lek.

Joanna Ślasko

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną. Przez cztery… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Mdłości złe samopoczucie drżenie rąk lęk Dlaczego tak mam? Czy to morze być nerwica?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ślasko

  Tak, to mogą być objawy nerwicowe- lęk z tzw objawami wegetatywnymi - kołataniem serca, dusznością, uciskiem w gardle, nudnościami, drżeniem kończyn, wzmożoną potliwością, zawrotami głowy, drętwieniem… Więcej

 • Witam jestem zdrowym 47 latkiem nie palę nie piję regularnie trenuję na siłowni dosyć ciężko jakieś dwa miesiące temu wracając z siłowni straciłem przytomność pobyt w szpitali pięć dni rezonans głowy ok holter ok usg jamy brzusznej ok homocysteina w normie troszkę podwyższony cholesterol okazało się… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ślasko

  Witam, Pana przypadek jest klasyczny. Często zdarza się tak że sytuacja somatyczna (tu akurat hipoglikemia, ale może to być również arytmia lub atak astmy) powoduje szereg nieprzyjemnych objawów wynikających… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną.
  Przez cztery lata pełniła obowiązki ordynatora 65-łóżkowego oddziału szpitalnego. Praca na powyższym stanowisku potwierdziła jej umiejętności mediacyjne w rozmowach z pacjentami i ich rodzinami, zwłaszcza w sytuacjach trudnych diagnostycznie lub wymagających stosowania przepisów wynikających z UoOZP.
  Od roku 2005, decyzją Prezesa Sadu Okręgowego w Łodzi, jest ustanowiona biegłą z listy w zakresie psychiatrii, a od roku 2008 współpracuje jako biegła z Trybunałem Metropolitalnym Kurii Łódzkiej. Zajmuje się doradztwem w sprawach dotyczących prawa kanonicznego, zwłaszcza orzekania nieważności małżeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski
 • Medycyna Ubezpieczeniowa i Orzecznictwo Lekarskie- studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Choroby

 • depresja
 • schizofrenia
 • nerwica
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zaburzenia lękowe
 • psychoza
 • bezsenność
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pierwsza wizyta za mną. Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. To dopiero początek, ale wiem,że będzie dobrze. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: Wizyta kolejna

  Pani dr. bardzo sympatyczna , nic na siłę . Byłam pierwszy raz, napiszę jak lepiej się poczuje .Pani doktor na pewno jest pełna empatii delikatna , jak na pierwszą wizytę cudowna , a mam bardzo duży uraz do lekarzy. Pójdę jeszcze i szczerze polecam

 • Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna a zarazem pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Multimedyk

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśniła mi proces leczenia oraz odpowiedziała szczegółowo na moje pytania. Pani doktor jest profesjonalistą i ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Bardzo polecam wizytę u niej w przychodni Multimedyk. Pani doktor przywraca wiarę w to, że wszystko będzie dobrze i że depresję oraz stany lękowe się leczy. Na pewno wrócę do niej na wizytę. Bardzo polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Mirosław 01.06.2017 r. To była moja pierwsza w życiu wizyta u lekarza psychiatry. Zostałem mile przyjęty. Pani doktor z uwagą mnie wysłuchała udzielając rad i wskazówek dotyczących leczenia. Cała wizyta i rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, co było niewątpliwie zasługą Pani doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multimedyk

  Jestem bardzo zadowolony z wizyta u Pani doktor. Świetny kontakt i zaangażowanie ze strony pani doktor sprawiły, że o trudnych sprawach i problemach w sposób swobodny mogliśmy podyskutować. Przede wszystkim jednak po trzech tygodniach od pierwszej wizyty odczułem wyraźną poprawę i kontrolę nad swoim życie. Zawdzięczam to trafnej terapii dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Dziękuję i Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Wzbudza zaufanie - nie czułam skrępowania, żeby opowiedzieć jej o swoich problemach. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

 • K

  Pani Doktor Joanna Ślasko to przede wszystkim bardzo dobry specjalista, co zaobserwować mogłem w trakcie pobytu mojego ojca na oddziale szpitalnym.
  Efekty zastosowanej przez Panią Doktor terapii, nie tylko przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, lecz wydają się przeczyć rokowaniom przedstawianym przez innych lekarzy (neurologów).
  Jako członek rodziny osoby wymagającej w pewnym czasie profesjonalnej opieki i leczenia mogę napisać, że podejście do problemu prezentowane przez Panią Doktor oraz poziom zrozumienia trudnej sytuacji pacjenta i jego rodziny stawiać się powinno jako wzór. Moje słowa może brzmią patetycznie, ale mając pewne doświadczenie z polską służbą zdrowia, naprawdę mogę zaświadczyć, że na nowo uwierzyłem w lekarzy „z krwi i kości”, z niezachwianymi priorytetami. To świetne i wyjątkowe uczucie, być potraktowanym jak podmiot a nie jak przedmiot, jak pacjent a nie jak petent.
  Reasumując, dla Pani Doktor 5*, polecam tego lekarza.

 • Pani dr. Joanna Ślasko jest wspaniałym lekarzem, gwiazdą na firmamencie łódzkiej psychiatrii. Cieszę się i jestem wdzięczny że los postawił Ją na mojej drodze w chwili kiedy mój świat legł w gruzach,kiedy miałem obawy czy uda mi się pokonać stan głębokiej depresji. Wzbudziła Pani moje szczególne zaufanie już na izbie przyjęć i tak pozostało do końca pobytu na oddziale.Ten ponad miesiąc w ciągu którego służyła mi Pani radą, pomocą i dobrym słowem dał mi siłę i wiarę w to że jestem w stanie podnieść się z kolan i żyć. Pani doktor jest Pani fachowcem w swojej dziedzinie, przyjaznym i ciepłym człowiekiem, który poprzez swoją wiedzę,życiowe doświadczenie i pracę daje ludziom takim jak ja nadzieję na dalsze udane życie.Wiem że jestem na początku drogi ale dzięki Pani z pewnością wytrwam. Są rzeczy za które nie można zapłacić ,ale pozostają one w pamięci ludzkiej i wdzięczności za okazaną pomoc.Dobrze jest mieć świadomość że jest ktoś kto w chwili zwątpienia i kryzysu poda mi pomocną dłoń i podpowie co zrobić dalej.
  Jeszce raz dziękuję Pani Doktor

 • Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem.Prawdziwy lekarz z powołaniem, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Empatia, ciepło a przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjenta. No i ten cudowny uśmiech. Do oceny chętnie dołożyłbym kilka kolejnych gwiazdek. Brak słów, aby wyrazić moją wdzięczność dla Pani Doktor.