Umów wizytę 334 odwiedziny w ciągu 30 dni

Skończyła studia na Oddziale Stomatologicznym, Śląskiej Akademii Medycznej. Przez wiele lat była najpierw asystentką a później adiunktem w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego. Pod… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Skończyła studia na Oddziale Stomatologicznym, Śląskiej Akademii Medycznej. Przez wiele lat była najpierw asystentką a później adiunktem w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego. Pod opieką prof. Marii Barańskiej-Gachowskiej zdobywała wiedzę i umiejętności lekarza stomatologa. Kolejnym etapem jej rozwoju było zdobycie tytułu specjalisty protetyka a w 1994 roku doktora nauk medycznych. Od 1992 roku prowadzi własną praktykę lekarską w Gliwicach, która wskutek modernizacji przekształciła się w nowoczesną klinikę stomatologiczną o najwyższym standardzie.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia dziecięca
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Vidental Poradnia Stomatologiczna Joanna Wiśniewska, Roman WiśniewskiUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Do Pani doktor trafiłem z ogromnym bólem zęba spowodowanym źle wykonanym leczeniem kanałowym przez poprzedniego dentystę. Po dwóch wizytach ząb jest jak nowy, nic nie boli i z pewnością odwiedzę gabinet Pani doktor jeszcze nie raz. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Vidental Poradnia Stomatologiczna Joanna Wiśniewska, Roman Wiśniewski

  Trafilam do Pani doktor z leczeniem kanałowym które przerosło innego dentystę. U Pani doktor leczenie poszło sprawnie i co najważniejsze, zupełnie bezbolesnie. Mniej skomplikowane rzeczy to już sama przyjemność :) Polecam :)

 • K

  Polecam dr Wiśniewską - oddaje się w jej ręce bez znieczulenia. Jestem zadowolona w 100% z usług oraz obsługi gabinetu. Atmosfera w której przeprowadzane są zabiegi jest sympatyczna, produkty które są polecane oraz używane w gabinecie są dobrej jakości.
  Jeśli boisz się wizyty u dentysty, ekipa pani Wiśniewskiej sprawi, że będziesz przychodził na wizyty z uśmiechem.

 • Lokalizacja: Vidental Poradnia Stomatologiczna Joanna Wiśniewska, Roman WiśniewskiUsługa: Inny

  Jesteśmy bardzo zadowoloneni z wizyt w Vidental. Pani Doktor jest bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę - poważnie podchodzi do zdrowia pacjenta i jego samopoczucia na fotelu.
  Gorąco polecamy !

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Vidental Poradnia Stomatologiczna Joanna Wiśniewska, Roman WiśniewskiUsługa: znieczulenie komputerowe The WAnd

  Do Pani Joanny trafiłem z złamanym zębem który dodatkowo wymagał leczenia. Było to pół roku temu i od tej wizyty jestem stałym gościem w poradni Vidental. Pani doktor serdecznie polecam przede wszyskim z uwagi na fachową wiedzę, profesjonalizm, cierpliwość i skuteczność w leczeniu. Moje zęby wymagały różnego typu leczenia, od tych drobniejszych do tych najmniej przyjemnych, ale dzięki podejściu Pani Joanny i jej asystentki Pani Małgosi, mogę smiało dziś powiedzieć że mój strach przed dentystą jest przeszłością. Gorąco polecam usługi Pani Joanny oraz dziękuję całemu zespołowi Vidental za ten spędzony czas w klinicę. Będę na pewno wracał do Pani z uśmiechem.

 • Lokalizacja: Vidental Poradnia Stomatologiczna Joanna Wiśniewska, Roman WiśniewskiUsługa: leczenie endodontyczne pod mikroskopem

  Witam, z czystym sumieniem mogę polecić Wam Panią doktor Joanne. Pierwsza wizyta w jej gabinecie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest stomatologiem idealnym, który ma ogrom wiedzy. Teraz już wiem, że Pani Joanna będzię jedyną osobą która zadba o moje ząbki :) Bardzo Gorąco Polecam !

 • Najlepszy stomatolog jakiego spotkalam ja i moje zęby! Pani Joanna to po pierwsze godna polecenia, po drugie baaardzo dokładna, naprawiła błędy wcześniejszych "profesjonalistów", a co również ważne, w jej gabinecie można śmiało poczuć sie jak w domu. Nie zamienię na nikogo innego i polecam wszystkim!

 • I

  Mila ,sympatyczna, bardzo dokładna,potrafi doradzić jak najlepiej dla pacjenta, pełny profesjonalizm. Absolutnie godna zaufania. Chodzenie do takiego dentysty to sama przyjemność. Uzupełnienie stałe i ruchome jest bardzo profesjonalnie wykonane, naturalne. O wizytach przypomina mi sms-em. Naprawdę Stomatolog Godny Polecenia!!!!

 • H

  Polecam wszystkim usługi Pani dr n. med. Joanny Wiśniewskiej. Wspaniały stomatolog i protetyk. Kiedy mam problemy, natychmiast znajduję się pod wspaniałą opieką Pani Doktor.
  H. Łącka-Szczudło

 • E

  JESTEM SZCZĘŚLIWA,ŻE ZNALAZŁAM W KATOWICKIM PANIĄ DOKTOR NA MIEJSCE MOJEJ DAWNEJ DOBREJ DENTYSTKI Z BYTOMIA..........Profesjonalizm,super nowoczesny gabinet...Bardzo przyjemna osobowość i delikatna-jak każdy dobry dentysta..NAJLEPSZA DLA DZIECI...Leczy pod dobrym znieczuleniem-chociaż można sobie zażyczyć bez znieczulenia,albo pod lekkim znieczuleniem-mniejszą dawką.....Jak ktoś chce mieć ząbki do końca,to nie oszczędzi na dentyście-to się nie da-musi być dobrze zrobione,wyczyszczone,jest drożej,ale warto.........W sumie nawet finansowo wyjdzie na to samo........Ile mnie zdrowia kosztowało i nerwów...Zęba straciłam-NIE POWIEM U KOGO,bo miałam zapalenie okostnej,a mi wmówił,że nalezy leczyc kanałowo-bo drogo,okazało się,że ząb był zdrowy,.....TO TERAZ JESTEM ZNOWU SZCZĘŚLIWA U PANI DOKTOR................Starcom i dzieciom też polecam..........Starzy ludzie nieraz się boją,mają złe doświadczenia i się męczą.......To z Panią dr można życzliwie porozmawiać-doradzi i się nie pogniewa jak ktoś się nie zdecyduje.............