dr n. med.

Joanna Łudzik

Dermatolog

112 opinii +dodaj

Umów wizytę 4 120 odwiedzin w ciągu 30 dni

Martwisz się dużą ilością znamion, niepokoi ich wygląd ? Zapraszam na badanie-dermatoskopię i mikroskopię konfokalną. Usuwanie brodawek/kurzajek ciekłym azotem z użyciem amerykańskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: dermatoskopia 4 zmian

  Bardzo polecam Panią doktor.Rzeczowa i świetnie obeznana lekarka.Poświęca czas pacjentowi na omówienie choroby.Nie 5 minut jak u niektórych lekarzy.Oprócz tego jest przesympatyczna osobą.

  Joanna Łudzik2018-05-17

  Bardzo dziękuje, w razie jakichkolwiek problemów zapraszam ponownie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: kontrola znamion

  Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność. Pacjent jest zawsze w jakimś stopniu zestresowany, a sposób prowadzenia badania i rozmowa z panią doktor skutecznie ten stres przegania.
  Tak powinny wyglądać badania. Dziękuję

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: dermatoskopia całego ciała ( badanie znamion)

  Pani dr bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i dodatkowo poleciła mi jak zadbać o inny problem zdrowotny. Polecam każdemu wizytę u Pani dr ????

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: dermatoskopia ( badanie znamion)

  Zbadanie znamion u Pani Doktor było świetną decyzją. Wizyta przebiegła w sposób bardzo profesjonalny, z życzliwością i uśmiechem. Wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione zwłaszcza że z uwagi na ciążę miałam ich sporo. W przypadku znamion o niejasnym obrazie, otrzymałam precyzyjne informacje co mogę zrobić, aby uzyskać pewną diagnozę i jaki będzie koszt badania. Gdy po zastanowieniu się podjęłam decyzję o badaniu mikroskopem konfokalnym, Pani Doktor w towarzystwie drugiego lekarza - w obrazie mikroskopowym zbadała znamię. Suma tych wszystkich badań pozwoliła jednoznacznie ocenić stan moich znamion. W moim przypadku okazało się że wszystko jest ok, a tak precyzyjne badanie oszczędziło niepotrzebnych nerwów.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: dermatoskopia ( badanie znamion)

  Zbadanie znamion u Pani Doktor było bardzo dobrą decyzją. Zostałem potraktowany z życzliwością i profesjonalizmem, a wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione. W przypadku znamion o niejasnym obrazie, otrzymałem precyzyjne informacje co mogę zrobić, aby uzyskać pewną diagnozę. Dowiedziałem się również, jakie będą tego koszty. Gdy po zastanowieniu się podjąłem decyzję o badaniu mikroskopem konfokalnym, Pani Doktor na kolejnej wizycie ponownie obejrzała moje wątpliwe znamiona, najpierw dermatoskopem, a później - w towarzystwie drugiego lekarza - w obrazie mikroskopowym. Suma tych wszystkich badań pozwoliła jednoznacznie ocenić stan moich znamion. W moim przypadku okazało się że wszystko jest ok, a tak precyzyjne badanie oszczędziło niepotrzebnych nerwów i być może (w moim wypadku tak było) zbędnego rozważania wycięcia znamion, które nie szpecą. Wszystkim osobom, które zastanawiają się nad swoimi "pieprzykami", polecam i dziękuję Pani Doktor.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyty przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze, Pani doktor jest bardzo otwartą, uśmiechniętą a przede wszystkim kompetentną osobą. Wszystko wytłumaczyła mi dokładnie na temat mojego leczenia, wdrożone leczenie przynioslo bardzo dobre efekty, z czego jestem bardzo zadowolona, wizyty zawsze odbywaly sie punktualnie, jak najbardziej polecam!!!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, przeprowadziła szczegółowy wywiad, wszystko rzeczowo i powoli wyjaśniła :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Sport MedicumUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor to niezwykle sympatyczna i profesjonalna osoba. Była to moja druga wizyta, która potwierdziła prawidłowość diagnozy i skuteczność leczenia. Dotychczas odwiedziłem kilku specjalistów dermatologów i żaden nie poradził sobie z moją dolegliwością. Tym razem strzał w dziesiątkę. Pani Doktor umie rozmawiać z pacjentem i cieszy się z nim razem z odniesionego sukcesu. W dzisiejszych czasach to rzadkość, jakoś lekarzom brakuje empatii, może z powodu nadmiaru pracy lub po prostu ze złych nawyków. Polecam gorąco panią Doktor, to prawdziwa przyjemność być jej pacjentem.

  Joanna Łudzik2018-04-30

  dziekuje !

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dobra Diagnoza - Centrum Medyczne GarncarskaUsługa: Dermatoskopia ( badanie znamion)

  Pani Doktor jest bardzo miłą i mega sympatyczną osobą a uśmiech nie schodzi z jej twarzy przez co wizyta u niej to czysta przyjemność ;). Pełen profesjonalizm w pracy jak i luźne podejście do pacjenta wydają się tylko potwierdzać wszelkie pozytywne opinie, które okazały się bardzo pomocne przy wyborze lekarza.
  Polecam przez duże "P".

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Medycyny Estetycznej Dermatologii i Laseroterapii PerfectLiftUsługa: konsultacje dermatologiczne ( zwykła wizyta)

  Pani dr konkretna realnie oceniająca stan chorobowy szalenie sympatyczna miła pogodna udziela wyczerpujących odpowiedzi wizyta na wysokim poziomie polecam Piotr

Pytania pacjentów (24)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Martwisz się dużą ilością znamion, niepokoi ich wygląd ?
  Zapraszam na badanie-dermatoskopię i mikroskopię konfokalną. Usuwanie brodawek/kurzajek ciekłym azotem z użyciem amerykańskiego nowego Brymill Cry-Ac.

  Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii, a główne obszary mojego zainteresowania to wczesna diagnostyka nowotworów skóry przy zastosowaniu nowoczesnych technik z użyciem np. refleksyjnej mikroskopii konfokalnej, wideodermoskopii a także telemedycyna.

  Zwyciężczyni World Congress of Dermoscopy and Skin Imaging (Wiedeń, Austria) w sesji posterowej badań naukowych (2015).Uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach z dziedziny dermatologii.

  Zapraszam na konsultacje dorosłych i dzieci od 3 roku życia. I consult in ENGLISH & POLISH.

  Krioterapia,elektrokoagulacja i badanie mikroskopem konfokalnym są dodatkowo płatne do pierwszej wizyty. Wideodermatoskopia i badanie mikroskopem konfokalnym dostępne w środy czwartki piątki w gab. na ul. Rogozińskiego 6.
  W razie pytań i wątpliwości- proszę o kontakt z rejestracją niż przez portal Znanylekarz.
  Nie udzielam telekonsultacji ani porad online poprzez portal ZnanyLekarz.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Publikacje

 • Diagnostyka nowotworów skóry mikroskopem konfokalnym
 • Refleksyjna mikroskopia konfokalna awczesne wykrywanie raka podstawnokomórkowego
 • Non-invasive diagnosis of pink basal cell carcinoma: how much can we rely on dermoscopy and reflectance confocal microscopy? Witkowski AM, Łudzik J, DeCarvalho N, et al. Skin Res Technol. 2015 Sep
 • Case Report: melanoma and melanocytic nevus differentiation with reflectance confocal microscopy. Łudzik J, Witkowski AM, Pellacani G. F1000Res 2015 Ju
 • Ciekawy przypadek czerniaka z Włoch - ( CX News )
 • RCM w badaniach przesiewowych - model stosowany na Uniwersytecie w Modenie ( Cx News )
 • Diagnostyka różnicowa z użyciem refleksyjnej mikroskopii konfokalnej
 • Improving Diagnostic Accuracy of Dermoscopically Equivocal Pink Cutaneous Lesions with Reflectance Confocal Microscopy in Telemedicine Settings: Double Reader Concordance Evaluation of 316 Cases
 • Telediagnosis with Confocal Microscopy: A Reality or a Dream?
 • New telemedicine techniques in dermatology - evaluation with reflectance confocal microscopy via cloud-based platform.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Zwyciężczyni World Congress of Dermoscopy and Skin Imaging (Wiedeń, Austria) w sesji posterowej badań naukowych (2015).

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl