jola rozwiała moje wątpliwości. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, pełnej szacunku i chęci pomocy, bez oceniającej postawy i krytycznych sądów. Jestem zachwycona profesjonalnym, ale jednocześnie przepełnionym sympatią podejściem Pani Jolanty Bil. Bardzo polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem rozwoju osób dorosłych. Pracuję w podejściu poznawczo behawioralnym. Pracując z drugą osobą, staram się stworzyć klimat otwartości, zaufania i akceptacji. Moją rolą jest pomoc w znalezieniu najlepszej dla Ciebie drogi.

  Działam w myśl zasady, że każdy człowiek posiada w sobie naturalne zasoby do rozwijania się i przezwyciężania kryzysów. Moją rolą jest stworzenie bezpiecznych warunków, które sprzyjają odkrywaniu zasobów i wdrażaniu zmian w życiu.
  Staram się osiągać cele ustalone wspólnie z osobami tak szybko, jak to możliwe.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Terapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT – w trakcie szkolenia
 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Psychologia kliniczna i zdrowia
 • Compassion Practitioner Certificate Course – certyfikowane przez Mindulness Association
 • Mindfulness Practitioner Certificate Course – certyfikowane przez Mindulness Association
więcej