Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Gorzykowska 15/8, Targówek, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)NIP

7961976616

Adres firmy

Białołęcka 372g, Warszawa

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (kolejna) • 200 zł

Konsultacja online (pierwsza) • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Serdecznie,
Z pasji do ludzi i psychologii prowadzę od kilku lat "Gabinet Psychologiczny Joanna Skrok" i pracuję jako psycholog - psycho...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychotraumatologia
  • Psychoterapia dzieci
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Gorzykowska 15/8, Warszawa

300 zł

Pozostałe usługi


ul. Gorzykowska 15/8, Warszawa

Od 600 zł200 zł

Konsultacja online300 zł

Konsultacja onlineul. Gorzykowska 15/8, Warszawa

200 złul. Gorzykowska 15/8, Warszawa

350 zł

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Cudowny człowiek i wspaniały terapeuta. Pani Joanna czytała z nas (mnie i dziecka). Dostalam, w krótkim czasie ogromną pomoc i wiedzę jak iść dalej. Ogromne dziekuje. Z całego serca polecam każdemu.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja:

Znakomity specjalista, polecam zdecydowanie, pomaga i wspiera, bardzo konkretna a za razem empatyczna.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja:

Pani Joanna to bardzo dobra psychoterapeuta. W sposób empatyczny i zaangażowany skupia się na pacjencie i w jego tempie prowadzi przez proces zmiany. Terapia jest skuteczna i nie ciągnie się bez końca.
Uczestniczyłam również w terapii grupowej, co było niespotykanym doświadczeniem. Na spotkaniach Joanna stworzyła atmosferę otwartości, poczucia bezpieczeństwa i zachęcała do wymiany doświadczeń.
Śmiało mogę powiedzieć, że terapia z Joanną zmieniła moje życie na lepsze i dała wskazówki na przyszłość jak radzić sobie w ciężkich sytuacjach.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja:

Moja terapia nie trwała długo [około 6 miesięcy]. Dostałem na niej odpowiedni dla siebie impuls do działania i podejmowania decyzji. Jestem bardzo zadowolony.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam córkę, która we wrześniu skończy 6 lat. Przez pierwsze 2 tygodnie swojego życia była aniołkiem, później zaczął się koszmar. Drzemki trwały 15 min, ciągle płakała, mimo że miała 100% mojej uwagi, nigdy nie zostawiałam jej z babcią samej. Jak mówiłam o problemie lekarzowi, to kazał dawać na początku dicoflor, a później viburcol itp nic nie działało. Jak miała 1,5 roku poszła do klubu malucha, bo już z nią nie wytrzymywałam psychicznie w domu (ciągły płacz, nie mogłam nawet wyjść do toalety, umyć sie, wyjść sama z domu) i dałam ja do klubu malucha, żeby chociaż mieć chwilę dla siebie, później poszla do orzedszkola. ale niestety im jest starsza tym jest gorzej. Jakoś to znosiłam przez te kilka godzin w ciągu dnia jak wracała z przedszkola, po prostu dostawała karę za swoje zachowanie w domu (pyskowanie itp), ale za chwilę tak na prawdę szła już spać i jakoś to wytrzymywałam (oczywiście nadal wymaga 100% uwagi, nawet sama nie pójdzie spać, bo jest histeria straszna). Z powodu obecnej sytuacji nie chodzi do przedszkola, ale ma nadal kontakt z dziećmi, wychodzi na ogródek i bawi się z kolegą lub koleztanką z ogródka obok, wychodziliśmy z psem na spacer, a ostatnio jest możliwość wyjścia na plaże, więc nie można jej zachowania przypisać nudzie. Jak jest na dworze i wołam ją na obiad, albo musimy po prostu wyjść z domu, to jest płacz, krzyk i histeria, że inni są na dworze i ona nie chce. Jak ma się uczyć, to nie chce się uczyć, jak próbuję jej coś tłumaczyć, to mnie ignoruje i nie słucha. Ciągle do nas pyskuje, nic nie słucha, robi na złość i na odwrót niż jej się powie. Nie będę tutaj każdego zachowania opisywała, ale za to zawsze dostaje kary, jesteśmy konsekwentni, ale na za chwile robi to samo. Nie wiem czy to jest objaw jakieś choroby?

Witam,

Z mojej praktyki wynika, że to rodzice wychowują dzieci a nie na odwrót. Czasami kary nie przynoszą efektów a jedynie wzmacniają niepożądane zachowania u dzieci. Proszę rozważyć coaching rodzicielski podczas którego omówicie z psychologiem zachowania dziecka i wprowadzicie zgodnie ze wskazaniami korekty zaproponowanych nowych reakcji. Dzieci do 6 roku życia nie prowadzi się raczej terapii. Jednak na pewno psycholog będzie chciał się również spotkać z dzieckiem. To indywidualny temat. Zachowania się koryguje zarówno u rodziców jak j u dzieci. Pozdrawiam,
Joanna Skrok

mgr Joanna Skrok

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Serdecznie,
Z pasji do ludzi i psychologii prowadzę od kilku lat "Gabinet Psychologiczny Joanna Skrok" i pracuję jako psycholog - psycho...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychotraumatologia
  • Psychoterapia dzieci
Zobacz więcej

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania