Joanna Jachowicz-Jeszka, neurolog Łódź

dr n. med. Joanna Jachowicz-Jeszka

Neurolog

63 opinie

Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska), Polesie, Łódź
All-Med Centrum Medyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja neurologiczna • od 120 zł

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Neurologia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja neurologiczna


al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska), Łódź

od 120 zł

All-Med Centrum Medyczne

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska), Łódź

All-Med Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicus silne bóle głowy

Zacznijmy od tego, że jest bardzo sympatyczną, ale przy tym konkretną osobą, dzięki czemu stwarza wokół pacjenta poczucie bezpieczeństwa i kompetencji. Szanuje go, tłumacząc jeśli potrzebuje chwili na uzupełnienie dokumentacji. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że specjalista na fundusz zaczyna diagnostykę od podstawowych badań laboratoryjnych, niezwykle ważnych. I wystawia skierowania na fundamentalne badania na cito. Pani Doktor wykazuje dużo empatii i zainteresowania.

Chciałbym zaznaczyć, że mimo pewnych nieporozumień wynikłych na wizycie, miałem zaszczyt rozmawiać z Panią Doktor przez telefon. Wykazała troskę o pacjenta i wyjaśniła wszystko, myśląc nad innymi drogami leczenia. Dzisiaj ludzi o takiej klasie i tak empatycznych lekarzy się nie spotyka. Nie mogę nic Pani Doktor zarzucić, bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.


O
Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłam się do Pani doktor z powracającymi bólami głowy. Pani doktor przeprowadziła szeroki wywiad, wykazała zainteresowanie problemem. Miła, pomocna, bez problemu dostałam skierowanie na wszystkie potrzebne badania.


F
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u wielu neurologów(ale), z całego serca polecam Panią Doktor.Pełny profesjonalizm z dozą wielkiej empatii i wyrozumiałości w stosunku do pacjenta. Wyjątkowość Pani doktor zasługuje na wielkie uznanie i podziw w odniesieniu do działań prowadzonych na rzecz pacjenta(diagnostyka, leczenie, doradztwo).Lekarz z powołania
Profesjonalizm 100%
Osobowość 100%
Kompetencja 100%
Polecam 5/5


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicus usunięcie kości ogonowej

Super Pani Doktor,porobiła szereg badań.
Jest miła, wysłucha i bardzo pomocna, polecam każdemu kto ma problem neurologiczy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Przyszedłem do Pani doktor dość mocno zestresowany, ponieważ mam szumy uszne. Wszystkie inne badania nic nie wykazały, zostało zerknięcie czy z mózgiem wszystko ok ( a że trochę panikarz ze mnie to stres mnie zjadał ). Pani doktor wykonała szereg badań na miejscu, zleciła RM mózgu. Widząc, że jestem zestresowany, podała mi swój numer telefonu, abym w razie czego mógł do niej zadzwonić bez względu na porę. Rzadko zdarza się lekarz, który jest empatyczny i przejmuje się do tego stopnia losem pacjenta. Wiedząc, że mi zależy na jak najszybszym dowiedzeniu się czy coś jest nie tak, SAMA zadzwoniła do miejsca gdzie miałem robiony RM ( w sobotę ! a potem w poniedziałek ), aby przyspieszyć przekazanie wyników. Okazało się, że mózg mam zdrowy, stres mija. Dziękuję Pani doktor za empatię i profesjonalizm - oby więcej takich lekarzy.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, bardzo chciałam wystawić dobrą opinię Pani doktor, ponieważ szłam do niej na pierwszą wizytę z wielką nadzieją na pomoc. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie migrenę, która zdominowała moje życie codzienne. Powiedziałam o tym Pani doktor, że migreny wróciły z podwójną siłą po ciąży i u neurloga nie byłam kilka lat, leczyłam się tylko doraźnie. Bałam się, że może to być coś innego, groźniejszego, bo zwiększyło się natężenie i umiejscowienie bólu. Wiem jak wygląda badanie neurologiczne i badanie u Pani doktor było jakąś 1/10 tego, jak badali mnie inni lekarze, mimo tego, że nie jest to skomplikowane badanie. Leki miałam wrażenie, że wybrałam sobie sama, a na doraźny ból głowy dostałam m.in. lek bez recepty z reklamy, który dla prawdziwych migreników jest jak placebo. Nie dostałam żadnych dodatkowych badań, a skierowanie na rezonans dostałam "jak Pani chce?". Prawdopodobnie Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, ale w innych odłamach neurologii. Nie śmiem także podważać jej kompetencji,po prostu mam porównanie i czuję się bardzo zlekceważona i rozczarowana moją wizytą, bo bardzo liczyłam na pomoc.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Jachowicz to najdoskonalszy Lekarz jakiego przyszło mi spotkać na mej długiej i krętej drodze pacjenta dotkniętego licznymi przewlekłymi schorzeniami, jakich doznałem po dotkliwych wypadkach. Dzięki jej zaangażowaniu, empatii , umjętności wsłuchiwania się w problemy chorego, przez kilka dobrych lat rekonwalescencji, doświadczyłem znamiennej poprawy.
Dodam też , że oprócz fachowego wspoldziałania z chorym oraz zaufania i holistycznego podejścia, Panią Doktor Jachowicz wyróżnia rozległa wiedza, profesjonalizm i zaufanie. Jeśli miałbym w potrzebie wybrać tylko jednego lekarza to byłaby to bez wahania właśnie Pani Doktor Jachowicz - Lekaż, któremu w myślach dziękuję za każdy pokonany stopień na krętych życiowych schodach. Dziękuję Kochanej Pani Doktor.
Z wyrazami szacunku
Tomasz de Shreniava Błasiak


Użytkownik zweryfikowany

Daję najwyższą ocenę, choć nawet nie wiem, jak ta Pani wygląda. Albo lepiej, żebym napisała - nie pamiętam, ponieważ ostatni raz widziałyśmy się 24 lata temu, a ja miałam wtedy 4 lata. Pani doktor zdiagnozowała u mnie bardzo rzadką chorobę - zespół Ehlersa-Danlosa. Od tamtej pory żaden lekarz raczej nie był zainteresowany moją chorobą, uważał ją za mój wymysł, symulowanie... Ale jak miałam cztery lata, raczej takie rzeczy nie przyszłyby mi do głowy... rzeczywiście leżałam w Centrum Zdrowia Matki Polki i Pani Jeszke jako pierwsza rozpoznała moją chorobę.
Jestem ciekawa, co u Pani słychać :)) Piszę trochę w desperacji, bo zaczynam odczuwać różne dolegliwości, a właściwie nie mam do kogo się zwrócić... Ciekawa jestem też, czy Pani doktor miała dużo pacjentów, z chorobą taką, jak moja przez te ponad dwadzieścia lat i czy może mnie pamięta :)) A jest to beznadziejny przypadek :) Pozdrawiam serdecznie!


T
Użytkownik zweryfikowany

Jestem Pacjentem pani dr. neurolog Joanny Jachowicz-Jeszka od dłuższego czasu i powiem państwu że jest kompetentna ,miła i dobrze przeprowadza wywiad dotyczący dolegliwości zawsze doradzi i odpowie na każde pytanie.
Choruję na padaczkę od urodzenia.
Zawsze przyjmuje mnie ze zrozumieniem i podejmuje odpowiednie leczenie dzięki któremu czuje się zdecydowanie lepiej. Jeszcze raz dziękuje i polecam.

dr n. med. Joanna Jachowicz-Jeszka

Dziękuję Tomaszu za to, że w tak miły sposób mnie oceniasz. Dziękuję za słowa, które i leczącemu dodają otuchy i wiary, że będzie lepiej. Serdecznie pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz. Pani doktor posiada ogromną wiedzę, jest życzliwa, zaangażowana i otwarta. Oby więcej takich specjalistów. Polecam! Bartosz

dr n. med. Joanna Jachowicz-Jeszka

Bardzo serdecznie dziękuje za tę opinię.Życzę zdrowia,


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Neurologia

Powiązane wyszukiwania