lek.

Joanna Ślasko

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną. Przez cztery… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  O ile gabinet zbudził we mnie niepokój i spowodował blokadę w mówieniu,o tyle Pani dr Ślasko okazała się absolutnym przeciwieństwem otoczenia, natychmiast się zorientowała o co chodzi i przejęła rozmowę. Był to mój pierwszy kontakt z psychiatrą i przyznam, że świetnie trafiłem. Profesjonalna, rzeczowa a zarazem sympatyczna,ciepła i charyzmatyczna.
  Wszedłem przerażony, wyszedłem z uśmiechem na twarzy i nadzieją w duszy.

 • A
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Ślasko to wspaniały lekarz. Bardzo empatyczna osoba,która potrafi wczuć się w sytuację pacjenta, pocieszyć i pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania problemu.

 • W
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Z całego serca polecam wizyty u Pani Doktor. Jest osobą budzącą zaufanie i na każdym kroku daje się odczuć, że dba o dobro pacjenta. Widać, że jest lekarzem z powołania. Dużym plusem jest wnikliwa rozmowa jaką przeprowadza i pełne zaangażowania w problem pacjenta. Jak najbardziej polecam.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor, szybka profesjonalna diagnoza, leczenie przebiega bardzo dobrze są duże postępy a to dzięki pani doktor Ślasko. Jeżeli ktoś ma problemy z psychiką, w dzisiejszych czasach o to nie trudno,nie ma co zwlekać tylko się udać do pani doktor Ślasko, ja osobiście polecam panią doktor.Nie ma się co wstydzić pani doktor jest bardzo miłą,ciepłą osobą i bardzo profesjonalnym lekarzem,na pewno pomoże.Jeszcze raz gorąco polecam panią doktor Ślasko..Pozdrawiam.Marcin.

 • A
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pierwsza wizyta za mną. Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. To dopiero początek, ale wiem,że będzie dobrze. Gorąco polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: Wizyta kolejna

  Pani dr. bardzo sympatyczna , nic na siłę . Byłam pierwszy raz, napiszę jak lepiej się poczuje .Pani doktor na pewno jest pełna empatii delikatna , jak na pierwszą wizytę cudowna , a mam bardzo duży uraz do lekarzy. Pójdę jeszcze i szczerze polecam

 • Jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła i sympatyczna a zarazem pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Multimedyk

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśniła mi proces leczenia oraz odpowiedziała szczegółowo na moje pytania. Pani doktor jest profesjonalistą i ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Bardzo polecam wizytę u niej w przychodni Multimedyk. Pani doktor przywraca wiarę w to, że wszystko będzie dobrze i że depresję oraz stany lękowe się leczy. Na pewno wrócę do niej na wizytę. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MultimedykUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Mirosław 01.06.2017 r. To była moja pierwsza w życiu wizyta u lekarza psychiatry. Zostałem mile przyjęty. Pani doktor z uwagą mnie wysłuchała udzielając rad i wskazówek dotyczących leczenia. Cała wizyta i rozmowa przebiegała w dobrej atmosferze, co było niewątpliwie zasługą Pani doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Multimedyk

  Jestem bardzo zadowolony z wizyta u Pani doktor. Świetny kontakt i zaangażowanie ze strony pani doktor sprawiły, że o trudnych sprawach i problemach w sposób swobodny mogliśmy podyskutować. Przede wszystkim jednak po trzech tygodniach od pierwszej wizyty odczułem wyraźną poprawę i kontrolę nad swoim życie. Zawdzięczam to trafnej terapii dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Dziękuję i Polecam.

Pytania pacjentów (252)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wiedzę i doświadczenie zdobyła w ciągu kilkunastoletniej pracy jako lekarz psychiatra w placówkach świadczących opiekę medyczną zarówno stacjonarną jak i ambulatoryjną.
  Przez cztery lata pełniła obowiązki ordynatora 65-łóżkowego oddziału szpitalnego. Praca na powyższym stanowisku potwierdziła jej umiejętności mediacyjne w rozmowach z pacjentami i ich rodzinami, zwłaszcza w sytuacjach trudnych diagnostycznie lub wymagających stosowania przepisów wynikających z UoOZP.
  Od roku 2005 decyzją Prezesa Sadu Okręgowego w Łodzi, jest ustanowiona biegłą z listy w zakresie psychiatrii, a od roku 2008 współpracuje jako biegła z Trybunałem Metropolitalnym Kurii Łódzkiej. Zajmuje się doradztwem w sprawach dotyczących prawa kanonicznego, zwłaszcza orzekania nieważności małżeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski
 • Medycyna Ubezpieczeniowa i Orzecznictwo Lekarskie- studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Zdjęcia