lek.

Joanna Ślasko

Psychiatra

25 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 343 odwiedziny w ciągu 30 dni

Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną. Przez cztery… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (205)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną.
  Przez cztery lata pełniła obowiązki ordynatora 65-łóżkowego oddziału szpitalnego. Praca na powyższym stanowisku potwierdziła jej umiejętności mediacyjne w rozmowach z pacjentami i ich rodzinami, zwłaszcza w sytuacjach trudnych diagnostycznie lub wymagających stosowania przepisów wynikających z UoOZP.
  Od roku 2005 decyzją Prezesa Sadu Okręgowego w Łodzi, jest ustanowiona biegłą z listy w zakresie psychiatrii, a od roku 2008 współpracuje jako biegła z Trybunałem Metropolitalnym Kurii Łódzkiej. Zajmuje się doradztwem w sprawach dotyczących prawa kanonicznego, zwłaszcza orzekania nieważności małżeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski
 • Medycyna Ubezpieczeniowa i Orzecznictwo Lekarskie- studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Choroby

 • depresja
 • schizofrenia
 • nerwica
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zaburzenia lękowe
 • psychoza
 • bezsenność
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Z całego serca polecam wizyty u Pani Doktor. Jest osobą budzącą zaufanie i na każdym kroku daje się odczuć, że dba o dobro pacjenta. Widać, że jest lekarzem z powołania. Dużym plusem jest wnikliwa rozmowa jaką przeprowadza i pełne zaangażowania w problem pacjenta. Jak najbardziej polecam.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor, szybka profesjonalna diagnoza, leczenie przebiega bardzo dobrze są duże postępy a to dzięki pani doktor Ślasko. Jeżeli ktoś ma problemy z psychiką, w dzisiejszych czasach o to nie trudno,nie ma co zwlekać tylko się udać do pani doktor Ślasko, ja osobiście polecam panią doktor.Nie ma się co wstydzić pani doktor jest bardzo miłą,ciepłą osobą i bardzo profesjonalnym lekarzem,na pewno pomoże.Jeszcze raz gorąco polecam panią doktor Ślasko..Pozdrawiam.Marcin.

 • A
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pierwsza wizyta za mną. Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. To dopiero początek, ale wiem,że będzie dobrze. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: Wizyta kolejna

  Pani dr. bardzo sympatyczna , nic na siłę . Byłam pierwszy raz, napiszę jak lepiej się poczuje .Pani doktor na pewno jest pełna empatii delikatna , jak na pierwszą wizytę cudowna , a mam bardzo duży uraz do lekarzy. Pójdę jeszcze i szczerze polecam

 • Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna a zarazem pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Multimedyk

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśniła mi proces leczenia oraz odpowiedziała szczegółowo na moje pytania. Pani doktor jest profesjonalistą i ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Bardzo polecam wizytę u niej w przychodni Multimedyk. Pani doktor przywraca wiarę w to, że wszystko będzie dobrze i że depresję oraz stany lękowe się leczy. Na pewno wrócę do niej na wizytę. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Mirosław 01.06.2017 r. To była moja pierwsza w życiu wizyta u lekarza psychiatry. Zostałem mile przyjęty. Pani doktor z uwagą mnie wysłuchała udzielając rad i wskazówek dotyczących leczenia. Cała wizyta i rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, co było niewątpliwie zasługą Pani doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multimedyk

  Jestem bardzo zadowolony z wizyta u Pani doktor. Świetny kontakt i zaangażowanie ze strony pani doktor sprawiły, że o trudnych sprawach i problemach w sposób swobodny mogliśmy podyskutować. Przede wszystkim jednak po trzech tygodniach od pierwszej wizyty odczułem wyraźną poprawę i kontrolę nad swoim życie. Zawdzięczam to trafnej terapii dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Dziękuję i Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Wzbudza zaufanie - nie czułam skrępowania, żeby opowiedzieć jej o swoich problemach. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

 • K

  Pani Doktor Joanna Ślasko to przede wszystkim bardzo dobry specjalista, co zaobserwować mogłem w trakcie pobytu mojego ojca na oddziale szpitalnym.
  Efekty zastosowanej przez Panią Doktor terapii, nie tylko przekroczyły moje najśmielsze oczekiwania, lecz wydają się przeczyć rokowaniom przedstawianym przez innych lekarzy (neurologów).
  Jako członek rodziny osoby wymagającej w pewnym czasie profesjonalnej opieki i leczenia mogę napisać, że podejście do problemu prezentowane przez Panią Doktor oraz poziom zrozumienia trudnej sytuacji pacjenta i jego rodziny stawiać się powinno jako wzór. Moje słowa może brzmią patetycznie, ale mając pewne doświadczenie z polską służbą zdrowia, naprawdę mogę zaświadczyć, że na nowo uwierzyłem w lekarzy „z krwi i kości”, z niezachwianymi priorytetami. To świetne i wyjątkowe uczucie, być potraktowanym jak podmiot a nie jak przedmiot, jak pacjent a nie jak petent.
  Reasumując, dla Pani Doktor 5*, polecam tego lekarza.