Poradnia Multimedyk jest prywatną placówką z nowoczesnym podejściem do pacjentów i miłą kameralną atmosferą. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: pn., śr., pt. 15.00 - 20.00, wt. 10.00 - ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Multimedyk

Karola Adamieckiego 1

92-305 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Multimedyk

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia Multimedyk jest prywatną placówką z nowoczesnym podejściem do pacjentów i miłą kameralną atmosferą. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: pn., śr., pt. 15.00 - 20.00, wt. 10.00 - 20.00, czw. 8.00 - 20.00.
Udzielamy porad z zakresu psychiatrii, psychiatrii dziecięcej , psychologii, neurologii, endokrynologii oraz dermatologii.

Nasza oferta

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 15:00 do 20:00 oraz w czwartki od 15.00 do 20.00.
Udzielamy porad z zakresu psychiatrii, psychiatrii dziecięcej , psychologii, neurologii, endikrynologii oraz dermatologii.
Pracuje u nas wielu specjalistów z każdej z wymienionych specjalizacji.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
422 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sonia Rakowiecka konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Ogólne odczucie po wizycie dobre chociaż oczekiwałam dłuższej i skrupulatniejszej rozmowy. Czuję lekki niedosyt po tej wizycie

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Szmajda konsultacja psychiatryczna

  profesjonalne podejście do zagadnienia , życzliwe uwagi do pacjenta , wysłuchanie problemów z jakimi zgłosił się pacjent

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciek Olszak terapia indywidualna

  .... Wiele lat zbierałam się sama przed sobą aby przyznać się, że potrzebuję pomocy – nie porad bliskich a terapii ze specjalistą. Chodź bałam się bardzo otworzyć przed obcym człowiek opowiedzieć o tym co dla mnie było i jest koszmarem, skierowałam się do psychologa.
  Do Pana Macieja trafiłam w marcu 2020 roku. Mój stan nagromadzonych emocji był tak wielki, że pierwsze spotkania przepłakałam. Rozmowy z Terapeutą są bardzo swobodne, przyjacielskie, choć tematy są bardzo trudne, traumatyczne i wywołują nadal łzy w oczach. „W prostych” słowach jest w stanie pokazać, mi a co ważniejsze skłonić do analizy moich zachowań, emocji, utartych schematów-mechanizmów obronnych. Współpraca z terapeutą pomogła mi „utrzymać moje emocje w rydzach” gdy niedawno przeszłam kolejny bardzo trudny okres w życiu. Pan Maciej słuchając tego co opowiadam i analizując ze mną to, uświadamia mi poczucie własne wartość, zaradności życiowej i to jak wiele osiągam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Natalia Bożena Zawada konsultacja online

  Pani Doktor posiada wielką wiedzę. Jest bardzo kompetentna, cierpliwa i pomocna. Bardzo dziękuję za fachową poradę. Konsultacja była bardzo przyjazna i Pani Doktor była bardzo zaangażowana, poświęciła mi naprawdę bardzo dużo czasu. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Kwiatkowska konsultacja online

  Pani doktor empatyczna, profesjonalna i rzeczowa. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Pani doktor bardzo mi pomogła. Polecam wizyty u tego lekarza.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Szmajda konsultacja psychiatryczna

  Bardzo sympatyczny i miły człowiek. Uważnie słucha. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Syn chce podjąć współprace

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Sonia Rakowiecka konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Szczerze polecam osobom, które boją sie iść na pierwszą wizyte. Bardzo ciepła i miła Pani doktor. Spokojnie wysłuchuje i zadaje pytania, które nie są ani trochę krępujące. Serdecznie polecam :)

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Joanna Sieniawska konsultacja dermatologiczna

  Na wizytę weszłam punktualnie o określonej wcześniej godzinie, wizyta nie była dluga, ale pomimo to Pani doktor spokojnie i rzeczowo określiła rodzaj schorzenia, zaproponowała leczenie i wytłumaczyła na czym ma polegać. Na pewno po pierwszym etapie leczenia skorzystam z dalszych porad Pani doktor

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Anna Kwiatkowska konsultacja online

  Polecam wizyty u dr Kwiatkowskiej, bardzo miła atmosfera i skuteczność leczenia. Pani Doktor jest sympatyczną osobą, która naprawdę chce pomóc przy problemie.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Waszkiewicz konsultacja online

  Bardzo miła Pani, wszystko wyjaśniła. Bardzo miło się rozmawiało. Pani dr jest zainteresowana pacjentem i budzi zaufanie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania