Adresy (2)

Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA
Warzywna 3A, Stare Miasto, Poznań


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
61 468..... Pokaż numer


NIP

7811695962

Adres firmy

Uzdrowiskowa 21/24, Świnoujście


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Konsultacja psychologiczna • 200 zł

Psychoterapia online (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 468..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inna aplikacja do połączeń wideo:
W komputerowej wersji kalendarza ZnanyLekarz znajdziesz inne aplikacje do konsultacji wideo. Możesz zainstalować je i korzystać z nich bezpośrednio z kalendarza


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematu. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Pozn...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - studia magisterskie na kierunku Psychologia
 • Centrum CBT w Warszawie - Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej
 • Centrum CBT w Warszawie - Kurs Terapii Schematu
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • terapia poznawczo- behawioralna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacje Online

Sesja za pośrednictwem Skype''a albo wideokomunikatora ZL. Płatność przelewem tradycyjnym. Po umówieniu wizyty online proszę o kontakt w celu uzyskania numeru konta. W tytule należy wpisać datę wizyty, a potwierdzenie dokonania przelewu przesłać najpóźniej 3 godz. przed zarezerwowaną sesją.
Jeśli konsultacja nie odbędzie z przyczyn leżących po stronie psychoterapeuty, w ciągu 24 h od daty umówionej wizyty pieniądze zostaną zwrócone na konto nadawcy.Warzywna 3A, Poznań

200 zł

Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA


200 zł

Konsultacje Online

Pozostałe usługi


Warzywna 3A, Poznań

Od 150 zł

Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA

Psychoterapia grupowa to spotkania raz w tygodniu w grupie liczącej max. 12 osób przez okres sześciu miesięcy. Aktualnie trwa nabór do nowej grupy, która ruszy 4.10 2023 r. i będzie dedykowana osobom zmagającym się ze stanami obniżonego nastroju, gorszym samopoczuciem, epizodami depresyjnymi i stanami lękowymi.Warzywna 3A, Poznań

200 zł

Gabinet Psychologiczny KOHERENCJAWarzywna 3A, Poznań

200 zł

Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA


200 zł

Konsultacje Online

Sesja za pośrednictwem Skype''a albo wideokomunikatora ZL. Płatność przelewem tradycyjnym.
Proszę o przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu najpóźniej 3 godz. przed sesją.

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA psychoterapia indywidualna

Bardzo polecam Panią Joannę. Terapię zakończyłam już kilka miesięcy temu. Podczas spotkań czułam się bezpiecznie i zawsze wysłuchana. Miałam tez możliwość korzystania ze spotkań online, co bardzo mi ułatwiło kontynuowanie terapii po wyprowadzce z kraju. Terapia w połączeniu z lekami pomogla mi wyjść z depresji, a przede wszystkim nauczyla, jak się zachować w przypadku jej powrotu. Dzięki temu wiem, kiedy coś się dzieje i wiem, jak działać. Cały czas pracuje nad sobą, korzystając ze wskazówek z terapii. Na pewno wrócę, chociażby na pojedyncze konsultacje, jeśli zajdzie taka potrzeba. Polecam i dziękuję!

mgr Joanna Głowacka

Dziękuję Pani Magdo za pozytywną opinię i miłe słowa. Cieszę się, że depresja już Pani nie dotyczy i dobrze sobie Pani radzi, korzystając ze zdobytej wiedzy. Gratuluję efektów pracy nad sobą i trzymam kciuki za dalsze! :) Oczywiście konsultacje zawsze możliwe, w razie potrzeby. Życzę wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam Panią ciepło! :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA psychoterapia indywidualna

Do Pani Joanny zgłosiłam się w czerwcu 2021 z wypaleniem zawodowym oraz depresją. Po półrocznej terapii stałam się „nowym człowiekiem”. Pani Joanna pomogła mi zrozumieć i zmienić moje mechanizmy działania, a tym samym uporać się z traumami, które destrukcyjnie wpływały na moje życie. Pani Joanna jest osobą serdeczną i ciepłą, słucha ze zrozumieniem i niczego nie wymusza, stwarza atmosferę, w której człowiek chce mówić. Terapia prowadzona jest w sposób profesjonalny, Pani Joanna dostarcza narzędzia do samodzielnej pracy i uczy jak z nimi pracować, aby zmiany były trwałe. Jestem dozgonnie wdzięczna Pani Joannie za pomoc i wsparcie! Jestem szczęśliwa i w końcu żyję swoim życiem dla siebie. Serdecznie polecam!

mgr Joanna Głowacka

Pani Agato serdecznie dziękuję za Pani opinię. Czytając ją, ucieszyłam się bardzo! Cudownie jest wiedzieć, że jest Pani szczęśliwa i żyje swoim życiem i dla siebie! To ogromny sukces, którego z serca Pani gratuluję! :) Życzę wszystkiego co najlepsze, dalszej realizacji swoich celów/marzeń!

W
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Rok pracy z Panią Joanną to najlepsze co mi się przytrafiło, jestem zupełnie nową osobą. Pani psycholog jest bardzo wyrozumiała, cierpliwa, bardzo dobrze się z nią rozmawia. Wszystkie problemy wspólnie rozwiązałyśmy, dostałam wiele wskazówek i rad, do których regularnie się stosuję. Bardzo polecam!

mgr Joanna Głowacka

Dziękuję Pani Weroniko za te słowa. Bardzo się cieszę, że mogłyśmy razem pracować. Życzę Pani dalszych sukcesów w identyfikowaniu i zaspokajaniu swoich potrzeb oraz realizacji wynikających z nich celów! Trzymam kciuki!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA psychoterapia indywidualna

Ukończyłem terapię u Pani Joanny i nie jestem w stanie wyrazić słowami, jak wielką i świetną pomoc uzyskałem oraz jak dzięki niej ogromnie zmieniłem siebie na lepsze.
Pani Joanna jest miła, bardzo dobrze słucha, stwarza komfort możliwości mówienia o wszystkim, pamięta opowiedziane szczegóły, daje istotne uwagi i przede wszystkim zadaje potrzebne trudne pytania.
Sama terapia zakończyła się szybciej niż to przewidywałem.
Dziękuję całym swoim istnieniem jeszcze raz, Pani Joanno!

mgr Joanna Głowacka

Dziękuję Panie Marcinie. Cieszę się bardzo z Pana zmiany na lepsze. Praca z Panem była dla mnie przyjemnością, a szybsze efekty są zasługą Pana i towarzyszącej Panu, od początku naszych sesji, dużej motywacji do pracy. Życzę wszystkiego co najlepsze i pozdrawiam ciepło!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Współpraca z panią Joanną ogromnie dużo mi dała - od wielu lat zmagałam się z nawracającymi stanami depresyjnymi i bezskutecznie szukałam tego przyczyny. Każdą kwestię, która mnie zastanawiała, przedyskutowałyśmy szczegółowo i cierpliwie - udało mi się dzięki tym dyskusjom dojść do zupełnie nowych wniosków i stawić czoła rzeczom, które dotychczas wolałam omijać. Pani Joanna nie tylko świetnie słucha, ale też bardzo umiejętnie naprowadza celnymi komentarzami. Poza tym jest osobą bardzo otwartą i sympatyczną, przez co terapia nie wiąże się z żadnym stresem i naprawdę pomaga.

mgr Joanna Głowacka

Dziękuję bardzo Pani Marto za opinię. Praca z Panią to była dla mnie przyjemność! Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online Inny

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Panią Joanną. Trafiłam na terapię będąc w trudnej sytuacji w życiu i szczerze przyznam, że nie wyobrażam sobie jak miałabym przejść przez nią, gdyby nie wsparcie profesjonalisty. A tutaj właśnie tak było! Pani Joanna jest świetna w tym co robi.Terapia prowadzona jest w przyjazny sposób, ze zrozumieniem i lekką dozą humoru - co jest fantastyczne.
Zdecydowanie i szczerze mogę polecić.

mgr Joanna Głowacka

Pani Magdo bardzo dziękuję za cudowną opinię. Cieszę się, że możemy razem pracować. Pozdrawiam serdecznie.

E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny KOHERENCJA konsultacja psychologiczna

Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze. Pani Joanna jest osobą wzbudzającą zaufanie, podchodzącą profesjonalnie do pacjenta. Nie brakuje Pani Joannie przy tym poczucia humoru i "ludzkiego" podejścia do pacjenta, dzięki czemu likwiduje dystans i pomaga się otworzyć. Polecam!

mgr Joanna Głowacka

Bardzo dziękuję Pani Emilio za pozytywną informację zwrotną. Cieszę się, że możemy razem pracować.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Za każdym razem kiedy otwieram swoje dzienniki sprzed kilku lat przekonuję się, jak wielki zrobiłem postęp w dziedzinie życia wewnętrznego, emocjonalnego, mentalnego, w czym olbrzymie zasługi ma praca z Panią Asią. Pracujemy razem już kilka ładnych lat, wiele szczytów przez ten czas zdobyłem, na wielu zakrętach wypadłem z trasy, w wiele dołów wpadłem ale miałem mocne oparcie, więc wszystkie problemy udało się pokonać.
Wiele razy wchodziłem do gabinetu załamany, jako człowiek wewnętrznie zdemolowany a wychodziłem wyprostowany i zdolny do działania.
Wspólnym mianownikiem tego czasu, jest to, że stałem się dużo lepszym człowiekiem, dużo bardziej świadomym, odpowiedzialnym, dużo silniejszym, zdolnym pomagać sobie i innym.
W swojej dziedzinie udaje mi się osiągać sukcesy ogólnopolskie, być czołową postacią swojego pokolenia, a w każdym drobnym i wielkim sukcesie Pani Joanna ma swój udział.
Moim marzeniem jest podziękować kiedyś za ten czas na miarę wykonanej pracy, udzielonej mi pomocy, oraz efektów tej pracy, póki co skromnie ale z całego serca dziękuję tutaj.
Z Panią Asią łączy nas również podejście do życia i wykonywanego zawodu, w którym dużą rolę odgrywa ciągły rozwój, Pani Joanna ma duży zasób wiedzy, który nieustannie poszerza o nowe techniki i metody pracy z ludźmi, w warsztacie Pani Asi podstawą jest wiedza z zakresu psychologii ale znajdują się tam również narzędzia z zakresu treningu mentalnego.
Co dla mnie osobiście było bardzo ważne oprócz wszelkich predyspozycji do wykonywania zawodu terapeuty: inteligencji, empatii i spokoju Pani Asia posiada świetne poczucie humoru, które sprawia, że terapia jest nie tylko skuteczna ale również przebiega w świetnej atmosferze.
Raz jeszcze dziękuję.

mgr Joanna Głowacka

Panie Szymonie dziękuję za te ciepłe słowa i pozytywną opinię. Cieszę się, że mogę Panu towarzyszyć w tym "czasie". Życzę dalszej wytrwałości w dążeniu do realizacji wyznaczanych sobie celów. Trzymam za Pana mocno kciuki!

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Solutio

Pani Joanna to prawdziwy fachowiec. Jest niezwykle inteligentną i życzliwą osobą, która znajdzie rozwiązanie z nawet największych problemów. Od początku wizyty człowiek czuje się swobodnie, a po wizycie - dokładnie wysłuchany I zrozumiany. Pani Joanno! Bardzo wiele Pani zawdzięczam, dziękuję za wszystko ! Polecam każdemu, kto chce znaleźć klucz do lepszego i szczęśliwego życia !

mgr Joanna Głowacka

Dzięki Panie Tomku za opinię i informację zwrotną zarazem. Bardzo się cieszę, że znalazł Pan klucz do lepszego i szczęśliwego życia. Cieszę się też, że mogłam Panu pomóc, ale to Pana zasługa!! Gratuluję i bardzo Panu kibicuję! Życzę dalszych sukcesów!

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Joanna jest prawdziwą specjaliską w swoim zawodzie. Dzięki jej kompetencji, uważności i ogromnej cierpliwości udało mi się otworzyć i w końcu odważyć się poszukać i dotrzeć tego, do czego wcześniej nie miałam dostępu lub było dla mnie niezrozumiałe. Wiele rzeczy stało się dzięki ich przepracowaniu bardziej klarowne, znośne lub przestało w ogóle zaprzątać moją głowę. Dzieki Pani Joannie w bezpiecznym otoczeniu mogę przyglądać się po raz pierwszy świadomie swojemu życiu. Podczas terapii Pani Joanna z dużą swobodą celnie proponuje różnorodne metody zależnie od sytuacji i potrzeb zawsze trafiając w sedno.

mgr Joanna Głowacka

Dziękuję Pani Olu za te słowa. Gratuluję otwartości i odwagi w poszukiwaniach drogi do lepszego zrozumienia siebie. Cieszę się, że możemy razem pracować.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz terapii schematu. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Pozn...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - studia magisterskie na kierunku Psychologia
 • Centrum CBT w Warszawie - Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej
 • Centrum CBT w Warszawie - Kurs Terapii Schematu
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • terapia poznawczo- behawioralna

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Angielski

Profile społecznościowe


Najczęściej zadawane pytania